کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

پیرس در سال‌های اخیر یار و همراه سرمربی جدا شده‌ی آرسنال آرسن ونگر بوده است و بر این باور است که دانش و تجربه‌اش در باشگاه می‌تواند برای سرمربی جدید آرسنال که تا هفته‌ی آینده معرفی خواهد شد، مفید خواهد بود، اسطوره‌ی آرسنال رابرت پیرس می‌خواهد به عنوان مربی به باشگاه آرسنال بازگردد.

میکل آرتتا، دیگر بازیکن سابق آرسنال، که گزینه‌ی اصلی هدایت آرسنال برای فصل آینده به حساب می‌آید، در دو سال گذشته به عنوان دستیار پپ گواردیولا، سرمربی منچستر سیتی فعالیت کرده است، پیرس که در دوران بازیگری‌اش با پیراهن آرسنال موفق به کسب دو جام قهرمانی در لیگ برتر و دو جام حذفی شده است، می‌گوید که از فرصت بازگشت به باشگاه استقبال می‌کند، فارغ از اینکه چه ‌کسی سرمربی آینده‌ی آرسنال باشد.

رابرت پیرس در گفتگو با میرور گفت:
"اگر سرمربی آینده از من کمک بخواهد، پاسخ من مثبت خواهد بود، دلم می‌خواهد در کادر فنی آرسنال باشم، فکر می‌کنم می‌توانم مفید واقع شوم."

پیرس در گذشته هم علاقه‌اش به حضور در جایگاه مدیر ورزشی آرسنال را ابراز کرده بود، پستی که از اوایل این فصل توسط اِسوِن میسلینتات آلمانی اشغال شده است، اما پیرس همچنان معتقد است که می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در زمین تمرینی باشگاه ایفا کند، رابرت پیرس ۴۴ ساله در حال حاضر به عنوان سفیر رسمی آرسنال فعالیت می‌کند اما ایوان گازیدیس مدیر باشگاه، از علاقه‌ی پیرس به حضور در فعالیت‌های روزانه‌ی باشگاه آگاه است.

پیرس در مورد این موضوع می‌گوید:"این یک گزینه برای من به حساب می‌آید و امیدوارم برای آرسنال هم همینطور باشد، آرسنال اخیرا یک مدیر ورزشی از دورتمند آورده است، که از نظر من موردی ندارد و به این تصمیم احترام می‌گذارم. اما فکر می‌کنم برخی از بازیکنان سابق می‌توانند به آرسنال کمک کنند، ما سطوح بالا را می شناسیم و عناوینی کسب کرده ایم و دارای تجربه ی زیادی هستیم، خوب است اگر بتوانیم به بازیکنان مشاوره بدهیم."

به نظر می‌رسد آرتتا به گزینه‌ی محبوبی میان هواداران و کارشناسان برای جایگزینی آرسن ونگر تبدیل شده است و گفته می‌شود در حال مذاکرات نهایی با باشگاه آرسنال است، پیرس تاکید می‌کند که پیشینه‌ی آرتتا در باشگاه می‌تواند به فعالیتش کمک کند، اما او به هیئت مدیره باشگاه گوشزد کرده است که اگر می‌خواهند فلسفه سرمربیگری طولانی مدت در باشگاه را ادامه دهند، باید برای بلند مدت پشتیبان آرتتا باشند.

پیرس در ادامه گفت:"من با انتصاب میکل آرتتا موافق هستم، او باشگاه را کاملا می‌شناسد، برای آرسنال بازی کرده است و با فلسفه‌ی اینجا آشنا است، بنابراین بله او می‌تواند سرمربی خوبی در آرسنال باشد.اما سوال من از هیئت مدیره این است، این یک پروژه‌ی بلند مدت است یا کوتاه مدت؟ اگر کوتاه مدت است، باید سراغ سرمربی‌‌ای بروید که تجربه‌ی بسیاری داشته باشد، مانند آنچلوتی یا آلگری، اگر به دنبال پروژه‌ی بلند مدت هستید، به نظرم آرتتا یا حتی پاتریک ویرا انتخاب‌های بسیار مناسبی برای آرسنال هستند."
 

ثبت نظر شما
14+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

اعلام رسمی پایان لیگ بانوان انگلیس
شانس صعود به لیگ قهرمانان فصل آینده را از دست خواهیم داد؟
رکورد دست نیافتنی توپچی ها
ناگفته هایی از پشت صحنه قهرمانی بانوان آرسنال در اروپا...
آرسنال در پی مدافع رنس، اکسل دیزازی
شانس مناسب آرسنال برای جذب مدافع رنس، اکسل دیزازی
توماس پارتی در راه آرسنال
مشکل و سدی در برابر توماس پارتی نیست که از اتلیتیکومادرید به آرسنال برود و در بهترین لیگ جهان یعنی لیگ برتر انگلیس بازی کند. وی با باشگاه آرسنال در حال مذاکره است و در حال بررسی شرایط می باشد.
مصاحبه اخیر تیری آنری...
چطور میتوانم به کسی بگویم بمان وقتی خودم تیم را ترک کردم؟

آخرین نظرات

Valor در تاریخ ۱۳٩٩/۰۱/۱۴ نوشت :
لباست را یه بار آتیش زدم. لطفا برنگرد.

مربوط به مصاحبه جدید فابرگاس و داستان جدایی‌اش از آرسنال
حامد در تاریخ ۱۳٩٩/۰۱/۰۴ نوشت :
نمیدونم دقت کردین یا نه
ولی آرتتا خیلی خوش ‌شانسه
خوش شانس در لیگ برتر.
مثلا بازیای مهممون و خارج تز خونه بهتریم زمان ممکن بهم خورد.
از لیگ اروپا خوش موقع حذف شدیم و میدونستیم اونجا نمی...

مربوط به میخیتاریان در تلاش است تا در رم ماندگار شود
محمدامین جورسرا در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۲۳ نوشت :
تازه داشتیم میرفتیم رو فرم!!!!!

مربوط به آرتتا به کویید 19 مبتلا شد
Arsenal4Ever در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۰٩ نوشت :
آرسنال اگه به خودش بیاد مطمئنا جز 5 تای اول لیگ میشه

مربوط به کنفرانس خبری آرتتا پس از حذف از لیگ اروپا
Arsenal4Ever در تاریخ ۱۳٩۸/۱۲/۰۷ نوشت :
خوبه،آرسنال این چند بازی رو فرم بوده

مربوط به کنفرانس خبری آرتتا پس از برد مقابل اورتون
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی