کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

سرمربی تازه وارد تیم بانوان آرسنال همچنان امیدوار است که بتواند فاصله ی خود با تیم های صدرجدول و منچسترسیتی را به حداقل برساند و قهرمان لیگ برتر شوند.

 

"به طور کلی این دیدار برای هواداران هر دو تیم دیدار جذابی بود ، گلهای زیاد و صحنات جذاب زیادی داشت و دربی جذابی بود که ما بخشی از آن بودیم.هواداران از پولی که بابت خرید بلیط این دیدار دادند حداکثر استفاده را بردند و این یک دیدار فوق العاده جذاب بود."

 

"نکات مثبت زیادی در این بازی وجود داشت از جمله اینکه ما در بخش هایی از زمین پیشرفت خوبی داشتیم و گامی رو به جلو برداشتیم . در این سطح از فوتبال این مسائل مسائل ظریفی هستند که باعث تغییر روند بازی میشوند و این اتفاق برای ما افتاد."

 

"تیم از نظر شخصیتی پیشرفتی داشته که توانست به بازی بازگردد. 10-15 دقیقه ی نخست نیمه ی اول تیم ما بسیار تحت فشار بود و چلسی واقعا عالی و پویا عمل میکرد. بنابراین ما در ادامه نیز کمی تحت فشار بودیم و در بعضی از شرایط به خوبی توانستیم با این فشار مبقابله کنیم اما باز هم چلسی بر ما فشار می آورد و با این وجود ما باز هم ایستادگی کردیم و موفق شدیم بر آنها غلبه کنیم و عملکرد بسیار خوبی هم داشتیم، بسیار خوب ، من فکر میکنم در چند هفته ی اخیر پیشرفت خوبی را در تیم شاهد بوده ایم."

 

"یک فصل طولانی را پیش رو داریم و یادتان باشد که چلسی ومنچسترسیتی در رقابت های اروپایی بازی خواهند داشت.و آنها بازی های زیادی دارند هر دو تیم تیمی قوی و پر مهره دارند اما باور کنید که در لیگ برتر تیم های قوی دیگری چون ردینگ هم هستند که ما آخر هفته با آنها دیدار خواهیم داشت. شما دیدید که آنها موفق شدند از ما امتیاز بگیرند و این نشان میدهد که فصل هنوز تمام نشده است.". 

 

لینک گزارش بازی چلسی و آرسنال 

http://arsenal.ir/articles/15570/      

ثبت نظر شما
13+8=

نظرات کاربران

در تاریخ ۱۳٩٦/۱۰/۱٩ گفت »
1
فصل هنوز تموم نشده اما اروپا رو تقریبا باید از دست رفته بدونیم! نکته مثبتش اینه که بازیکن های تیم ظاهرا راضی هستن از این مربی و شیوه کارشو میپسندن. امیدوارم همه چی زودتر بیفته رو غلطتک!

دیگر خبرهای آرسنال

صحبت‌های امری بعد از شکست مقابل ساوتهمپتون
کنفرانس مطبوعاتی اونای امری پس از شکست ۳-۲ مقابل ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
آرسنال بدنبال جذب وینگر آرژانتینی بوکاجونیورز در ژانویه می باشد
آرسنال در حال آماده ساختن پیشنهادی برای جذب کریستین پاون می باشد.
ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
پیش بازی دیدار آرسنال و ساوتهمپتون از هفته هفدهم لیگ برتر
صحبت های امری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با ساوتهمپتون
اونای امری درباره وضعیت تیم پیش از جدال سخت با ساوتهمپتون، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد
سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
قیاس سانچز امری و سانچز ونگر جالب میشود ....

آخرین نظرات

Ali coyg در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
فک نمیکنم ارسنال فنی باشه ک از پیوستن سانچز(رفته بود یونایتد جام فتح کنه)استقبال کنه هرکی رفت به سلامت سانچز دیگه جایی تو دل هوادارا نداره

مربوط به سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
ریبوار حسن نژاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
امیدوارم که انجام باشه چون واقعا تیم به یک بازیکن کلیدی نیاز داره. سانچز جنگنده و پرتلاشه و اگر به آرسنال برگرده قطعا به روزای اوج خودش برمیگرده

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
امین در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
به نظرم هر بازیکنی از بارسلونا بخریم برد کردیم چون بارسا خیلی محتاط عمل می کنه در خرید بازیکن و اکثر بازیکنای کلاس جهانی در این تیم فرصت بازی نمی کنن و یک تجربه خوب هم در خصوص خرید سانچز داشتیم. اگر ...

مربوط به دنیس سوارز در راه پیوستن به آرسنال؟
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
:D من موافق هستم .... الکسیس خیلی به درد امری میخوره، برعکسه اوزیل

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی