کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

ایان رایت، بازیکن افسانه ای آرسنال، از مارکوس راشفورد می خواهد تا بفکر خروج از منچستر یونایتد باشد، تا بتواند پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

بازیکن ملی پوش انگلیسی عملا با حضور لوکاکو در خط حمله، تبدیل به گزینه شماره دو شده است. راشفورد در تنها 14 بازی لیگ از ابتدا فیکس بوده است و 15 بازی به عنوان بازیکن جانشین بازی کرده است.

گزارش ها در هفته های گذشته، این موضوع را نمایان می کند که مارکوس راشفورد نسبت به آینده خود در اولدترافورد و زیر نظر خوزه مورینیو، ابراز نا امیدی می کند.رایت کسی که در حدود 300 بازی برای توپچی ها انجام داده است، از راشفورد می خواهد که بفکر خروج از منچستر یونایتد باشد.

ایان رایت به اسکای اسپورت در مورد این موضوع گفت:"او جاه طلب است و دوست دارد بیشتر بازی بکند.تنها چیزی که او را به خروج از باشگاه منچستر یونایتد ترغیب می کند، بدست آوردن فرصت برای بازی بیشتر است. اگر او یک فصل دیگر را مانند آنچه اکنون به عنوان بازیکن جانشین تجربه می کند، سپری کند، آیا می تواند به عنوان یک بازیکن پیشرفت لازم را داشته باشد؟ او می تواند برای هر تیمی و خصوصا چهار تیم بزرگ انگلستان بازی کند و گل های فراوان به ثمر برساند و به عنوان یک ستاره بدرخشد."

بوکیز بت استارز می گوید مارکوس راشفورد می تواند با ترک شیاطین سرخ به آرسنال ملحق شود.

ایان مارمیون سخنگوی بت استارز در مورد این موضوع گفت:"آرسنال در حال حاضر مایل است که با مارکوس راشفورد مهاجم منچستر یونایتد قرارداد امضا کند و در این راه آماده است تا رئال مادرید که مدت ها بدنبال راشفورد است را در این راه شکست دهد.آرسنال شانسی در حدود 1 به 5 دارد تا مهاجم جوان و 20 ساله ی منچستر یونایتد را که با جذب الکسیس سانچز در ژانویه، نسبت به آینده خود در اولدترافورد ابراز تردید کرده است را، به خدمت تیم خود در بیاورد.

شانس رئال مادرید برای به خدمت گیری راشفورد از 1 به 5 به 1 به 8 افزایش یافته است، در حالی که احتمال یک خرید کهکشانی در خط حمله برای سفید پوشان مادرید در تابستان آتی، بسیار محتمل تر است.چلسی و تاتنهام دو تیم دیگری هستند که خواهان جذب او شده اند که به ترتیب شانس 1به 7 و 1 به 8 دارند که شانس زیادی برای جذب راشفورد محسوب نمی شود.بارسلونا شانس 1 به 12 برای جذب راشفورد دارد و لیوپول شانس 1به 25 و منچستر سیتی شانس 1 به 50، تمام انتقال های محتمل برای راشفورد می باشند."

 

ثبت نظر شما
19+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

احتمال فروش دوبازیکن آرسنال توسط امری
آماده آغاز فروش بازیکنان بی‌کیفیت باشیم...
ونگر : آنها بهترین خریدهای من بودند
توره ، تیری آنری ، کمپل و نیکولاس آنلکلا بهترین خریدهای من در آرسنال بودند.
ونگر : اشتباه کردم 22 سال در آرسنال ماندم!!!
آرسن ونگر از حکومت ۲۲ ساله‌خود در آرسنال به عنوان یک اشتباه یاد کرد.
تیری آنری اسکای اسپورت را ترک کرد...
تیری آنری، بازیکن پیشین آرسنال شبکه اسکای را ترک کرد.
تیری آنری برای آرسنال است و بس !
آنری، خیر! او هرگز به فرانسه تعلق نداشت و ندارد، او فقط برای توپچی هاست...

آخرین نظرات

در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲٦ نوشت :
بالهای کناری یا باید سرعتی باشن و یا دریبلور قوی،فعلا هیچکدومو نداریم ولی ترکیبه (رمسی اوزیل میکی)خیلی خوب با پاسکاری دفاع رو میشکنن و 2تا فاکتور بالا رو جبران میکنن.

مربوط به تیری آنری اسکای اسپورت را ترک کرد...
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲٦ نوشت :
هرچی فکرمیکنم انزونزی باید بیاد وگرنه هنوز وسط زمین لًنگیم.
ترکیبم بنظرم باید 4-2-3-1 باشه ،غیر این خلاقیت کمه.
اوبامیانگ
رمسی اوزیل. مخیتاریان
انزونزی. توریرا

مربوط به تیری آنری اسکای اسپورت را ترک کرد...
مهرزاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲٦ نوشت :
واسه بعضی ها اینطوری هست
یکی می شه دست خدا یکی دیگه می شه ...

مربوط به تیری آنری برای آرسنال است و بس !
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲۵ نوشت :
آخه به چه دلیلی باید بیاد آرسنال وقتی شرایط باشگاه انقد خراب نه پول خرج میکنن نه سهمیه لیگ قهرمانان داریم نه هیچ آپشن دیگه ای که انگیزه باشه برای جذب بازیکن... ما این فصل نیاز به خرید قرضی داشتیم تو ...

مربوط به دمبله به آرسنال میآید ؟
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲۵ نوشت :
این انقد داغون بود کلا هوادارایی بارسلونا هووووش میکردن همون چند دیقه ای که بازی میکرد همون بهتر آرسنال نیاد.
آرسنال❤❤❤

مربوط به آندره گومز تاتنهام را ترجیح میدهد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی