کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

این آخرین هفته حضور ونگر در تیم می باشد. آنها بار دیگر نتوانستند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنند و در لیگ ششم شدند و در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا هم حذف شدند.در حال حاضر، مکس آلگری اصلی ترین گزینه جانشینی ونگر میباشد.آرسنال تعدادی از مدافعین جوان و آینده دار را در اختیار دارد ولی کیون می گوید جانشین ونگر باید یک مدافع کلاس بالا باشد که توانایی رهبری تیم را در زمین نیز داشته باشد را به خدمت دربیاورد. " مدافعان جوان و آینده داری در تیم وجود دارد از جمله: کالوم چمبرز، راب هولدینگ و کنستانتینوس ماوروپانوس."

او به دیلی میل گفت:" آرسنال دو مدافع مرکزی خود را بنحوی از دست داده است. پر مرته ساکر بازنشسته شده و لورنت کوشیلنی هم تا ماه دسامبر، بدلیل مصدومیت از میادین به دور خواهد بود. مربی جدید باید ابتدا باید بسنجد که مدافعین جوان فعلی تیم به اندازه کافی کیفیت دارند تا آنهایی که مستعد هستند را در برنامه های آتی خود جای دهد.آرسنال نیاز به یک مدافع مرکزی سطح بالا دارد تا در کنار یکی از مدافعین جوان فعلی تیم، بازی کند. مدافع جوان یونانی تیم عملکرد خوبی در اولین بازی خود در برابر منچستریونایتد داشت و امیدوارکننده ظاهر شد."

او در دقیقه 15 بازی با لستر در روز چهارشنبه از زمین اخراج شد ولی کیون معتقد است که او آینده روشنی دارد. او افزود:" من امیدوارم که او با دریافت این کارت قرمز از مسیر خوبش عقب نشینی نکند، من نشانه های خوبی از عملکرد خوبش در مقابل برنلی دیدم. شان دایچ، بازیکنان فیزیکی ای در خط حمله خود بکار بسته بود ولی ماوروپانوس بخوبی از پس مهار آنها برآمد.او قوی و در عین حال سریع است و در مقابل برنلی عملکرد پرصلابتی را از خود به نمایش گذاشت. تماشاگران هم از دیدن عملکرد خوب و جنگندگی او به وجد آمده بودند. تگر همیشه اینگونه بازی کنید. همه چیز را باهم خواهید داشت."

در نهایت، بابد گفت ماوروپانوس 20 ساله است و باید بازیهای بیشتری انجام دهد. رسیدن به تیم اول آرسنال در سن او، رویداد بسیار بزرگی است. من هم زمانی که هم سن او بودم در بازی آرسنال و منچسترسیتی سال 1986 از زمین اخراج شدم. من از ابتدای دوره بازیگریم خشن بازی می کردم و اگر با این سبک بازی، کوچکترین اشتباهی بکنید، شما احتمالا آن بازی را از دست می دهید. برای ماوروپانوس بسیار عالی است که به تیم اصلی راه یافته است."
 

تگ ها

ثبت نظر شما
12+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

بالاگ: امری در تابستان بودجه کافی خواهد داشت!
گلیم بالاگ مفسر فوتبال و ژورنالیست معتبر اسکای اسپرت معتقد است که آرسنال در تابستان می‌تواند یه خانه تکانی اساسی در باشگاه داشته باشد....
میشل و ویلیامسون در جمع باشگاه صدتایی های آرسنال
باشگاه با تاخیر اما میشل را در لیست صدتایی ها قرار داد!
کنفرانس خبری امری پیش از بازی با چلسی
صحبت‌های امری درمورد پنجره نقل و انتقالات زمستانی، دنیس سوارز و میسلینتات
نگاهی به انقلاب تابستان 2018 !!!
امری در کنفرانس قبلی خود گفت "ما نمیتوانیم بازیکنی در ژانویه بخریم و فقط به قرارداد قرضی فکر میکنیم".

آخرین نظرات

xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۸ نوشت :
فاجعه و دیگر هیچ

مربوط به نگاهی به انقلاب تابستان 2018 !!!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
منچستر سیتی چرا نمیبازه :|

مربوط به آرسنال 1 چلسی 2 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
یوونتوس لااقل یه 20 میلیون بده ما ...رمزی مفت بره خیلی زور داره

مربوط به یوونتوس برای رمزی 20 میلیون میپردازد ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
واقعا موفقیت بزرگیه برای یه بازیکنی به سن 21 سال اونم تو لیگ بانوان


مربوط به لئا ویلیامسون برای صدمین بار با پیراهن آرسنال به میدان رفت
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
خیلی شوکه کننده تصمیم گرفت...اما خوشحالم که تو آرسنال خداحافظی میکنه...کاش بتونیم به آمار 202 کلین شیت پیتر کمک کنیم.

مربوط به پیتر چک در پایان فصل از فوتبال خداحافظی میکند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی