کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


تيم اين سرمربى فرانسوى در بازى روز شنبه با نتيجه ٢-٠ حريف ديرينه خود را در دربی شمال لندن مغلوب خود ساخت.آرسن ونگر ميگويد يكى از دلايل اصلى اى كه آرسنال با چنين قاطعيتى تاتنهام را شكست داد، دفاع بالاى زمين توسط مهاجمانش بود كه با پرس بى وقفه تيم پوچتينو، آنها را شكست دادند.

رئيس در اين مورد گفت: "تغيير در اينحا رخ داد." همه از ونگر انتظار داشتند مقابل چنین تیمی با هافبک دفاعی های سنتی وارد زمین شود، چیزی که به نظر می‌رسید باعث کنترل بازی مقابل تاتنهام شود، اما مثلث اوزیل، سانچز و لاکازت با عملکرد فوق‌العاده خود در پِرِس نشان دادند عملا ضرورتی در این زمینه وجود ندارد.این عملکرد خوب شاید از تمرکز بالای تیم هم نشأت گرفت، از آنجا که سرمربی ۶٨ ساله تیم می‌گوید انگیزه آنها برای دربی در رختکن تیم موج میزد.

ونگر راجع به اینکه از آرون رمزی به عنوان هافبک دفاعی استفاده کرد گفت:"ما یک تیم تهاجمی هستیم اما نیاز داریم تعادل را به خوبی برقرار کنیم. البته که به مهاجمی نیاز داریم که در دفاع هم همکاری کند. معتقدم که این بازی جایی بود که تغییر رخ داد. آنها از بالا به خوبی دفاع کردند.حس می‌کنید که شدت بازی بسیار بالا بود، به نظرم تجربه به یاری آنها آمد چون شدت زیاد و تمرکز بالا می‌تواند مانع کار شود، پس به آنها گفتم 'زود باشید'، وقتی شما تیم را می‌شناسید، می‌توانید آن حسی که دارید را متعادل کنید یا کمی بیشتر ریلکس شوید و کمی آرام تر کار کنید. یا گاهی اوقات نیاز دارید که فشار بیاورید، اما در شرایطی مثل این حس می‌کنید تمرکز زیادی دارید، بله."

آرسنال و تاتنهام در دربی شمال لندن که بسیار پر نوسان است طبق یک کلیشه متداول پیش می‌روند و این سوال پیش می‌آید که بعد از تمام این سال ها پیروزی برای ونگر چه معنی ای دارد، اگرچه که این اولین پیروزی او مقابل پوچتينو در لیگ برتر بود.

"ببینید، هر چه بیشتر در یک جا باشید، زمانی که اوضاع درست پیش نرود بیشتر احساس گناه به شما دست می‌دهد.این نکته منفی برای حضور طولانی مدت در یک تیم است، می‌دانید که این چه مفهومی برای مردم دارد. اما روی هم رفته، ما هنوز در نوامبر هستیم.من بیشتر روی آینده تیم تمرکز دارم، چقد می‌توانیم پیش برویم؟ چقد می‌توانیم فشار بیاوریم؟ از بازی امروز چه چیزی می‌توانیم یاد بگیریم و به بازی های بعدی در ادامه فصل منتقل کنیم؟اما البته که می‌دانید این چه مفهومی برای هوادارانتان دارد و حداقل می‌توانید این را بگویید که این یک روز خوب برای آنها بود."

 

ثبت نظر شما
9+8=

نظرات کاربران

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩٦/۰٩/۰۴ گفت »
1
خیلی ساده است که این مثلث از روز اول هم جواب میداد! ما نفهمیدیم چرا شما بهشون بازی نمیدادی!

دیگر خبرهای آرسنال

گرگ‌های رم به دنبال پیتر چک
باشگاه رم، پس از فروش آلیسون، بدنبال جذب پیتر چک، دروازه بان آرسنال میباشد.
چلسی ژیرو را در لیست فروش قرارداد
هواداران آرسنال: او را به خانه بازگردانید
ری پارلور : انزونزی را به لندن بیاورد
اخباری پیرامون باشگاه، درکنار صحبت‌های ری پارلور در مورد استیون انزونزی
تمایل کومن  با یک لایک ، برای آرسنالی شدن
کینگزلی کومن در شبکه های اجتماعی بنوعی تمایل نشان داد تا به آرسنال ملحق شود.
تیری آنری میتواند جانشین بروس شود
تیری آنری میتواند سرمربی استون‌ویلا شود...

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
خیلی دوست دارم که ونگر خونه نشین نباشه. چه بهتر که برگرده ژاپن و این شانسو داشته باشیم رو در روی ایران خودمون بازی داشته باشه

مربوط به آیا آرسن ونگر به ژاپن بازمیگردد؟
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :

از طرف دیگر رابرت پیرس سل کمپل، ری پارلور و امانوئل پتی برای توپچی‌ها به میدان خواهند رفت درعین‌حال توماس روسیچکی نیز به‌تازگی برای این بازی اعلام آمادگی کرده است.
=
البته اون دیداری که برگ...

مربوط به روسیچکی برای بازی با رئال آماده است
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
@Michael Jackson

ممنون از حمایت

مربوط به مقاله فوتبال بانوان جهان
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
گفته خانوادش دوست داشتند که همیشه خوب لباس بپوشه ولی انصافا یه سر به پیج اینستاگرامش بزنید ببینید این سبک ازپوشش واقعا خوب لباس پوشیدنه؟ 90درصدش رو که میبینی فقط میخوای بخندی:-)))))

مربوط به بلرین: خانواده من به صنعت مد علاقه دارند
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
فدراسیون ژاپن میخواد با ونگر طولانی مدت همکاری کنه . جالب میشه مقدماتی جام جهانی بعدی ژاپن و ایران به هم بخورن و ونگر بیاد تهران 😆 همگی بریم استادیوم 😆

مربوط به آیا آرسن ونگر به ژاپن بازمیگردد؟
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی