کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

ایان رایت، بازیکن افسانه ای آرسنال، از مارکوس راشفورد می خواهد تا بفکر خروج از منچستر یونایتد باشد، تا بتواند پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

بازیکن ملی پوش انگلیسی عملا با حضور لوکاکو در خط حمله، تبدیل به گزینه شماره دو شده است. راشفورد در تنها 14 بازی لیگ از ابتدا فیکس بوده است و 15 بازی به عنوان بازیکن جانشین بازی کرده است.

گزارش ها در هفته های گذشته، این موضوع را نمایان می کند که مارکوس راشفورد نسبت به آینده خود در اولدترافورد و زیر نظر خوزه مورینیو، ابراز نا امیدی می کند.رایت کسی که در حدود 300 بازی برای توپچی ها انجام داده است، از راشفورد می خواهد که بفکر خروج از منچستر یونایتد باشد.

ایان رایت به اسکای اسپورت در مورد این موضوع گفت:"او جاه طلب است و دوست دارد بیشتر بازی بکند.تنها چیزی که او را به خروج از باشگاه منچستر یونایتد ترغیب می کند، بدست آوردن فرصت برای بازی بیشتر است. اگر او یک فصل دیگر را مانند آنچه اکنون به عنوان بازیکن جانشین تجربه می کند، سپری کند، آیا می تواند به عنوان یک بازیکن پیشرفت لازم را داشته باشد؟ او می تواند برای هر تیمی و خصوصا چهار تیم بزرگ انگلستان بازی کند و گل های فراوان به ثمر برساند و به عنوان یک ستاره بدرخشد."

بوکیز بت استارز می گوید مارکوس راشفورد می تواند با ترک شیاطین سرخ به آرسنال ملحق شود.

ایان مارمیون سخنگوی بت استارز در مورد این موضوع گفت:"آرسنال در حال حاضر مایل است که با مارکوس راشفورد مهاجم منچستر یونایتد قرارداد امضا کند و در این راه آماده است تا رئال مادرید که مدت ها بدنبال راشفورد است را در این راه شکست دهد.آرسنال شانسی در حدود 1 به 5 دارد تا مهاجم جوان و 20 ساله ی منچستر یونایتد را که با جذب الکسیس سانچز در ژانویه، نسبت به آینده خود در اولدترافورد ابراز تردید کرده است را، به خدمت تیم خود در بیاورد.

شانس رئال مادرید برای به خدمت گیری راشفورد از 1 به 5 به 1 به 8 افزایش یافته است، در حالی که احتمال یک خرید کهکشانی در خط حمله برای سفید پوشان مادرید در تابستان آتی، بسیار محتمل تر است.چلسی و تاتنهام دو تیم دیگری هستند که خواهان جذب او شده اند که به ترتیب شانس 1به 7 و 1 به 8 دارند که شانس زیادی برای جذب راشفورد محسوب نمی شود.بارسلونا شانس 1 به 12 برای جذب راشفورد دارد و لیوپول شانس 1به 25 و منچستر سیتی شانس 1 به 50، تمام انتقال های محتمل برای راشفورد می باشند."

 

ثبت نظر شما
11+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال توریرا را از ناپولی قاپیده است
پدر توریرا: کار انتقال لوکاس به ناپولی تقریبا تمام شده بود!
مونرئال: وقتی اوزیل در ترکیب ماست رقبا نگران هستند!
ناچو مونرئال از تاثیرات حضور اوزیل در ترکیب آرسنال می گوید...
لیختشتاینر:من نیاز دارم تا مرتب بازی کنم!
لیختشتاینر بیش از این میخواهد بازی کند!!!!
مایکل ادوارد باید الگوی مدیر فنی آرسنال باشد!
آرسنال همچنان به دنبال مدیرفنی است و گزینه های قبلی آنها یعنی اورمارس و مونچی پیشنهاد آرسنال را رد کرده اند.
شایعات جدید نقل و انتقالاتی آرسنال!
هر روز خبرهای مختلفی از تلاش آرسنال برای به خدمت گرفتن بازیکنان جدید به گوش میرسد.

آخرین نظرات

علي ج در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۳ نوشت :
واقعيت اينه كه چک از لنو بهتره. سيو هاي عجيب و غريب چک تو چند بازي اول فصل رو بياد بيارين!!

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
محشره این پسر...مرسی لنو

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
خیلی خیلی بازی خوبی بود...آفرین ... به امید بردن رن و صعود به مراحل بالاتر

مربوط به امری شادترین مرد در امارات، بعد از شکست یونایتد
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
بازی رو ندیدم...حیف شد پنالتی رو گل نکردیم...ولی هنوز هم فرصت سهمیه از طریق لیگ رو داریم...فاصله تیم های سوم تا ششم خیلی کمه و اگه دقت کنیم میتونیم سهیمه بگیریم...بازی های بقیه رقیب هامون به مراتب دش...

مربوط به امری : لیاقت پیروزی را داشتیم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی