کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

با آمدن پیرامریک اوبامیانگ به تیم آرسنال، چالش بزرگی پیش روی الکساندر لاکازت قرار گرفته است که باید خود را برای آن آماده کند.

فرانک لمپارد اسطوره باشگاه چلسی در مورد این موضوع گفت:"من در این فصل، عملکرد لاکازت را در بازی های زیادی مورد بررسی قرار دادم و باید بگویم، از نظر من او به عنوان یک مهاجم، هنوز عملکرد قابل قبولی از خود نشان نداده است. من متوجه نمی شوم که او چرا پست پشت مهاجم را امتحان نمی کند، با اینکه اغلب اوقات در زمین بجای مهاجم هدف، در چنین پستی حضور دارد، او به اندازه کافی سریع است و با پیشینه گلزنی های متعددش از لیون به لیگ برتر آمده است.

اما در حال حاضر نوع بازی او، درست بنظر نمی آیند، بنظر می رسد که او نمی تواند از موقعیت ها بخوبی استفاده کند این موضوع عجیب است زیرا آرسنال بازیکنان خلاق زیادی دارد که می توانند در هر لحظه بازی موقعیت خطرناک ایجاد کنند و او را در موقعیت گلزنی قرار دهند، ولی اوبامیانگ از این موضوع بهترین بهره را می برد، او می داند که چگونه به محوطه جریمه وارد شود و اینجا، جایی است که می توانید موقعیت گلزنی داشته باشید.در حال حاضر لاکازت باید از تمام حواشی خارج از زمین خود را جدا کند، او از اینکه باشگاه در ژانویه اقدام به جذب اوبامیانگ،بازیکنی که هم پست او محسوب می شود کرده است، شاید اندکی آزرده خاطر شده است ولی هنوز همه چیز برای درخشش او مهیا است، اوبامیانگ نمی تواند در لیگ اروپا بازی کند و لاکازت می داند که شانس فوق العاده ای برای درخشش در هر بازی را دارد.

آرسنال اگر پنج شنبه همین هفته، موفق به شکست زسکا و صعود به نیمه نهایی لیگ اروپا شود، در مقابل تیم های قدرتمندی مانند اتلتیکو مادرید و لاتزیو، به مهاجمی مانند لاکازت احتیاج خواهد داشت، در این بازی های پرفشار این مهاجمین هستند که تفاوت ها را رقم می زنند، این می تواند امتحان خوبی برای بررسی کیفیت او باشد، اگر او بتواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد، در این صورت هیچ مشکلی وجود ندارد که آرسنال در ترکیب خود دو مهاجم خوب و کلاس جهانی داشته باشد، چه در کنار هم بازی کنند و چه چرخشی بازی کنند."

 

ثبت نظر شما
5+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

احتمال فروش دوبازیکن آرسنال توسط امری
آماده آغاز فروش بازیکنان بی‌کیفیت باشیم...
ونگر : آنها بهترین خریدهای من بودند
توره ، تیری آنری ، کمپل و نیکولاس آنلکلا بهترین خریدهای من در آرسنال بودند.
ونگر : اشتباه کردم 22 سال در آرسنال ماندم!!!
آرسن ونگر از حکومت ۲۲ ساله‌خود در آرسنال به عنوان یک اشتباه یاد کرد.
تیری آنری اسکای اسپورت را ترک کرد...
تیری آنری، بازیکن پیشین آرسنال شبکه اسکای را ترک کرد.
تیری آنری برای آرسنال است و بس !
آنری، خیر! او هرگز به فرانسه تعلق نداشت و ندارد، او فقط برای توپچی هاست...

آخرین نظرات

در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲٦ نوشت :
بالهای کناری یا باید سرعتی باشن و یا دریبلور قوی،فعلا هیچکدومو نداریم ولی ترکیبه (رمسی اوزیل میکی)خیلی خوب با پاسکاری دفاع رو میشکنن و 2تا فاکتور بالا رو جبران میکنن.

مربوط به تیری آنری اسکای اسپورت را ترک کرد...
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲٦ نوشت :
هرچی فکرمیکنم انزونزی باید بیاد وگرنه هنوز وسط زمین لًنگیم.
ترکیبم بنظرم باید 4-2-3-1 باشه ،غیر این خلاقیت کمه.
اوبامیانگ
رمسی اوزیل. مخیتاریان
انزونزی. توریرا

مربوط به تیری آنری اسکای اسپورت را ترک کرد...
مهرزاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲٦ نوشت :
واسه بعضی ها اینطوری هست
یکی می شه دست خدا یکی دیگه می شه ...

مربوط به تیری آنری برای آرسنال است و بس !
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲۵ نوشت :
آخه به چه دلیلی باید بیاد آرسنال وقتی شرایط باشگاه انقد خراب نه پول خرج میکنن نه سهمیه لیگ قهرمانان داریم نه هیچ آپشن دیگه ای که انگیزه باشه برای جذب بازیکن... ما این فصل نیاز به خرید قرضی داشتیم تو ...

مربوط به دمبله به آرسنال میآید ؟
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲۵ نوشت :
این انقد داغون بود کلا هوادارایی بارسلونا هووووش میکردن همون چند دیقه ای که بازی میکرد همون بهتر آرسنال نیاد.
آرسنال❤❤❤

مربوط به آندره گومز تاتنهام را ترجیح میدهد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی