کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


چاغلار
مصطفی دوغرو مدیر برنامه‌های چاغلار سویونچو در مورد انتقال این بازیکن به آرسنال به ترکیش فوتبال گفت: "برخلاف شایعات رسانه ها من مجدداً باید به شما بگویم که باشگاه آرسنال هنوز هیچ گونه مذاکره رسمی ای برای جذب چاغلار نداشته است، اسون میسلینتات علاقه‌مند به جذب چاغلار می‌باشد، اما ما هنوز به صورت مستقیم با باشگاه مذاکره نکرده ایم."

جک ویلشر
طبق گزارش تایمز، جک ویلشر در حال گذراندن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی او به عنوان بازیکن جدید باشگاه وستهام معرفی خواهد شد.

جبرئیل سیدیبه
طبق گزارش اکیپ، آرسنال در حال مذاکره با جبرئیل سیدیبه مدافع باشگاه موناکو است.

لوکاس توریرا
- طبق گزارش اسکای اسپرت، آرسنال گام‌های مهمی را برای نهایی کردن قرارداد 26 میلیون پوندی لوکاس توریرا انجام داده اند، اما هنوز کارهایی باقی مانده است تا توریرا بتواند در تست های پزشکی باشگاه شرکت کند.

- طبق گزارش Vtv اسپرت اروگوئه، لوکاس توریرا برای انجام تست های پزشکی و امضای قرارداد با آرسنال از مسکو به لندن می آید و سپس در اواسط هفته به اروگوئه باز خواهد گذشت.

- نایب رئیس باشگاه پسکارا (باشگاه سابق لوکاس توریرا) گابریل بنکوفسک گفت: "لوکاس توریرا قطعا به آرسنال خواهد رفت، این انتقال حتما گام رو به جلو دیگری در دوران ورزشی او خواهد بود، در یک مدت کوتاه او می تواند یکی از بهترین بازیکنان جهان در پست بازی خود شود، استعداد او فوق العاده است."

اوسپینا
- طبق گزارش ال دیا آرژانتین، باشگاه‌های آرسنال و بوکاجونیورز برای انتقال داوید اوسپینا به توافق رسیده اند. اوسپینا در مصاحبه‌ای که اخیرا انجام داده بود اعلام کرد که او قصد ندارد به آمریکای جنوبی بازگردد، حالا با توجه به صحبت های اوسپینا و این خبر باید دید که چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد.

 

ثبت نظر شما
15+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

تیری آنری میتواند جانشین بروس شود
تیری آنری میتواند سرمربی استون‌ویلا شود...
آکپوم در حال خروج از آرسنال است
آکپوم با حدود ۲ میلیون پوند از آرسنال خارج میشود
روسیچکی برای بازی با رئال آماده است
اساطیر آرسنال در بازی برگشت با اساطیر رئال مادرید بزودی در لندن برگزار میشود
آیا آرسن ونگر به ژاپن بازمیگردد؟
تیم ملی ژاپن به شدت برای به خدمت‌گیری آرسن ونگر تلاش میکند
ژیرو : به شدت به آلمان‌ها حسادت میکردم
الیویه ژیرو از شرایط بوجود آمده توسط آلمانی‌های آرسنال در تمرینات میگوید...

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
خیلی دوست دارم که ونگر خونه نشین نباشه. چه بهتر که برگرده ژاپن و این شانسو داشته باشیم رو در روی ایران خودمون بازی داشته باشه

مربوط به آیا آرسن ونگر به ژاپن بازمیگردد؟
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :

از طرف دیگر رابرت پیرس سل کمپل، ری پارلور و امانوئل پتی برای توپچی‌ها به میدان خواهند رفت درعین‌حال توماس روسیچکی نیز به‌تازگی برای این بازی اعلام آمادگی کرده است.
=
البته اون دیداری که برگ...

مربوط به روسیچکی برای بازی با رئال آماده است
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
@Michael Jackson

ممنون از حمایت

مربوط به مقاله فوتبال بانوان جهان
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
گفته خانوادش دوست داشتند که همیشه خوب لباس بپوشه ولی انصافا یه سر به پیج اینستاگرامش بزنید ببینید این سبک ازپوشش واقعا خوب لباس پوشیدنه؟ 90درصدش رو که میبینی فقط میخوای بخندی:-)))))

مربوط به بلرین: خانواده من به صنعت مد علاقه دارند
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
فدراسیون ژاپن میخواد با ونگر طولانی مدت همکاری کنه . جالب میشه مقدماتی جام جهانی بعدی ژاپن و ایران به هم بخورن و ونگر بیاد تهران 😆 همگی بریم استادیوم 😆

مربوط به آیا آرسن ونگر به ژاپن بازمیگردد؟
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی