کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

پدرو مارتینز لسا سرمربی تیم بانوان آرسنال بلاخره تصمیم گرفت از ابتدای بازی بث مید را در ترکیب تیم خود مقابل لاندن بیز در کانتی کاپ قرار دهد.

در زیر صحبت های لسا را پس از پیروزی 7-0 توپچی ها مقابل لاندن بیز خواهید خواند

در مورد عملکرد تیم...

به نظرم در ابتدا باید به حریف احترام بگذاریم. به دیداری نیاز داشتیم که بتوانیم چندین گل را به ثمر برسانیم و اعتماد به نفس داشته باشیم و فکر میکنم بازیکنان ما شایستگی احترام زیاد را داشتند و همچنین شایستگی حمایت هواداران و باشگاه را.امیدوارم که پس از گذران دو هفته ی سخت بتوانیم به شرایط خوب بازگردیم و عملکرد خوبی از خود نشان دهیم. و امیدوارم که هوادارانمان از دیدن این گلهای زیاد لذت برده باشند، اما من فکر میکنم که در ادامه هم بتوانیم بهتر از امروز عمل کنیم. 

 

در مورد اینکه کانتی کاپ را جدی گرفته اید..؟

خب ما میخواهیم برنده ی همه ی جام ها باشیم.ما ترکیب قدرتمند تیممان را کنار گذاشته ایم زیرا بعضی از بازیکنان نیاز به استراحت داشتند. ما بعضی بازیکنان را بین دو نیمه تعویض کردیم تا بتوانیم از همه ی بازیکنانمان به خوبی استفاده کنیم.، این مسئله ای است که باید آن را همیشه مد نظرمان داشته باشیم. بنابراین ما واقعا میخواستیم رقابت کنیم و اما من فکر میکنم هر ترکیبی که به زمین میفرستادم قوی است زیرا ما بازیکنان با کیفیتی داریم.

 

در مورد بث مید...

برای او بسیار خوشحالم. مشخص است که او امروز بسیار تلاش کرد.و اینکه دیدیم او گلزنی کرده بسیار خوب است.زیرا فرصت های بسیاری برای گلزنی داشت. در تمرینات هم همیشه به همین خوبی کار میکند. و فکر میکنم او شایستگی داشتن چنین روز خوبی را داشت.

 

در مورد به دست آوردن اولین کلین شیت فصل...

یکی از اهداف ما در این دیدار بود.اینکه دروازه ی خود را بسته نگه داریم و بعضی از تاکتیک هایمان را در زمین به اجرا در بیاوریم .فکر میکنم بعضی از آنها را به خوبی انجام دادیم و بعضی از اهدافی که میخواستیم در آنها پیشرفت کنیم  نیز انجام دادیم. و از عملکرد خود خوشحالیم. 

 

در مورد دیدار با اورتون...

فکر میکنم اکنون باید حواسمان به بازی های ملی باشد و ببینیم کدام بازیکنان باز خواهند گشت و در عرض دو هفته با آنها بتوانیم برای دیدار با اورتون آماده شویم. اما این مشخص است که دوست داریم در اولین فرصت بازگردیم و بازی کنیم و سعی کنیم تا جایی که امکان دارد پیروز بازی ها باشیم. و ببینیم اگر بتوانیم به زودی در صدر جدول قرار بگیریم.

ثبت نظر شما
17+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

افشاگری آدبایور بعد از سال‌ها
ونگر یک دروغگوی بزرگ است!
مارسیال گزینه ایده آل برای آرسنال
بازیکن پیشین آرسنال به باشگاه سابقش توصیه کرد که مارسیال را به خدمت بگیرد
نقل‌وانتقالات آرسنال در 19 ژانویه
همه در انتظار هستند! حتی خبرنگاران
رفتن ون‌پرسی به یونایتد دردناک‌تر از سانچز بود
آرسن ونگر انتقال رابین ون‌پرسی به منچستر را دردناک خواند
اخبار نقل‌وانتقالات روز هجدهم ژانویه
اوبامیانگ و میخیتاریان نزدیک به آرسنال

آخرین نظرات

Gunner در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۲۸ نوشت :
یادش بخیر یه زمان ن چندان دور بردن پاری سن ژرمن دورتموند موناکو بایرن میلان و...براتیم راحت بود الان باید نذر کنیم از تیم های دسته دو نبازیم پیکره تیم داغون شده

مربوط به نقل‌وانتقالات آرسنال - 15 ژانویه
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۲۸ نوشت :
تبریک میگم...یکی از بهترین و آپ دیت ترین کانون هواداری ها :)

مربوط به کانون هواداران بانوان آرسنال
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۲۸ نوشت :
یعنی اون بازی با بورنموث انقدر حرص خوردم...الان نزدیک 2 ساله همش حرص میخورم...همه دوستام رئالی بارسایی منچستری :)) مخصوصا اون بازی بایرن مونیخ...رفت دیدم 5-1 باختیم...برگشت نگاه نکردم...فردا صبح چک ک...

مربوط به ردینگ 2 آرسنال 3 Continental Cup
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۲۸ نوشت :
خیلی پر سر وصدا به جام جهانی 2006 دعوت شد...ولی متاسفانه مصدومیت های لعنتی باعث افتش شد...هیچ وقت بازی برگشت با لیورپول تو سال 2008 یادم نمیره ...از زمین خودمون استارت زد و تا محوطه لیورپول رفت و پاس ...

مربوط به والکات، با فاصله از تیری آنری...
Vishka در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۲۷ نوشت :
اونشب موقع گزارش بازی خیلی حرص خوردم چون از یه طرف تیم مردا به بورنموث باخته بود و مجبور بودم همزمان این بازی رو گزارش کنم. تا دقیقه 83 حرص خوردم چون اگر باخته بودیم از این جام حذف میشدم و شب فوق العا...

مربوط به ردینگ 2 آرسنال 3 Continental Cup

محیط کاربریکانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی