کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

طبق گزارش مارکا اسپانیا، به زودی قرارداد آرسنال با لوکاس توریرا رسما اعلام می‌شود.
متئو پدروسی ژورنالیست کالچو مرکاتو:"لوکاس توریرا امروز تست های پزشکی باشگاه آرسنال را پشت سر می‌گذارد و پس از آن به صورت رسمی قرارداد خود را امضاء می‌کن


طبق گزارش استاندارد، اونای امری برای اینکه بازیکنان جدید به تیم اضافه کند، باید عده‌ای از بازیکنان فعلی تیم را به فروش برساند، باشگاه هنوز بر سر تمدید قرارداد با آرون رمزی به توافق نرسیده است و رئال سوسیداد علاقه‌مند به جذب ناچو مونرئال می‌باشد اما مشخص نیست که آرسنال به او اجازه خروج دهد یا خیر.

طبق گزارش گل، به نظر نمی‌رسد که دیگر اونای امری بدون فروش بازیکنی، خرید جدیدی داشته باشد، آرسنال از اینکه آرون رمزی قرارداد خود را تمدید می کند اطمینان دارد.

دیوید اورنستین ژورنالیست معتبر BBC:امروز دو بازیکن در تست های پزشکی باشگاه آرسنال شرکت خواهند کرد، لوکاس توریرا هافبک ۲۲ ساله تیم ملی اروگوئه و باشگاه سمپدوریا، و متئو گوِندوزی هافبک ۱۹ ساله تیم ملی زیر ۲۰ ساله‌های فرانسه و باشگاه لورینت، لوکاس توریرا یک خرید قطعی است و متئو گوِندوزی یک استعداد بالقوه برای آینده باشگاه آرسنال است."

طبق گزارش اکیپ، صحبت‌هایی که اونای امری با متئو گوِندوزی انجام داده است او را قانع کرده است که به جمع توپچی‌ها بپیوندد. قرارداد این بازیکن با آرسنال ۴ ساله به ارزش ۸ میلیون یورو به علاوه پاداش های اضافی است.


نبیل جیلی ژورنالیست فرانس فوتبال: هافبک باشگاه نیس، ژان میشل سری در حال حاضر در لندن حضور دارد و در حال مذاکره با چلسی و آرسنال است."

طبق گزارش میرور، باشگاه رئال سوسیداد مشتاق است تا ناچو مونرئال را به خدمت بگیرد و نظر آرسنال را در مورد فروش این بازیکن جویا شود.

طبق گزارش تایمز، باشگاه آرسنال اعتقاد دارد که می‌تواند با باشگاه سویا مذاکرات مثبتی انجام بدهد تا استیون انزونزی را پس از اتمام جام‌جهانی به خدمت بگیرد.

 

ثبت نظر شما
7+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

تیری آنری میتواند جانشین بروس شود
تیری آنری میتواند سرمربی استون‌ویلا شود...
آکپوم در حال خروج از آرسنال است
آکپوم با حدود ۲ میلیون پوند از آرسنال خارج میشود
روسیچکی برای بازی با رئال آماده است
اساطیر آرسنال در بازی برگشت با اساطیر رئال مادرید بزودی در لندن برگزار میشود
آیا آرسن ونگر به ژاپن بازمیگردد؟
تیم ملی ژاپن به شدت برای به خدمت‌گیری آرسن ونگر تلاش میکند
ژیرو : به شدت به آلمان‌ها حسادت میکردم
الیویه ژیرو از شرایط بوجود آمده توسط آلمانی‌های آرسنال در تمرینات میگوید...

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
خیلی دوست دارم که ونگر خونه نشین نباشه. چه بهتر که برگرده ژاپن و این شانسو داشته باشیم رو در روی ایران خودمون بازی داشته باشه

مربوط به آیا آرسن ونگر به ژاپن بازمیگردد؟
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :

از طرف دیگر رابرت پیرس سل کمپل، ری پارلور و امانوئل پتی برای توپچی‌ها به میدان خواهند رفت درعین‌حال توماس روسیچکی نیز به‌تازگی برای این بازی اعلام آمادگی کرده است.
=
البته اون دیداری که برگ...

مربوط به روسیچکی برای بازی با رئال آماده است
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
@Michael Jackson

ممنون از حمایت

مربوط به مقاله فوتبال بانوان جهان
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
گفته خانوادش دوست داشتند که همیشه خوب لباس بپوشه ولی انصافا یه سر به پیج اینستاگرامش بزنید ببینید این سبک ازپوشش واقعا خوب لباس پوشیدنه؟ 90درصدش رو که میبینی فقط میخوای بخندی:-)))))

مربوط به بلرین: خانواده من به صنعت مد علاقه دارند
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۴/۳۰ نوشت :
فدراسیون ژاپن میخواد با ونگر طولانی مدت همکاری کنه . جالب میشه مقدماتی جام جهانی بعدی ژاپن و ایران به هم بخورن و ونگر بیاد تهران 😆 همگی بریم استادیوم 😆

مربوط به آیا آرسن ونگر به ژاپن بازمیگردد؟
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی