کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

آرسن ونگر این ترس را دارد تا هنریک میخیتاریان را که در بازی با زسکا مسکو مصدومیتی از ناحیه زانو برای او حاصل شد را برای مدتی طولانی از دست بدهد.

آرسنال بازیکن ملی پوش ارمنی خود را برای معاینات بیشتر و تشخیص نهایی به کلینیک باشگاه خواهد فرستاد، اما این موضوع که او بار دیگر می تواند در این فصل بازی کند یا خیر، می تواند خبر بسیار ناخوشایندی برای توپچی ها باشد.میخیتاریان بنا بر میزان مصدومیتش می تواند حداقل تا 6 هفته از میادین به دور باشد، این می تواند ضربه ای جدی به آرسنال برای بازی های باقی مانده در لیگ و لیگ اروپا وارد بکند.

آرسن ونگر در مورد این موضوع گفت: "میخیتاریان برای بازی روز یکشنبه در دسترس نیست، او اسکن انجام داده است و ترس از اینکه لگامنت میانی زانویش آسیب دیده باشد، وجود دارد. بزودی در این مورد اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد، در مورد اینکه او چه مدت بیرون است، اطلاعات دقیقی فعلا نداریم."

میخیتاریان در ژانویه به آرسنال پیوست و اکنون نقش کلیدی در موفقیت این تیم در لیگ اروپا را داراست.اوسپینا دروازه بان آرسنال برای سه هفته بیرون است و میتلند نایلز هم بازی یکشنبه مقابل ساوتهامپتون را از دست خواهد داد.آرسن ونگر تایید کرد که حتی با وجود برتری 4-1 روز پنج شنبه مقابل زسکا، او مایل به ایجاد تغییراتی مقابل ساوتهمپتون است تا بازیکنان را برای لیگ اروپا حفظ کند.

آرسن ونگر در ادامه گفت:"ما با بازیکنان در دسترس تیم در حال تمرکز روی لیگ برتر و لیگ اروپا هستیم، ما تغییرات کوچکی را بازی به بازی بر اساس میزان ریکاوری و مصدومیت ها و شانس مصدومیت انجام می دهیم.همچنین ما در نظر داریم که بازیکنانی مانند اوبامیانگ در لیگ اروپا در دسترس نیستند ولی در لیگ برتر می توانند بازی کنند، بنابراین جا به جایی ها بسیار طبیعی هستند."

 

ثبت نظر شما
7+2=

نظرات کاربران

علی. استارا در تاریخ ۱۳٩۷/۰۱/۱٩ گفت »
1
امیدوارم حقیقت نداشته باشه و بزودی خبر بازگشتشو برای هوادارا اعلام کنن. یکی از بهترین خریدهای تاریخ ارسنال که با اومدنش تیمو بلحاظ بازیکن تکنیکی کامل کرد. امارش در اندک زمانیکه به تیم اضافه شده فوقالعاده بود و تونست بازیکن ماه باشگاه بشه.
Kami در تاریخ ۱۳٩۷/۰۱/۱٩ گفت »
2
خدا کنه هر چه زودتر برگرده. خداییش از وقتی اومد آرسنال تیم متحول شده و خوب بازی میکنه. انگلیسیها هم میکی را خیلی دوستش دارن.

دیگر خبرهای آرسنال

نگاهی به شایعات زیاد و بی‌ثمر آرسنال!
بازیکنانی که بیشترین بهره را برای آرسنال خواهند داشت...
رئیس یوفا نسبت به فینال باکو واکنش نشان داد!
الکساندر سفرین رئیس یوفا نسبت به حواشی پیرامون فینال لیگ اروپای امسال در باکو واکنش نشان داد.
امری در حال صحبت با بازیکنان آرسنال
اونای امری مشغول صحبت رو در رو با ستاره های تیم خود قبل از تعطیلات تابستانی پیش روست.
بعد از کراسکو، حالا تمرکز روی فریزر است
رایان فریزر درخواست بورنموث برای تمدید قرار داد را رد کرده است!
آرسنال آماده است قرارداد لاکازت و اوبامیانگ را تمدید کند
توپچی ها تمایل دارند تا با بالا بردن حقوق مهاجمین تا سقف ۲۰۰ هزار پوند در هفته قدرت خط حمله ی خود را برای سال های آینده تضمین کنند.

آخرین نظرات

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
@مهرزاد : چه کنیم داداش ؟!

مربوط به 6 بازیکن جوان و آینده‌دار آرسنال
مهرزاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲۱ نوشت :
آقا آرمان خودت رو با این "استعدادهای آرسنال" خسته نکن. هر فصل خصوص زمان ونگر 10 تا استعداد "ناب" داریم که آخر سر هم هیچی نمی شن. مهم این نیست که طرف تو 16 سالگی بیاد واسه ترکیب اصلی بازکن مهم بعدش هس...

مربوط به 6 بازیکن جوان و آینده‌دار آرسنال
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲۱ نوشت :
جالب بود 2007یعنی بعد از سالی که ما رفته بودیم فینال لیگ قهرمانان. احتمالا بخاطر همین یه مدت المونیا بد جور خوب دروازبانی می کرد!

مربوط به جنگ و دعوای لمان و آلمونیا بعد از سال‌ها
RaMiN GuNNeR در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۱٩ نوشت :
واقعا دیابی خیلی ناب بود
خیلی حیف شد
چه استایلی
چه پا به توپی
حیف و صد حیف

مربوط به جوانانی که قرار بود آینده آرسنال باشند، چه میکنند؟!
علی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۱۷ نوشت :
آرسنال با این بودجه کم هیچ چی نمیشه تیم با این افتخر و این پتانسیل و شخصیت و اعتبار نابود شده. درعجبم چرا توپچی های عصبانی و هجومی آرسنال سکوت کردن

مربوط به سرنوشت آرسنال در نقل و انتقالات
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی