کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

مالکوم در روز جمعه به Sud-Ouest گفت که او تقریبا همه پست هایی را که مردم در اینستاگرام در مورد او می گذارند را میبیند. او می گوید که او در حال حاضر بر روی بوردو تمرکز دارد اما واضح است که او در مورد آینده اش پس از باشگاه فرانسوی فکر می کند.

مالکوم در مورد این موضوع گفت:"در اینستاگرام مردم مرا در لباس آرسنال، تاتنهام و بایرن می گذارند، حتی اگر رویای من باشد، باعث می شود من خنده ام بگیرد‌، من برای بوردو بازی می کنم در حال حاضر، من فقط در مورد آن فکر می کنم.باشگاه هایی (در ماه ژانویه) وجود داشتند که علاقه نشان دادند و این همیشه برای رسیدن به اهداف جدید در حرفه‌ای شما بسیار مفید است، بازی کردن در لیگ قهرمانان رویایی است که هر بازیکن جوانی دارد.اما من با سرمربی خودم صحبت کردم، او از من خواست که تا پایان فصل باقی بمانم، من به او گفتم که می تواند روی من حساب کند، ولی بعد از آن را نمیدانم."

مالکوم به تازگی به رسانه های برزیلی گفته است که بوردو وعده داده است که او در پایان فصل می تواند باشگاه را ترک کند، اگر او بوردو را ترک کند، انتظار می رود آرسنال وضعیت او را پیگیری کند.تنها دلیل واضح برای شکست انتقال مالکوم در ماه ژانویه این بود که باشگاه نمی خواست او به فروش برسد، چندی پیش نیز دیوید اورنستین در پنجره نقل و انتقلات گفته بود که مالکوم گزینه اول آرسنال برای جایگزینی الکسیس سانچز است، مشخص است که در مورد توانایی های این بازیکن هیچ شک و تردیدی وجود ندارد.این بازیکن برزیلی که در اواخر فوریه 21 ساله شد، در این فصل 28 بازی انجام داده است که موفق به زدن 8 گل و دادن 7 پاس گل شده است، در این فصل بیشتر بازی هایی که این بازیکن در زمین مسابقه حضور نداشته را بوردو شکست خورده است یا مساوی کرده است.ما باید منتظر بمانیم و ببینیم آرسنال در تابستان امسال خود را احیا می کند، اما مطمئنا در هر صورت به دنبال بازیکن جوان است.

 

ثبت نظر شما
0+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

خبرهای جدید از نقل و انتقالات آرسنال!
نگاهی به شایعات نقل و انتقالات اطراف باشگاه آرسنال...
ژسنی از درون باشگاه میگوید...
برابر شوت‌های لوکاس، فقط مراقب صورتم بودم
اوسپینا در بازی ناپولی از هوش رفت!!!
دیوید اوسپینا که بصورت قرضی در ناپولی بازی میکند، هنگام بازی با اودینزه بیهوش شد و مجبور به ترک زمین شد. به همراه ویدئو...
مارک اورمارس در راه آرسنال!
با بازگشت مونچی به سویا به نظر میرسد آرسنال بیش از پیش به اورمارس فکر میکند.
HALA! امری
مارس ۲۰۱۲ وقتی آرسنال ها تا دقیقه ۴۳، کوشیلنی، روسیچکی و فن پرسی دروازه آبیاتی به توپ بسته بودند توپچی­ها...

آخرین نظرات

علي ج در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۳ نوشت :
واقعيت اينه كه چک از لنو بهتره. سيو هاي عجيب و غريب چک تو چند بازي اول فصل رو بياد بيارين!!

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
محشره این پسر...مرسی لنو

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
خیلی خیلی بازی خوبی بود...آفرین ... به امید بردن رن و صعود به مراحل بالاتر

مربوط به امری شادترین مرد در امارات، بعد از شکست یونایتد
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
بازی رو ندیدم...حیف شد پنالتی رو گل نکردیم...ولی هنوز هم فرصت سهمیه از طریق لیگ رو داریم...فاصله تیم های سوم تا ششم خیلی کمه و اگه دقت کنیم میتونیم سهیمه بگیریم...بازی های بقیه رقیب هامون به مراتب دش...

مربوط به امری : لیاقت پیروزی را داشتیم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی