کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

آرسنال در حال مذاکره برای نهایی کردن جذب مدافع سابق منچستر یونایتد به گزارش نشریه سان آرسن ونگر تلاش میکند تا طی چند هفته ی آینده جانی ایوانز مدافع کنونی وستبروم را با مبلغی در حدود ۲۵ میلیون پوند به امارات بیاورد .منچستر سیتی نیز در تابستان پیشنهادی به ارزش ۲۵ میلیون پوند برای این بازیکن ارائه داد اما با مخالفت سرمربی وستبروم این انتقال صورت نگرفت.


در تابستان گذشته، همه از علاقه و تلاش ریاض محرز برای پیوستن به یکی از تیم های بزرگ اروپایی باخبر بودند اما لستر حتی پیشنهاد 35 میلیون یورویی رم را نیز رد کرد.چندی قبل مجددا خبرهایی در این خصوص در حال انتشار است، به عنوان مثال یک رسانه الجزایری خبر داده بود که آرسنال به زودی یک پیشنهاد رسمی برای محرز ارسال می کند.اخیرا هم، نشریه اکیپ از آرسنال، چلسی و لیورپول به عنوان تیم های خواهان محرز یاد کرده است.هر چند با توجه به ترکیب آرسنال، جذب محرز در این شرایط بسیار دور از ذهن به نظر می رسد مگر اینکه حداقل والکات و ژیرو، آرسنال را ترک کنند.


طبق گزارش اسکای اسپرت، آرسنال برای جایگزینی الکسیس سانچز، کریستین پاون وینگر جوان و ملی پوش تیم بوکاجونیورز آرژانتین را در نظر گرفته است.او در ۱۲ بازی در لیگ این کشور ۳ گل زده و ۶ پاس گل داده است، باشگاه های یوونتوس و منچستر سیتی هم به صورت جدی به دنبال این استعداد جوان هستند.همچنین گفته می شود آرسنال از لوکاس واسکز وینگر تیم رئال مادرید نیز به عنوان یک گزینه دیگر برای جانشینی الکسیس سانچز نام برده است.


گابریل مدافع سابق آرسنال : شرط میبندم از بین اوزیل و سانچز یکی از آن ها در آرسنال می ماند ، با رفتن هر دوی آن ها تیم چیز های زیادی را از دست می دهد .
یکی از آن ها می ماند اما از من نپرسید کدامیک !طبق گزارش دیلی میل، منچسترسیتی بعد از مصدومیت گابریل ژسوس در فکر ارائه پیشنهادی به ارزش ۳۵میلیون پوند برای الکسیس سانچز است و پیشبینی می شود آرسنال با پیشنهادی در این حدود موافقت کند.طبق گزارش اسکای اسپرت، با انتقال جنک توسون مهاجم تیم بشیکتاش به اورتون شایعه انتقال الیویر ژیرو به این تیم ترکیه ای نیز قوت گرفت.ژیرو که به دنبال بازی کردن به عنوان یار ثابت است، تا در سالی که به جام جهانی منتهی می شود جایگاه خود را در تیم ملی فرانسه از دست ندهد.بنا بر این دلیل ممکن است او با پیشنهاد این تیم ترکیه ای موافقت کند.

ثبت نظر شما
17+1=

نظرات کاربران

Vishka در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۱۷ گفت »
1
ای کاش یه امیدی بود که سانچز موندگار شه

دیگر خبرهای آرسنال

صحبت‌های امری بعد از شکست مقابل ساوتهمپتون
کنفرانس مطبوعاتی اونای امری پس از شکست ۳-۲ مقابل ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
آرسنال بدنبال جذب وینگر آرژانتینی بوکاجونیورز در ژانویه می باشد
آرسنال در حال آماده ساختن پیشنهادی برای جذب کریستین پاون می باشد.
ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
پیش بازی دیدار آرسنال و ساوتهمپتون از هفته هفدهم لیگ برتر
صحبت های امری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با ساوتهمپتون
اونای امری درباره وضعیت تیم پیش از جدال سخت با ساوتهمپتون، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد
سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
قیاس سانچز امری و سانچز ونگر جالب میشود ....

آخرین نظرات

Ali coyg در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
فک نمیکنم ارسنال فنی باشه ک از پیوستن سانچز(رفته بود یونایتد جام فتح کنه)استقبال کنه هرکی رفت به سلامت سانچز دیگه جایی تو دل هوادارا نداره

مربوط به سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
ریبوار حسن نژاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
امیدوارم که انجام باشه چون واقعا تیم به یک بازیکن کلیدی نیاز داره. سانچز جنگنده و پرتلاشه و اگر به آرسنال برگرده قطعا به روزای اوج خودش برمیگرده

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
امین در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
به نظرم هر بازیکنی از بارسلونا بخریم برد کردیم چون بارسا خیلی محتاط عمل می کنه در خرید بازیکن و اکثر بازیکنای کلاس جهانی در این تیم فرصت بازی نمی کنن و یک تجربه خوب هم در خصوص خرید سانچز داشتیم. اگر ...

مربوط به دنیس سوارز در راه پیوستن به آرسنال؟
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
:D من موافق هستم .... الکسیس خیلی به درد امری میخوره، برعکسه اوزیل

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی