کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

احتمال دارد تا توماس لمار در تابستان پیش رو فروخته شود، و مشتریان پر و پا قرصی مانند آرسنال و لیورپول بدنبال این بازیکن هستند، اما رئيس باشگاه موناکو می گوید که هر تیمی که بخواهد لمار را جذب کند باید هزینه زیادی را متحمل شود.

سال گذشته، این بازیکن 22 ساله هدف باشگاه های بسیاری قرار داشت ولی او در موناکو ماند زیرا موناکو با فروش بازیکنان بسیار، به لمار به عنوان یک بازیکن محوری، احساس نیاز می کرد. برناردو سیلوا، بنجامین مندی، کیلیان امباپه و تیمو باکایوکو از جمله بازیکنانی بودند که موناکو، آنها را در تابستان گذشته به فروش رساند.  با این حال، باشگاه موناکو موفق شد تا دو بازیکن باکیفیت خود یعنی توماس لمار و فابینیو را، با وجود داشتن پیشنهادات بسیار، در تیم نگه دارد. اما وادیم واسیلیف، رئیس باشگاه موناکو گفته است که ممکن است این بازیکن فرانسوی در تابستان آتی فروخته شود.

واسیلیف رئیس باشگاه موناکو به خبرنگار تله فوت گفت:"ما گزینه های فروش او را بررسی خواهیم کرد، خوش به سعادت تیمی که او را به خدمت بگیرد." وقتی درباره اینکه آیا پیشنهادات بالای 110 میلیون پوند را بررسی خواهند کرد؟ پاسخ داد: "او بازیکن بسیار ارزشمندی است و مطمئنا برای خدمت گرفتن او باید هزینه ی زیادی را پرداخت کرد." عملکرد فوق العاده موناکو در فصل گذشته باعث شد تا هواداران آنها از کسب عنوان قهرمانی لیگ فرانسه و حضور در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان در فصل گذشته، شگفت زده نشوند. لمار بازیکن جاه طلب و استعداد لازم برای رسیدن به بالاترین سطح را دارد، علاوه بر او، فابینیو هم اخیرا گفته است که داستان او و موناکو کم کم دارد به انتهای خود می رسد، گفته می شود باشگاه آرسنال این بازیکن موناکو را زیر نظر دارد و به او علاقه مند است.

فابینیو در مورد این موضوع گفت:"اگر انتقال من به یک لیگ جدید یا باشگاهی با ساختار عظیم تر و همراه با جاه طلبی بیشتر صورت گیرد، من علاقه‌مند به آن انتقال خواهم بود. من دوران خوبی را در موناکو گذارانده‌ام، اما اکنون احساس می کنم که دوران بازی من در اینجا به پایان رسیده است."

 

ثبت نظر شما
18+9=

نظرات کاربران

ArAs در تاریخ ۱۳٩۷/۰۱/۳۰ گفت »
1
این مالکین عرب فوتبال را نابود کردن هر بازیکنی با چهارتا بازی دوتا گل و یک پاس گل قیمتش بالایی 100 هزار یورو شده :| نظر شخصی من این که لمار فقط در شرایطی نیاز بود که اوزیل از تیم میرفت الان پول اضافی برای لمار قطعا الان ما باید از موناکو فابینیو رو بخریم با یک قیمت مناسب یک دفاع وسط با شرایط فیزیکی قوی و ترجیحا اوبلاک برای دروازه بقیه بازیکنان بدرد بخور تیم هم حفظ کنیم و در انتها اگر شرایط مناسب بود بازیکنی شبیه به مارسیال که شرایطش در منچستر خوب نیست و پر انگیزه خواهد بود را به صورت قرضی با بند خرید و یک قرار داد هوشمندانه به تیم اضافه کنه اونوقت میشه گفت آرسنال به صف مدعیان بر خواهد گشت...
آرسنال♥♥♥
علی. استارا در تاریخ ۱۳٩۷/۰۱/۲۸ گفت »
2
با خرید اوبامیانگ و لاکازت و میخیتاریان و بودن چند بازیکن دیگه در پستهای وینگ و مهاجم نیازی دیگه نیازی به خرید لمار نداریم. باید نقاط ضعفمونو برطرف کنیم. جایی که از نبود یه دروازبان شش دونگ رنج میبریم و خط دفاعیمون خیلی مشکل داره و اگه بتونیم یه هافبک دفاعی در کلاس جهانی بگیریم. کاری که من سیتی همین فصل انجام داد و فقط مدافع و دروازبان خرید و تونست لیگو بدست بیاره.

دیگر خبرهای آرسنال

بلرین: خانواده من به صنعت مد علاقه دارند
تنها با نگاهی کوتاه به حساب کاربری اینستاگرام بلرین، متوجه علاقه وافر او به مقوله فشن و مد خواهیم شد.
مقاله فوتبال بانوان جهان
اولین مقاله تاریخچه فوتبال بانوان جهان در ایران
دیوید سیمن : از خروج ستار‌ه‌ها متنفرم
دیوید سیمن از تنها اشتباه امری از زمان آمدنش به آرسنال تاکنون، صحبت می کند.
سوکراتیس : میخیتاریان کامل است
نظرات سوکراتیس در مورد هم بازی قدیمی و کنونی خود، هنریک میخیتاریان
امکان بازگشت پیترچک به چلسی وجود دارد
آیا پیترچک مجددا به چلسی بازمیگردد

آخرین نظرات

در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲٦ نوشت :
بالهای کناری یا باید سرعتی باشن و یا دریبلور قوی،فعلا هیچکدومو نداریم ولی ترکیبه (رمسی اوزیل میکی)خیلی خوب با پاسکاری دفاع رو میشکنن و 2تا فاکتور بالا رو جبران میکنن.

مربوط به تیری آنری اسکای اسپورت را ترک کرد...
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲٦ نوشت :
هرچی فکرمیکنم انزونزی باید بیاد وگرنه هنوز وسط زمین لًنگیم.
ترکیبم بنظرم باید 4-2-3-1 باشه ،غیر این خلاقیت کمه.
اوبامیانگ
رمسی اوزیل. مخیتاریان
انزونزی. توریرا

مربوط به تیری آنری اسکای اسپورت را ترک کرد...
مهرزاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲٦ نوشت :
واسه بعضی ها اینطوری هست
یکی می شه دست خدا یکی دیگه می شه ...

مربوط به تیری آنری برای آرسنال است و بس !
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲۵ نوشت :
آخه به چه دلیلی باید بیاد آرسنال وقتی شرایط باشگاه انقد خراب نه پول خرج میکنن نه سهمیه لیگ قهرمانان داریم نه هیچ آپشن دیگه ای که انگیزه باشه برای جذب بازیکن... ما این فصل نیاز به خرید قرضی داشتیم تو ...

مربوط به دمبله به آرسنال میآید ؟
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۲۵ نوشت :
این انقد داغون بود کلا هوادارایی بارسلونا هووووش میکردن همون چند دیقه ای که بازی میکرد همون بهتر آرسنال نیاد.
آرسنال❤❤❤

مربوط به آندره گومز تاتنهام را ترجیح میدهد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی