کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 

 "قطعا این گروه دشوارترین گروه این دوره از جام جهانی است. ساحل عاج پتانسیل بسیار بالایی دارد و پرتغال نیز همچنین دارای پتانسیل بسیار زیادی است و در ادامه برزیلی در این گروه است که تیمی فوق قدرتمند است.
"چیزی که به طور حتم در مورد این گروه میتوان گفت این است که تعداد زیادی از بازیکنان طراز بالا در پایان دور گروهی از بازیها خداحافظی خواهند کرد. و هر سه تیم برزیل، پرتغال و ساحل عاج دارای چنین بازیکنانی هستند.
"میخواهم بگویم که در این گروه اولین شانس صعود برای برزیل متصور است و شاید برای تیم دوم پرتغال. اولین دیدار این گروه سرنوشت این موضوع را روشن خواهد کرد، زیرا پرتغال به مصاف ساحل عاج خواهد رفت و نتیجه آن بازی بسیار مهم خواهد بود.
"زمانی که در لیگ قهرمانان اروپا بازی میکنیم، به سختی میتوان تیمی را پیدا کرد که در آن بازیکنی برزیلی وجود نداشته باشد. بنابراین هرگز نمیتوان توانایی ملی آنها را قبول نداشت.
"قبول دارم که شاید در ترکیب کنونی آنها به مانند ادوار گذشته ستارگان کمتری وجود داشته باشد، ولی به هر حال بازیکنان خوبی در ترکیب دارند که اکثر آنها، بسیار خوب هستند.
"کره شمالی مانند نیوزلند است. هیچکس نمیداند که آنها چگونه بازی خواهند کرد. تمام بازیکنان آنها ناشناخته هستند و من هیچ چیز در مورد فوتبال کره شمالی نمیدانم.
"اکثر بازیکنان آنها در لیگ داخلی کشورشان بازی میکنند و بدست آوردن اطلاعاتی در مورد بازیکنان کره شمالی کار بسیار سختی است. این موضوع جذابیت جام جهانی است که میتوان تیمهایی مانند نیوزلند و کره شمالی را شناخت، زیرا در حال حاضر هیچ چیز در مورد این دو تیم نمیدانیم."

 

 

تگ ها

ثبت نظر شما
5+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
توپچی‌ها با نتیجه ۱-۰ موفق شدند ناپولی را در ایتالیا شکست دهند و راهی نیمه نهایی لیگ اروپا شوند.
مصاحبه امری پیش از بازی برگشت برابر ناپولی
اونای امری معتقد است که توازن قدرت مشخصی بین توپچی‌ها و ناپولی برقرار است، و شانس صعود دو تیم به نیمه نهایی لیگ اروپا را پنجاه پنجاه می‌داند.
آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
یک ماه تلاش برای خرید سوارز و ٩۵ دقیقه بازی !!!
لوکاس را تعویض کردم چون جو برضد او بود
اونای امری پس از کسب پیروزی ٠-١ مقابل واتفورد مقابل خبرنگاران حاضر شد و نظراتش را در مورد این بازی اظهار کرد.
آرسنال در فکر خرید از تاتنهام است ؟
یک یهودای دیگر در تاتنهام ظهور خواهد کرد ؟!

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۸ نوشت :
بدبخت سوارز مصدومه

مربوط به آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
amir در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
خیلی جالبه اسم من توی لیست هست،چون 2014 ثبت نام کرده بودم، اما خیلی وقته وارد سایت باشگاه نشده بودم و فهمیدم که ایمیل منو شناسایی نمی کنه،اونوقت اسم من رو یادشون بوده

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
سلام،من به تازگی اسممو ثبت کردم!کی میاد تو لیست؟؟؟؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
امیدوارم فردا جلو واتفورد خوب بازی کنیم. ما دو روز کمتر از ناپولی استراحت میکنیم ! یه سری از بازیکنا باید استراحت کنن برای بازی برگشت با ناپولی :( از اونطرف بازی با واتفورد هم از نظر چهارم شدن مهمه. چ...

مربوط به رمزی: ما برای این برد خیلی سختی کشیدیم!
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
@Michael Jackson

باریکلا خوشم اومد درست گفتی

مربوط به مید بهترین بازیکن ماه مارس سوپرلیگ شد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی