کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

آرسن ونگر در لیست بازیکنان خود برای بازی امشب مقابل بورنموث مصدوم جدیدی ندارد، اما وضعیت مبهم الکسیس سانچز نیز در جریان است.

سانچز که انتقال احتمالی ۶٠ میلیون پوندی اش به من سیتی منتفی شد، بعد از شکست تحقیر آمیز ۴-٠ مقابل لیورپول در طول مسابقات مقدماتی جام جهانی نیز با تیم ملی شیلی شکست های پی در پی را تجربه کرد.

ونگر در صحبت های قبل از بازی به خبرنگاران راجع به سانچز گفت که ممکن است در این بازی در ترکیب اصلی قرار نگیرد، اما متذکر شد که او بازیکن با روحیه ای است و به سرعت به بهترینِ خود باز خواهد گشت. ونگر گفت: "راجع به ذهنیت و روحیه الکسیس که مردم دائما در این مورد می‌پرسند، شکی ندارم، او نیاز دارد که به آمادگی کامل بازگردد، که در مقابل لیورپول فاقد آن بود. این اولین بازی او بود و در شیلی هم با نتایج نامناسبی مواجه شده است."

علیرغم زمزمه های وجود نارضایتی در کمپ آرسنال، ادی هاو سرمربی بورنموث که همچنان به دنبال کسب اولین امتیاز خود در رقابت های لیگ برتر هستند، محتاط مانده است. او گفت: "فکر نمی‌کنم بتوانید در رویارویی با تیم ها وضعیت خوب یا بد آنها را پیشبینی کنید، تمرکز ما تنها بر روی آماده سازی است، تمرینات ما بسیار خوب بوده است و امیدوارم به روند خوب خود در بازی مقابل منچسترسیتی ادامه دهیم.نیاز دارید بازی را به خوبی آغاز کنید و در بازی بمانید، مهم نیست در چه فرمی قرار دارید، نمیتوانید به خودتان فشار زیادی وارد کنید."


🔸اخبار تیم

در حالی که سانچز در شیلی دچار مصدومیت اندکی شده است، ونگر در خلال بازی های ملی مصدوم جدیدی نداشته است. لورن کوشیلنی علیرغم متحمل شدن مصدومیت اندکی در جریان بازی مقابل لوکزامبورگ، آماده مسابقه است. حضور جک ویلشر بدلیل عدم آمادگی لازم در ترکیب تیم مقابل گیلاس ها بعید به نظر می‌رسد همینطور که سانتی کازورلا بدلیل مصدومیت از ناحیه قوزک پا همچنان به دور از ترکیب است. انتظار می‌رود کاپیتان بورنموث سایمون فرانسیس از مصدومیت ناحیه همسترینگ رها شده باشد. هاو گفته است بجز مهاجمانش جونیور استانیسلاس و کالوم ویلسون مصدوم دیگری در تیم وجود ندارد.


🔸 پیش بینی پل مرسون

این یک بازی بسیار حساس برای آرسنال است. اگر چند سال پیش بود میگفتم آرسنال ٣-٠ یا ۴-٠ پیروز می‌شود، چیزی که در حال حاضر در آنها نمی‌بینم.
من آرسنال را قوی تر از بورنموث می‌بینم اما حسی به من می‌گوید که ممکن است آنها پیروز نشوند. بازی مقابل لیورپول را تماشا کردم و دیدم چقدر درمانده هستند. نمی‌دانم چگونه این وضعیت را بتوانند تغییر دهند، خصوصا بعد از وقفه بازی های ملی.آرسنال به امارات خواهد رفت و به نظرم بهترین عملکرد خود را به نمایش خواهد گذاشت. آرسنال در حمله خوب است اما در دفاع افتضاح هستند.من به آرسنال در این بازی دست بالا را می‌دهم اما اگر دچار مشکل بشنوند اصلا شوکه نمیشوم. پیروزی این بازی برای توپچی‌ها مثل آب خوردن نخواهد بود!


🔸 پیش بینی مرسون: ۲-١ به سود آرسنال

ثبت نظر شما
7+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

چشم الماسی به آرسنال میآید
مصاحبه میسلینتات در مورد خروج از دورتموند
حاشیه جدید آدبایور با آرسنال
احوالپرسی با توماس ممکن بود دوماه مصدومیت به همراه داشته باشد
جدایی جودی تیلور از آرسنال
از ابتدای فصل حرف از رفتنش بود...
نویل: این بهترین نمایش آرسنال بود
مصاحبه مفصل گری نویل در مورد بازی آرسنال - تاتنهام
آیا همبازی لاکازت به او میپیوندد؟
رئیس لیون به علاقه آرسنال به نبیل فکیر واکنش نشان داد

آخرین نظرات

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩٦/۰۸/۲٩ نوشت :
بیاد ! با ژیرو میتونن رقابت خوبی داشته باشن

مربوط به آیا همبازی لاکازت به او میپیوندد؟
علی. استارا در تاریخ ۱۳٩٦/۰۸/۲٩ نوشت :
عاشق بازیه موستفی ام.یه جنگجوی واقعی که برای همه لحظات میجنگه چه تو دفاع چه تو حمله. امیدوارم سالهای سال تو ارسنال بمونه

مربوط به صحبت های اوزیل و موستافی در مورد پیروزی برابر تاتنهام
علی. استارا در تاریخ ۱۳٩٦/۰۸/۲۸ نوشت :
یه ترکیب خوب و یه برد خوب. امیدوارم تو ادامه بازیها هم رییس ترکیبو دستکاری نکنه. با این ترکیب فوقاالعاده هستیم.

مربوط به مصاحبه آرسن ونگر بعد از شکست تاتنهام
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩٦/۰۸/۲۸ نوشت :
خسته نباششید دلاور ، یا علی پهلوان با این پیش بینی !

مربوط به مایکل اوون: تاتنهام 2-1 آرسنال
mehran در تاریخ ۱۳٩٦/۰۸/۲۸ نوشت :
تبریک جانانه

بعد از مدت ها یه برد خوب و دلچسب..

مربوط به مصاحبه آرسن ونگر بعد از شکست تاتنهام

محیط کاربریکانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی