کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

آرسن ونگر تاکید کرد هیچوقت بدنبال ترک آرسنال به مقصد منچستریونایتد نبوده است.

مرد فرانسوی بیش از دو دهه عهده‌ دار هدایت توپچی‌ها بوده است اما، به گفته مدیر سابق باشگاه یونایتد، او در آستانه ترک آرسنال به مقصد اولدترافورد بوده است.

سر الکس فرگوسن که قصد بازنشستگی در پایان فصل ٢٠٠١-٠٢ را داشته است، به گفته ادوارد در کتاب زندگینامه خود، آرسن ونگر گزینه اول در جایگزینی این مربی اسکاتلندی بوده است.در عوض، فرگوسن نظر خود را عوض کرد و قرارداد جدیدی امضا کرد، اما ادواردز ادعا کرده است که او با آرسن ونگر دیداری داشته است و این صحبت گواه بر این موضوع است که علاقه ای از سوی یونایتد به سرمربی آرسنال وجود داشته است.ادوارد در کتاب خود نوشته است: "انتخاب اول ما آرسن بود، ما به او پیشنهاد دادیم و او اندکی علاقه نشان داد، به اندازه ای بود که مشتاق به دیدار با من و پیتر کنیون [عضو اصلی هیئت رئیسه] در خانه اش در لندن باشد."

ونگر وقتی بعد از پیروزی ٣-٠ شنبه مقابل بورنموث در این زمینه مورد پرسش قرار گرفت اطلاعاتی از خود بروز نداد.اما سرمربی ۶٧ ساله گفت: "من همواره بسیار راز دار بوده ام. شاید روزی تمام تماس هایی که در دوران سرمربی‌گری ام در آرسنال با من برقرار شد را فاش کنم و تمام آنها نیازمند چند فصل است، اما بهتر است در این زمینه از مارتین ادواردز سوال کنید.

خیر [من هرگز خواهان رفتن به منچستریونایتد نبوده ام] زیرا اینجا خوشحال بودم. بیش از آنهایی که از حضور من خوشحال بودند، از ماندن در آرسنال خشنود بودم."
وقتی از او پرسیده شد چرا این فرصت را نادیده گرفت، ونگر به فرآیندی که تحت نظر او در آرسنال وقتی هدایت تیم را در سال ١٩٩۶ بر عهده گرفت اشاره کرد.

"زیرا من عاشق ارزش های این باشگاه هستم، برای من اول از همه ارزش ها هستند که اهمیت دارند زیرا می‌دانم چه چیزی تغییر کرده است. روزی می‌تواند موضوع خوبی برای گفتگو در کنفرانس خبری باشد که نگاهی به این سیر تحولات بندازیم.
خیلی چیز ها عوض شده اند، اما وقتی به اینجا آمدم این باشگاه دارای ارزش هایی بود که در ورزش به آنها علاقمند هستم و به همین خاطر است که همچنان در رقابت هستم.پس همیشه از خودم سوال می‌پرسم. بله، البته که منچستریونایتد وسوسه انگیز است، اما اینکه من در اینجا خوشحال هستم؟ پاسخ مثبت است."

 

تگ ها

ثبت نظر شما
17+7=

نظرات کاربران

علی. استارا در تاریخ ۱۳٩٦/۰٦/۲۲ گفت »
1
ونگر باید بعد بازنشستگی یه کتاب از دوران 20و چند سالش در ارسنال بنویسه و رازهای زیادی رو فاش کنه. شاید خیلی ها مخافش باشن ولی من یکی عاشقشم و تنها دلیل ارسنالی شدنم شخص ونگر بود

دیگر خبرهای آرسنال

چشم الماسی به آرسنال میآید
مصاحبه میسلینتات در مورد خروج از دورتموند
حاشیه جدید آدبایور با آرسنال
احوالپرسی با توماس ممکن بود دوماه مصدومیت به همراه داشته باشد
جدایی جودی تیلور از آرسنال
از ابتدای فصل حرف از رفتنش بود...
نویل: این بهترین نمایش آرسنال بود
مصاحبه مفصل گری نویل در مورد بازی آرسنال - تاتنهام
آیا همبازی لاکازت به او میپیوندد؟
رئیس لیون به علاقه آرسنال به نبیل فکیر واکنش نشان داد

آخرین نظرات

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩٦/۰۸/۲٩ نوشت :
بیاد ! با ژیرو میتونن رقابت خوبی داشته باشن

مربوط به آیا همبازی لاکازت به او میپیوندد؟
علی. استارا در تاریخ ۱۳٩٦/۰۸/۲٩ نوشت :
عاشق بازیه موستفی ام.یه جنگجوی واقعی که برای همه لحظات میجنگه چه تو دفاع چه تو حمله. امیدوارم سالهای سال تو ارسنال بمونه

مربوط به صحبت های اوزیل و موستافی در مورد پیروزی برابر تاتنهام
علی. استارا در تاریخ ۱۳٩٦/۰۸/۲۸ نوشت :
یه ترکیب خوب و یه برد خوب. امیدوارم تو ادامه بازیها هم رییس ترکیبو دستکاری نکنه. با این ترکیب فوقاالعاده هستیم.

مربوط به مصاحبه آرسن ونگر بعد از شکست تاتنهام
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩٦/۰۸/۲۸ نوشت :
خسته نباششید دلاور ، یا علی پهلوان با این پیش بینی !

مربوط به مایکل اوون: تاتنهام 2-1 آرسنال
mehran در تاریخ ۱۳٩٦/۰۸/۲۸ نوشت :
تبریک جانانه

بعد از مدت ها یه برد خوب و دلچسب..

مربوط به مصاحبه آرسن ونگر بعد از شکست تاتنهام

محیط کاربریکانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی