کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

پل مرسون اعتقاد دارد که برای اعلام خبر خداحافظی ونگر در آستانه بازی با اتلتیکو مادرید در نیمه نهایی لیگ اروپا، زمان مناسبی است.

ونگر در روز جمعه اعلام کرد که در پایان فصل پس از 22 سال حضور، این باشگاه را ترک خواهد کرد. او در این مدت موفق به کسب سه جام در رقابت های لیگ برتر شده است.مرسون، بازیکنی که یکسال پایانی بازی خود در آرسنال را تحت مربیگری آرسن ونگر انجام داد می گوید که هواداران آرسنال اکنون فرصت ویژه ای دارند تا بتوانند در بازیهای باقی مانده تیم، بدرقه ای شگفت انگیز را برای مربی فرانسوی خود، رقم بزنند. او اعتقاد دارد که احساس خوبی در مورد دو رویارویی تیم با اتلتیکو مادرید در نیمه نهایی لیگ اروپا دارد.

پل مرسون به اسکای اسپورت گفت:"او زمان خوبی را انتخاب کرد، ما بازیهای حساسی را پیش رو داریم. من فکر کنم که همه هواداران از امروز تا آخر فصل از او حمایت خواهند کرد.این خوب است، همه می توانند به او احترام بگذارند، زیرا او نشان داده که چه مربی بزرگی هست. زمان بندی او عالی بوده است.در صورت عملکرد نامناسب دیگری از تیم مقابل وستهم، شما نمی توانستید ساکت باشید. اما شما نمی خواستید که او تیم را ترک کند.این موضوع به طرفداران فرصتی می دهد تا ورزشگاه امارات را تا پایان فصل پر کنند. او یک اسطوره است. در فوتبال امروز به هرکسی این لقب داده می شود ولی او بدون شک اسطوره حقیقی آرسنال است."

ونگر از تیم ژاپنی ناگویا گرامپوس در سال 1996 به آرسنال پیوست و توانست در مدت 8 فصل، 3بار برنده لیگ شود و تیم شگفت انگیز و شکست ناپذیرآرسنال در فصل 2003-2004، اوج دوره مربی گری او بود. گرچه مرسون در سال 1997 آرسنال را به مقصد میدلزبروو ترک کرد، اما هافبک سابق آرسنال توضیح داد که آرسن ونگر چگونه ذهنیت باشگاه را تغییر داد و با تاکتیک های تمرینی خلاقانه خود چگونه به او بینش فوتبالی خاصی را ارائه کرده است.

مرسون در ادامه گفت:"او بسیار از زمان خودش جلوتر بود و پیشرو محسوب میشد و این موضوع برای بازیکنان سنگین بود . بعد از یک هفته از شروع کار ونگر، بازیکنان در ساعت 9 صبح منتظر تمرین بودند.زمانیکه ما با تیم انگلستان سفر می کردیم، تمریناتی که او به ما داده بود را انجام می دادیم، و همه بازیکنان تیم ملی انگلستان هم در آخر بما در انجام این تمرینات ملحق شده بودند.او تمام تنقلات و نوشیدنی های مضر را از بساط بازیکنان جمع آوری کرد و او بدون شک باعث شد تا بازیکنان بسیاری زندگی حرفه ای درست را بیاموزند.من کمتر از یک سال زیر نظر او بازی کردم، این بهترین دوره بازی من بود. او به مانند ساعت کار می کرد و یک ماشین بود. او بسیار از زمانه خودش جلوتر بود و پیشرو محسوب میشد و این موضوع باورنکردنی است."

 

تگ ها

ثبت نظر شما
12+3=

نظرات کاربران

علی. استارا در تاریخ ۱۳٩۷/۰۲/۰۲ گفت »
1
ارسن ونگر فرد بسیار باهوشیه و خودش دونست که بهترین زمان اعلام بازنشستگیه. با اومدن مدیرای جدید عرصه برای ونگر تنگتر از گذشته شده بود و البته با توجه به نتایج بد این فصل احتمال اخراج در پایان فصل هم وجود داشت. ونگر نخواست تا میراثش به راحتی توسط 2تا مدیر جوون لکه دار بشه و بهترین زمان رو برای اعلام بازنشتگی چند هفته مونده به پایان فصل اعلام کرد. من هم با مرسون هم عقیدم که این کار میتونه باعث تهیج بازیکنان برای تلاش بیشتر و قهرمانی در اخرین شانس ونگر برای یه جام اروپایی بشه. امیدوارم این اتفاق صورت بپذیره و ونگر در اوج و با افتخار تیم محبوبشو ترک کنه

دیگر خبرهای آرسنال

نظرات مرسون در مورد قرارداد جدید رمزی
پل مرسون در مورد علل باز پس گرفتن قرارداد جدید آرسنال با رمزی، صحبت می‌کند
احتمال بازگشت آرسن ونگر در ژانویه
آرسن ونگر در آستانه‌ی بازگشت به دوران فوتبالی خود است
اورتون هم آماده جذب آرون رمزی میشود!
باشگاه اورتون مشغول آماده سازی پیشنهادی برای جذب آرون رمزی می باشد!
صحبت های مونتمورو پس از امضای قرارداد بلند مدت...
جلوتر از آنچه انتظارش را داشتیم هستیم...تعجب نمیکنم
آرسنال با 40 میلیون برای تابستان 2019 جه میکند ؟
ابراز نگرانی AST از ضرر مالی هنگفت آرسنال، بودجه نقل و انتقالات تابستانی باشگاه فقط ۴۰ میلیون پوند خواهد بود!

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
یک مربی که فقط در استرالیا شناخته شده بود پاشو گذاشت به آرسنال و به خاطر تعصب خاصی که از کودکیش به توپچی ها داشت موفق شد تیمو بعد از سالهای سال متحول کنه. ازین خبر خیلی خوشحالم

مربوط به مرد بزرگ در آرسنال خواهد ماند
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
کلیپ گلها رو میتونید در پیجمون در اینستاگرام و کانال تلگراممون ببینید

@Arsenalwfc_fans

مربوط به به سبک خودمان بردیم...من خوشحالم
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
@Michael Jackson

خیلی خودمونی و راحت حرفاشونو میزنن و این دلنشینش میکنه. خوشحالم که دوست داشتی و دنبال کردی

مربوط به داستان زندگی لئا ویلیامسون (قسمت آخر)
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
توی کتاب فرگوسن نوشته بود که فرگی قبل از ونگر رمزی رو مدنظر داشته ولی ونگر بهتر تونسته راضیش کنه.
انگار سرنوشت قراره دوباره آرونو به یونایتد برسونه

مربوط به رمزی راه ون‌پرسی را میرود ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۴ نوشت :
جلوی فروشش رو بگیرین ای مسوولان آرسنال :|

مربوط به تقریبا همه تیم‌های بزرگ به دنبال رمزی هستند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی