کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

🔸 کمی بیشتر از یک ماه به پنجره زمستانی مانده اما به نظر میرسد برنامه آرسنال مشخص باشد.

با به پایان رسیدن قرارداد مسوت اوزیل، الکسیس سانچز، داوید اوسپینا و جک ویلشر ممکن است برای فصل 2018/19 کار خیلی سنگینی روی دوش آرسن ونگر باشد.

یک ژانویه خوب میتواند مشکلات آرسنال را کمتر کند و به جای یک پنجره، روی دو پنجره نقل و انتقالاتی متمرکز باشند. در این بخش نگاهی به گزینه های احتمالی نقل و انتقالاتی برای آرسنال داریم. انتقالی بین تیم های موسوم به تاپ 6 (شامل آرسنال، تاتنهام، چلسی، لیورپول و باشگاه های منچستری) بعید به نظر میرسد در نتیجه از هواداران و کارشناسان پرسیدیم احتمال انتقال چه بازیکنی را میدهند؟


🔸 نظر هواداران:
با هواداران در توییتر صحبت کردیم و اسم های ریاض محرز، جک باتلند و ویرجیل فن دایک مطرح شد. نظرسنجی ای بین این سه گزینه گذاشتیم که محرز و باتلند نزدیک به هم رای آوردند. مشخص است هواداران دروازه بان استوک سیتی را با توجه به خروج احتمالی داوید اوسپینا به عنوان جایگزین پتر چک میبینند.

محرز خریدی است که میتواند عدم اطمینان در ماندن اوزیل و الکسیس را روشن کند. معلوم نیست که یه انتقال برای محرز میتواند موتور او را روشن کند یا نه! برنده واضح نظرسنجی فن دایک بود چون هواداران درباره قدرت دفاعی تیم مطمئن نیستند و دفاع وسطی اگرچه گران، میتواند ثبات را به خط دفاعی آرسنال اضافه کند.
 


🔸🔸🔸  نظر کارشناسان   🔸🔸🔸


🔹 کریس ویتلی، گل:
انتخاب: ویرجیل فن دایک
شکی نیست که فن دایک میخواهد ساوتهمپتون را ترک کند و بازیکنی با کیفیت او میتواند خط دفاعی آرسنال را تقویت کند. در 32 سالگی، به نظر نمیرسد مصدومیت لورن کوشیلنی به این زودی ها برطرف شود و شکودران موستافی هم به دلایل شخصی خواهان خروج از آرسنال است. پر مرتساکر در جام ها بازی میکند و بازیکنان جوانی مثل راب هولدینگ و کالوم چمبرز به اندازه کافی مورد اطمینان ونگر نیستند که هر هفته بازی کنند. خرید یک دفاع وسط منطقی به نظر میرسد اما با وجود علاقه لیورپول و منچستر سیتی به او، این گزینه ارزان تمام نخواهد شد.


🔹 کلیو پالمر
انتخاب: ویرجیل فن دایک
فاصله بین تیم های تاپ 6 و تیم های دیگر در حال افزایش است و پاداش زیادی که برای تیم چهارم از آخر میدهند جلوی بازی شجاعانه تیم ها را گرفته است. با توجه به سن دفاع وسط ها و مصدومیت کوشیلنی، ون دایک بازیکنی است که آرسنال به آن نیاز دارد.

ما به دفاعی قوی و رهبر نیاز داریم نه دفاعی که فقط در دفاع 3 نفره بتواند دوام بیاورد. با توجه به علاقه ساوتهمپتون به تئو ولکات احتمال پایین آمدن قیمت وجود دارد و حتی میتوانیم چمبرز را هم در این انتقال وارد کنیم. کلین شیت های اخیر اهمیت دفاع مطمئن را در امتیاز گیری نشان داد و خرید دفاع وسطی رهبر، مهمتر از مهاجم نوک است اما با شناختی که از ونگر داریم او مهاجم خواهد خرید!


🔹 جواکین، وبلاگ نویس

انتخاب: اوریل رومئو یا سیموس کولمن
انتخاب اول من اوریل رومئو از ساوتهمپتون خواهد بود.
هافبک بی عمق مشکل ادامه داری برای آرسنال است. مشکلات مصدومیتی برای جک ویلشر و فرانسیس کوکلن به معنای آن است که گزینه های بهتری از محمد الننی نیاز داریم! رومئو خودش را به عنوان هافبکی مستحکم مطرح کرده که در تکل ها قوی و توپ را حفظ میکند که با سیستم ما همخوانی دارد. انتخاب شماره 2 میتواند سیموس کولمن از اورتون باشد. او از ناحیه پا مصدومیت بدی دارد اما انتظار میرود تا ماه آینده به بازی برگردد. سرعت او میتواند برای آرسنال ذخیره هکتور بلرین را فراهم کند.


🔹 نظر بلیچر ریپورت
به نظر ما هواداران انتخاب درستی کردند. بازیکنی که آرسنال باید خریداری کند ویرجیل فن دایک است. مرتساکر در حال بازنشستگی است و کوشیلنی مصدوم است. فن دایک نه تنها دفاع 3 نفره آرسنال را بهبود میبخشد بلکه ثبات را برای سال های زیادی برای آرسنال به همراه خواهد آورد.
 

ثبت نظر شما
16+5=

نظرات کاربران

mehran در تاریخ ۱۳٩٦/۰۷/۲۰ گفت »
1
مطمنا خرید میکنیم اما
امیدوارم با از دست دادن بازیکنای خوبمون بازیکنای باکیفیت تری رو بگیریم تا تیم رو روبه جلو نگه داریم
الان موقع قهرمانیه موقع قدرت گرفتن و پروازه
بخدا خیلی امسال ناراحتم تو چمپیونز لیگ نیستیم هرچند سال های گذشته توفیقی نداشتیم
تا کی باید با استرس سراغ نقل و انتقالات بریم
بابا یکم پول خرج کنین لامصبا چقدر خسیسین شما..

دیگر خبرهای آرسنال

یوونتوس به شایعات حضور آلگری روی نیمکت آرسنال واکنش نشان داد!
آلگری قرارداد دارد و در یکی از بهترین تیم‌های جهان مربیگری میکند، نیازی نیست نگران او باشیم
آرسنال و رئال دو بازی خیریه برگزار میکنند
دوتیم اسطوره‌های آرسنال و رئال مادرید در تابستان در بازی رفت و برگشت به مصاف هم میروند.
چک: وقتی خوب هستم، باید بازی کنم
پتر چک از سیاست های دروازه بانی آرسنال ناراضی است
لنو میتواند جانشین چک باشد ؟
آرسنال با ۲۵ میلیون پوند به دنبال لنو دروازه بان حال حاضر بایر لورکوزن برای جانشینی پتر چک
اوبلاک هدف جدید آرسنال و لیورپول
لیورپول آماده رقابت با آرسنال بر سر جذب اوبلاک

آخرین نظرات

Topchi78 در تاریخ ۱۳٩۷/۰۱/۰۱ نوشت :
با اینکه همیشه یکی از منتقدان رمزی بودم اما در شریط فعلی باید حفظ شه

مربوط به چلسی به دنبال یک انتقال جنجالی دیگر!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩٦/۱۲/۲۸ نوشت :
اروپا لیگ رو بگیریم اینم میاد

مربوط به اوبلاک هدف جدید آرسنال و لیورپول
علی. استارا در تاریخ ۱۳٩٦/۱۲/۲۷ نوشت :
بسیار قرعه خوبی بود. جدا از مسائل سیاسی اخیر پیش اومده حساسیت زیادی برامون نداره و اگه همون تیمی باشیم که جلو میلان بودیم خیلی راحت میتونیم به 4تیم راه پیدا کنیم. باید مثل بازی با میلان تو بازی اول ...

مربوط به آرسنال به زسکا مسکو نشینان رسید
علی. استارا در تاریخ ۱۳٩٦/۱۲/۲۷ نوشت :
نباید اجازه بدیم بازیکنان اینده دار و با استعداد باشگاهو ترک کنن. رمزی و ویلشر بازیکنان خوبی هستن که میتونن اینده باشگاهو بسازن. تازه دارن خودشونو بعنوان یه ستاره تو زمین نشون میدن نباید این بازیکنار...

مربوط به چلسی به دنبال یک انتقال جنجالی دیگر!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩٦/۱۲/۲٦ نوشت :
بسیار کار اشتباهیه فروش رمزی به چلسی...تمام سختی ها و مشکلاتش رو تحمل کردیم ... شبی که جلو استوک مصدوم شد هنوز یادمه...قشنگ یادمه تا چند روز حالمون گرفته بود . حالا بفروشیمش به رقیب ؟ بحث ژیرو جداس ....

مربوط به چلسی به دنبال یک انتقال جنجالی دیگر!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی