کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

چلسی که دوبازی اخیر خود را به بونموث و واتفورد باخته است و در دوبازی 7 گل خورده، اصلا حال و روز خوشی ندارد و مربی این تیم به شدت تحت فشار است. چلسی که امسال مدافع عنوان قهرمانی است تنها یک امتیاز از تاتنهام بیشتر دارد و به همین دلیل از تاتنهام بالاتر ایستاده است.
هرچند که تابستان 2017 آرسن ونگر قراردادی دوساله با باشگاه بسته است اما رویدادهای پشت پرده در باشگاه آرسنال به نوعی متفاوت از دو دهه گذشته پیش میرود و امکان خروج آرسن ونگر از آرسنال در تابستان 2018 وجود دارد.

مرسون گفت: اگر من آرسنال بودم (در باشگاه نقش کلیدی داشتم) روزی که کونته از چلسی خارج میشد، تلفن را برمیداشتم. آرسنال به فردی نیاز دارد که بتواند مردم را ناراحت کند، کاری که کونته در آن فوق العاده است. کونته از شما خواهد خواست به روش او بازی کنید و با این شرایط بزودی شاهد دیوار دفاعی سنگی در آرسنال خواهیم بود. آنها مجبور هستند اینگونه باشند. ( اشاره به برخوردهای سفت و سخت کونته در مورد مسائل دفاعی و تفکرات ایتالیایی او)

پُل ادامه داد: من باور نمیکنم پپ گواردیولا اگر امکانش را داشته باشد که مربی آرسنال شود به آن "نه" بگوید.کلوپ و مورینیو به آرسنال نیامدند چون آرسن ونگر در آنجا حکومت میکرد و ظاهرا او باید بگوید چه زمانی برای "ترک کردن" باشگاه مناسب است. هرچند مربی های خوبی مانند آلگری هستند اما اگر به آرسنال بیآیند باید حداقل یک سال در لیگ باشند تا شرایط را ارزیابی کنند، مثل یورگن کلوپ.

ببینید سال ها پیش فرگوسن حاضر شد تا ون‌پرسی را در سن بالا بخرد تا برایش گلزنی کند و بالاتر از منچسترسیتی به قهرمانی برسد و بعد از آن از فوتبال خداحافظی کرد. امروز ونگر خریدی انجام داده که همانن آن خرید ، مهاجم گلزنی با سن بالا به تیم آورده است که او را حداقل در چهار تیم اول قرار دهد. هرچند باز هم جاه طلبی فرگی را نمیبینیم چون آرسنال حاضر شد تا ژیرو را بفروشد اما منچستریونایتد هیچ بازیکنی را در برابر این خرید، نفروخت.

ثبت نظر شما
8+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

جو چه کرد که دختران به قدرت رسیدند؟
چطور دست توپچی ها مقابل حریفان بر ملا نخواهد شد!
مصاحبه اختصاصی را با مربی سابق آرسنال، ونگر
آرسن ونگر: من به خود قول داده ام که تا قبل از ماه سپتامبر، تصمیم جدیدی نگیرم- قسمت اول
ایگور دیویف زیر نظر آرسنال
آرسنال وضعیت مدافع جوان روس را زیرنظر دارد.
بررسی BBCsport از بازی دربی لندن
دربی پر کش و قوس لندن، محدودیت های دو تیم را هویدا ساخت.
آرسنال 3 وستهم یونایتد 1 (Continental cup )
دختران طوفانی شروع کردند ...

آخرین نظرات

در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲٩ نوشت :
ترکیب مورد علاقه من
......... اوبا.....لاکا.......
...........مسوت.........
...رمسی...گوندوزی...
...........توریرا...........
لیش..موست...سوکرا..ناچو
.............لنو..............

مربوط به بررسی BBCsport از بازی دربی لندن
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲٩ نوشت :
[email protected]
چه خوب که این بخش داره رشد میکنه
ممنون

مربوط به مونتمورو: مطمئنیم که فصل خیلی خوبی پیش رو داریم
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲٩ نوشت :
چقدر دردناک بود خوندن این جملات واقعا اشک تو چشمام جمع شد یعنی اونقدر ضعیف شدیم که دیگه حریف به این نتیجه رسید که اونا دیگه واسه ما عددی نیستن که بخواهیم باهاشون کل کل کنیم و این بزرگترین درد هست وا...

مربوط به اندی کول از آنچه که موجب پایان اختلاف فرگوسن و ونگر شد صحبت می‌کند
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲٩ نوشت :
مبارکه به سلامتی رکورد های بیشتر از این خلق خواهیم کرد امیدوارم یه روزی به این نتیجه نرسیم که ونگر تیم رو چهارم میکرد شاهکار بود اما میدونم که به زودی میفهمییم اینو

مربوط به شکست توپچی‌ها در استنفوربریچ
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲٩ نوشت :
Michael [email protected]

سلام در مورد سوالاتت باید بگم که زمین بازی خانوما بورهام وود یا ( میدوپارک) هست. بدر مورد بودجه و حقوق بازیکنان متاسفانه اطلاعات خاصی ندارم چون در مورد جزئیات مبلغ قراردا بازی...

مربوط به مونتمورو: مطمئنیم که فصل خیلی خوبی پیش رو داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی