کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

شانزده سال پس از اولین حضورش در ترکیب اصلی تیم بانوان آرسنال، الکس اسکات دیروز برای آخرین بار در خانه به میدان رفت و توپچی ها را در پیروزی 2-1 مقابل منچسترسیتی همراهی کرد.
 
الکس اسکات در لحظات پایانی به جای بث مید به میدان رفت تا در آخرین دیدار خانگی حضور داشته باشد. الکس اسکات پس از این دیدار مصاحبه ای با سایت رسمی داشت.
 
در مورد بهترین پایان...
بله اینگونه بود. من فقط از آنها خواستم پیروز آخرین بازی خانگی باشیم و دختران این کار را کردند، به خصوص در نیمه ی دوم بنابراین به آن افتخار میکنم.
 
در مورد اینکه چقدر احساسی بود...
پاسداری از آن همه افتخار دشوار بود و من برای نگهداری از آن مبارزه کردم اگر بخواهم صحبت هایم را ادامه دهم باید بگویم پایان حضورم در میادین بود. من از هشت سالگی با این باشگاه بوده ام و این به این معناست که این باشگاه برای من کارهای زیادی کرده است اما من اکنون فصلی از زندگی را پایان بردم و فصلی دیگر پیش رو دارم.
 
در مورد داشتن شانس گلزنی...
میدانم! چرا دنیله کارتر آن توپ را برای من فقط فرستاد؟ جردن نابز به وضوح فریاد زد که توپ را برای او بفرستند و میتوانست موقعیت خیلی خوب و پایانی خوب داشته باشد. او یک مهاجم است و یک مهاجم برای شوت زنی مهارتی غریزی دارد.
 
در مورد گزیده ای از دوران حضورش در باشگاه...
فکر میکنم فصلی که چهارگانه بردیم. ویک اکرز کسی که از باشگاه در سالی که به خوبی هدایتش کرد جدا شد. جشن بیست ساله شدنش از شروع کار فوتبال بانوان آرسنال بود. بنابراین فصلی که چهارگانه بود واقعا خاص بود.
 
در مورد اشک های کمی که موقع ورود به زمین ریخت...
بله کم بود. سخت بود زیرا دلم نمیخواست که جواز نظر کسب نتیجه ریسک کند و من را وارد میدان کند. ما هنوز هم شانس حضور در لیگ قهرمانان فصل آینده را داریم. بنابراین نمیخواستم ریسک کند و من را به زمین آورد. اما او به من گفت که من را به زمین می آورد و جلو میگذارد. دنیله کارتر میتواند مراقب توپ باشد. اما اوه خوب بود. کار من در جلو میدان شروع شد و در همانجا هم پایان یافت.
 
در مورد اینکه پایان فصل چه میشود...
هنوز دو بازی باقی ماند تا دختران خود را در چالش بگذارند. جو این ترکیب را بدین صورت آماده کرده و هنوز دو بازی برایشان باقی مانده.
 
در مورد شانس حضور در لیگ قهرمانان اروپا...
باید هیجان انگیز باشد. من نمیتوانم به خوبی در مورد جو صحبت کنم. او به معنای واقعی آمده تا مجددا استانداردهای والایی را در تیم ایجاد کند. چیزی که این تیم به آن نیاز دارد، تیمی سرشار از پتانسیل اما آنها هنوز هم نیاز دارند که مدیریت شوند و به سمتی درست هدایت شوند. احساس میکنم که از این محیط دور میشوم اما جو میتواند این باشگاه را به پیشرفت برساند.  

ثبت نظر شما
15+6=

نظرات کاربران

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۲/۲۳ گفت »
1
کلیپ جشن خداحافظی الکس اسکات در کانال و پیج اینستاگرام [email protected]

دیگر خبرهای آرسنال

اوباميانگ امیدوار است با لاکازت بازی کند
اوباميانگ: امیدوارم با حضور امری در آرسنال، ما بتوانیم با دو مهاجم نوک بازی بکنیم
اونای امری به دنبال خرید میشل سری
آرسنال و چلسی به دنبال جذب ژان میشل سری
آمار دقیق سانتی کازورلا در آرسنال
بررسی عملکرد این اسپانیایی در تیم آرسنال بصورت جزیی و دقیق
عملکرد اونای امری در دوران مربیگری
قهرمانی‌ها، شکست‌ها و پیروزی‌های اخیر مربی جدید آرسنال ، امری را در ادامه بخوانید
اولین مصاحبه  سایت رسمی آرسنال با اشنادربک
ویکتوریا برای شروع کارش با آرسنال آرام و قرار ندارد

آخرین نظرات

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۰۳ نوشت :
مربی ها دو دسته اند ! یا پول توپول میخوان که تیم بسازن ، مثل مورینیو و پپ !! که طبیعتا آرسنال 100 سال نمیره سمتشون . یا مثل ونگر و امری و رانیری با همونی که دارن ، میسازن :D

مربوط به امری ، یک مربی جدی و سخت‌گیر است
محمدرضا در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۰۳ نوشت :
به نظرم انتخابی شد که باید میشد هم اسم و رسم داره هم تجربه من که به آینده امیدوارم و نوع بازی خونی و‌بازی سازی اونای و خیلی دوست دارم به امید روزهای خوبمون با هم اینجا جشن و‌پایکوبی راه بندازیم

مربوط به مصاحبه اونای امری ، مربی جدید آرسنال
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۰۳ نوشت :
ایده آل نیست ولی به نظرم تو این شرایط بهتر از انتخاب آرتتا بود و زمان نیاز داره تا عملکرد اصلیشو ببینیم

مربوط به امری ، یک مربی جدی و سخت‌گیر است
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۰۲ نوشت :
خبر خوب اینه که امری گفته به لوکاس پرز بگید برگرده واسه پیش فصل.
پرز و جوئل کمپل خیلی حقشون ضایع شد.

مربوط به کازورلا آرسنال را رسما ترک کرد
mehran در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۰۲ نوشت :
دوست داشتم آرتتا مربی میشد.الان با این شرایط حداقل فهمیدیم که مشکل کار گازیدیس و کرونکه بود نه ونگر.گازیدیسی که بودجه نقل و انتقالات تابستونو با این اوضاع وخیم دفاعی و هافبکی پنجاه میلیون پوند اعلام ...

مربوط به با حضور امری ، آرتتا کنار گذاشته شد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی