کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

رائول سانلهی مدیر ورزشی جدید باشگاه آرسنال در نشست مجمع هواداران آرسنال اشاره کرد که باشگاه می تواند تغییراتی را در ماه های آینده ایجاد کند، در این میان شایعاتی درباره آینده ونگر وجود داشت.ایوان گازیدیس، مارک گونلا و سانلهی همه در این انجمن هواداران آرسنال، راجع به مسائل آرسنال و مشکلات پیش آمده نظر های خودشان را بیان کردند و پاسخ هواداران را دادند.مدیر ورزشی جدید باشگاه رائول سانلهی که به پیشنهاد گازیدیس برای اینکه قسمتی از آینده این باشگاه باشد، جذب آرسنال شد.

رائول سانلهی در مورد این موضوع گفت:"هنگامی که ایوان [گازیدیس] برنامه هایی را که برای باشگاه و افرادی که می خواهند وارد آن شوند را برای من توضیح داد، من نمی توانستم از این پیشنهاد جذاب روی برگردانم، رد کردن این پیشنهاد برای من غیر ممکن شده بود.من در مورد این ماموریت جدید در زندگی خودم بسیار هیجان زده هستم، بسیار خوشحالم از اینکه در یکی از باشگاه های بزرگ در اروپا حضور دارم، یک باشگاه که همه به آن نگاه می کنند.من بدون اینکه فرصت را از دست بدهم به آرسنال ملحق شدم و برای این فرصتی که در اختیار من گذاشته اید از شما بسیار سپاسگزارم."

نکته ی جالبی که در سخنان این بارسلونایی سابق دیده می شود این نکته بود که سانلهی گفت، گازیدیس به دنبال این است که افراد جدید را وارد باشگاه بکند و همان طور صحبت در مورد تغییراتی که در حال انجام هستند.در سال گذشته اسون میسلینتات، هاس فهمی و دارن برگرز پست های کلیدی را در آرسنال بدست گرفته اند، اما به نظر می رسد تغییرات دیگری نیز در آرسنال رخ بدهد، البته پستی که در حال حاضر مورد توجه مدیر آرسنال است، سرمربی است.

ایوان گازیدیس در نشت مجمع گفت:"این طور درست نیست، ما باید با احترام در مورد ونگر صحبت کنیم، فصل هنوز به پایان نرسیده است، بنابراین، ما هیچ نظر خاصی در این زمینه نگرفته ایم، اما احتمالا باید برای تغییر آماده می شویم.درست است آرسنال در هفته های گذشته چند نتیجه ی بد را به دست آورد و این فصل از لیگ را از دست داده ایم، اما در حال حاضر تمام امید ما لیگ اروپا است.امیدوارم تیم بتواند این رقابت ها را تا قهرمانی ادامه بدهد که شروع آن می تواند از دیدار پنجشنبه با میلان باشد و با پیروزی در مقابل آنها به دور بعد صعود کنیم، اگر آنها این کار را نتوانند انجام بدهند، آن زمان تصمیم گیری برای آینده ی آرسنال راحت تر می شود."
 

ثبت نظر شما




17+2=

نظرات کاربران

علی. استارا در تاریخ ۱۳٩٦/۱۲/۲۳ گفت »
1
با اومدن مدیران جدید تغیرات گسترده ای در شرف انجامه. همه میدونن که به احتمال خیلی زیاد این فصل اخرین فصلیه که ونگر بعنوان سرمربی تیمه البته در صورت عدم موفقیت در لیگ اروپا. شاید اگه لیگ اروپا رو بگیره سال دوم قراردادشم قطعی بشه و 1سال دیگه هم نفر اول امریتس بمونه. امیدوارم ونگر هم مثل سر الکس با موفقیت باشگاه رو ترک کنه تا همیشه یادش در خاطرات همه ارسنالیها بمونه

دیگر خبرهای آرسنال

توریرا در آستانه پیوستن به آرسنال است
قرارداد توریرا با آرسنال، این هفته رسمی می شود و قرار تست پزشکی برای او تعیین شده است
جک ویلشر در آستانه‌ی ترک کردن آرسنال
جک هم چنان راضی به شرایط پیشنهادی نیست
با خرید لنو احتمال قرض دادن چک هست
ناپولی در فکر جذب پتر چک به عنوان بازیکن قرضی
چاغلار احتمالا به آرسنال میآید ...
چاغلار سویونچو به صورت شفاهی تایید کرد که به آرسنال می پیوندد
قهرمانی در کانتیننشال کاپ حسی فوق العاده داشت
صحبت های لوییز کویین پس از بستن قرارداد جدید...

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۲۰ نوشت :
با توجه به اینکه ونگر تیم نداره و تقریبا همه مربی ها قرارداد امضا کردن احتمال رایزنی با ونگر وجود داره . شاید بعضی مربیا الان با خودشون میگن اگه میدونستیم زیدان یهو میره با تیم جدید قرارداد نمیبستیم ...

مربوط به پتی : ونگر نمیتواند گزینه‌ای برای مادرید باشد
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۱٩ نوشت :
خوب،ظاهرن توریرا داره میاد.
2تا دفاع و 2 تا هافبک تا الان که 1 هافبک نوجوانه.


مربوط به کیت‌های فصل بعدی آرسنال معرفی شدند
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۱۸ نوشت :
تونگاه اول انگار داری لباس PSG رو میبینی تو کیت دوم :| کیت اولم بنظرم خیلی چنگی به دل نمیزنه طراحی خیلی بهتری میتونست داشته باشه بنظرم فقط کیت سوم یکم بهتر از بقیه هست.
داستان آدیداس چی شد مگه قرا...

مربوط به کیت‌های فصل بعدی آرسنال معرفی شدند
mehran در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۱۷ نوشت :
خدا کنه این قرارداد عملی شه
هم مبلغش مناسبه هم کیفیتش عالیه و دقیقا تیممئون یه بازیکن به سبک انزونزی کم داره
امیدوارم بگبربمش

مربوط به انزونزی میتواند یکی از خریدهای تابستان باشد
علیرضاشنتیائی در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۱٦ نوشت :
دوست داشتم سوپرجام اروپای امسال میان رئال وآرسنال بود؛
افسوس که آرزوهمیشه به بارنمی نشینه؛
بهترین آرمان من بازی فینال فیلم سینمایی GOAL،بخش سوم است که رئال دربرابرآرسنال می ایسته وزیبایی های بس...

مربوط به تا ساعاتی دیگر رئال مادرید برابر آرسنال بازی میکند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی