کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

دروازه بان آرسنال پتر چک  از سیاست های آرسن ونگر در مورد استفاده از دروازه بان پشتیبان ناراضی است و سیستم چرخشی تیم سابقش چلسی را ترجیح می دهد.چک سال ۲۰۱۵ از چلسی به آرسنال پیوست و دروازه بان اول آرسنال است و ونگر از او در لیگ برتر استفاده می کند و در لیگ اروپا و دیگر رقابت های داخلی از اوسپینا استفاده می کند. ونگر گفته است این سیستم منظم لازم است تا دو دروازه‌بان با کیفیت در باشگاه نگه داشته شوند. اما پیترچک شرایط بازی در چلسی را به سیستم چرخشی آرسن ونگر در آرسنال ترجیح می دهد.

پتر چک بعد از بازی برای چلسی مقابل لستر سیتی در جام حذفی گفت:"این همیشه در مورد بازی کردن در یک یا دو تورنمونت نبوده است، هر بازی همین طور بوده است. اگر شما بازی خوبی کردید و به استراحت نیاز ندارید، سرمربی تصمیم می گیرد چه کسی را به عنوان دروازه بان شماره ۱ برای  رقابت های جام حذفی انتخاب کند.  من از این مسئله لذت می برم زیرا من این مسابقات [جام حذفی] را دوست دارم، بازی کردن در جام حذفی کمی بیشتر از بقیه رقابت ها سرعتی و خاص است. اما شما باید به سرمربی احترام بگذارید. می توانید نظرتان را به او بگویید اما تصمیم آخر با اوست."

چک 4 بار موفق شده است که با چلسی جام حذفی را فتح بکند، با این حال، او در پیروزی فصل پیش آرسنال در مقابل‌ چلسی در فینال جام حذفی و همان طور فینال لیگ کاپ ماه گذشته در مقابل منچستر سیتی بر روی نیمکت بود. اوسپینا کسی بود که در هر دو بازی ذکر شده برای آرسنال در ترکیب حضور داشت و بازی کرد و همچنین در لیگ اروپا هم دروازه بان فیکس است. چک همچنين نشان داده است که از آینده ونگر در باشگاه و برکناری او نگران است و  با مطرح کردن این مسئله نشان داده است که روی عوض کردن راه او دیگر بازیکنان تاثیر دارد.

او در مورد این موضوع گفت:"این نظر شخصی است، بعضی از بازیکنان احتمالا بیشتر خواهان [بعد از رفتن ونگر] خروج از باشگاه باشند. باید بگویم من فقط بر روی آنچه می توانم انجام دهم تمرکز کنم، که یا بازی کردن است یا آماده سازی هر روز است. گمانه زنی و فکر کردن در مورد اینکه چه مربی به تیم بیاید یا برود، می تواند روی عملکرد شما تاثیر بگذارد و این به شما کمکی نخواهد کرد."
 

تگ ها

ثبت نظر شما
4+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

بلرین: خانواده من به صنعت مد علاقه دارند
تنها با نگاهی کوتاه به حساب کاربری اینستاگرام بلرین، متوجه علاقه وافر او به مقوله فشن و مد خواهیم شد.
مقاله فوتبال بانوان جهان
اولین مقاله تاریخچه فوتبال بانوان جهان در ایران
دیوید سیمن : از خروج ستار‌ه‌ها متنفرم
دیوید سیمن از تنها اشتباه امری از زمان آمدنش به آرسنال تاکنون، صحبت می کند.
سوکراتیس : میخیتاریان کامل است
نظرات سوکراتیس در مورد هم بازی قدیمی و کنونی خود، هنریک میخیتاریان
امکان بازگشت پیترچک به چلسی وجود دارد
آیا پیترچک مجددا به چلسی بازمیگردد

آخرین نظرات

در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲٦ نوشت :
بالهای کناری یا باید سرعتی باشن و یا دریبلور قوی،فعلا هیچکدومو نداریم ولی ترکیبه (رمسی اوزیل میکی)خیلی خوب با پاسکاری دفاع رو میشکنن و 2تا فاکتور بالا رو جبران میکنن.

مربوط به تیری آنری اسکای اسپورت را ترک کرد...
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲٦ نوشت :
هرچی فکرمیکنم انزونزی باید بیاد وگرنه هنوز وسط زمین لًنگیم.
ترکیبم بنظرم باید 4-2-3-1 باشه ،غیر این خلاقیت کمه.
اوبامیانگ
رمسی اوزیل. مخیتاریان
انزونزی. توریرا

مربوط به تیری آنری اسکای اسپورت را ترک کرد...
مهرزاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲٦ نوشت :
واسه بعضی ها اینطوری هست
یکی می شه دست خدا یکی دیگه می شه ...

مربوط به تیری آنری برای آرسنال است و بس !
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲۵ نوشت :
آخه به چه دلیلی باید بیاد آرسنال وقتی شرایط باشگاه انقد خراب نه پول خرج میکنن نه سهمیه لیگ قهرمانان داریم نه هیچ آپشن دیگه ای که انگیزه باشه برای جذب بازیکن... ما این فصل نیاز به خرید قرضی داشتیم تو ...

مربوط به دمبله به آرسنال میآید ؟
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲۵ نوشت :
این انقد داغون بود کلا هوادارایی بارسلونا هووووش میکردن همون چند دیقه ای که بازی میکرد همون بهتر آرسنال نیاد.
آرسنال❤❤❤

مربوط به آندره گومز تاتنهام را ترجیح میدهد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی