کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

اگرچه سرمربی جدید تیم بانوان آرسنال در گوشه ی دیگری از جهان و در استرالیا زندگی کرده است اما او یکی از هواداران سرسخت آرسنال در طول زندگی خود بوده است.
 
مونتمورو به تازگی به انگلستان آمده و بعد از اضافه شدن به تیم دیداری را با بازیکنان تیم داشت و در تمرینات آنها شرکت کرد. 
 
با هم اولین مصاحبه ی مونتمورو را با سایت رسمی آرسنال خواهیم خواهند.
 
در مورد اینکه سرمربی آرسنال بودن چه حال و هوایی دارد...؟
 "نگاه کنید بدون استفاده از این جمله ی کلیشه ای ، من افتخار میکنم و احساس سربلندی میکنم.این یک فرصت شگفت انگیز است و من منتظر شروع کار هستم."
 
در مورد آنچه بیشتر در مورد باشگاه نمود پیدا میکند...
"چیزی که از ابتدای کار واقعا به چشم آمد این بود که این باشگاه واقعا یک باشگاه مردمی است. پیش از این که این کار را به من بدهند چند روزی اینجا بودم. بدیهی است که برای ملاقات و بازدید اینجا بودم. چیزی که نمیدانستم و برایم جالب بود این بود که آنها واقعا هوای هوادارانشان را دارند و به آنچه که آنها برایش اینجا آمدند و پشت تیم ایستاده اند آگاه هستند و اهمیت میدهند. این مسئله  کاملا مشخص بود. من هوادار آرسنال هستم و یک عمر هوادارش بودم پس کاملا مشخص است که بخش بزرگی از زندگی من فوتبال بوده است ، فکر میکنم که فوتبال را باید بازی کرد. یک بازی مبتی بر دانش به روز و فعال و امیدوارم که این دستاورد را در تیم بانوان آرسنال نیز داشته باشیم.
 
در مورد هوادار آرسنال بودن...
کمی جالب است. من آماده شدم که در اینجا گشتی بزنم و اسطوره ها و مردم را ببینم پس واقعا سورئال است. نمیتوانم این حس را توضیح دهم . واقعا توضیحش سخت است و به نظرم سورئال بهترین واژه است.
 
در مورد اینکه چگونه به آرسنال پیوستید...
خیلی جالب است. یک شب ایمیلی در مورد علاقه باشگاهی از خارج از کشور دریافت کردم در خیال گفتم از آرسنال است و وقتی بازش کردم دیدم از همانجاست. بسیار خوشحالم که اینجا هستم و این یک فرآیند کاملا دو طرفه و مستقیم بود و جالب بود که به سرعت صورت گرفت . بدیهی است که آنها باید نظارت داشته باشند ، از افتخارات من پرس و جو کردند و همچنین از توانایی های من پرسیدند و اینگونه شد که من اکنون اینجا هستم.
 
در مورد مبادله ی بزرگ بین استرالیا و انگلستان...
فکر میکنم که فوتبال یک خانواده ی جهانی است و شما باید به هر جایی که به شما پیشنهاد میشود بروید. این یک فرصت مناسب است. شما این فرصت را میگیرید و بدیهی است که این یک سازمان بزرگ است ، درست مانند آرسنال، برای من تصمیم گیری بسیار آسان بود. بله فاصله بین استرالیا تا اینجا بسیار زیاد است اما من فکر میکنم که بودن در سطوح بالا شما را در بهترین راه قرار میدهد و شما تصمیمتان را بر همین اساس میگیرید. همانطور که گفتم ، از اینکه  اینجا هستم احساس افتخار و سربلندی میکنم. 
 

ثبت نظر شما
7+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

اتفاق هیجان انگیزی خواهد افتاد
ون ونندال از فصل آینده میگوید...
مصاحبه مفصل گازدیس در مورد اونای امری
او مرد فوق‌العاده‌ای است، او همه چیز را با جزئیات میداند و بررسی میکند (به همراه ویدئو)
با جو پیشرفت زیادی داشتیم
صحبت های ون د دنک پس از تمدید قرارداد..
او با آرسنال رو به روز پیشرفت داشته
صحبت های دومنیک جانسن بعد از تمدید قرارداد...
هلندی ها تمدید کردند
باشگاه در حفظ دختران حرفه ای و مستعد تیم پافشاری میکند...

آخرین نظرات

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۰۵ نوشت :
واقعا دست دوستان درد نکنه ، این پست رو من در سایت قرار دادم اما واقعا چندین نفر درگیر بودن و برای این پست تلاش کردند

مربوط به مصاحبه مفصل گازدیس در مورد اونای امری
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۰۴ نوشت :
وااااای
ببینید امری چیکار داره میکنه
لینچستینر دفاع راست یووه بصورت رایگان داره میاد واسه بکاپ بلرین

مربوط به پلگرینی و پرائت اولین درواست‌های امری
ا در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۰۴ نوشت :
امری داره کارای قشنگی میکنه.افتاده دنبال دفاع و هافبک دفاعی در کشورهای صاحب سبک این دو پست و دنباله هافبک باکس تو باکس، آفرین.خیلی امیدوارکنندس چون اونو میسلینتات مخ کرونکه رو زدن و بودجه زیاد شده

مربوط به پلگرینی و پرائت اولین درواست‌های امری
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۰۳ نوشت :
مربی ها دو دسته اند ! یا پول توپول میخوان که تیم بسازن ، مثل مورینیو و پپ !! که طبیعتا آرسنال 100 سال نمیره سمتشون . یا مثل ونگر و امری و رانیری با همونی که دارن ، میسازن :D

مربوط به امری ، یک مربی جدی و سخت‌گیر است
محمدرضا در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۰۳ نوشت :
به نظرم انتخابی شد که باید میشد هم اسم و رسم داره هم تجربه من که به آینده امیدوارم و نوع بازی خونی و‌بازی سازی اونای و خیلی دوست دارم به امید روزهای خوبمون با هم اینجا جشن و‌پایکوبی راه بندازیم

مربوط به مصاحبه اونای امری ، مربی جدید آرسنال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی