کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


فصل گذشته آمار دفاعی تیم آرسنال بسیار ناامید کننده بود، آنها تحت هدایت ونگر در طول فصل 51 گل دریافت کردند، اما مربی جدید تیم، اونای امری می خواهد با به خدمت گرفتن مدافعان تراز اول، این ضعف را برطرف کند.

مدافع با کیفیت ترکیه ای تیم فرایبورگ، چاغلار سویونچو یکی از اهداف نقل و انتقالات آرسنال می باشد.

مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال، اسون میسلینتات، در حال مذاکره با نماینده این مدافع 22 ساله می باشد، مدیر برنامه‌های سویونچو به ترکیش فوتبال گفته است که اگر آرسنال خواهان جذب او می باشد باید مبلغی را پیشنهاد کند که فرایبورگ آن را بپذیرد.

بنا به گزارش یکی از منابع موثق نزدیک کالچو اینسایدر، سویونچو به صورت شفاهی انتقالش را به آرسنال تایید کرده است، او به نماینده اش گفته است که خواهان این انتقال است، اما مهمترین مانع این انتقال قیمت بالای او می باشد.

آن منبع در ادامه گفت که فرایبورگ تقریبا در فصل گذشته یکی از کاندیدهای سقوط بود و فصل را با رتبه نازل پانزدهم به پایان رساند و آنها خواهان مبلغی هستند که به احتمال زیاد، آرسنال علاقه ای به پرداخت آن ندارد، مدافع سابق آلتینوردو در 26 بازی لیگ یک گل به ثمر رسانده است.

هنوز مبلغی که باشگاه آلمانی بابت فروش او می خواهد، دقیقا مشخص نیست، اما بنا به گزارش منابع انگلیسی از جمله سان، قیمت او چیزی در حدود 35 میلیون پوند (40 میلیون یورو) می باشد.

ماه گذشته، قبل از آمدن اونای امری به باشگاه آرسنال، تلگراف گزارش داده بود که آرسنال پیشنهاد 35 میلیون پوندی برای جذب سویونچو ارائه کرده بود، البته گفته شده است که نهایت بودجه امری برای نقل و انتقالات چیزی بین 50 تا 70 میلیون پوند می باشد.

بر اساس گزارش لندن اونینگ استاندارد، توپچی ها نزدیک به عقد قرارداد با توریرا، لنو و پاپاستاپولوس می باشند، اگر آرسنال موفق به جذب هر سه نفر بشود تقریبا تمام بودجه مورد نظر باشگاه، خرج خواهد شد و ممکن است باشگاه مبلغ کافی را برای جذب سویونچو در اختیار نداشته باشد.
 

ثبت نظر شما
11+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

صحبت‌های امری بعد از شکست مقابل ساوتهمپتون
کنفرانس مطبوعاتی اونای امری پس از شکست ۳-۲ مقابل ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
آرسنال بدنبال جذب وینگر آرژانتینی بوکاجونیورز در ژانویه می باشد
آرسنال در حال آماده ساختن پیشنهادی برای جذب کریستین پاون می باشد.
ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
پیش بازی دیدار آرسنال و ساوتهمپتون از هفته هفدهم لیگ برتر
صحبت های امری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با ساوتهمپتون
اونای امری درباره وضعیت تیم پیش از جدال سخت با ساوتهمپتون، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد
سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
قیاس سانچز امری و سانچز ونگر جالب میشود ....

آخرین نظرات

Ali coyg در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
فک نمیکنم ارسنال فنی باشه ک از پیوستن سانچز(رفته بود یونایتد جام فتح کنه)استقبال کنه هرکی رفت به سلامت سانچز دیگه جایی تو دل هوادارا نداره

مربوط به سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
ریبوار حسن نژاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
امیدوارم که انجام باشه چون واقعا تیم به یک بازیکن کلیدی نیاز داره. سانچز جنگنده و پرتلاشه و اگر به آرسنال برگرده قطعا به روزای اوج خودش برمیگرده

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
امین در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
به نظرم هر بازیکنی از بارسلونا بخریم برد کردیم چون بارسا خیلی محتاط عمل می کنه در خرید بازیکن و اکثر بازیکنای کلاس جهانی در این تیم فرصت بازی نمی کنن و یک تجربه خوب هم در خصوص خرید سانچز داشتیم. اگر ...

مربوط به دنیس سوارز در راه پیوستن به آرسنال؟
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
:D من موافق هستم .... الکسیس خیلی به درد امری میخوره، برعکسه اوزیل

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی