کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

🔸 کمی بیشتر از یک ماه به پنجره زمستانی مانده اما به نظر میرسد برنامه آرسنال مشخص باشد.

با به پایان رسیدن قرارداد مسوت اوزیل، الکسیس سانچز، داوید اوسپینا و جک ویلشر ممکن است برای فصل 2018/19 کار خیلی سنگینی روی دوش آرسن ونگر باشد.

یک ژانویه خوب میتواند مشکلات آرسنال را کمتر کند و به جای یک پنجره، روی دو پنجره نقل و انتقالاتی متمرکز باشند. در این بخش نگاهی به گزینه های احتمالی نقل و انتقالاتی برای آرسنال داریم. انتقالی بین تیم های موسوم به تاپ 6 (شامل آرسنال، تاتنهام، چلسی، لیورپول و باشگاه های منچستری) بعید به نظر میرسد در نتیجه از هواداران و کارشناسان پرسیدیم احتمال انتقال چه بازیکنی را میدهند؟


🔸 نظر هواداران:
با هواداران در توییتر صحبت کردیم و اسم های ریاض محرز، جک باتلند و ویرجیل فن دایک مطرح شد. نظرسنجی ای بین این سه گزینه گذاشتیم که محرز و باتلند نزدیک به هم رای آوردند. مشخص است هواداران دروازه بان استوک سیتی را با توجه به خروج احتمالی داوید اوسپینا به عنوان جایگزین پتر چک میبینند.

محرز خریدی است که میتواند عدم اطمینان در ماندن اوزیل و الکسیس را روشن کند. معلوم نیست که یه انتقال برای محرز میتواند موتور او را روشن کند یا نه! برنده واضح نظرسنجی فن دایک بود چون هواداران درباره قدرت دفاعی تیم مطمئن نیستند و دفاع وسطی اگرچه گران، میتواند ثبات را به خط دفاعی آرسنال اضافه کند.
 


🔸🔸🔸  نظر کارشناسان   🔸🔸🔸


🔹 کریس ویتلی، گل:
انتخاب: ویرجیل فن دایک
شکی نیست که فن دایک میخواهد ساوتهمپتون را ترک کند و بازیکنی با کیفیت او میتواند خط دفاعی آرسنال را تقویت کند. در 32 سالگی، به نظر نمیرسد مصدومیت لورن کوشیلنی به این زودی ها برطرف شود و شکودران موستافی هم به دلایل شخصی خواهان خروج از آرسنال است. پر مرتساکر در جام ها بازی میکند و بازیکنان جوانی مثل راب هولدینگ و کالوم چمبرز به اندازه کافی مورد اطمینان ونگر نیستند که هر هفته بازی کنند. خرید یک دفاع وسط منطقی به نظر میرسد اما با وجود علاقه لیورپول و منچستر سیتی به او، این گزینه ارزان تمام نخواهد شد.


🔹 کلیو پالمر
انتخاب: ویرجیل فن دایک
فاصله بین تیم های تاپ 6 و تیم های دیگر در حال افزایش است و پاداش زیادی که برای تیم چهارم از آخر میدهند جلوی بازی شجاعانه تیم ها را گرفته است. با توجه به سن دفاع وسط ها و مصدومیت کوشیلنی، ون دایک بازیکنی است که آرسنال به آن نیاز دارد.

ما به دفاعی قوی و رهبر نیاز داریم نه دفاعی که فقط در دفاع 3 نفره بتواند دوام بیاورد. با توجه به علاقه ساوتهمپتون به تئو ولکات احتمال پایین آمدن قیمت وجود دارد و حتی میتوانیم چمبرز را هم در این انتقال وارد کنیم. کلین شیت های اخیر اهمیت دفاع مطمئن را در امتیاز گیری نشان داد و خرید دفاع وسطی رهبر، مهمتر از مهاجم نوک است اما با شناختی که از ونگر داریم او مهاجم خواهد خرید!


🔹 جواکین، وبلاگ نویس

انتخاب: اوریل رومئو یا سیموس کولمن
انتخاب اول من اوریل رومئو از ساوتهمپتون خواهد بود.
هافبک بی عمق مشکل ادامه داری برای آرسنال است. مشکلات مصدومیتی برای جک ویلشر و فرانسیس کوکلن به معنای آن است که گزینه های بهتری از محمد الننی نیاز داریم! رومئو خودش را به عنوان هافبکی مستحکم مطرح کرده که در تکل ها قوی و توپ را حفظ میکند که با سیستم ما همخوانی دارد. انتخاب شماره 2 میتواند سیموس کولمن از اورتون باشد. او از ناحیه پا مصدومیت بدی دارد اما انتظار میرود تا ماه آینده به بازی برگردد. سرعت او میتواند برای آرسنال ذخیره هکتور بلرین را فراهم کند.


🔹 نظر بلیچر ریپورت
به نظر ما هواداران انتخاب درستی کردند. بازیکنی که آرسنال باید خریداری کند ویرجیل فن دایک است. مرتساکر در حال بازنشستگی است و کوشیلنی مصدوم است. فن دایک نه تنها دفاع 3 نفره آرسنال را بهبود میبخشد بلکه ثبات را برای سال های زیادی برای آرسنال به همراه خواهد آورد.
 

ثبت نظر شما
14+3=

نظرات کاربران

mehran در تاریخ ۱۳٩٦/۰۷/۲۰ گفت »
1
مطمنا خرید میکنیم اما
امیدوارم با از دست دادن بازیکنای خوبمون بازیکنای باکیفیت تری رو بگیریم تا تیم رو روبه جلو نگه داریم
الان موقع قهرمانیه موقع قدرت گرفتن و پروازه
بخدا خیلی امسال ناراحتم تو چمپیونز لیگ نیستیم هرچند سال های گذشته توفیقی نداشتیم
تا کی باید با استرس سراغ نقل و انتقالات بریم
بابا یکم پول خرج کنین لامصبا چقدر خسیسین شما..

دیگر خبرهای آرسنال

انزونزی فقط شایعه است!
گولیم بالاگ ژورنالیست اسپانیایی اسکای اسپرت: آرسنال استیون انزونزی را نمیخواهد!
ژابی: اوزیل بازیکن کلیدی مورینیو بود
توضیح آلونسو در خصوص نیاز مورینیو به اوزیل
وضعیت آرسنال شرم آور است
پل مرسون: آرسنال باید از بودن در رتبه ای پایین تر از برنلی خجالت زده باشد
ندیم امیری، ستاره ای در آینده ؟
منچستر یونایتد، آرسنال و تاتنهام به دنبال ندیم امیری
مصدومان، غایبان و نقل و انتقلات
کنفرانس مطبوعاتی آرسن ونگر پیش از بازی با نیوکاسل از هفته هجدهم لیگ برتر

آخرین نظرات

علی. استارا در تاریخ ۱۳٩٦/۰٩/۲۳ نوشت :
بنظرم یکی از برترین بازیهامونو تو این فصل انجام دادیم ولی در خلق موقعیت مشکل داشتیم. اگه یکی از توپهامون گل میشد میتونستیم با یه نتیجه بزرگ بازی رو ببریم. خیلی نامید کنندست که تمام بازی رو در اختیار د...

مربوط به تساوی 0-0 برابر وستهام
ArAs در تاریخ ۱۳٩٦/۰٩/۲۳ نوشت :
دیگه دلو دماغ نظر دادن هم نیست.آرسنال با این بازیکن ها و این کادر فنی و این مدیران همین که امسال تو لیگ برتر باقی بمونه جایی امیدواری داره.تفاوت آرسنال با تیم رده 19 جدول رو دیدید دیگه حرفی نمیمونه.کی...

مربوط به تساوی 0-0 برابر وستهام
mehran mashayekhi در تاریخ ۱۳٩٦/۰٩/۲۱ نوشت :
باید پر مرته ساکر فروخته بشه نه برای اینکه ضرر نشه تا پول گیر باشگاه بیاد بلکه برای اینکه دیگه به بازی گرفته نشه و فاجعه بودن خودشو ثابت نکنه...

مربوط به نبیل فکیر و گورتسکا از محتمل ترین ها هستند
Vishka در تاریخ ۱۳٩٦/۰٩/۱۸ نوشت :
یادش بخیر منم بچگی هام با پسرا فوتبال بازی میکردم . خخخخمربوط به ری یانکی یا همان راشل یانکی
mehran در تاریخ ۱۳٩٦/۰٩/۱٦ نوشت :
باشگاه این اواخر تمام بازیکن ها رو مد نظر داره اما خرید نمیکنه
این شده وضعیت حال و روزای خرید باشگاهمون که امیدوارم زودنر تموم شه

مربوط به سبایوس در رادار آرسنال

محیط کاربریکانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی