کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

یکی از تصمیمات داور باعث عصبانیت ایان رایت شد

توپچی ها با وجود اخراج پل پوگبا در امارات با نتیجه 3-1 بازی را به منچستر یونایتد واگذار کرد. البته دقایقی بعد از اخراج، تصمیمی گرفته شد که مورد قبول اسطوره آرسنال واقع نشد.کریس اسمالینگ در محوطه جریمه روی دنی ولبک خطایی کرد اما مارینر اعتقادی به پنالتی نداشت. این تصمیم در برنامه Match of the day به همراه آلن شیرر و ایان رایت مورد بحث قرار گرفت.


رایت گفت:"پنالتی بود. چطور این پنالتی را نگرفت؟ داور خط همانجا حضور داشت. مخصوصا آن طور که آرسنال بازی را شروع کرد، به آن پنالتی خیلی نیاز داشت.این پنالتی باید گرفته میشد."


شیرر هم تایید کرد و گفت:"بازیکنان معمولا وقتی خیلی راحت به زمین می افتند و بعد به داور نگاه میکنند مورد انتقاد قرار میگیرند.اما ولبک چنین قصدی نداشت. او بلند شد و سعی کرد بازی را ادامه دهد.این صحنه باید پنالتی گرفته میشد."


دیشب آرسنال با اشتباهات فردی، درحالی که بر بازی مسلط بود، نتیجه را واگذار کرد.ایان در این رابطه گفت:"هر دو طرف با یک بازی پرحادثه روبرو شدند که با یک بازی پرفشار از لینگارد و یک عملکرد خارق العاده از دخیا، منچستریونایتد برنده بازی شد.آرسنال موقعیت های زیادی برای بردن بازی داشت اما اشتباهات و بهم ریختگی تیم بلای جان این تیم شد.آرسنال 33 شوت دربرابر 8 شوت منچستر داشت اما در ضربات آخر آرسنال، بی دقتی و اشتباه وجود داشت.قصد من کم ارزش جلوه دادن منچستر نیست، اما وقتی بازیکنی مانند کوشیلنی، از دادن یک پاس عرضی سالم عاجز می شود (اشاره به اشتباه کوشیلنی در صحنه گل اول منچستر)، دیگر چه کار می توان کرد.


 

ثبت نظر شما
17+8=

نظرات کاربران

ArAs در تاریخ ۱۳٩٦/۰٩/۱۳ گفت »
1
هنوز نمیتونم ذهنمو از این باخت آروم کنم چه اعصاب خوردی بدی بود.نکته مثبتش این بود که مثل بازنده ها نبودیم حداقل(البته به جز در دفاع)کلید برد این بازی چیزی جز وجود هافبک های دفاعی نبود کاملا قابل مشاهده بود در تیم منچستر یک هافبک با خصوصیات کاملا دفاعی و هافبک دیگه در هر دوفاز دفاع و حمله کارآمد ولی در تیم آرسنال عملا هافبک دفاعی وجود نداشت آرون رمسی و ژاکا هر دو بازیکنایی هستن که به صورت نا خودآگاه بیشتر در 2/3 زمین حریف ها حضور دارن و هیچ شباهتی از لحاظ فیزیکی به هافبک دفاعی ندارن چه از لحاظ قدرتی چه از لحاظ سرعتی چه از لحاظ قدرت سر زنی و هیچ... هافبک دفاعی مد نظر من هافبکی که بتونه تو پست دفاع وسط بازی کنه و قول میدم اگر همچین مهره ای اضافه بشه بالانس تیم به تناسب میرسه.رو هر دوگل اولی که خوردیم درسته دفاع هامون سوتی دادن (و اگر در هر تیم دیگه ای بودن برخورد سنگینی باهاشون میشد) ولی فاصله زیاد هافبک هایی دفاعی باعث میشد پاس های بلند با ریسک بالا بدن به علت جلو بازی کردن هافبک هامون و این دقیقا چیزی بود که منچستر میخواست.همه بازیو دیدیم و دیدین که منچستر تیم خیلی قوی نبود ولی تنها برتریش بنظر من دخیا نبود بلکه ماتیچ و پوگبا بودن و البته مثل همیشه داور ها که داخل اشبرتون گرو هم به ضرر ما هست.حرفی از استاد ونگر نمیزنم چون دیگه خسته شدیم.این بازی یک حسرت دیگه داشت اونم بازی نکردن جکی که میتونست براش شروع دوباره باشه کسی که حداقل هم از خیلی از بازیکنایی فعلی آرسنال باهوش تر و خیلی جنگنده تر :(
به امید روز های که به شکوه از دست رفتمون برگردیم ... آرسنال ♥♥♥

دیگر خبرهای آرسنال

گندوزی عالی بود، مقصر شکست امری بود
بعد از شکست اول امری، کارشناسان نظرات خود را ارائه دادند
کنفرانس مطبوعاتی امری پس از دیدار مقابل من‌سیتی
تاکید اونای امری بر روی ادامه روند پیشرفت تیم.
بررسی ریز عملکرد بازیکنان در برابر سیتی
نمایش قابل قبول گوندوزی، ضعف اوزیل و ...
پاریسن ژرمن 2 آرسنال 2
قهرمانی پیش فصل از آن توپچی ها
ويلشر: ونگر را آرسنال کنار گذاشت
جک ویلشر بازیکن تیم وستهم از آخرین مطالب مربوط به ونگر سخن گفت

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۲ نوشت :
مبارک باشه...به امید یه فصل عالی :)

مربوط به پاریسن ژرمن 2 آرسنال 2
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۲ نوشت :
حالا به ونگر 22 سال وقت دادیم به این بنده خدا هم چند هفته وقت بدیم شاید یه چیزی شد . بازی اوله ...اونم جلو سیتی...
من بازی رو ندیدم یه سری هایلات دیدم فقط ... یه حرکتی زد پیتر چک نزدیک بود نابود ...

مربوط به شکست آرسنال در اولین قدم با امری
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۲ نوشت :
کلا همه رو ناامید کرد امری.
تیم اصلی رو در پیش فصل داشت،آنالیز ویدئویی، مشاهده بازی قبلی سیتی در ورزشگاه،تمرین تاکتیکی و... ولی هیچی نشد

مربوط به ويلشر: ونگر را آرسنال کنار گذاشت
ح در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۲ نوشت :
امری از 1 ماه پیش برا بازی با سیتی داشت آماده میشد،خودش میگفت.
یعنی کسی که برای 1 بازی، اینقد وقت گذاشته و نتونسته ببره،بقیش...

مربوط به ويلشر: ونگر را آرسنال کنار گذاشت
Topchi78 در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۱ نوشت :
واقعابازی سطح پایینی از تیم شاهد بودیم اگه میخوایم موفق باشیم باید با تیم های قوی خوب نتیجه بگیریم

مربوط به شکست آرسنال در اولین قدم با امری
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی