کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


به نام خدا
نظر به پست آقای مهراب قاسم‌خانی در مورد مسائل جاری ایران و ارتباط دادن آن به شرایط باشگاه آرسنال باید به چند مورد اشاره کرد . ( لینک پست مهراب قاسم خانی )
1- آقای مهراب قاسم‌خانی باشگاه آرسنال سیاست های خود را پیگیری میکند و دلیلی برای توضیح آن سیاست ها به شما وجود ندارد
2- جناب آقای مهراب قاسم‌خانی شما از کی تا هوادار فوتبال بودید که نظر در مورد سیاست های باشگاهی میدهید که در چندسال اخیر مشکل اصلی خود، یعنی عدم توازن مالی را کاملا رفع کرده است ؟
3- آقای مهراب قاسم‌خانی شما چند باشگاه فوتبال را اداره کرده اید یا اصلا چند فصل، بازی ها را بصورت کامل مشاهده کردید که فکرِ ابراز عقیده‌‌ای در این سطح کودکانه را به خود داده اید ؟
4- آقای مهراب قاسم‌خانی شما از مشکلات مالی باشگاه آرسنال در 15 سال اخیر چه میدانید که شرایط باشگاه را "گند زدن" خطاب کرده اید ؟
5- آقای مهراب قاسم‌خانی عزیز ، این مجموعه به عنوان کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران که با همکاری باشگاه بیش از 11 سال است در خدمت هواداران است از شما میخواهد تا با انتشار پستی، توهین به این باشگاه قدیمی و با سابقه و صدالبته پرطرفدار را پس بگیرید.

مهراب قاسم خانی
 




شرایط هر مجموعه ( خواه یک باشگاه فوتبال؛ خواه یک مدرسه ؛ خواه یک هتل و خواه یک کشور ) به مدیران آن مجموعه و افرادی که با آن مجموعه مستقیما درگیر هستند مربوط میشود. نظرات سیاسی، اجتماعی و ... شما متین، اما به شما اجازه نمیدهیم به تیم محبوب هزاران نفر در ایران که سال‌هاست بواسطه این کانون برای باشگاه شناخته شده است، توهین کنید. شما فردی هستید که بواسط قلم جذاب خود همواره مورد تحسین قرارگرفته‌اید و از شما انتظار داریم تا یا پست خود را ویرایش کنید و یا پستی بابت عذرخواهی از هواداران آرسنال منتشر نمایید.  وجود یک اسطوره همانند آرسن ونگر حتی با تمام مشکلات دهه اخیر آرسنال، در روزهای پایانی وی در باشگاه نشان داد که همچنان او در قلب هواداران جا دارد.
 

 

 

 

 

آقای قاسم‌خانی این رفتار از شما بعید بود!!! . بیانیه کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران به بهانه توهین مهراب قاسمی خانی به باشگاه آرسنال . به نام خدا نظر به پست آقای مهراب قاسم‌خانی در مورد مسائل جاری ایران و ارتباط دادن آن به شرایط باشگاه آرسنال باید به چند مورد اشاره کرد . . 1- آقای مهراب قاسم‌خانی باشگاه آرسنال سیاست های خود را پیگیری میکند و دلیلی برای توضیح آن سیاست ها به شما وجود ندارد . 2- جناب آقای مهراب قاسم‌خانی شما از کی تا هوادار فوتبال بودید که نظر در مورد سیاست های باشگاهی میدهید که در چندسال اخیر مشکل اصلی خود، یعنی عدم توازن مالی را کاملا رفع کرده است ؟ . 3- آقای مهراب قاسم‌خانی شما چند باشگاه فوتبال را اداره کرده اید یا اصلا چند فصل، بازی ها را بصورت کامل مشاهده کردید که فکرِ ابراز عقیده‌‌ای در این سطح کودکانه را به خود داده اید ؟ . 4- آقای مهراب قاسم‌خانی شما از مشکلات مالی باشگاه آرسنال در 15 سال اخیر چه میدانید که شرایط باشگاه را "گند زدن" خطاب کرده اید ؟ . 5- آقای مهراب قاسم‌خانی عزیز ، این مجموعه به عنوان کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران که با همکاری باشگاه بیش از 11 سال است در خدمت هواداران است از شما میخواهد تا با انتشار پستی، توهین به این باشگاه قدیمی و با سابقه و صدالبته پرطرفدار را پس بگیرید. . . . #قاسم_خانی #مهراب_قاسم_خانی #آرسنال #ارسنال #توپچی #توهین #گانرز #گانر #طنز #سینما #تلویزیون #نمایش #کانون @mehrab_ghasemkhani @arsenal @arsenalism_ @arsenalfaniran @arsenalwfc_fans

A post shared by کانون رسمی هواداران آرسنال (@arsenalir) on

 

 

کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 

 

ثبت نظر شما




19+3=

نظرات کاربران

abolfazl alayi fard در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۱۰ گفت »
1
مشکل از جایی شروع شده که برای امثال این آدم امر مشتبه شده که در همه مسائل بیشتر از بقیه میفهمن و به شدت توهم تأثیرگذار بودن در جامعه رو دارن
همشون موج سوار هستن. دیروز ۲تا به نعل میزدن امروز ۵تا به میخ که فردا هر اتفاقی برای کشور افتاد بگن ما گفته بودیم و زمانی هم که در مورد تناقض حرفهاشون ازشون سوال کنی پشت مردم قایم میشن و میگن ما مردمی هستیم و حرف مردم رو میزنیم.
xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۱۰ گفت »
2
این بنده خدا طنز پرداز خواسته یک شوخی کنه دیگه ، البته مقایسش خیلی مزخرف بوده و این کجا و آن کجا!!!.برای ما که طرفدار آرسنال هستیم ناراحت کنندس ولی قطعا درون مایه این شوخی و سو سمتش چیز دیگه ای بوده.با احترام به نظرات تمام دوستان بنظرم خیلی حساسیت نباید نشون داد و توهین از سمت طرفدار های آرسنال به این شخص کار اشتباهی..
آرسنال❤❤❤
mehran در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۰٩ گفت »
3
این مردیکه قیافه ش به ورزش نمیخوره چه بخواد در مورد تبم ملی ایران یا آرسنال بزرگ صحبت کنه

جنابعالی بهتره بری خیار بچینی تا اظهارنظر کنی

در آخر هم آرزوی شفای عاجل رو دارم از جانب خدا
علیرضاشنتیائی در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۰٩ گفت »
4
خواستم به این دوستمون بگم:
مـااگـرخـوب واگـربـدبـه توچــه؟
تـوپـری زاده ومـادَدبـه تـوچــه؟
مادراندیشۀفردای پریشان خودیـم
هرچه مارابه سـرآیـدبـه تـوچـه؟
زنده بادآرسنال!
kamyar در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۰٩ گفت »
5
با احترام به مدیرسایت و نویسنده این پست، به نظر بنده که سالهاست طرفدار آرسنالم و توی این سایت هم فعال هستم ناراحت شدن از این شوخی یک مقدار زیادی زیاده رویه. من کاری به مع الفاق بودن مقایسه و بامزه بودن یا نبودن شوخی شون ندارم ولی واقعا چه کاریه هرکسی یک شوخی میکنه یک گارد اینجوری میگیریم؟ ما هم رفتیم جزو مقدسات؟
تو کشورهای دیگه با بالاترین مقام‌های سیاسی و دینی و فرهنگی کشورشون شوخی میکنن و هیچ مشکلی هم نیست و رد میشن، اینجا شوخی تلویزیونی با شخصیتها که گناه کبیره‌ست، یک سریال میخوان بسازن همه مردم اون شهر تجمع اعتراضی میذارن و یک شغل رو میخوان نقد کنن تمام اون صنف اعتصاب میکنن، هر شوخی کوچکی که انقدر گارد گرفتن نداره بابا.
خودمون باید از خودمون شروع کنیم و جنبه‌مون رو ببریم بالا.
امیررضا نصیری در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۰٩ گفت »
6
حالم از اینایی بهم میخوره نشستن کنار گود میگن لنگش کن

دیگر خبرهای آرسنال

داستان زندگی لئا ویلیامسون از زبان خودش (قسمت دوم)
مادرم هر جای دنیا که بروم مرا همراهی میکند...
آرسن ونگر و ادامه راه مربیگری !؟
ونگر : بازنشسته نشده‌ام، اما نمی‌دانم مجددا مربی‌گری خواهم کرد یا نه
پیتر چک نقدهایی را به سبک ونگر وارد می کند
آرسنال فراموش کرده بود که چگونه برنده لیگ برتر شود.
اونای امری از بازی با اورتون میگوید
کنفرانس مطبوعاتی امری پس از بازی با اورتون: درباره برد مقابل اورتون، مصدومیت سوکراتیس، چک، لنو و لاکازت
شکست والکات و یارانش در امارات
اورتون در هفته ششم لیگ برتر برابر آرسنال در لندن با دوگل متوقف شد.

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۰۳ نوشت :
مربی نشه ... بیاد آرسنال یه سمت مدیریتی تیم پایه بگیره

مربوط به آرسن ونگر و ادامه راه مربیگری !؟
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۰۳ نوشت :
امیدوارم سوکراتیس چیزیش نشده باشه

مربوط به اونای امری از بازی با اورتون میگوید
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۰۳ نوشت :
چه بازی پر گلی :) تبریک ... چه تفاضل گلی داریم😮😍

مربوط به آرسنال 4 وستهم 3 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۰۲ نوشت :
به موقع دو گل زدیم ... گل اول که بی نقص بود . گل دوم هم با هوشیاری اوبا زدیم وگرنه رمزی داشت موقعیت رو به فنا میداد

مربوط به شکست والکات و یارانش در امارات
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۰۱ نوشت :
بازی اورتون
چک عالی، این 4مین بازیه که عالی شده،مثله زمان چلسی ،فوق العاده.
توریرا دیگه ترکونده، کانته و.. رو گذاشته جیبش.
لاکازت فوق العاده

مربوط به والکات : رفتن از آرسنال تصمیم سختی بود
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی