کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

تمدید قرارداد آرون رمزی، مهمترین هدف باشگاه و اونای امری در تابستان امسال می باشد، امری از او به عنوان یکی از ستون های تیم نام برده است.

در حالیکه آرسنال بدنبال اضافه کردن عنصر تجربه و قدرت به خط دفاعی تیم، با به خدمت گرفتن دفاع راست یوونتوس، استفان لیختشتاینر، و دفاع وسط دورتموند، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس می باشد، برنامه ویژه ای برای تمدید قرارداد با رمزی در نظر گرفته شده است.

منابع نقل و انتقالاتی باشگاه محدود است و فروش رمزی می تواند به افزایش آن کمک شایانی کند، اما عملکرد او نشان داده است که او می تواند عنصر ارزشمندی در سالیان سال برای باشگاه باشد.
آرسنال در حال حاضر با افزایش حقوق هفتگی او تا بیش از 100 هزار پوند در هفته را به او پیشنهاد داده است، اما در بازار کنونی، دریافت حقوقی در حدود 200 هزار پوند، برای بازیکنی با قابلیت های او، رقم دور از ذهنی نیست.

این مبلغ تا سال 2023 می تواند به مجموع 50 میلیون پوند برسد و با احتساب حقوق های بالای بازیکنانی مانند اوزیل و اوبامیانگ و میخیتاریان، بار زیادی را بر دوش باشگاه خواهد گذاشت.آرسنال قصد دارد تا پیدا نکردن یک گزینه جانشینی با کیفیت مشابه رمزی، اقدام به فروش او نکند ولی حضور در سال آخر قرارداد او با باشگاه، ممکن است روی قیمت او تاثیر بگذارد، نشانه های اولیه حاکی از آن است که رمزی علاقه دارد تا در تیم بماند و امری هم از این امر استقبال می کند، زیرا او را یکی از ارکان تیمش می داند.

علاوه بر خط دفاعی، آرسنال به دنبال یک یا دو خرید خوب می باشد که وضعیت رمزی می تواند روی این موضوع تاثیرگذار باشد، جک ویلشر، که هنوز تصمیمی برای ماندن یا رفتن نگرفته است، گرانیت ژاکا، میتلند نایلز و محمد الننی گزینه های امری در خط میانی هستند و امری می خواهد تا  بازیکن یا بازیکنان فیزیکی و درگیر را به این جمع اضافه کند.با وجود اینکه فلینی در دسترس باشگاه است ولی او اولویت تیم نیست، انتقال 16 میلیون پوندی پاپاستاتوپولوس، سومین انتقال یک بازیکن سابق دورتموندی زیر نظر میسلینتات، به آرسنال می باشد.

سوکراتیس که یک سال از قراردادش با دورتموند باقی مانده است، 79 بازی برای تیم ملی یونان انجام داده است و در سال 2013 از وردربرمن به دورتموند پیوسته است، او سابقه بازی در جنوا و آث میلان ایتالیا را نیز دارد، لیختشتاینر 34 ساله نیز در حال مذاکره با آرسنال برای انجام یک انتقال آزاد از یوونتوس می باشد.

ثبت نظر شما
15+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

توریرا در آستانه پیوستن به آرسنال است
قرارداد توریرا با آرسنال، این هفته رسمی می شود و قرار تست پزشکی برای او تعیین شده است
جک ویلشر در آستانه‌ی ترک کردن آرسنال
جک هم چنان راضی به شرایط پیشنهادی نیست
با خرید لنو احتمال قرض دادن چک هست
ناپولی در فکر جذب پتر چک به عنوان بازیکن قرضی
چاغلار احتمالا به آرسنال میآید ...
چاغلار سویونچو به صورت شفاهی تایید کرد که به آرسنال می پیوندد
قهرمانی در کانتیننشال کاپ حسی فوق العاده داشت
صحبت های لوییز کویین پس از بستن قرارداد جدید...

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۲۰ نوشت :
با توجه به اینکه ونگر تیم نداره و تقریبا همه مربی ها قرارداد امضا کردن احتمال رایزنی با ونگر وجود داره . شاید بعضی مربیا الان با خودشون میگن اگه میدونستیم زیدان یهو میره با تیم جدید قرارداد نمیبستیم ...

مربوط به پتی : ونگر نمیتواند گزینه‌ای برای مادرید باشد
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۱٩ نوشت :
خوب،ظاهرن توریرا داره میاد.
2تا دفاع و 2 تا هافبک تا الان که 1 هافبک نوجوانه.


مربوط به کیت‌های فصل بعدی آرسنال معرفی شدند
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۱۸ نوشت :
تونگاه اول انگار داری لباس PSG رو میبینی تو کیت دوم :| کیت اولم بنظرم خیلی چنگی به دل نمیزنه طراحی خیلی بهتری میتونست داشته باشه بنظرم فقط کیت سوم یکم بهتر از بقیه هست.
داستان آدیداس چی شد مگه قرا...

مربوط به کیت‌های فصل بعدی آرسنال معرفی شدند
mehran در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۱۷ نوشت :
خدا کنه این قرارداد عملی شه
هم مبلغش مناسبه هم کیفیتش عالیه و دقیقا تیممئون یه بازیکن به سبک انزونزی کم داره
امیدوارم بگبربمش

مربوط به انزونزی میتواند یکی از خریدهای تابستان باشد
علیرضاشنتیائی در تاریخ ۱۳٩۷/۰۳/۱٦ نوشت :
دوست داشتم سوپرجام اروپای امسال میان رئال وآرسنال بود؛
افسوس که آرزوهمیشه به بارنمی نشینه؛
بهترین آرمان من بازی فینال فیلم سینمایی GOAL،بخش سوم است که رئال دربرابرآرسنال می ایسته وزیبایی های بس...

مربوط به تا ساعاتی دیگر رئال مادرید برابر آرسنال بازی میکند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی