کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

آرسن ونگر این ترس را دارد تا هنریک میخیتاریان را که در بازی با زسکا مسکو مصدومیتی از ناحیه زانو برای او حاصل شد را برای مدتی طولانی از دست بدهد.

آرسنال بازیکن ملی پوش ارمنی خود را برای معاینات بیشتر و تشخیص نهایی به کلینیک باشگاه خواهد فرستاد، اما این موضوع که او بار دیگر می تواند در این فصل بازی کند یا خیر، می تواند خبر بسیار ناخوشایندی برای توپچی ها باشد.میخیتاریان بنا بر میزان مصدومیتش می تواند حداقل تا 6 هفته از میادین به دور باشد، این می تواند ضربه ای جدی به آرسنال برای بازی های باقی مانده در لیگ و لیگ اروپا وارد بکند.

آرسن ونگر در مورد این موضوع گفت: "میخیتاریان برای بازی روز یکشنبه در دسترس نیست، او اسکن انجام داده است و ترس از اینکه لگامنت میانی زانویش آسیب دیده باشد، وجود دارد. بزودی در این مورد اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد، در مورد اینکه او چه مدت بیرون است، اطلاعات دقیقی فعلا نداریم."

میخیتاریان در ژانویه به آرسنال پیوست و اکنون نقش کلیدی در موفقیت این تیم در لیگ اروپا را داراست.اوسپینا دروازه بان آرسنال برای سه هفته بیرون است و میتلند نایلز هم بازی یکشنبه مقابل ساوتهامپتون را از دست خواهد داد.آرسن ونگر تایید کرد که حتی با وجود برتری 4-1 روز پنج شنبه مقابل زسکا، او مایل به ایجاد تغییراتی مقابل ساوتهمپتون است تا بازیکنان را برای لیگ اروپا حفظ کند.

آرسن ونگر در ادامه گفت:"ما با بازیکنان در دسترس تیم در حال تمرکز روی لیگ برتر و لیگ اروپا هستیم، ما تغییرات کوچکی را بازی به بازی بر اساس میزان ریکاوری و مصدومیت ها و شانس مصدومیت انجام می دهیم.همچنین ما در نظر داریم که بازیکنانی مانند اوبامیانگ در لیگ اروپا در دسترس نیستند ولی در لیگ برتر می توانند بازی کنند، بنابراین جا به جایی ها بسیار طبیعی هستند."

 

ثبت نظر شما
13+3=

نظرات کاربران

علی. استارا در تاریخ ۱۳٩۷/۰۱/۱٩ گفت »
1
امیدوارم حقیقت نداشته باشه و بزودی خبر بازگشتشو برای هوادارا اعلام کنن. یکی از بهترین خریدهای تاریخ ارسنال که با اومدنش تیمو بلحاظ بازیکن تکنیکی کامل کرد. امارش در اندک زمانیکه به تیم اضافه شده فوقالعاده بود و تونست بازیکن ماه باشگاه بشه.
Kami در تاریخ ۱۳٩۷/۰۱/۱٩ گفت »
2
خدا کنه هر چه زودتر برگرده. خداییش از وقتی اومد آرسنال تیم متحول شده و خوب بازی میکنه. انگلیسیها هم میکی را خیلی دوستش دارن.

دیگر خبرهای آرسنال

کنفرانس خبری امری بعد از شکست باته
بازی کردن یا نکردن اوزیل دست اوست. باشد، بازی میکند. نباشد؛ نه !
مصاحبه مفصل امری پیش از بازی با باته
تعادل میان حمله و دفاع، وضعیت اوزیل، اخبار تیم و بیشتر.
 آرسنال 3  یوویل تاون  0 The Fa WSL
دو بازی کمتر داریم...همه چیز در دست ماست
گندوزی : هیچکس اسمم را نشنیده بود...
حیرت گندوزی از تاثیر آرسنال بر روند پیشرفت و شناخته شدن او در جهان فوتبال ...
حاشیه امنیت اوزیل در قراردادش با آرسنال
ونگر: ممکن است بندهای قرارداد اوزیل، وی را در حاشیه امنیت قراردهد.

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۳ نوشت :
@Michael Jackson

با اینهمه مصدوم خیلی سخته ولی امیدواریم

مربوط به آرسنال 3 یوویل تاون 0 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۲ نوشت :
امیدوارم تو فینال بزنیم من سیتی رومربوط به آرسنال 3 یوویل تاون 0 The Fa WSL
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۲ نوشت :
همتون چهره شدن و بزرگ شدن رو مدیون ارسنال هستید...تنها باشگاه بزرگی که به بازیکن خیلی کوچیک هم بها میده و ارزش قائله واسشون....ولی حیف اکثرتون نمک نشناسید و بعد چهره شدنتون یادتون میره از کجا امدید کج...

مربوط به گندوزی : هیچکس اسمم را نشنیده بود...
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۳۰ نوشت :
اشکال نداره... ایشالا قهرمان لیگ میشیم و بریم لیگ قهرمانان سال بعد...تیم نیاز به زمان داره.
اون تیم آقایونه که یکی پس از دیگری داره گند میزنه :))...تیم بانوان کارش درسته :)


مربوط به کنفرانس مطبوعاتی مونتمورو پس از حذف از جام حذفی
Arsenal mohammad در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٩ نوشت :
در نقد این رفتار باید گفت که اصلا حرفه ای نیست یک بازیکن راجب باشگاه سابقش این جوری حرف بزنه، درسته که آرسنال شاید مثل اوایل دهه 2000 نیست اما این دلیل بر کم ارزش کردن تیم بزرگی مثل آرسنال نیست، برای...

مربوط به پیام تحریک‌کننده ژسنی برای آرون رمزی!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی