کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

ایان رایت، بازیکن افسانه ای آرسنال، از مارکوس راشفورد می خواهد تا بفکر خروج از منچستر یونایتد باشد، تا بتواند پیشرفت چشمگیری داشته باشد.

بازیکن ملی پوش انگلیسی عملا با حضور لوکاکو در خط حمله، تبدیل به گزینه شماره دو شده است. راشفورد در تنها 14 بازی لیگ از ابتدا فیکس بوده است و 15 بازی به عنوان بازیکن جانشین بازی کرده است.

گزارش ها در هفته های گذشته، این موضوع را نمایان می کند که مارکوس راشفورد نسبت به آینده خود در اولدترافورد و زیر نظر خوزه مورینیو، ابراز نا امیدی می کند.رایت کسی که در حدود 300 بازی برای توپچی ها انجام داده است، از راشفورد می خواهد که بفکر خروج از منچستر یونایتد باشد.

ایان رایت به اسکای اسپورت در مورد این موضوع گفت:"او جاه طلب است و دوست دارد بیشتر بازی بکند.تنها چیزی که او را به خروج از باشگاه منچستر یونایتد ترغیب می کند، بدست آوردن فرصت برای بازی بیشتر است. اگر او یک فصل دیگر را مانند آنچه اکنون به عنوان بازیکن جانشین تجربه می کند، سپری کند، آیا می تواند به عنوان یک بازیکن پیشرفت لازم را داشته باشد؟ او می تواند برای هر تیمی و خصوصا چهار تیم بزرگ انگلستان بازی کند و گل های فراوان به ثمر برساند و به عنوان یک ستاره بدرخشد."

بوکیز بت استارز می گوید مارکوس راشفورد می تواند با ترک شیاطین سرخ به آرسنال ملحق شود.

ایان مارمیون سخنگوی بت استارز در مورد این موضوع گفت:"آرسنال در حال حاضر مایل است که با مارکوس راشفورد مهاجم منچستر یونایتد قرارداد امضا کند و در این راه آماده است تا رئال مادرید که مدت ها بدنبال راشفورد است را در این راه شکست دهد.آرسنال شانسی در حدود 1 به 5 دارد تا مهاجم جوان و 20 ساله ی منچستر یونایتد را که با جذب الکسیس سانچز در ژانویه، نسبت به آینده خود در اولدترافورد ابراز تردید کرده است را، به خدمت تیم خود در بیاورد.

شانس رئال مادرید برای به خدمت گیری راشفورد از 1 به 5 به 1 به 8 افزایش یافته است، در حالی که احتمال یک خرید کهکشانی در خط حمله برای سفید پوشان مادرید در تابستان آتی، بسیار محتمل تر است.چلسی و تاتنهام دو تیم دیگری هستند که خواهان جذب او شده اند که به ترتیب شانس 1به 7 و 1 به 8 دارند که شانس زیادی برای جذب راشفورد محسوب نمی شود.بارسلونا شانس 1 به 12 برای جذب راشفورد دارد و لیوپول شانس 1به 25 و منچستر سیتی شانس 1 به 50، تمام انتقال های محتمل برای راشفورد می باشند."

 

ثبت نظر شما
16+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مرسون : ونگر زمان خوبی را انتخاب کرد
پل مرسون: زمان بندی خداحافظی ونگر، عالی بوده است
اعتراف آقای خاص، ونگر قابل احترام است
مورینیو: آرسن ونگر به دلیل کار بزرگی که در آرسنال انجام داده، شایسته ی احترام است
صحبت‌های کلوپ در مورد آرسن ونگر
کلوپ: آرسن ونگر یک شخص بسیار تاثیر گذار در فوتبال است
ویلسون هم لب به ستایش گشود
باب ویلسون: بی شک ونگر جزء سه شخص برگزیده ای است که من از نزدیک آن را ملاقات کردم
مصاحبه مرتساکر در مورد خروج ونگر از آرسنال
پر مرتساکر: خاطرات کسب جام ها با ونگر و خوشحال کردن هواداران برای من تکرار نشدنی است

آخرین نظرات

Mehrdad در تاریخ ۱۳٩۷/۰۲/۰۱ نوشت :
و چقدر تلخ است این لحظات... گویی بخش عظیمی از باشگاه در حال جدا شدن است. تصور نبودنت باورنکردنی است... نام تو تا ابد خواهد ماند
We love you Arsen Wenger. You are the king. you made us good and you...

مربوط به مرسی آرسن
محمد توپچی در تاریخ ۱۳٩۷/۰۲/۰۱ نوشت :
هعی...چه فاز سنگینی...........
در وصف بزرگی و یگانگی تو،همین بس که :
اگه فرگوسن نبود ، بکام و کانتونا و رونی و رونالدو و دخیا و فردیناند و نویل گیگز و ... باز هم ستاره میشدند.
اما مطمئنم که ...

مربوط به مرسی آرسن
امین در تاریخ ۱۳٩۷/۰۲/۰۱ نوشت :
باید یه مربیه خوشگل بیاریم، درسته شاید خیلی کارش خوب باشه آقای ویرا! ولی نمی دونم چرا گاریزماتیک نیست


مربوط به پاتریک ویرا جانشین میشود ؟!
علی. استارا در تاریخ ۱۳٩۷/۰۲/۰۱ نوشت :
ارسن انقدر شخصیت بالایی داشت که حتی دشمناشم دارن ازش تمجید میکنن. تاثیر ونگر فراتر از لیگ جزیره بود. اون با تفکر و نگرشش تونست دید متفاوتی به فوتبال بده و بخاطر همین موضوعه که همه از میراث بزرگ ونگر ...

مربوط به اعتراف آقای خاص، ونگر قابل احترام است
Milish در تاریخ ۱۳٩۷/۰۲/۰۱ نوشت :
توی بازی هم ببازن توی عشقشون برنده ان
خبر خیلی تلخ‌تر و شوکه‌کننده‌تر از چیزی بود که انتظارش رو داشتم، با اینکه میدونستم دیر یا زود چنین روزی خواهد رسید و دروغ نگم تو خیلی از روزهای ناامیدکننده این...

مربوط به مرسی آرسن
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی