کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

یکی از تصمیمات داور باعث عصبانیت ایان رایت شد

توپچی ها با وجود اخراج پل پوگبا در امارات با نتیجه 3-1 بازی را به منچستر یونایتد واگذار کرد. البته دقایقی بعد از اخراج، تصمیمی گرفته شد که مورد قبول اسطوره آرسنال واقع نشد.کریس اسمالینگ در محوطه جریمه روی دنی ولبک خطایی کرد اما مارینر اعتقادی به پنالتی نداشت. این تصمیم در برنامه Match of the day به همراه آلن شیرر و ایان رایت مورد بحث قرار گرفت.


رایت گفت:"پنالتی بود. چطور این پنالتی را نگرفت؟ داور خط همانجا حضور داشت. مخصوصا آن طور که آرسنال بازی را شروع کرد، به آن پنالتی خیلی نیاز داشت.این پنالتی باید گرفته میشد."


شیرر هم تایید کرد و گفت:"بازیکنان معمولا وقتی خیلی راحت به زمین می افتند و بعد به داور نگاه میکنند مورد انتقاد قرار میگیرند.اما ولبک چنین قصدی نداشت. او بلند شد و سعی کرد بازی را ادامه دهد.این صحنه باید پنالتی گرفته میشد."


دیشب آرسنال با اشتباهات فردی، درحالی که بر بازی مسلط بود، نتیجه را واگذار کرد.ایان در این رابطه گفت:"هر دو طرف با یک بازی پرحادثه روبرو شدند که با یک بازی پرفشار از لینگارد و یک عملکرد خارق العاده از دخیا، منچستریونایتد برنده بازی شد.آرسنال موقعیت های زیادی برای بردن بازی داشت اما اشتباهات و بهم ریختگی تیم بلای جان این تیم شد.آرسنال 33 شوت دربرابر 8 شوت منچستر داشت اما در ضربات آخر آرسنال، بی دقتی و اشتباه وجود داشت.قصد من کم ارزش جلوه دادن منچستر نیست، اما وقتی بازیکنی مانند کوشیلنی، از دادن یک پاس عرضی سالم عاجز می شود (اشاره به اشتباه کوشیلنی در صحنه گل اول منچستر)، دیگر چه کار می توان کرد.


 

ثبت نظر شما
13+7=

نظرات کاربران

ArAs در تاریخ ۱۳٩٦/۰٩/۱۳ گفت »
1
هنوز نمیتونم ذهنمو از این باخت آروم کنم چه اعصاب خوردی بدی بود.نکته مثبتش این بود که مثل بازنده ها نبودیم حداقل(البته به جز در دفاع)کلید برد این بازی چیزی جز وجود هافبک های دفاعی نبود کاملا قابل مشاهده بود در تیم منچستر یک هافبک با خصوصیات کاملا دفاعی و هافبک دیگه در هر دوفاز دفاع و حمله کارآمد ولی در تیم آرسنال عملا هافبک دفاعی وجود نداشت آرون رمسی و ژاکا هر دو بازیکنایی هستن که به صورت نا خودآگاه بیشتر در 2/3 زمین حریف ها حضور دارن و هیچ شباهتی از لحاظ فیزیکی به هافبک دفاعی ندارن چه از لحاظ قدرتی چه از لحاظ سرعتی چه از لحاظ قدرت سر زنی و هیچ... هافبک دفاعی مد نظر من هافبکی که بتونه تو پست دفاع وسط بازی کنه و قول میدم اگر همچین مهره ای اضافه بشه بالانس تیم به تناسب میرسه.رو هر دوگل اولی که خوردیم درسته دفاع هامون سوتی دادن (و اگر در هر تیم دیگه ای بودن برخورد سنگینی باهاشون میشد) ولی فاصله زیاد هافبک هایی دفاعی باعث میشد پاس های بلند با ریسک بالا بدن به علت جلو بازی کردن هافبک هامون و این دقیقا چیزی بود که منچستر میخواست.همه بازیو دیدیم و دیدین که منچستر تیم خیلی قوی نبود ولی تنها برتریش بنظر من دخیا نبود بلکه ماتیچ و پوگبا بودن و البته مثل همیشه داور ها که داخل اشبرتون گرو هم به ضرر ما هست.حرفی از استاد ونگر نمیزنم چون دیگه خسته شدیم.این بازی یک حسرت دیگه داشت اونم بازی نکردن جکی که میتونست براش شروع دوباره باشه کسی که حداقل هم از خیلی از بازیکنایی فعلی آرسنال باهوش تر و خیلی جنگنده تر :(
به امید روز های که به شکوه از دست رفتمون برگردیم ... آرسنال ♥♥♥

دیگر خبرهای آرسنال

نظرات مرسون در مورد قرارداد جدید رمزی
پل مرسون در مورد علل باز پس گرفتن قرارداد جدید آرسنال با رمزی، صحبت می‌کند
احتمال بازگشت آرسن ونگر در ژانویه
آرسن ونگر در آستانه‌ی بازگشت به دوران فوتبالی خود است
اورتون هم آماده جذب آرون رمزی میشود!
باشگاه اورتون مشغول آماده سازی پیشنهادی برای جذب آرون رمزی می باشد!
صحبت های مونتمورو پس از امضای قرارداد بلند مدت...
جلوتر از آنچه انتظارش را داشتیم هستیم...تعجب نمیکنم
آرسنال با 40 میلیون برای تابستان 2019 جه میکند ؟
ابراز نگرانی AST از ضرر مالی هنگفت آرسنال، بودجه نقل و انتقالات تابستانی باشگاه فقط ۴۰ میلیون پوند خواهد بود!

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
یک مربی که فقط در استرالیا شناخته شده بود پاشو گذاشت به آرسنال و به خاطر تعصب خاصی که از کودکیش به توپچی ها داشت موفق شد تیمو بعد از سالهای سال متحول کنه. ازین خبر خیلی خوشحالم

مربوط به مرد بزرگ در آرسنال خواهد ماند
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
کلیپ گلها رو میتونید در پیجمون در اینستاگرام و کانال تلگراممون ببینید

@Arsenalwfc_fans

مربوط به به سبک خودمان بردیم...من خوشحالم
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
@Michael Jackson

خیلی خودمونی و راحت حرفاشونو میزنن و این دلنشینش میکنه. خوشحالم که دوست داشتی و دنبال کردی

مربوط به داستان زندگی لئا ویلیامسون (قسمت آخر)
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
توی کتاب فرگوسن نوشته بود که فرگی قبل از ونگر رمزی رو مدنظر داشته ولی ونگر بهتر تونسته راضیش کنه.
انگار سرنوشت قراره دوباره آرونو به یونایتد برسونه

مربوط به رمزی راه ون‌پرسی را میرود ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۴ نوشت :
جلوی فروشش رو بگیرین ای مسوولان آرسنال :|

مربوط به تقریبا همه تیم‌های بزرگ به دنبال رمزی هستند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی