کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

پدرو مارتینز لسا سرمربی تیم بانوان آرسنال بلاخره تصمیم گرفت از ابتدای بازی بث مید را در ترکیب تیم خود مقابل لاندن بیز در کانتی کاپ قرار دهد.

در زیر صحبت های لسا را پس از پیروزی 7-0 توپچی ها مقابل لاندن بیز خواهید خواند

در مورد عملکرد تیم...

به نظرم در ابتدا باید به حریف احترام بگذاریم. به دیداری نیاز داشتیم که بتوانیم چندین گل را به ثمر برسانیم و اعتماد به نفس داشته باشیم و فکر میکنم بازیکنان ما شایستگی احترام زیاد را داشتند و همچنین شایستگی حمایت هواداران و باشگاه را.امیدوارم که پس از گذران دو هفته ی سخت بتوانیم به شرایط خوب بازگردیم و عملکرد خوبی از خود نشان دهیم. و امیدوارم که هوادارانمان از دیدن این گلهای زیاد لذت برده باشند، اما من فکر میکنم که در ادامه هم بتوانیم بهتر از امروز عمل کنیم. 

 

در مورد اینکه کانتی کاپ را جدی گرفته اید..؟

خب ما میخواهیم برنده ی همه ی جام ها باشیم.ما ترکیب قدرتمند تیممان را کنار گذاشته ایم زیرا بعضی از بازیکنان نیاز به استراحت داشتند. ما بعضی بازیکنان را بین دو نیمه تعویض کردیم تا بتوانیم از همه ی بازیکنانمان به خوبی استفاده کنیم.، این مسئله ای است که باید آن را همیشه مد نظرمان داشته باشیم. بنابراین ما واقعا میخواستیم رقابت کنیم و اما من فکر میکنم هر ترکیبی که به زمین میفرستادم قوی است زیرا ما بازیکنان با کیفیتی داریم.

 

در مورد بث مید...

برای او بسیار خوشحالم. مشخص است که او امروز بسیار تلاش کرد.و اینکه دیدیم او گلزنی کرده بسیار خوب است.زیرا فرصت های بسیاری برای گلزنی داشت. در تمرینات هم همیشه به همین خوبی کار میکند. و فکر میکنم او شایستگی داشتن چنین روز خوبی را داشت.

 

در مورد به دست آوردن اولین کلین شیت فصل...

یکی از اهداف ما در این دیدار بود.اینکه دروازه ی خود را بسته نگه داریم و بعضی از تاکتیک هایمان را در زمین به اجرا در بیاوریم .فکر میکنم بعضی از آنها را به خوبی انجام دادیم و بعضی از اهدافی که میخواستیم در آنها پیشرفت کنیم  نیز انجام دادیم. و از عملکرد خود خوشحالیم. 

 

در مورد دیدار با اورتون...

فکر میکنم اکنون باید حواسمان به بازی های ملی باشد و ببینیم کدام بازیکنان باز خواهند گشت و در عرض دو هفته با آنها بتوانیم برای دیدار با اورتون آماده شویم. اما این مشخص است که دوست داریم در اولین فرصت بازگردیم و بازی کنیم و سعی کنیم تا جایی که امکان دارد پیروز بازی ها باشیم. و ببینیم اگر بتوانیم به زودی در صدر جدول قرار بگیریم.

ثبت نظر شما
2+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ونگر : از شادی هواداران، شاد هستم
کنفرانس مطبوعاتی آرسن ونگر پس از پیروزی ۴-۱ در برابر وستهام
آرسنال 4-1 وستهام یونایتد
آرسنال با شکست وستهام، مسیر لیگ را ادامه داد
یوویل تاون 0 آرسنال 0 The Fa WSL
آرسنال دو امتیاز سرنوشت ساز را از دست داد...
مرسون : ونگر زمان خوبی را انتخاب کرد
پل مرسون: زمان بندی خداحافظی ونگر، عالی بوده است
اعتراف آقای خاص، ونگر قابل احترام است
مورینیو: آرسن ونگر به دلیل کار بزرگی که در آرسنال انجام داده، شایسته ی احترام است

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۲/۰۳ نوشت :
قطعا هم نام باشگاه آرسنال و هم نام سرمربی که قراره تیم رو ترک کنه به اندازه ای بزرگ هست که هنوز نام پاتریک ویرا برای سرمربی همچین باشگاهی خیلی کوچیک باشه.

پاتریک رو دوست دارم و بازی های خوبش و ...

مربوط به پاتریک ویرا جانشین میشود ؟!
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۲/۰۲ نوشت :
من حدودا 17 سال هست که با آرسنال زندگی میکنم و آرسنال را با آرسن ونگر شناختم. سالهای اولی که هوادار آرسنال شدم ونگر لحظات خیلی شیرینی رو برام با این تیم ثبت کرد اما سالها بود که منتظر خداحافظیش بودم. ...

مربوط به مرسی آرسن
علی. استارا در تاریخ ۱۳٩۷/۰۲/۰۲ نوشت :
ارسن ونگر فرد بسیار باهوشیه و خودش دونست که بهترین زمان اعلام بازنشستگیه. با اومدن مدیرای جدید عرصه برای ونگر تنگتر از گذشته شده بود و البته با توجه به نتایج بد این فصل احتمال اخراج در پایان فصل هم وج...

مربوط به مرسون : ونگر زمان خوبی را انتخاب کرد
محسن فراهاني در تاریخ ۱۳٩۷/۰۲/۰۲ نوشت :
وقتي شنيدم چشم هايم غرق اشك شد ... بي نهايت دلم برات تنگ خواهد شد آرسن ...

مربوط به مرسی آرسن
Mehrdad در تاریخ ۱۳٩۷/۰۲/۰۱ نوشت :
و چقدر تلخ است این لحظات... گویی بخش عظیمی از باشگاه در حال جدا شدن است. تصور نبودنت باورنکردنی است... نام تو تا ابد خواهد ماند
We love you Arsen Wenger. You are the king. you made us good and you...

مربوط به مرسی آرسن
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی