کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

دروازه بان آرسنال پتر چک  از سیاست های آرسن ونگر در مورد استفاده از دروازه بان پشتیبان ناراضی است و سیستم چرخشی تیم سابقش چلسی را ترجیح می دهد.چک سال ۲۰۱۵ از چلسی به آرسنال پیوست و دروازه بان اول آرسنال است و ونگر از او در لیگ برتر استفاده می کند و در لیگ اروپا و دیگر رقابت های داخلی از اوسپینا استفاده می کند. ونگر گفته است این سیستم منظم لازم است تا دو دروازه‌بان با کیفیت در باشگاه نگه داشته شوند. اما پیترچک شرایط بازی در چلسی را به سیستم چرخشی آرسن ونگر در آرسنال ترجیح می دهد.

پتر چک بعد از بازی برای چلسی مقابل لستر سیتی در جام حذفی گفت:"این همیشه در مورد بازی کردن در یک یا دو تورنمونت نبوده است، هر بازی همین طور بوده است. اگر شما بازی خوبی کردید و به استراحت نیاز ندارید، سرمربی تصمیم می گیرد چه کسی را به عنوان دروازه بان شماره ۱ برای  رقابت های جام حذفی انتخاب کند.  من از این مسئله لذت می برم زیرا من این مسابقات [جام حذفی] را دوست دارم، بازی کردن در جام حذفی کمی بیشتر از بقیه رقابت ها سرعتی و خاص است. اما شما باید به سرمربی احترام بگذارید. می توانید نظرتان را به او بگویید اما تصمیم آخر با اوست."

چک 4 بار موفق شده است که با چلسی جام حذفی را فتح بکند، با این حال، او در پیروزی فصل پیش آرسنال در مقابل‌ چلسی در فینال جام حذفی و همان طور فینال لیگ کاپ ماه گذشته در مقابل منچستر سیتی بر روی نیمکت بود. اوسپینا کسی بود که در هر دو بازی ذکر شده برای آرسنال در ترکیب حضور داشت و بازی کرد و همچنین در لیگ اروپا هم دروازه بان فیکس است. چک همچنين نشان داده است که از آینده ونگر در باشگاه و برکناری او نگران است و  با مطرح کردن این مسئله نشان داده است که روی عوض کردن راه او دیگر بازیکنان تاثیر دارد.

او در مورد این موضوع گفت:"این نظر شخصی است، بعضی از بازیکنان احتمالا بیشتر خواهان [بعد از رفتن ونگر] خروج از باشگاه باشند. باید بگویم من فقط بر روی آنچه می توانم انجام دهم تمرکز کنم، که یا بازی کردن است یا آماده سازی هر روز است. گمانه زنی و فکر کردن در مورد اینکه چه مربی به تیم بیاید یا برود، می تواند روی عملکرد شما تاثیر بگذارد و این به شما کمکی نخواهد کرد."
 

تگ ها

ثبت نظر شما
12+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال توریرا را از ناپولی قاپیده است
پدر توریرا: کار انتقال لوکاس به ناپولی تقریبا تمام شده بود!
مونرئال: وقتی اوزیل در ترکیب ماست رقبا نگران هستند!
ناچو مونرئال از تاثیرات حضور اوزیل در ترکیب آرسنال می گوید...
لیختشتاینر:من نیاز دارم تا مرتب بازی کنم!
لیختشتاینر بیش از این میخواهد بازی کند!!!!
مایکل ادوارد باید الگوی مدیر فنی آرسنال باشد!
آرسنال همچنان به دنبال مدیرفنی است و گزینه های قبلی آنها یعنی اورمارس و مونچی پیشنهاد آرسنال را رد کرده اند.
شایعات جدید نقل و انتقالاتی آرسنال!
هر روز خبرهای مختلفی از تلاش آرسنال برای به خدمت گرفتن بازیکنان جدید به گوش میرسد.

آخرین نظرات

علي ج در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۳ نوشت :
واقعيت اينه كه چک از لنو بهتره. سيو هاي عجيب و غريب چک تو چند بازي اول فصل رو بياد بيارين!!

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
محشره این پسر...مرسی لنو

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
خیلی خیلی بازی خوبی بود...آفرین ... به امید بردن رن و صعود به مراحل بالاتر

مربوط به امری شادترین مرد در امارات، بعد از شکست یونایتد
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
بازی رو ندیدم...حیف شد پنالتی رو گل نکردیم...ولی هنوز هم فرصت سهمیه از طریق لیگ رو داریم...فاصله تیم های سوم تا ششم خیلی کمه و اگه دقت کنیم میتونیم سهیمه بگیریم...بازی های بقیه رقیب هامون به مراتب دش...

مربوط به امری : لیاقت پیروزی را داشتیم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی