کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

طبق گزارش اسکای اسپرت آلمان، آرسنال، اتلتیکو و بایرن به دنبال جذب بنجامین پاوارد مدافع ٢٢ ساله‌ی اشتوتگارت و تیم ملی فرانسه هستند، اما هیچ مذاکره ای تا پایان جام جهانی شروع نخواهد شد.


مدیر ورزشی باشگاه سویا خواکین کاپارروس در مورد آینده‌ی استیون انزونزی گفت:"از قرارداد انزونزی دو سال باقی مانده است و او اکنون در روسیه است، ما امیدواریم فرانسه قهرمان جام جهانی شود تا با انگیزه بیشتر به باشگاه بازگردد، او با باشگاه قرارداد دارد و چیز بیشتری ‌در مورد این موضوع نمی‌دانیم."طبق گزارش اسپورته برزیل، برنارد وینگر ٢۵ ساله شاختار دونتسک که بازیکن آزاد محسوب می‌شود، پیشنهادات خوبی از باشگاه های مختلف دارد، این بازیکن امیدوار بود تا پیشنهاداتی از تیم های بزرگ‌ اروپا مانند آرسنال و لیورپول دریافت کند، اما آنها فقط راجع به او تحقیق کردند و برای مذاکرات ادامه ندادند تا منجر به عقد قرارداد شود.طبق گزارش میرور، اِور بانِگا پیشنهادات آرسنال را رد کرده است و قصد دارد در باشگاه سویا فوتبال خود را ادامه دهد.


طبق گزارش استاندارد، جک ویلشر در آستانه توافق با وستهام قرار دارد، او قبل از بازی در آرسنال، هوادار وستهام بوده است، او در حال مذاکرات نهایی با باشگاه وستهام می‌باشد.


طبق گزارش آ.اس، ژلسون مارتینز تمام پیشنهادات از باشگاه های مختلف اروپایی را رد کرده است تا به اتلتیکو مادرید بپیوندد، این انتقال تقریبا قطعی شده و فقط اعلام رسمی آن باقی مانده است.


           
مدیر برنامه‌های کریستین پاون در گفتگو با رادیو "لا رد" آرژانتین، اعلام کرد که هیچ پیشنهاد رسمی از طرف باشگاه آرسنال برای جذب پاون ارائه نشده است.مدیر برنامه‌های کریستین پاون در گفت
مدیر برنامه های پاون در ادامه گفت:"کریستین پاون به مدیران بوکاجونیورز اعلام کرده است که می‌خواهد در باشگاه بماند و در تورنمنت کوپا لیبرتادورس بازی کند."


طبق گزارش استودیو دپورتیوو اسپانیا، تصور اینکه برای فصل جدید، استیون انزونزی در باشگاه سویا بماند، دشوار است، انزونزی اعتقاد دارد تا باشگاه در این زمینه با او همکاری کند و به پیشنهادات مناسب پاسخ مثبت دهد، آرسنال و یوونتوس بدنبال جذب او می‌باشند.


اونای امری مطمئن است که می‌تواند از انزونزی بهترین کاربری و عملکرد را بگیرد، یوونتوس اکنون مشغول نقل و انتقال کریستیانو رونالدو می‌باشد و آرسنال می‌تواند از این فرصت استفاده کند تا با یک پیشنهاد مناسب انزونزی را جذب کند.


طبق گزارش دِ نرویون، پیشنهاد اول آرسنال برای جذب انزونزی ۱۵ میلیون یورو بوده است، این بازیکن می‌خواهد باشگاه سویا را ترک کند، اما سویا پیشنهادات زیر ۳۰ میلیون یورو را قبول نخواهد کرد.


طبق گزارش فوتبال لندن، آرسنال مصمم است تا وضعیت قرارداد آرون رمزی را هرچه سریعتر مشخص کند، اونای امری یکی از بزرگترین تحسین کنندگان رمزی است و می‌خواهد او در تیم بماند و به او یک قرارداد جدید ۵ ساله پیشنهاد کرده است.
 

ثبت نظر شما
2+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

شایعات جدید نقل و انتقالاتی آرسنال!
هر روز خبرهای مختلفی از تلاش آرسنال برای به خدمت گرفتن بازیکنان جدید به گوش میرسد.
خبرهای جدید از نقل و انتقالات آرسنال!
نگاهی به شایعات نقل و انتقالات اطراف باشگاه آرسنال...
ژسنی از درون باشگاه میگوید...
برابر شوت‌های لوکاس، فقط مراقب صورتم بودم
اوسپینا در بازی ناپولی از هوش رفت!!!
دیوید اوسپینا که بصورت قرضی در ناپولی بازی میکند، هنگام بازی با اودینزه بیهوش شد و مجبور به ترک زمین شد. به همراه ویدئو...
مارک اورمارس در راه آرسنال!
با بازگشت مونچی به سویا به نظر میرسد آرسنال بیش از پیش به اورمارس فکر میکند.

آخرین نظرات

علي ج در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۳ نوشت :
واقعيت اينه كه چک از لنو بهتره. سيو هاي عجيب و غريب چک تو چند بازي اول فصل رو بياد بيارين!!

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
محشره این پسر...مرسی لنو

مربوط به این ژرمن های دوست داشتنی
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۲۱ نوشت :
خیلی خیلی بازی خوبی بود...آفرین ... به امید بردن رن و صعود به مراحل بالاتر

مربوط به امری شادترین مرد در امارات، بعد از شکست یونایتد
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
بازی رو ندیدم...حیف شد پنالتی رو گل نکردیم...ولی هنوز هم فرصت سهمیه از طریق لیگ رو داریم...فاصله تیم های سوم تا ششم خیلی کمه و اگه دقت کنیم میتونیم سهیمه بگیریم...بازی های بقیه رقیب هامون به مراتب دش...

مربوط به امری : لیاقت پیروزی را داشتیم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۱۲ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی