کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

ژانویه 2018 به سرعت نزدیک می شود و تیم ها به دنبال هدف های نقل و انتقالاتی خود هستند.
در این میان آرسنال پنجره نقل و انتقالاتی تعیین کننده ای در پیش دارد که علاوه بر تصمیمات ونگر، تصمیم های مالی و مدیریتی مهمی نیز در پیش خواهد داشت.در میان مهم ترین دغدغه های هواداران آرسنال، وضعیت سانچز، اوزیل، ویلشر و خط دفاعی این تیم است.


🔸در خصوص سانچز:
همچنان اگر پیشنهاد خوبی برای او دریافت شود، احتمال فروش او در ژانویه وجود دارد.با توجه به عملکرد سانچز در فصل قبل بسیاری بر این باور بودند که جدایی او یک فاجعه خواهد بود اما فصل جاری، شدت فاجعه بار بودن این جدایی در نظر کارشناسان کاهش یافته است.
بهتر بود آرسنال در تابستان گذشته تکلیف این بازیکن (تمدید یا جدایی و جذب بازیکن جایگزین) را مشخص می کرد تا به چنین شرایط سختی گرفتار نشود.جدایی سانچز در تابستان تقریبا مشخص است لذا فروش او و خرید بازیکن جایگزین کار منطقی به نظر می رسد.


🔸خرید نبیل فکیر:
آرسنال در تابستان برای خرید لمار تلاش کرد و خرید او در ژانویه بعید به نظر می رسد.آنها در صورت تمرکز بر خرید فکیر از لیون، به این مهم دست خواهند یافت که می تواند جای سانچز را تا حدودی پر کند، او همبازی لاکازت بوده و گل ساز و گلزن است.


🔸در خصوص گورتسکا:
گورتسکا یکی از داغ ترین هدف های خرید باشگاه های بزرگ اروپایی از جمله بارسلونا و منچستریونایتد در ژانویه یا تابستان آینده خواهد بود.شاید آرسنال بتواند با یک حقوق هفتگی بالا و شهر لندن وسوسه انگیز او را جذب کند، البته به نظر می رسد، جذب گورتسکا مستلزم، خروج یک یا دو بازیکن است.


🔸وضعیت اوزیل و ویلشر:
تمدید قرارداد اوزیل میتواند یک موفقیت بزرگ برای آرسنال محسوب شود.اخبار حول باشگاه حاکی از نزدیک شدن اوزیل به تمدید قرارداد است.از دست دادن ویلشر به خصوص حالا که به آمادگی کامل نزدیک شده است، برای آرسنالی ها نابخشودنی خواهد بود.اما تمدید همزمان اوزیل و ویلشر شاید مستلزم تغییر سیستم بازی این تیم باشد تا ونگر بتواند هر دو این بازیکنان را در لیگ بازی بدهد زیرا راضی نگه داشتن هر دو با سیستم چرخشی، مشکل به نظر می رسد.
 

ثبت نظر شما
0+4=

نظرات کاربران

mehran mashayekhi در تاریخ ۱۳٩٦/۰٩/۲۱ گفت »
1
باید پر مرته ساکر فروخته بشه نه برای اینکه ضرر نشه تا پول گیر باشگاه بیاد بلکه برای اینکه دیگه به بازی گرفته نشه و فاجعه بودن خودشو ثابت نکنه...

دیگر خبرهای آرسنال

توریرا همیشه درگیر است
پل مرسون: رد توریرا در همه درگیری‌های زمین است
اسمیت از دلایل رد پیشنهاد بارسلونا می‌گوید!
بارسلونا من را خواست و نرفتم ...
صحبت‌های امری بعد از شکست مقابل ساوتهمپتون
کنفرانس مطبوعاتی اونای امری پس از شکست ۳-۲ مقابل ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
آرسنال بدنبال جذب وینگر آرژانتینی بوکاجونیورز در ژانویه می باشد
آرسنال در حال آماده ساختن پیشنهادی برای جذب کریستین پاون می باشد.
ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
پیش بازی دیدار آرسنال و ساوتهمپتون از هفته هفدهم لیگ برتر

آخرین نظرات

Ali coyg در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
فک نمیکنم ارسنال فنی باشه ک از پیوستن سانچز(رفته بود یونایتد جام فتح کنه)استقبال کنه هرکی رفت به سلامت سانچز دیگه جایی تو دل هوادارا نداره

مربوط به سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
ریبوار حسن نژاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
امیدوارم که انجام باشه چون واقعا تیم به یک بازیکن کلیدی نیاز داره. سانچز جنگنده و پرتلاشه و اگر به آرسنال برگرده قطعا به روزای اوج خودش برمیگرده

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
امین در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
به نظرم هر بازیکنی از بارسلونا بخریم برد کردیم چون بارسا خیلی محتاط عمل می کنه در خرید بازیکن و اکثر بازیکنای کلاس جهانی در این تیم فرصت بازی نمی کنن و یک تجربه خوب هم در خصوص خرید سانچز داشتیم. اگر ...

مربوط به دنیس سوارز در راه پیوستن به آرسنال؟
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
:D من موافق هستم .... الکسیس خیلی به درد امری میخوره، برعکسه اوزیل

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی