کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

خیلی زود و پس از یک سال توماس ورمالن بلژیکی به یکی از ارکان توپچی های لندن تبدیل شده است و حالا بازهم مردان بلژیکی آماده ی سرخ و سفید پوش شدن.
جان ورتونگن مدافع چپ پای تیم آژاکس در مصاحبه ای با روزنامه ی "سان" از علاقه ی خود برای ملحق شده به هم بازی سابقش گفت:«چیزهایی در روزنامه ها خوانده ام، این که تیم هایی در حال پرس و جو درباره ی من اند.
همیشه به خودم گفته ام که می خواهم یک سال دیگر در آزاکس بمانم و با آن قهرمان شوم. انسان جاه طلبی هستم و می خواهم در لیگ جزیره بازی کنم. مسابقات محبوب من لیگ برتر است ولی هنوز یک سال دیگر برای آماده شدن نیاز دارم. همیشه گفته ام که نمی خواهم امسال بروم و به همین خاطر باشگاه هم به سراغ من نیامده است.
باشگاه همیشه گفته است که نمی خواهد مرا بفروشد و بنابراین یک سال دیگر نیز خواهم بود.»
مرد 23 ساله ی تیم ملی بلژیک درباره ی توماس ورمالن نیز ادامه داد:« هیچ وقت با هم در دفاع وسط نبوده ایم، شاید چون هردو چپ پا هستیم. نه در آژاکس و نه در تیم ملی.
وقتی او در آژاکس بود همیشه در کنار هم بازی می کردیم؛ گاهی او دفاع وسط بود و من بک چپ و گاهی دیگر جایمان عوض می شد. وقتی او از آژاکس به آرسنال رفت یک دوست خوب را از دست دادم ولی از سویی دیگر برای دوره ی ورزشی ام اتفاق خوبی بود.ما هنوز هم عالی با هم در ارتباطیم و چند بار در هفته با هم صحبت می کنیم.
هنوز در تیم ملی او ا می بینم و وقتی برای استراحت به آمستردام می آید با هم بیرون می رویم. او یکی از بهترین دوستان من است و برای او آرزوی بهترین موفقیت ها را در تیمش دارم. او واقعا چیزهای خوبی درباره ی آرسنال و زندگی در لندن برای من گفته است»

و اما کریستین بنتکه. مهاجم 19 ساله و آینده دار تیم استاندارد لیژ. او که یک سال گذشته را در قراردادی  قرضی در کی وی کورتریک سپری کرده است ودر 24 بازی در تیم جدیدش موفق به زدن 9 گل شده بود.
مدیر برنامه های وی، اریس کیسمت به سایت "اسپورت" گفت:« وضعیت او در سال قبل زدن 17 گل و 7 پاس گل در مجموع بوده است بنابراین تیم هایی خواستار او هستند. او قد بلند و هیکل درشتی دارد و تنها 19ساله است. به شما اطمینان می دهم که تیم هایی از لیگ برتر خواهان او هستند زیرا فیزیک مناسب چیزی است که به درد این لیگ می خورد.
هنوز پیشنهاد خاصی ارائه نشده ولی انتخاب اول او لیگ انگلستان است و اگر بتواند موقعیتش را بدست آورد آن انتخاب آرسنال خواهد بود. بازی در آرسنال رویایی خواهد بود که برای او به واقعیت خواهد پیوست.البته اگر وی در تیم دیگری نیز بتواند به این پیشرفت برسد، به تیم های دیگر لیگ برتر نیز فکر می کند.
ولی اگر پیشنهادی نباشد، او برای قهرمانی با استاندارد لیژ خواهد جنگید.»
 

تگ ها

ثبت نظر شما
17+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

احتمال بازگشت اوسپینا به لیگ های آمریکای جنوبی
پایان راه اوسپینا در اروپا نزدیک است... او در ایستگاه ناپولی پیاده میشود ؟!
کنفرانس مطبوعاتی مونتمورو پس از حذف از جام حذفی
باید روی بازی بزرگ شنبه متمرکز شویم...
 چلسی 3 آرسنال 0 (The FA Cup )
جای خیلی ها در تیم خالیست...
وضعیت اوزیل در آرسنال خجالت آور است!
مدافع پیشین آرسنال اظهار داشته است که این بازیکن آلمانی بقدر کافی حرفه ای نیست و عنوان کردن مصدومیت و بیماری نمی تواند وضعیت پشت پرده ی او را در آرسنال، پنهان کند.
کنفرانس مطبوعاتی امری پس از شکست مقابل باته بوریسوف
امری امیدوار به نود دقیقه‌ی امارات...

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۳۰ نوشت :
اشکال نداره... ایشالا قهرمان لیگ میشیم و بریم لیگ قهرمانان سال بعد...تیم نیاز به زمان داره.
اون تیم آقایونه که یکی پس از دیگری داره گند میزنه :))...تیم بانوان کارش درسته :)


مربوط به کنفرانس مطبوعاتی مونتمورو پس از حذف از جام حذفی
Arsenal mohammad در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٩ نوشت :
در نقد این رفتار باید گفت که اصلا حرفه ای نیست یک بازیکن راجب باشگاه سابقش این جوری حرف بزنه، درسته که آرسنال شاید مثل اوایل دهه 2000 نیست اما این دلیل بر کم ارزش کردن تیم بزرگی مثل آرسنال نیست، برای...

مربوط به پیام تحریک‌کننده ژسنی برای آرون رمزی!!
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٩ نوشت :
این فصل همه جامها یکی پس از دیگری داره از دست میره... 


مربوط به چلسی 3 آرسنال 0 (The FA Cup )
Topchi78 در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٦ نوشت :
قبلا هم گفتم،این تیم تعداد بازیکن بی کیفیتش بیشتر از با کیفیت هست،با امثال نایلز و ژاکا و گوندوزی و ایوبی و... دنبال چی هستیم؟؟؟؟

مربوط به شکست آرسنال از باته بوریسف !!!!
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲۳ نوشت :
همین مونده بود این ..... به ما تیکه بندازه...
یکی نیست بهش بگه از بچگی تو ارسنال بزرگت کردن و شدی چزنی...
اینقدر گل افتضاح خوردی و تیم ما رو نابود کردی تا به اینجا رسیدی...
الانم اگه سری ...

مربوط به پیام تحریک‌کننده ژسنی برای آرون رمزی!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی