کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

بارسلونا و رئال مادرید جزء لیست باشگاه های مورد علاقه این بازیکن ٢۴ ساله هستند که رویایی حضور در آنها را دارد.فکیر همینطور تایید کرد که علاقمند به انتقال به آرسنال یا منچسترسیتی است، اما همچنین اظهار کرد که با یک انتقال به لالیگا خوشحال خواهد شد.
این مهاجم ٢۴ ساله که نقش کلیدی ای در شروع قدرتمندانه‌ ی این فصل لیون داشته است، ١١ گل به همراه ٣ پاس گل در ١۴ بازی به ثبت رسانده است.

چنین فرم بسیار خوبی نظر باشگاه های بزرگ را جلب کرده است، تا آنجایی که این مهاجم زاده‌ی لیون به بارسلونا هم لینک شد.آرسنال هم جزء علاقمندان به جذب این بازیکن است تا جایگزین احتمالی ای برای مسوت اوزیل یا الکسیس سانچز، که قراردادشان در آخر فصل به پایان می‌رسد، پیدا کرده باشد.

فکیر در گفتگویش با TF1 اظهار کرد:"اسپانیا رویای من است، رئال مادرید، بارسلونا، اتلتیکو، آنها تیم های بزرگی هستند.اما انگلستان هم همینطور، با منچسترسیتی و آرسنال.این آخرین فصل من در لیون است؟ من نمی‌دانم چه آینده ای در انتظار من است.هنوز ٢ سال از قراردادم باقی است. پس من همچنان یک لیونی هستم."
ژان میشل اولاس مدیرعامل باشگاه لیون قبل از این گفته بود که فکیر در ژانویه به فروش نخواهد رسید. او ماه نوامبر در این زمینه گفته بود:"مطمئنا علاقه‌مندی هایی برای جذب او وجود دارد، اما ما تمام تلاشمان را برای حفظ نبیل خواهیم کرد. و فکر می‌کنم که او خواهان ماندن است."
 

ثبت نظر شما
6+4=

نظرات کاربران

ArAs در تاریخ ۱۳٩٦/۰٩/۲۸ گفت »
1
کسی که آرزو داره تو ده تا تیم بازی کنه به آرسنال نیاد بهتر اینا میخوان فقط واسه دیده شدن بیان 1فصل بازی کنن تو آرسنالو برن.
خسته شدیم از این گزینه های درجه دو و سه.این مدیران بدرد نخور چطوری میتونن تو فوتبال دنبال جام و افتخارات نباشن اینا واقعا آرسنالی نیستن خب بی مغز ها شما اگر دنبال پول هستین که با هزینه نکردن راهش نیست پول خرج کنید مقام کسب کنید افتخار بیارین طرفدار هاتونو ببرین بالا بعد ده برابرش از بلیط فروشیو حق پخش و تبلیغاتو هزارتا مورد دیگه باعث پول سازی تویی باشگاه میشه کی قرار این روند در باشگاه تغییر کن!!!! :(
آرسنال♥♥♥

دیگر خبرهای آرسنال

امری به دنبال اوربانگا ، یک آرژانتینی
اوربانگا پیش از پیوستن به آرسنال میخواهد از نقشش در تیم مطلع باشد
کارد فنی جدید آرسنال را بشناسیم
با کادر فنی جدید اونای امری در آرسنال بیشتر آشنا شوید
اولین مصاحبه برند لنو با آرسنال‌مدیا
آرسنال‌مدیا با دروازبان جدید آرسنال مصاحبه کرد.
جک ویلشر آرسنال را ترک کرد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران برای او آرزوی موفقیت میکند.
برند لنو رسما به آرسنال پیوست
آرسنال یک دروازبان جدید را به خدمت گرفت

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۳۰ نوشت :
بازیکن خودشون بود

مربوط به جک ویلشر در آستانه پیوستن به وستهم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۳۰ نوشت :
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۳۰ نوشت :
خیلی حیف شد رفت . واقعا بازیکن با غیرتی بود.

مربوط به جک ویلشر آرسنال را ترک کرد
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۲٩ نوشت :
وقتشه ویلشر رو آنفالو کنم !

مربوط به جک ویلشر در آستانه پیوستن به وستهم
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۲۸ نوشت :
واقعا بازیکن خوبی همیشه تمام توانشو برای تیم گذاشته و از نصف تیم حداقل بهتره ، فروشش اشتباه بنظرم وقتی خودش هم تمایل به موندن داره..
آرسنال❤❤❤

مربوط به جک ویلشر در آستانه پیوستن به وستهم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی