کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

ژانویه 2018 به سرعت نزدیک می شود و تیم ها به دنبال هدف های نقل و انتقالاتی خود هستند.
در این میان آرسنال پنجره نقل و انتقالاتی تعیین کننده ای در پیش دارد که علاوه بر تصمیمات ونگر، تصمیم های مالی و مدیریتی مهمی نیز در پیش خواهد داشت.در میان مهم ترین دغدغه های هواداران آرسنال، وضعیت سانچز، اوزیل، ویلشر و خط دفاعی این تیم است.


🔸در خصوص سانچز:
همچنان اگر پیشنهاد خوبی برای او دریافت شود، احتمال فروش او در ژانویه وجود دارد.با توجه به عملکرد سانچز در فصل قبل بسیاری بر این باور بودند که جدایی او یک فاجعه خواهد بود اما فصل جاری، شدت فاجعه بار بودن این جدایی در نظر کارشناسان کاهش یافته است.
بهتر بود آرسنال در تابستان گذشته تکلیف این بازیکن (تمدید یا جدایی و جذب بازیکن جایگزین) را مشخص می کرد تا به چنین شرایط سختی گرفتار نشود.جدایی سانچز در تابستان تقریبا مشخص است لذا فروش او و خرید بازیکن جایگزین کار منطقی به نظر می رسد.


🔸خرید نبیل فکیر:
آرسنال در تابستان برای خرید لمار تلاش کرد و خرید او در ژانویه بعید به نظر می رسد.آنها در صورت تمرکز بر خرید فکیر از لیون، به این مهم دست خواهند یافت که می تواند جای سانچز را تا حدودی پر کند، او همبازی لاکازت بوده و گل ساز و گلزن است.


🔸در خصوص گورتسکا:
گورتسکا یکی از داغ ترین هدف های خرید باشگاه های بزرگ اروپایی از جمله بارسلونا و منچستریونایتد در ژانویه یا تابستان آینده خواهد بود.شاید آرسنال بتواند با یک حقوق هفتگی بالا و شهر لندن وسوسه انگیز او را جذب کند، البته به نظر می رسد، جذب گورتسکا مستلزم، خروج یک یا دو بازیکن است.


🔸وضعیت اوزیل و ویلشر:
تمدید قرارداد اوزیل میتواند یک موفقیت بزرگ برای آرسنال محسوب شود.اخبار حول باشگاه حاکی از نزدیک شدن اوزیل به تمدید قرارداد است.از دست دادن ویلشر به خصوص حالا که به آمادگی کامل نزدیک شده است، برای آرسنالی ها نابخشودنی خواهد بود.اما تمدید همزمان اوزیل و ویلشر شاید مستلزم تغییر سیستم بازی این تیم باشد تا ونگر بتواند هر دو این بازیکنان را در لیگ بازی بدهد زیرا راضی نگه داشتن هر دو با سیستم چرخشی، مشکل به نظر می رسد.
 

ثبت نظر شما
10+2=

نظرات کاربران

mehran mashayekhi در تاریخ ۱۳٩٦/۰٩/۲۱ گفت »
1
باید پر مرته ساکر فروخته بشه نه برای اینکه ضرر نشه تا پول گیر باشگاه بیاد بلکه برای اینکه دیگه به بازی گرفته نشه و فاجعه بودن خودشو ثابت نکنه...

دیگر خبرهای آرسنال

نقل‌وانتقالات آرسنال - 15 ژانویه
میختاریان، مالکوم و اوبامیانگ در راه آرسنال
کانون هواداران بانوان آرسنال
سالروز افتتاح کانون رسمی هواداران تیم بانوان آرسنال در ایران
خبرهای نقل و انتقالات آرسنال - 14 ژانویه
منچستریونایتد نزدیک به سانچز، اوبامیانگ نزدیک آرسنال
ادامه نتایج غیرقابل قبول آرسنال
ونگر: در مورد سانچز و مالکوم نمیدانم! اوزیل مصدوم بود
ردینگ 2 آرسنال 3 Continental Cup
صعود به فینال دراماتیک دخترها در شب تلخ مردان...

آخرین نظرات

آرمان در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۲٦ نوشت :
حتی با حضور این سه ستاره بازهم به جایی نمیرسیم ! به نظر اتاق فکر تیم ایراد داره

مربوط به نقل‌وانتقالات آرسنال - 15 ژانویه
منصور حسینی ابوعلی در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۲۵ نوشت :
امسال فقط جام اتحادیه رو ببریم راضیم از ونگر می خوایم در بازی برگشت ترکیب اصلی بذاره من سالهاست منتظر قهرمانی اتحادیه هستم

مربوط به نتیجه نهایی در امارات مشخص میشود
علی. استارا در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۲۴ نوشت :
واقعا ناراحت کنندست که نتونستیم با ارزش ترین بازیکن تیم رو حفظ کنیم. البته الکسیس هیچ تقصیری نداره اون یه جنگنده واقعیه و میخواد در تیمی باشه که جام میگیره. در تمامی این سالها تلاششو کرد و جنگید که ا...

مربوط به تقویت روز به روز احتمال جدایی سانچز!
مهرزاد در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۲۴ نوشت :
و باز هم خریدهای افسانه ای ونگر!

هنوز نیومده رفته. این نشون دهنده ی عمق بد انتخاب کردنه یک مربی هست.
وقتی به کارت نیومد پس چرا گرفتیش.

WengerOut#

مربوط به مصاحبه کوکلین بعد از خروج از آرسنال
علی. استارا در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۲۲ نوشت :
بنظرم فروش کوکلن با این قیمت فوق العاده بود. باید از مدیر جدید نقل و انتقالات باشگاه تشکر کرد نمیدونم چجوری این بازیکنو قالب کردن. رقم فسخش خیلی خنده داره

مربوط به مصاحبه کوکلین بعد از خروج از آرسنال

محیط کاربریکانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی