کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

🔸 کمی بیشتر از یک ماه به پنجره زمستانی مانده اما به نظر میرسد برنامه آرسنال مشخص باشد.

با به پایان رسیدن قرارداد مسوت اوزیل، الکسیس سانچز، داوید اوسپینا و جک ویلشر ممکن است برای فصل 2018/19 کار خیلی سنگینی روی دوش آرسن ونگر باشد.

یک ژانویه خوب میتواند مشکلات آرسنال را کمتر کند و به جای یک پنجره، روی دو پنجره نقل و انتقالاتی متمرکز باشند. در این بخش نگاهی به گزینه های احتمالی نقل و انتقالاتی برای آرسنال داریم. انتقالی بین تیم های موسوم به تاپ 6 (شامل آرسنال، تاتنهام، چلسی، لیورپول و باشگاه های منچستری) بعید به نظر میرسد در نتیجه از هواداران و کارشناسان پرسیدیم احتمال انتقال چه بازیکنی را میدهند؟


🔸 نظر هواداران:
با هواداران در توییتر صحبت کردیم و اسم های ریاض محرز، جک باتلند و ویرجیل فن دایک مطرح شد. نظرسنجی ای بین این سه گزینه گذاشتیم که محرز و باتلند نزدیک به هم رای آوردند. مشخص است هواداران دروازه بان استوک سیتی را با توجه به خروج احتمالی داوید اوسپینا به عنوان جایگزین پتر چک میبینند.

محرز خریدی است که میتواند عدم اطمینان در ماندن اوزیل و الکسیس را روشن کند. معلوم نیست که یه انتقال برای محرز میتواند موتور او را روشن کند یا نه! برنده واضح نظرسنجی فن دایک بود چون هواداران درباره قدرت دفاعی تیم مطمئن نیستند و دفاع وسطی اگرچه گران، میتواند ثبات را به خط دفاعی آرسنال اضافه کند.
 


🔸🔸🔸  نظر کارشناسان   🔸🔸🔸


🔹 کریس ویتلی، گل:
انتخاب: ویرجیل فن دایک
شکی نیست که فن دایک میخواهد ساوتهمپتون را ترک کند و بازیکنی با کیفیت او میتواند خط دفاعی آرسنال را تقویت کند. در 32 سالگی، به نظر نمیرسد مصدومیت لورن کوشیلنی به این زودی ها برطرف شود و شکودران موستافی هم به دلایل شخصی خواهان خروج از آرسنال است. پر مرتساکر در جام ها بازی میکند و بازیکنان جوانی مثل راب هولدینگ و کالوم چمبرز به اندازه کافی مورد اطمینان ونگر نیستند که هر هفته بازی کنند. خرید یک دفاع وسط منطقی به نظر میرسد اما با وجود علاقه لیورپول و منچستر سیتی به او، این گزینه ارزان تمام نخواهد شد.


🔹 کلیو پالمر
انتخاب: ویرجیل فن دایک
فاصله بین تیم های تاپ 6 و تیم های دیگر در حال افزایش است و پاداش زیادی که برای تیم چهارم از آخر میدهند جلوی بازی شجاعانه تیم ها را گرفته است. با توجه به سن دفاع وسط ها و مصدومیت کوشیلنی، ون دایک بازیکنی است که آرسنال به آن نیاز دارد.

ما به دفاعی قوی و رهبر نیاز داریم نه دفاعی که فقط در دفاع 3 نفره بتواند دوام بیاورد. با توجه به علاقه ساوتهمپتون به تئو ولکات احتمال پایین آمدن قیمت وجود دارد و حتی میتوانیم چمبرز را هم در این انتقال وارد کنیم. کلین شیت های اخیر اهمیت دفاع مطمئن را در امتیاز گیری نشان داد و خرید دفاع وسطی رهبر، مهمتر از مهاجم نوک است اما با شناختی که از ونگر داریم او مهاجم خواهد خرید!


🔹 جواکین، وبلاگ نویس

انتخاب: اوریل رومئو یا سیموس کولمن
انتخاب اول من اوریل رومئو از ساوتهمپتون خواهد بود.
هافبک بی عمق مشکل ادامه داری برای آرسنال است. مشکلات مصدومیتی برای جک ویلشر و فرانسیس کوکلن به معنای آن است که گزینه های بهتری از محمد الننی نیاز داریم! رومئو خودش را به عنوان هافبکی مستحکم مطرح کرده که در تکل ها قوی و توپ را حفظ میکند که با سیستم ما همخوانی دارد. انتخاب شماره 2 میتواند سیموس کولمن از اورتون باشد. او از ناحیه پا مصدومیت بدی دارد اما انتظار میرود تا ماه آینده به بازی برگردد. سرعت او میتواند برای آرسنال ذخیره هکتور بلرین را فراهم کند.


🔹 نظر بلیچر ریپورت
به نظر ما هواداران انتخاب درستی کردند. بازیکنی که آرسنال باید خریداری کند ویرجیل فن دایک است. مرتساکر در حال بازنشستگی است و کوشیلنی مصدوم است. فن دایک نه تنها دفاع 3 نفره آرسنال را بهبود میبخشد بلکه ثبات را برای سال های زیادی برای آرسنال به همراه خواهد آورد.
 

ثبت نظر شما
3+9=

نظرات کاربران

mehran در تاریخ ۱۳٩٦/۰۷/۲۰ گفت »
1
مطمنا خرید میکنیم اما
امیدوارم با از دست دادن بازیکنای خوبمون بازیکنای باکیفیت تری رو بگیریم تا تیم رو روبه جلو نگه داریم
الان موقع قهرمانیه موقع قدرت گرفتن و پروازه
بخدا خیلی امسال ناراحتم تو چمپیونز لیگ نیستیم هرچند سال های گذشته توفیقی نداشتیم
تا کی باید با استرس سراغ نقل و انتقالات بریم
بابا یکم پول خرج کنین لامصبا چقدر خسیسین شما..

دیگر خبرهای آرسنال

آینده اوزیل در ابهام
اگر مسوت اوزيل آرسنال را ترک کند، چه باشگاهی خواهان جذب او خواهد بود؟!
لاکازت فوق العاده از نگاه الکسیس
سانچز از هم بازی شدن با لاکازت راضی است
صحبت های ونگر بعد از پیروزی سوم در لیگ اروپا
کنفرانس مطبوعاتی آرسن ونگر پس از پیروزی ۱-۰ مقابل ستاره سرخ بلگراد
اورمارس : در آژاکس راضی هستم
اوورمارس میتواند جانشین ونگر باشد ؟
ستاره سرخ به جوانان آرسنال باخت
آرسنال با تیم دومش بازی دوم لیگ اروپا را با پیروزی پشت سر گذاشت

آخرین نظرات

علی. استارا در تاریخ ۱۳٩٦/۰۷/۳۰ نوشت :
همه دارن این فرانسوی رو تعریف میکنن ولی ما چیز بخصوصی ازش ندیدیم امیدوارم بتونه بزرگیشو تو زمین با گلهاش ثابت کنه

مربوط به لاکازت فوق العاده از نگاه الکسیس
علی. استارا در تاریخ ۱۳٩٦/۰۷/۳۰ نوشت :
بنظرم اگه اوزیل میخواد فوتبالش تموم نشه باید با ارسنال تمدید کنه چون بازیکنی با این سن و سال و با این ضعف جسمانی رو هیچکدام از باشگاههای بزرگ دنیا نمیخوان. باید بمونه و دوباره خودشو بسازه

مربوط به آینده اوزیل در ابهام
mehran در تاریخ ۱۳٩٦/۰۷/۲٩ نوشت :
ونگر فقط وقتی میبریم خوب حرف میزنه به نظر من برد مقابل ستاره سرخ بلگراد اینقد قیافه گرفتن نداره واسه تیم بزرگی مثل آرسنال

ونگر باید بره که آرسنال دوباره اوج بگیره به نظر من چیز جدیدی بلد نیست ی...

مربوط به صحبت های ونگر بعد از پیروزی سوم در لیگ اروپا
علی. استارا در تاریخ ۱۳٩٦/۰۷/۲۸ نوشت :
این تیمو میشه اینده ارسنال دونست. جوون هایی که باید پیشرفت کنن. اون چیزی که بیشتر از همه منو امیدوار کرد اماده بودن ویلشر بود ای کاش ونگر بهش تو لیگ هم بازی بده. 1000بار گفتم بازم میگم "یه ویلشر اما...

مربوط به ستاره سرخ به جوانان آرسنال باخت
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩٦/۰۷/۲۸ نوشت :
خوبه که لیگ اروپا فشار کمی به بازیکنان اصلی مثل لاکازت و سانچز میاره

مربوط به ستاره سرخ به جوانان آرسنال باخت

محیط کاربریکانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی