کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

تمدید قرارداد آرون رمزی، مهمترین هدف باشگاه و اونای امری در تابستان امسال می باشد، امری از او به عنوان یکی از ستون های تیم نام برده است.

در حالیکه آرسنال بدنبال اضافه کردن عنصر تجربه و قدرت به خط دفاعی تیم، با به خدمت گرفتن دفاع راست یوونتوس، استفان لیختشتاینر، و دفاع وسط دورتموند، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس می باشد، برنامه ویژه ای برای تمدید قرارداد با رمزی در نظر گرفته شده است.

منابع نقل و انتقالاتی باشگاه محدود است و فروش رمزی می تواند به افزایش آن کمک شایانی کند، اما عملکرد او نشان داده است که او می تواند عنصر ارزشمندی در سالیان سال برای باشگاه باشد.
آرسنال در حال حاضر با افزایش حقوق هفتگی او تا بیش از 100 هزار پوند در هفته را به او پیشنهاد داده است، اما در بازار کنونی، دریافت حقوقی در حدود 200 هزار پوند، برای بازیکنی با قابلیت های او، رقم دور از ذهنی نیست.

این مبلغ تا سال 2023 می تواند به مجموع 50 میلیون پوند برسد و با احتساب حقوق های بالای بازیکنانی مانند اوزیل و اوبامیانگ و میخیتاریان، بار زیادی را بر دوش باشگاه خواهد گذاشت.آرسنال قصد دارد تا پیدا نکردن یک گزینه جانشینی با کیفیت مشابه رمزی، اقدام به فروش او نکند ولی حضور در سال آخر قرارداد او با باشگاه، ممکن است روی قیمت او تاثیر بگذارد، نشانه های اولیه حاکی از آن است که رمزی علاقه دارد تا در تیم بماند و امری هم از این امر استقبال می کند، زیرا او را یکی از ارکان تیمش می داند.

علاوه بر خط دفاعی، آرسنال به دنبال یک یا دو خرید خوب می باشد که وضعیت رمزی می تواند روی این موضوع تاثیرگذار باشد، جک ویلشر، که هنوز تصمیمی برای ماندن یا رفتن نگرفته است، گرانیت ژاکا، میتلند نایلز و محمد الننی گزینه های امری در خط میانی هستند و امری می خواهد تا  بازیکن یا بازیکنان فیزیکی و درگیر را به این جمع اضافه کند.با وجود اینکه فلینی در دسترس باشگاه است ولی او اولویت تیم نیست، انتقال 16 میلیون پوندی پاپاستاتوپولوس، سومین انتقال یک بازیکن سابق دورتموندی زیر نظر میسلینتات، به آرسنال می باشد.

سوکراتیس که یک سال از قراردادش با دورتموند باقی مانده است، 79 بازی برای تیم ملی یونان انجام داده است و در سال 2013 از وردربرمن به دورتموند پیوسته است، او سابقه بازی در جنوا و آث میلان ایتالیا را نیز دارد، لیختشتاینر 34 ساله نیز در حال مذاکره با آرسنال برای انجام یک انتقال آزاد از یوونتوس می باشد.

ثبت نظر شما
12+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

شایعات جدید نقل و انتقالاتی آرسنال!
هر روز خبرهای مختلفی از تلاش آرسنال برای به خدمت گرفتن بازیکنان جدید به گوش میرسد.
خبرهای جدید از نقل و انتقالات آرسنال!
نگاهی به شایعات نقل و انتقالات اطراف باشگاه آرسنال...
ژسنی از درون باشگاه میگوید...
برابر شوت‌های لوکاس، فقط مراقب صورتم بودم
اوسپینا در بازی ناپولی از هوش رفت!!!
دیوید اوسپینا که بصورت قرضی در ناپولی بازی میکند، هنگام بازی با اودینزه بیهوش شد و مجبور به ترک زمین شد. به همراه ویدئو...
مارک اورمارس در راه آرسنال!
با بازگشت مونچی به سویا به نظر میرسد آرسنال بیش از پیش به اورمارس فکر میکند.

آخرین نظرات

علي ج در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۳ نوشت :
واقعيت اينه كه چک از لنو بهتره. سيو هاي عجيب و غريب چک تو چند بازي اول فصل رو بياد بيارين!!

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
محشره این پسر...مرسی لنو

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
خیلی خیلی بازی خوبی بود...آفرین ... به امید بردن رن و صعود به مراحل بالاتر

مربوط به امری شادترین مرد در امارات، بعد از شکست یونایتد
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
بازی رو ندیدم...حیف شد پنالتی رو گل نکردیم...ولی هنوز هم فرصت سهمیه از طریق لیگ رو داریم...فاصله تیم های سوم تا ششم خیلی کمه و اگه دقت کنیم میتونیم سهیمه بگیریم...بازی های بقیه رقیب هامون به مراتب دش...

مربوط به امری : لیاقت پیروزی را داشتیم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی