کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

عملکردتان چگونه بود؟
من فکر می کنم که نیمه اول خیلی خوب بودیم، موقعیت هایی داشتیم که نتوانستیم از آن ها استفاده کنیم. پس از آن در نیمه دوم از سوی حرف به شدت آزار دیدیم ، زیرا از ابتدا تحت فشار بودیم اما ما به خوبی با چیدن درست مهره ها از پس حملات آن ها بر آمدیم. ما با هم بودیم و توانستیم از ضعف دفاع آن ها استفاده کنیم که در نهایت باعث یک پیروزی قانع کننده بود. از مهم ترین نکات این بازی دویستومین کلین شیت چک و سیو یک پنالتی در این بازی بود.


آیا بازی امروز سریع بود؟
من اینطور فکر می کنم که این یک بازی باز بود. در بازی با میلان ما توپ را بازی سریعی را ارائه دادیم و امروز نیز دوباره همان کار را انجام دادیم ، اما در نیمه دوم سرعتمان مقداری کم تر شد . در نیمه دوم خسته تر بودیم و به همین خاطر کمی عقب تر رفتیم من حس میکنم این پیروزی ، پیروزی بزرگی برایمان بود چون مجبور بودیم بخاطر استراحت و چرخش بازیکنان کمی قمار کنیم. من شش تغییر را انجام دادم و می خواستم بعضی از بازیکنان را از مشکلات کوچکی مثل کوشیلنی که از ساق پا مشکل بوجود آمده بود را حفظ کنم. من ریسک نکردم و به رمزی و ویلشر استراحت دادم چون پنج شنبه بازی فیزیکی داشتند. من می خواستم این بازی را کاملا برنده شویم. دشوار بود، اما به طور کلی ما باعث کمتر شدن فشار نظرات منفی بر تیم شد.


آیا شما احساس میکنید که میتوانید از این مکان در جدول بالاتر بیاید ؟
"ما به بازی های بیشتر نیاز داریم. ما یک هفته کابوس وار را داشتیم، بنابراین در کل ما هنوز کارهایی برای انجام دادن داریم. ما در راه خوبی قرار گرفتیم.

آیا بازی با میلان میتوانست شما را در شرایط سختی در باشگاه قرار دهد ؟
من نمی دانم نظرات منفی زیادی دارد. این مثل باران در انگلستان می ماند - فهمیدنش آسان است. من نمی دانم که چقدر نظر منفی وجود دارد زیرا من فقط روی کارم تمرکز می کنم. فکر می کنم من نشان داده ام در این 22 سال که می توانم آن را انجام دهم و به نطرات همه احترام می گذارم. من تعهد دارم که بر روی کارم تمرکز کنم.

آیا تعداد نیمکت های خالی شما را نگران می کنند؟
بله، البته من نگران هستم زیرا می خواهم هواداران ما پشت تیم باشند و خوشحال شوند. پس از آن چه که در آن هفته اتفاق افتاد، درک میکنم. ما در حال کار هستیم و باید هواداران را در کنار ما باشند این چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم.

در مورد چک
پترچک برای این رکورد مدتی صبر کرد. او مجبور بود صبر کند تا اولین ضربه پنالتی اش را بعد این همه بازی سیو کند.این کاملا خوش شانسی است که در برابر دیینی قرار دارد و در اوایل این هفته او یک کلین شیت را به دست آورد. وضعیت در دو هفته گذشته نشان داده است که فوتبال چه بوده است. طی یک هفته از جهنم به بهشت رفت. ​​این است زندگی میتواند به چه گونه ای باشد.من هر دو حالت را دوست دارم، زیرا در اولین موقعیت او نشان می دهد که بسیار فروتن و مسئولیت پذیر است . رکوردی مانند این نشان می دهد که او انگیزه بالا و تجربه زیادی دارد و او بازیکن باهوشی است. اگر باهوش نباشی مدت زمان زیادی طول می کشد تا چنین رکوردی را بدست بیاوری .

آیا او یکی از بهترین دروازه بانان در لیگ برتر است؟
من این قضاوت را به عهده شما می گذارم. من فکر میکنم اینگونه است. هماهنگی همیشه در زندگی دشوار است.

اوزیل امروز سریع تر از برگکمپ و کانتونا در لیگ پنجاهمین پاس گل خودش را داد
شاید جهان نیز مانند این رکورد تغییر کرده است. من اعتقاد دارم که شخصا او را به عنوان یک بازیکن دوست دارم. زمانی که شما نظرات منفی دریافت کنید باید با آن را قبول کنید. شاید بازیکنان قوی تر از او در آینده پیدا شود .

بازیکنان به نظر می رسد از نظر دینی عصبانی بودند، آیا این تاثیر دارد؟
شما نمیتوانید یک بازیکن فوتبال بدون غرور باشید. مطمئنا این [نظرات] نقش دارد."

ثبت نظر شما
11+4=

نظرات کاربران

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩٦/۱۲/۲۲ گفت »
1
از واتفورد متنفرم
علی. استارا در تاریخ ۱۳٩٦/۱۲/۲۱ گفت »
2
امیدوارم این بردها و کلین شیتها ادامه دار باشه. همه از نتایج 1هفته پیش خسته شدن و باید به هوادارا هم حق داد. بنظرم با 2یا 3برد بعدی هواداراها هم به سکوها برمیگردن. لیگ اروپا اخرین شانس برای فتح 1جامه. امیدوارم بازیکنا بتونن این جامو به کلکسیون افتخارات ونگر اضافه کنن.

دیگر خبرهای آرسنال

اوبلاک هدف جدید آرسنال و لیورپول
لیورپول آماده رقابت با آرسنال بر سر جذب اوبلاک
مالکوم دوست دارد در انگلستان بازی کند
چراغ سبز توپچی ها به مالکوم بعد از تصمیم گیری مونیخی ها
دمبله علاقه خود به بازی در آرسنال را اعلام کرد
عثمان دمبله: دوست دارم دوباره در کنار اوبامیانگ بازی کنم!
اورتون به دنبال جذب ویلشر!
جک ویلشر توسط اورتون زیر نظر گرفته شده است
از چمن سبز تا قلم سیاه....
لی دیکسون، حکایت یک خواب و یک خاطره رویایی...

آخرین نظرات

علی. استارا در تاریخ ۱۳٩٦/۱۲/۲۷ نوشت :
بسیار قرعه خوبی بود. جدا از مسائل سیاسی اخیر پیش اومده حساسیت زیادی برامون نداره و اگه همون تیمی باشیم که جلو میلان بودیم خیلی راحت میتونیم به 4تیم راه پیدا کنیم. باید مثل بازی با میلان تو بازی اول ...

مربوط به آرسنال به زسکا مسکو نشینان رسید
علی. استارا در تاریخ ۱۳٩٦/۱۲/۲۷ نوشت :
نباید اجازه بدیم بازیکنان اینده دار و با استعداد باشگاهو ترک کنن. رمزی و ویلشر بازیکنان خوبی هستن که میتونن اینده باشگاهو بسازن. تازه دارن خودشونو بعنوان یه ستاره تو زمین نشون میدن نباید این بازیکنار...

مربوط به چلسی به دنبال یک انتقال جنجالی دیگر!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩٦/۱۲/۲٦ نوشت :
بسیار کار اشتباهیه فروش رمزی به چلسی...تمام سختی ها و مشکلاتش رو تحمل کردیم ... شبی که جلو استوک مصدوم شد هنوز یادمه...قشنگ یادمه تا چند روز حالمون گرفته بود . حالا بفروشیمش به رقیب ؟ بحث ژیرو جداس ....

مربوط به چلسی به دنبال یک انتقال جنجالی دیگر!
mehran در تاریخ ۱۳٩٦/۱۲/۲٦ نوشت :
موفق باشی ژیرو دوست داشتنی

مربوط به ژیرو : پیوستن به چلسی، تصمیم کاملا درستی بود!
میثم در تاریخ ۱۳٩٦/۱۲/۲۵ نوشت :
خانومای توپچی از قهرمانی که به دست آوردین خیلی خیلی ممنون و تبریک به همه بچهای گروه خودمون تبریک
از جمله مدیرهای با لیاقت خودم
نوش جونتون اون شامپاین بازی تون )))))))))))))))))))))))))))))
مربوط به آرسنال 1 منچسترسیتی 0 Continental Cup
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی