کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

طبق گزارش اسکای اسپرت آلمان، آرسنال، اتلتیکو و بایرن به دنبال جذب بنجامین پاوارد مدافع ٢٢ ساله‌ی اشتوتگارت و تیم ملی فرانسه هستند، اما هیچ مذاکره ای تا پایان جام جهانی شروع نخواهد شد.


مدیر ورزشی باشگاه سویا خواکین کاپارروس در مورد آینده‌ی استیون انزونزی گفت:"از قرارداد انزونزی دو سال باقی مانده است و او اکنون در روسیه است، ما امیدواریم فرانسه قهرمان جام جهانی شود تا با انگیزه بیشتر به باشگاه بازگردد، او با باشگاه قرارداد دارد و چیز بیشتری ‌در مورد این موضوع نمی‌دانیم."طبق گزارش اسپورته برزیل، برنارد وینگر ٢۵ ساله شاختار دونتسک که بازیکن آزاد محسوب می‌شود، پیشنهادات خوبی از باشگاه های مختلف دارد، این بازیکن امیدوار بود تا پیشنهاداتی از تیم های بزرگ‌ اروپا مانند آرسنال و لیورپول دریافت کند، اما آنها فقط راجع به او تحقیق کردند و برای مذاکرات ادامه ندادند تا منجر به عقد قرارداد شود.طبق گزارش میرور، اِور بانِگا پیشنهادات آرسنال را رد کرده است و قصد دارد در باشگاه سویا فوتبال خود را ادامه دهد.


طبق گزارش استاندارد، جک ویلشر در آستانه توافق با وستهام قرار دارد، او قبل از بازی در آرسنال، هوادار وستهام بوده است، او در حال مذاکرات نهایی با باشگاه وستهام می‌باشد.


طبق گزارش آ.اس، ژلسون مارتینز تمام پیشنهادات از باشگاه های مختلف اروپایی را رد کرده است تا به اتلتیکو مادرید بپیوندد، این انتقال تقریبا قطعی شده و فقط اعلام رسمی آن باقی مانده است.


           
مدیر برنامه‌های کریستین پاون در گفتگو با رادیو "لا رد" آرژانتین، اعلام کرد که هیچ پیشنهاد رسمی از طرف باشگاه آرسنال برای جذب پاون ارائه نشده است.مدیر برنامه‌های کریستین پاون در گفت
مدیر برنامه های پاون در ادامه گفت:"کریستین پاون به مدیران بوکاجونیورز اعلام کرده است که می‌خواهد در باشگاه بماند و در تورنمنت کوپا لیبرتادورس بازی کند."


طبق گزارش استودیو دپورتیوو اسپانیا، تصور اینکه برای فصل جدید، استیون انزونزی در باشگاه سویا بماند، دشوار است، انزونزی اعتقاد دارد تا باشگاه در این زمینه با او همکاری کند و به پیشنهادات مناسب پاسخ مثبت دهد، آرسنال و یوونتوس بدنبال جذب او می‌باشند.


اونای امری مطمئن است که می‌تواند از انزونزی بهترین کاربری و عملکرد را بگیرد، یوونتوس اکنون مشغول نقل و انتقال کریستیانو رونالدو می‌باشد و آرسنال می‌تواند از این فرصت استفاده کند تا با یک پیشنهاد مناسب انزونزی را جذب کند.


طبق گزارش دِ نرویون، پیشنهاد اول آرسنال برای جذب انزونزی ۱۵ میلیون یورو بوده است، این بازیکن می‌خواهد باشگاه سویا را ترک کند، اما سویا پیشنهادات زیر ۳۰ میلیون یورو را قبول نخواهد کرد.


طبق گزارش فوتبال لندن، آرسنال مصمم است تا وضعیت قرارداد آرون رمزی را هرچه سریعتر مشخص کند، اونای امری یکی از بزرگترین تحسین کنندگان رمزی است و می‌خواهد او در تیم بماند و به او یک قرارداد جدید ۵ ساله پیشنهاد کرده است.
 

ثبت نظر شما
5+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

صحبت‌های امری بعد از شکست مقابل ساوتهمپتون
کنفرانس مطبوعاتی اونای امری پس از شکست ۳-۲ مقابل ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
آرسنال بدنبال جذب وینگر آرژانتینی بوکاجونیورز در ژانویه می باشد
آرسنال در حال آماده ساختن پیشنهادی برای جذب کریستین پاون می باشد.
ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
پیش بازی دیدار آرسنال و ساوتهمپتون از هفته هفدهم لیگ برتر
صحبت های امری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با ساوتهمپتون
اونای امری درباره وضعیت تیم پیش از جدال سخت با ساوتهمپتون، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد
سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
قیاس سانچز امری و سانچز ونگر جالب میشود ....

آخرین نظرات

Ali coyg در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
فک نمیکنم ارسنال فنی باشه ک از پیوستن سانچز(رفته بود یونایتد جام فتح کنه)استقبال کنه هرکی رفت به سلامت سانچز دیگه جایی تو دل هوادارا نداره

مربوط به سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
ریبوار حسن نژاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
امیدوارم که انجام باشه چون واقعا تیم به یک بازیکن کلیدی نیاز داره. سانچز جنگنده و پرتلاشه و اگر به آرسنال برگرده قطعا به روزای اوج خودش برمیگرده

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
امین در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
به نظرم هر بازیکنی از بارسلونا بخریم برد کردیم چون بارسا خیلی محتاط عمل می کنه در خرید بازیکن و اکثر بازیکنای کلاس جهانی در این تیم فرصت بازی نمی کنن و یک تجربه خوب هم در خصوص خرید سانچز داشتیم. اگر ...

مربوط به دنیس سوارز در راه پیوستن به آرسنال؟
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
:D من موافق هستم .... الکسیس خیلی به درد امری میخوره، برعکسه اوزیل

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی