کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


فصل گذشته آمار دفاعی تیم آرسنال بسیار ناامید کننده بود، آنها تحت هدایت ونگر در طول فصل 51 گل دریافت کردند، اما مربی جدید تیم، اونای امری می خواهد با به خدمت گرفتن مدافعان تراز اول، این ضعف را برطرف کند.

مدافع با کیفیت ترکیه ای تیم فرایبورگ، چاغلار سویونچو یکی از اهداف نقل و انتقالات آرسنال می باشد.

مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال، اسون میسلینتات، در حال مذاکره با نماینده این مدافع 22 ساله می باشد، مدیر برنامه‌های سویونچو به ترکیش فوتبال گفته است که اگر آرسنال خواهان جذب او می باشد باید مبلغی را پیشنهاد کند که فرایبورگ آن را بپذیرد.

بنا به گزارش یکی از منابع موثق نزدیک کالچو اینسایدر، سویونچو به صورت شفاهی انتقالش را به آرسنال تایید کرده است، او به نماینده اش گفته است که خواهان این انتقال است، اما مهمترین مانع این انتقال قیمت بالای او می باشد.

آن منبع در ادامه گفت که فرایبورگ تقریبا در فصل گذشته یکی از کاندیدهای سقوط بود و فصل را با رتبه نازل پانزدهم به پایان رساند و آنها خواهان مبلغی هستند که به احتمال زیاد، آرسنال علاقه ای به پرداخت آن ندارد، مدافع سابق آلتینوردو در 26 بازی لیگ یک گل به ثمر رسانده است.

هنوز مبلغی که باشگاه آلمانی بابت فروش او می خواهد، دقیقا مشخص نیست، اما بنا به گزارش منابع انگلیسی از جمله سان، قیمت او چیزی در حدود 35 میلیون پوند (40 میلیون یورو) می باشد.

ماه گذشته، قبل از آمدن اونای امری به باشگاه آرسنال، تلگراف گزارش داده بود که آرسنال پیشنهاد 35 میلیون پوندی برای جذب سویونچو ارائه کرده بود، البته گفته شده است که نهایت بودجه امری برای نقل و انتقالات چیزی بین 50 تا 70 میلیون پوند می باشد.

بر اساس گزارش لندن اونینگ استاندارد، توپچی ها نزدیک به عقد قرارداد با توریرا، لنو و پاپاستاپولوس می باشند، اگر آرسنال موفق به جذب هر سه نفر بشود تقریبا تمام بودجه مورد نظر باشگاه، خرج خواهد شد و ممکن است باشگاه مبلغ کافی را برای جذب سویونچو در اختیار نداشته باشد.
 

ثبت نظر شما
3+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

تیری آنری میتواند جانشین بروس شود
تیری آنری میتواند سرمربی استون‌ویلا شود...
آکپوم در حال خروج از آرسنال است
آکپوم با حدود ۲ میلیون پوند از آرسنال خارج میشود
روسیچکی برای بازی با رئال آماده است
اساطیر آرسنال در بازی برگشت با اساطیر رئال مادرید بزودی در لندن برگزار میشود
آیا آرسن ونگر به ژاپن بازمیگردد؟
تیم ملی ژاپن به شدت برای به خدمت‌گیری آرسن ونگر تلاش میکند
ژیرو : به شدت به آلمان‌ها حسادت میکردم
الیویه ژیرو از شرایط بوجود آمده توسط آلمانی‌های آرسنال در تمرینات میگوید...

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
خیلی دوست دارم که ونگر خونه نشین نباشه. چه بهتر که برگرده ژاپن و این شانسو داشته باشیم رو در روی ایران خودمون بازی داشته باشه

مربوط به آیا آرسن ونگر به ژاپن بازمیگردد؟
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :

از طرف دیگر رابرت پیرس سل کمپل، ری پارلور و امانوئل پتی برای توپچی‌ها به میدان خواهند رفت درعین‌حال توماس روسیچکی نیز به‌تازگی برای این بازی اعلام آمادگی کرده است.
=
البته اون دیداری که برگ...

مربوط به روسیچکی برای بازی با رئال آماده است
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
@Michael Jackson

ممنون از حمایت

مربوط به مقاله فوتبال بانوان جهان
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
گفته خانوادش دوست داشتند که همیشه خوب لباس بپوشه ولی انصافا یه سر به پیج اینستاگرامش بزنید ببینید این سبک ازپوشش واقعا خوب لباس پوشیدنه؟ 90درصدش رو که میبینی فقط میخوای بخندی:-)))))

مربوط به بلرین: خانواده من به صنعت مد علاقه دارند
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
فدراسیون ژاپن میخواد با ونگر طولانی مدت همکاری کنه . جالب میشه مقدماتی جام جهانی بعدی ژاپن و ایران به هم بخورن و ونگر بیاد تهران 😆 همگی بریم استادیوم 😆

مربوط به آیا آرسن ونگر به ژاپن بازمیگردد؟
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی