کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

سرمربی تازه وارد تیم بانوان آرسنال همچنان امیدوار است که بتواند فاصله ی خود با تیم های صدرجدول و منچسترسیتی را به حداقل برساند و قهرمان لیگ برتر شوند.

 

"به طور کلی این دیدار برای هواداران هر دو تیم دیدار جذابی بود ، گلهای زیاد و صحنات جذاب زیادی داشت و دربی جذابی بود که ما بخشی از آن بودیم.هواداران از پولی که بابت خرید بلیط این دیدار دادند حداکثر استفاده را بردند و این یک دیدار فوق العاده جذاب بود."

 

"نکات مثبت زیادی در این بازی وجود داشت از جمله اینکه ما در بخش هایی از زمین پیشرفت خوبی داشتیم و گامی رو به جلو برداشتیم . در این سطح از فوتبال این مسائل مسائل ظریفی هستند که باعث تغییر روند بازی میشوند و این اتفاق برای ما افتاد."

 

"تیم از نظر شخصیتی پیشرفتی داشته که توانست به بازی بازگردد. 10-15 دقیقه ی نخست نیمه ی اول تیم ما بسیار تحت فشار بود و چلسی واقعا عالی و پویا عمل میکرد. بنابراین ما در ادامه نیز کمی تحت فشار بودیم و در بعضی از شرایط به خوبی توانستیم با این فشار مبقابله کنیم اما باز هم چلسی بر ما فشار می آورد و با این وجود ما باز هم ایستادگی کردیم و موفق شدیم بر آنها غلبه کنیم و عملکرد بسیار خوبی هم داشتیم، بسیار خوب ، من فکر میکنم در چند هفته ی اخیر پیشرفت خوبی را در تیم شاهد بوده ایم."

 

"یک فصل طولانی را پیش رو داریم و یادتان باشد که چلسی ومنچسترسیتی در رقابت های اروپایی بازی خواهند داشت.و آنها بازی های زیادی دارند هر دو تیم تیمی قوی و پر مهره دارند اما باور کنید که در لیگ برتر تیم های قوی دیگری چون ردینگ هم هستند که ما آخر هفته با آنها دیدار خواهیم داشت. شما دیدید که آنها موفق شدند از ما امتیاز بگیرند و این نشان میدهد که فصل هنوز تمام نشده است.". 

 

لینک گزارش بازی چلسی و آرسنال 

http://arsenal.ir/articles/15570/      

ثبت نظر شما
10+4=

نظرات کاربران

در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۱٩ گفت »
1
فصل هنوز تموم نشده اما اروپا رو تقریبا باید از دست رفته بدونیم! نکته مثبتش اینه که بازیکن های تیم ظاهرا راضی هستن از این مربی و شیوه کارشو میپسندن. امیدوارم همه چی زودتر بیفته رو غلطتک!

دیگر خبرهای آرسنال

اخبار نقل‌وانتقالات روز هجدهم ژانویه
اوبامیانگ و میخیتاریان نزدیک به آرسنال
ونگر: میخیتاریان و اوبامیانگ محتمل هستند
کنفرانس خبری آرسن ونگر و صحبت‌های او در مورد نقل و انتقالات
والکات، با فاصله از تیری آنری...
تئو والکات، امیدی برای افسانه ای شدن دوباره شماره ۱۴ که از حقیقت به دور بود!
تئو والکات به اورتون پیوست
والکات با رقمی معادل ۲۰ میلیون پوند راهی اورتون شد.
جزییات درگیری لفظی ونگر و داور
شفاف سازی اتحادیه فوتبال انگلستان برای محرومیت سه جلسه ای آرسن ونگر

آخرین نظرات

Gunner در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۲۸ نوشت :
یادش بخیر یه زمان ن چندان دور بردن پاری سن ژرمن دورتموند موناکو بایرن میلان و...براتیم راحت بود الان باید نذر کنیم از تیم های دسته دو نبازیم پیکره تیم داغون شده

مربوط به نقل‌وانتقالات آرسنال - 15 ژانویه
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۲۸ نوشت :
تبریک میگم...یکی از بهترین و آپ دیت ترین کانون هواداری ها :)

مربوط به کانون هواداران بانوان آرسنال
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۲۸ نوشت :
یعنی اون بازی با بورنموث انقدر حرص خوردم...الان نزدیک 2 ساله همش حرص میخورم...همه دوستام رئالی بارسایی منچستری :)) مخصوصا اون بازی بایرن مونیخ...رفت دیدم 5-1 باختیم...برگشت نگاه نکردم...فردا صبح چک ک...

مربوط به ردینگ 2 آرسنال 3 Continental Cup
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۲۸ نوشت :
خیلی پر سر وصدا به جام جهانی 2006 دعوت شد...ولی متاسفانه مصدومیت های لعنتی باعث افتش شد...هیچ وقت بازی برگشت با لیورپول تو سال 2008 یادم نمیره ...از زمین خودمون استارت زد و تا محوطه لیورپول رفت و پاس ...

مربوط به والکات، با فاصله از تیری آنری...
Vishka در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۲۷ نوشت :
اونشب موقع گزارش بازی خیلی حرص خوردم چون از یه طرف تیم مردا به بورنموث باخته بود و مجبور بودم همزمان این بازی رو گزارش کنم. تا دقیقه 83 حرص خوردم چون اگر باخته بودیم از این جام حذف میشدم و شب فوق العا...

مربوط به ردینگ 2 آرسنال 3 Continental Cup

محیط کاربریکانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی