کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

طبق گزارش اسکای اسپرت آلمان، آرسنال، اتلتیکو و بایرن به دنبال جذب بنجامین پاوارد مدافع ٢٢ ساله‌ی اشتوتگارت و تیم ملی فرانسه هستند، اما هیچ مذاکره ای تا پایان جام جهانی شروع نخواهد شد.


مدیر ورزشی باشگاه سویا خواکین کاپارروس در مورد آینده‌ی استیون انزونزی گفت:"از قرارداد انزونزی دو سال باقی مانده است و او اکنون در روسیه است، ما امیدواریم فرانسه قهرمان جام جهانی شود تا با انگیزه بیشتر به باشگاه بازگردد، او با باشگاه قرارداد دارد و چیز بیشتری ‌در مورد این موضوع نمی‌دانیم."طبق گزارش اسپورته برزیل، برنارد وینگر ٢۵ ساله شاختار دونتسک که بازیکن آزاد محسوب می‌شود، پیشنهادات خوبی از باشگاه های مختلف دارد، این بازیکن امیدوار بود تا پیشنهاداتی از تیم های بزرگ‌ اروپا مانند آرسنال و لیورپول دریافت کند، اما آنها فقط راجع به او تحقیق کردند و برای مذاکرات ادامه ندادند تا منجر به عقد قرارداد شود.طبق گزارش میرور، اِور بانِگا پیشنهادات آرسنال را رد کرده است و قصد دارد در باشگاه سویا فوتبال خود را ادامه دهد.


طبق گزارش استاندارد، جک ویلشر در آستانه توافق با وستهام قرار دارد، او قبل از بازی در آرسنال، هوادار وستهام بوده است، او در حال مذاکرات نهایی با باشگاه وستهام می‌باشد.


طبق گزارش آ.اس، ژلسون مارتینز تمام پیشنهادات از باشگاه های مختلف اروپایی را رد کرده است تا به اتلتیکو مادرید بپیوندد، این انتقال تقریبا قطعی شده و فقط اعلام رسمی آن باقی مانده است.


           
مدیر برنامه‌های کریستین پاون در گفتگو با رادیو "لا رد" آرژانتین، اعلام کرد که هیچ پیشنهاد رسمی از طرف باشگاه آرسنال برای جذب پاون ارائه نشده است.مدیر برنامه‌های کریستین پاون در گفت
مدیر برنامه های پاون در ادامه گفت:"کریستین پاون به مدیران بوکاجونیورز اعلام کرده است که می‌خواهد در باشگاه بماند و در تورنمنت کوپا لیبرتادورس بازی کند."


طبق گزارش استودیو دپورتیوو اسپانیا، تصور اینکه برای فصل جدید، استیون انزونزی در باشگاه سویا بماند، دشوار است، انزونزی اعتقاد دارد تا باشگاه در این زمینه با او همکاری کند و به پیشنهادات مناسب پاسخ مثبت دهد، آرسنال و یوونتوس بدنبال جذب او می‌باشند.


اونای امری مطمئن است که می‌تواند از انزونزی بهترین کاربری و عملکرد را بگیرد، یوونتوس اکنون مشغول نقل و انتقال کریستیانو رونالدو می‌باشد و آرسنال می‌تواند از این فرصت استفاده کند تا با یک پیشنهاد مناسب انزونزی را جذب کند.


طبق گزارش دِ نرویون، پیشنهاد اول آرسنال برای جذب انزونزی ۱۵ میلیون یورو بوده است، این بازیکن می‌خواهد باشگاه سویا را ترک کند، اما سویا پیشنهادات زیر ۳۰ میلیون یورو را قبول نخواهد کرد.


طبق گزارش فوتبال لندن، آرسنال مصمم است تا وضعیت قرارداد آرون رمزی را هرچه سریعتر مشخص کند، اونای امری یکی از بزرگترین تحسین کنندگان رمزی است و می‌خواهد او در تیم بماند و به او یک قرارداد جدید ۵ ساله پیشنهاد کرده است.
 

ثبت نظر شما
9+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

تیری آنری میتواند جانشین بروس شود
تیری آنری میتواند سرمربی استون‌ویلا شود...
آکپوم در حال خروج از آرسنال است
آکپوم با حدود ۲ میلیون پوند از آرسنال خارج میشود
روسیچکی برای بازی با رئال آماده است
اساطیر آرسنال در بازی برگشت با اساطیر رئال مادرید بزودی در لندن برگزار میشود
آیا آرسن ونگر به ژاپن بازمیگردد؟
تیم ملی ژاپن به شدت برای به خدمت‌گیری آرسن ونگر تلاش میکند
ژیرو : به شدت به آلمان‌ها حسادت میکردم
الیویه ژیرو از شرایط بوجود آمده توسط آلمانی‌های آرسنال در تمرینات میگوید...

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
خیلی دوست دارم که ونگر خونه نشین نباشه. چه بهتر که برگرده ژاپن و این شانسو داشته باشیم رو در روی ایران خودمون بازی داشته باشه

مربوط به آیا آرسن ونگر به ژاپن بازمیگردد؟
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :

از طرف دیگر رابرت پیرس سل کمپل، ری پارلور و امانوئل پتی برای توپچی‌ها به میدان خواهند رفت درعین‌حال توماس روسیچکی نیز به‌تازگی برای این بازی اعلام آمادگی کرده است.
=
البته اون دیداری که برگ...

مربوط به روسیچکی برای بازی با رئال آماده است
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
@Michael Jackson

ممنون از حمایت

مربوط به مقاله فوتبال بانوان جهان
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
گفته خانوادش دوست داشتند که همیشه خوب لباس بپوشه ولی انصافا یه سر به پیج اینستاگرامش بزنید ببینید این سبک ازپوشش واقعا خوب لباس پوشیدنه؟ 90درصدش رو که میبینی فقط میخوای بخندی:-)))))

مربوط به بلرین: خانواده من به صنعت مد علاقه دارند
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
فدراسیون ژاپن میخواد با ونگر طولانی مدت همکاری کنه . جالب میشه مقدماتی جام جهانی بعدی ژاپن و ایران به هم بخورن و ونگر بیاد تهران 😆 همگی بریم استادیوم 😆

مربوط به آیا آرسن ونگر به ژاپن بازمیگردد؟
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی