کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

گفته می شود که خوزه مورینیو در حال بررسی وضعیت قرارداد دروازه بان جوان تیم خود، دین هندرسون است، قرارداد این دروازه بان جوان در تابستان امسال به پایان می رسد و آرسنال خواهان به خدمت گرفتن او شده است.

روزنامه دیلی استار روز یکشنبه، در مقاله ای به طور اختصاصی، نوشت: "مورینیو در حال بررسی وضعیت دین هندرسون، ملی پوش تیم زیر 21 سال انگلستان، می باشد که فصل فوق العاده ای را بصورت قرضی در شروسبری گذرانده است.باشگاه های زیادی بدنبال هندرسون 21 ساله هستند که قرارداد او در تابستان امسال به پایان می رسد، اما حالا منچستر یونایتد محتمل شده است که قرارداد جدیدی به او برای ماندن در اولترافورد پیشنهاد بدهد."

آرسنال برای اولین بار در ماه اکتبر به این دروازه بان جوان ابراز علاقه کرده است، طبق گزارشات برخی از خبرگزاری ها آرسنال یکی از 14 باشگاهی است که علاقه مند به خدمت گرفتن این بازیکن نزدیک به پایان قرارداد است و آنها به دنبال یک انتقال آزاد هستند.در حال حاضر او در دوره قرضی خود در تیم شروسبری تاون، 33 بازی در لیگ یک انگلیس انجام داده است که 13 بار موفق به بسته نگه داشتن دروازه اش شده است و فقط 26 گل دریافت کرده است. شروسبری در حال حاضر در جایگاه سوم لیگ یک قرار دارد و تنها چهار امتیاز از بالای جدول فاصله دارد و فاصله 12 امتیازیی با تیم چهارم ایجاد کرده است.دروازه بان 1.89 متری تنها پنج سانتیمتر از داوید اوسپینا بلند تر است (8 سانتی متر از پتر چک کوتاه تر است) اما می تواند یک  پتانسیل قوی باشد که به ترکیب آرسنال اضافه شود چرا که تیم آرسنال به شدت نیاز به دروازه بانان جوان و با استعداد دارد.

گفته شده است که آرسنال در تابستان امسال نیاز بیشتری به شماره یک با تجربه دارد و هندرسون در حال حاضر دور از آن انتخاب است.قرارداد پتر چک و داوید اوسپینا تابستان آینده به پایان می رسد و گلر کلمبیایی تیم بارها تاکید کرده است که از اینکه انتخاب دوم باشد، رضایت ندارد.امی مارتینز 25 ساله که تمام فصل را در انتقال قرضی بسر برده است، هنوز چیز ویژه ای که بتواند نشانگر این باشد که گلر مطمئنی است و سال ها می تواند شماره یک باشگاه باشد را نشان نداده است.

داوید ده خیا، ووژک ژسنی و تیبو کورتوا همگی در نیمه دهه سوم زندگی شان شماره یک تیم خودشان هستند، در حالیکه مارتینز تنها 13 بار درون دروازه تیم اصلی آرسنال ایستاده است.در این فصل در انتقال قرضی اش در ختافه، او 6 بازی فیکس بوده است که 2 بار موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیم شده اشت و 9 گل دریافت کرده است.هوگو کتو، مت میسی، رایان هوددارت و دیان الیف همگی در سطح جوانان آرسنال بازی می کنند اما در مجموع تنها در دو دیدار یکی از آنها درون دروازه تیم اصلی آرسنال ایستاده است.سال گذشته، دیلی میل گزارش داده بود که دین هندرسون نسبت به آینده خود در منچستر واقع بین است و قصد ترک منچستر یونایتد را در این تابستان دارد، و این یک فرصت بسیار خوب برای آرسنال است تا این استعداد جوان را به صورت آزاد به امارات بیاورد.
 

ثبت نظر شما
19+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مرسون : ونگر زمان خوبی را انتخاب کرد
پل مرسون: زمان بندی خداحافظی ونگر، عالی بوده است
اعتراف آقای خاص، ونگر قابل احترام است
مورینیو: آرسن ونگر به دلیل کار بزرگی که در آرسنال انجام داده، شایسته ی احترام است
صحبت‌های کلوپ در مورد آرسن ونگر
کلوپ: آرسن ونگر یک شخص بسیار تاثیر گذار در فوتبال است
ویلسون هم لب به ستایش گشود
باب ویلسون: بی شک ونگر جزء سه شخص برگزیده ای است که من از نزدیک آن را ملاقات کردم
مصاحبه مرتساکر در مورد خروج ونگر از آرسنال
پر مرتساکر: خاطرات کسب جام ها با ونگر و خوشحال کردن هواداران برای من تکرار نشدنی است

آخرین نظرات

Mehrdad در تاریخ ۱۳٩۷/۰۲/۰۱ نوشت :
و چقدر تلخ است این لحظات... گویی بخش عظیمی از باشگاه در حال جدا شدن است. تصور نبودنت باورنکردنی است... نام تو تا ابد خواهد ماند
We love you Arsen Wenger. You are the king. you made us good and you...

مربوط به مرسی آرسن
محمد توپچی در تاریخ ۱۳٩۷/۰۲/۰۱ نوشت :
هعی...چه فاز سنگینی...........
در وصف بزرگی و یگانگی تو،همین بس که :
اگه فرگوسن نبود ، بکام و کانتونا و رونی و رونالدو و دخیا و فردیناند و نویل گیگز و ... باز هم ستاره میشدند.
اما مطمئنم که ...

مربوط به مرسی آرسن
امین در تاریخ ۱۳٩۷/۰۲/۰۱ نوشت :
باید یه مربیه خوشگل بیاریم، درسته شاید خیلی کارش خوب باشه آقای ویرا! ولی نمی دونم چرا گاریزماتیک نیست


مربوط به پاتریک ویرا جانشین میشود ؟!
علی. استارا در تاریخ ۱۳٩۷/۰۲/۰۱ نوشت :
ارسن انقدر شخصیت بالایی داشت که حتی دشمناشم دارن ازش تمجید میکنن. تاثیر ونگر فراتر از لیگ جزیره بود. اون با تفکر و نگرشش تونست دید متفاوتی به فوتبال بده و بخاطر همین موضوعه که همه از میراث بزرگ ونگر ...

مربوط به اعتراف آقای خاص، ونگر قابل احترام است
Milish در تاریخ ۱۳٩۷/۰۲/۰۱ نوشت :
توی بازی هم ببازن توی عشقشون برنده ان
خبر خیلی تلخ‌تر و شوکه‌کننده‌تر از چیزی بود که انتظارش رو داشتم، با اینکه میدونستم دیر یا زود چنین روزی خواهد رسید و دروغ نگم تو خیلی از روزهای ناامیدکننده این...

مربوط به مرسی آرسن
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی