کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

آرسن ونگر این ترس را دارد تا هنریک میخیتاریان را که در بازی با زسکا مسکو مصدومیتی از ناحیه زانو برای او حاصل شد را برای مدتی طولانی از دست بدهد.

آرسنال بازیکن ملی پوش ارمنی خود را برای معاینات بیشتر و تشخیص نهایی به کلینیک باشگاه خواهد فرستاد، اما این موضوع که او بار دیگر می تواند در این فصل بازی کند یا خیر، می تواند خبر بسیار ناخوشایندی برای توپچی ها باشد.میخیتاریان بنا بر میزان مصدومیتش می تواند حداقل تا 6 هفته از میادین به دور باشد، این می تواند ضربه ای جدی به آرسنال برای بازی های باقی مانده در لیگ و لیگ اروپا وارد بکند.

آرسن ونگر در مورد این موضوع گفت: "میخیتاریان برای بازی روز یکشنبه در دسترس نیست، او اسکن انجام داده است و ترس از اینکه لگامنت میانی زانویش آسیب دیده باشد، وجود دارد. بزودی در این مورد اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد، در مورد اینکه او چه مدت بیرون است، اطلاعات دقیقی فعلا نداریم."

میخیتاریان در ژانویه به آرسنال پیوست و اکنون نقش کلیدی در موفقیت این تیم در لیگ اروپا را داراست.اوسپینا دروازه بان آرسنال برای سه هفته بیرون است و میتلند نایلز هم بازی یکشنبه مقابل ساوتهامپتون را از دست خواهد داد.آرسن ونگر تایید کرد که حتی با وجود برتری 4-1 روز پنج شنبه مقابل زسکا، او مایل به ایجاد تغییراتی مقابل ساوتهمپتون است تا بازیکنان را برای لیگ اروپا حفظ کند.

آرسن ونگر در ادامه گفت:"ما با بازیکنان در دسترس تیم در حال تمرکز روی لیگ برتر و لیگ اروپا هستیم، ما تغییرات کوچکی را بازی به بازی بر اساس میزان ریکاوری و مصدومیت ها و شانس مصدومیت انجام می دهیم.همچنین ما در نظر داریم که بازیکنانی مانند اوبامیانگ در لیگ اروپا در دسترس نیستند ولی در لیگ برتر می توانند بازی کنند، بنابراین جا به جایی ها بسیار طبیعی هستند."

 

ثبت نظر شما
5+8=

نظرات کاربران

علی. استارا در تاریخ ۱۳٩۷/۰۱/۱٩ گفت »
1
امیدوارم حقیقت نداشته باشه و بزودی خبر بازگشتشو برای هوادارا اعلام کنن. یکی از بهترین خریدهای تاریخ ارسنال که با اومدنش تیمو بلحاظ بازیکن تکنیکی کامل کرد. امارش در اندک زمانیکه به تیم اضافه شده فوقالعاده بود و تونست بازیکن ماه باشگاه بشه.
Kami در تاریخ ۱۳٩۷/۰۱/۱٩ گفت »
2
خدا کنه هر چه زودتر برگرده. خداییش از وقتی اومد آرسنال تیم متحول شده و خوب بازی میکنه. انگلیسیها هم میکی را خیلی دوستش دارن.

دیگر خبرهای آرسنال

صحبت‌های امری بعد از شکست مقابل ساوتهمپتون
کنفرانس مطبوعاتی اونای امری پس از شکست ۳-۲ مقابل ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
آرسنال بدنبال جذب وینگر آرژانتینی بوکاجونیورز در ژانویه می باشد
آرسنال در حال آماده ساختن پیشنهادی برای جذب کریستین پاون می باشد.
ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
پیش بازی دیدار آرسنال و ساوتهمپتون از هفته هفدهم لیگ برتر
صحبت های امری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با ساوتهمپتون
اونای امری درباره وضعیت تیم پیش از جدال سخت با ساوتهمپتون، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد
سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
قیاس سانچز امری و سانچز ونگر جالب میشود ....

آخرین نظرات

Ali coyg در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
فک نمیکنم ارسنال فنی باشه ک از پیوستن سانچز(رفته بود یونایتد جام فتح کنه)استقبال کنه هرکی رفت به سلامت سانچز دیگه جایی تو دل هوادارا نداره

مربوط به سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
ریبوار حسن نژاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
امیدوارم که انجام باشه چون واقعا تیم به یک بازیکن کلیدی نیاز داره. سانچز جنگنده و پرتلاشه و اگر به آرسنال برگرده قطعا به روزای اوج خودش برمیگرده

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
امین در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
به نظرم هر بازیکنی از بارسلونا بخریم برد کردیم چون بارسا خیلی محتاط عمل می کنه در خرید بازیکن و اکثر بازیکنای کلاس جهانی در این تیم فرصت بازی نمی کنن و یک تجربه خوب هم در خصوص خرید سانچز داشتیم. اگر ...

مربوط به دنیس سوارز در راه پیوستن به آرسنال؟
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
:D من موافق هستم .... الکسیس خیلی به درد امری میخوره، برعکسه اوزیل

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی