کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 

پس از مصدومیت مجدد ویلیام گالاس در دیدار برابر بارسلونا و از دست دادن ادامه فصل برای ویلی، ریموند دومنک سرمربی تیم ملی فرانسه از وضعیت گالاس ابراز نگرانی کرد. در صورتی که ویلیام نتواند به اردوی آماده سازی تیم ملی فرانسه در 18 ماه مِی برسد، جایی در ترکیب 23 نفره تیم ملی فرانسه در آفریقای جنوبی نخواهد داشت.
آرسن ونگر در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد گالاس حداکثر پنج هفته برای بهبود زمان نیاز دارد ولی دومنک نیز نگران وضعیت گالاس برای حضور در جام جهانی در ماه ژوئن است.
دومنک در مصاحبه با L'Equipe گفت:"بسیار بسیار نگرانم. در مورد آن نوع از مصدومیت های ساق پا و نتایجش را میدانم و کاری که شما نباید انجام بدهید، به بازی گرفتن بازیکن مصدوم زودتر از موعد است.
"پس از این نوع مصدومیت شما باید پنج تا شش هفته را سپری کنید و هیچ فعالیت شدیدی نداشته باشید. حتی اگر دیگر احساس درد نکردید، شما کاملا بهبود نیافته اید.
دومنک در ادامه گفت که دوست ندارد تماشاگر مسابقات با تیمش راهی جام جهانی کند:"واضح است که اگر بازیکنی نتواند خود را برای بازی تا 18 می آماده کند، به جام جهانی نخواهد رفت.
"از آنها در مورد بازی کردنشان شوال نخواهم کرد بلکه در مورد آماده بودن و توانایی بازی کردن خواهم پرسید."
آرسن ونگر اعلام کرده بود که بازی دادن گالاس قماری بود که جواب نداد و اشتباه بود. با این وجود وی در مورد انتقاد دومنک به بازی گرفتن گالاس گفت که او قبل از بازی همه چیز را بررسی کرده بوده است.
"فکر نمیکنم که مصدومیت باعث شود او جام جهانی را از دست بدهد. او اعلام کرد که آماده است و من نیز گزارشات خوبی از مرکز آماده سازی داشتم، جایی که او 10 روز را در آنجا سپری کرده بود و چهار روز را نیز با تیم تمرین کرده بود.
"شاید باید زمان بیشتری را برای او در نظر میگرفتیم ولی او میدوید، پرش های مناسبی داشت و برای جاشگاهش در تیم ملی فرانسه تلاش میکرد. او فصل سختی را سپری کرد.
"گالاس 32 ساله است و به زودی 33 ساله میشود. شما از بازیکنی با این سطح تجربه سوال میکنید که آیا برای بازی آماده هستی، آیا به خوبی تمرین کرده ای، آیا آماده ای که در این دیدار به میدان بروی. و زمانی که آنها میگویند بله، شما باید حرفشان را باور کنید.
"پس از بازی با دونک صحبت نکردم. ابتدا باید منافع آرسنال را در نظر بگیریم. تیم ملی فرانسه مهم است و آرسنال نیز به همین ترتیب و او نیز از باشگاه حقوق میگیرد نه تیم ملی فرانسه.باید از بازیکنانی که اعلام آمادگی میکنند استفاده کنیم."

 

لینک هایبوری فعال شد

تگ ها

ثبت نظر شما
7+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

احتمال بازگشت اوسپینا به لیگ های آمریکای جنوبی
پایان راه اوسپینا در اروپا نزدیک است... او در ایستگاه ناپولی پیاده میشود ؟!
کنفرانس مطبوعاتی مونتمورو پس از حذف از جام حذفی
باید روی بازی بزرگ شنبه متمرکز شویم...
 چلسی 3 آرسنال 0 (The FA Cup )
جای خیلی ها در تیم خالیست...
وضعیت اوزیل در آرسنال خجالت آور است!
مدافع پیشین آرسنال اظهار داشته است که این بازیکن آلمانی بقدر کافی حرفه ای نیست و عنوان کردن مصدومیت و بیماری نمی تواند وضعیت پشت پرده ی او را در آرسنال، پنهان کند.
کنفرانس مطبوعاتی امری پس از شکست مقابل باته بوریسوف
امری امیدوار به نود دقیقه‌ی امارات...

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۳۰ نوشت :
اشکال نداره... ایشالا قهرمان لیگ میشیم و بریم لیگ قهرمانان سال بعد...تیم نیاز به زمان داره.
اون تیم آقایونه که یکی پس از دیگری داره گند میزنه :))...تیم بانوان کارش درسته :)


مربوط به کنفرانس مطبوعاتی مونتمورو پس از حذف از جام حذفی
Arsenal mohammad در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٩ نوشت :
در نقد این رفتار باید گفت که اصلا حرفه ای نیست یک بازیکن راجب باشگاه سابقش این جوری حرف بزنه، درسته که آرسنال شاید مثل اوایل دهه 2000 نیست اما این دلیل بر کم ارزش کردن تیم بزرگی مثل آرسنال نیست، برای...

مربوط به پیام تحریک‌کننده ژسنی برای آرون رمزی!!
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٩ نوشت :
این فصل همه جامها یکی پس از دیگری داره از دست میره... 


مربوط به چلسی 3 آرسنال 0 (The FA Cup )
Topchi78 در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٦ نوشت :
قبلا هم گفتم،این تیم تعداد بازیکن بی کیفیتش بیشتر از با کیفیت هست،با امثال نایلز و ژاکا و گوندوزی و ایوبی و... دنبال چی هستیم؟؟؟؟

مربوط به شکست آرسنال از باته بوریسف !!!!
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲۳ نوشت :
همین مونده بود این ..... به ما تیکه بندازه...
یکی نیست بهش بگه از بچگی تو ارسنال بزرگت کردن و شدی چزنی...
اینقدر گل افتضاح خوردی و تیم ما رو نابود کردی تا به اینجا رسیدی...
الانم اگه سری ...

مربوط به پیام تحریک‌کننده ژسنی برای آرون رمزی!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی