کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

خبرگزاری‌ها این روزها بشدت در مورد جانشین ونگر فعالیت میکنند، آنها امروز آرتتا را جانشین ونگر دانستند.


آرتتا زمانی که در آرسنال بود، بین هم‌تیمی هایش به "مربی" معروف شده بود و حالا فاصله زیادی تا جایگاه واقعی این لقب ندارد. کاپیتان پیشین توپچی‌های لندن، امروز توسط خبرگزاری‌ها به عنوان گزینه اول سرمربیگری آرسنال معرفی شد. جایگاهی که تا چند روز پیش در اختیار آلگری بود.
آرتتا لقب "مربی" را در آرسنال بدست آورده بود و دلیل آن هم دخالت در تصمیم گیری ها توسط آرتتا بود. او معمولا سرگرم بود و در همه امور صاحب نظر بود. آرتتا میتواند در جایگاه مربیگری قرار گیرد ولی فعلا تیمی به او اجازه این کار را نداده است و او میتواند در آرسنال به این شغل مهم برسد.


میرور نوشت: انتظار میرود آرتتا به عنوان جانشین آرسن ونگر به تیم آرسنال بازگردد.پیش از این هم "پپ" گفته بود : بر سر راه آرتتا قرار نمیگیرم و او میتواند برای مربیگری به آرسنال برود.

اخیرا لیونبرگ هم قبول کرده تا به آرسنال بازگردد و به عنوان مربی تیم زیر 23 ساله‌های توپچی‌ها شروع به فعالیت کند.  آنها امیدوار هستند تا لیونبرگ بتواند بازیکنان جوانی با استعدادی را به تیم اصلی معرفی کند.

از استیو بولد و ینس لمان خواسته شده تا در تیم بمانند. دیگر اعضای کادر فنی شامل Peyton ، Primorac و Banfield  هم آرسنال را ترک میکنند. انتظار میرود لمان در باشگاه بماند اما احتما آنکه استیو بود از آرسنال به تیم شهر استوک بازگردد، وجود دارد. بولد در سال 1988 از استوک به لندن و آرسنال آمد.


ظاهرا آرتتا انتخاب گازدیس است. آرسنال بخوبی میداند سپردن تیم به یک مربی 36 ساله یک ریسک بزرگ به شمار میرود، اما با توجه به اینکه آلگری خواهان ادامه همکاری با یوونتوس است و لوئیز انریکه، مربی پیشین بارسلونا رقم بالایی را برای خود در نظر گرفته است ، احتمال همکاری آرتتا و آرسنال میرود.

پیش از این هم آرسنال یک مربی گمنام را بیش از 22 سال در کنار خود نگه داشت و به افتخارات بزرگی با وی دست یافت و سنِ آرتتا نمیتواند مانع از تصمیم سران آرسنال شود.

ثبت نظر شما
14+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

اوباميانگ امیدوار است با لاکازت بازی کند
اوباميانگ: امیدوارم با حضور امری در آرسنال، ما بتوانیم با دو مهاجم نوک بازی بکنیم
اونای امری به دنبال خرید میشل سری
آرسنال و چلسی به دنبال جذب ژان میشل سری
آمار دقیق سانتی کازورلا در آرسنال
بررسی عملکرد این اسپانیایی در تیم آرسنال بصورت جزیی و دقیق
عملکرد اونای امری در دوران مربیگری
قهرمانی‌ها، شکست‌ها و پیروزی‌های اخیر مربی جدید آرسنال ، امری را در ادامه بخوانید
اولین مصاحبه  سایت رسمی آرسنال با اشنادربک
ویکتوریا برای شروع کارش با آرسنال آرام و قرار ندارد

آخرین نظرات

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۰۳ نوشت :
مربی ها دو دسته اند ! یا پول توپول میخوان که تیم بسازن ، مثل مورینیو و پپ !! که طبیعتا آرسنال 100 سال نمیره سمتشون . یا مثل ونگر و امری و رانیری با همونی که دارن ، میسازن :D

مربوط به امری ، یک مربی جدی و سخت‌گیر است
محمدرضا در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۰۳ نوشت :
به نظرم انتخابی شد که باید میشد هم اسم و رسم داره هم تجربه من که به آینده امیدوارم و نوع بازی خونی و‌بازی سازی اونای و خیلی دوست دارم به امید روزهای خوبمون با هم اینجا جشن و‌پایکوبی راه بندازیم

مربوط به مصاحبه اونای امری ، مربی جدید آرسنال
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۰۳ نوشت :
ایده آل نیست ولی به نظرم تو این شرایط بهتر از انتخاب آرتتا بود و زمان نیاز داره تا عملکرد اصلیشو ببینیم

مربوط به امری ، یک مربی جدی و سخت‌گیر است
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۰۲ نوشت :
خبر خوب اینه که امری گفته به لوکاس پرز بگید برگرده واسه پیش فصل.
پرز و جوئل کمپل خیلی حقشون ضایع شد.

مربوط به کازورلا آرسنال را رسما ترک کرد
mehran در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۰۲ نوشت :
دوست داشتم آرتتا مربی میشد.الان با این شرایط حداقل فهمیدیم که مشکل کار گازیدیس و کرونکه بود نه ونگر.گازیدیسی که بودجه نقل و انتقالات تابستونو با این اوضاع وخیم دفاعی و هافبکی پنجاه میلیون پوند اعلام ...

مربوط به با حضور امری ، آرتتا کنار گذاشته شد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی