کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

توپچی ها در این فصل نقل و انتقالات، برند لنو آلمانی را به خدمت گرفتند. اما سیمن عقیده دارد که بهتر است تا امری در هفته های ابتدایی به پیتر چک میدان دهد. ولی او همچنان اعتقاد دارد که نحوه ظاهر شدن آنها در تمرینات نقش موثری در این انتخاب خواهد داشت.

سیمن به تاک اسپورت گفت:وضعیت کنونی چک کمی مرا دچار تردید میکند و ما هنوز نمیدانیم که چه کسی درون دروازه آرسنال بصورت ثابت، قرار خواهد گرفت. آیا ما باید اول فصل را با چک آغاز کنیم؟ من اینگونه فکر می کنم.البته این موضوع به اتفاقاتی که در تمرین ها می افتد، ارتباط دارد. امری به عملکرد آنها در تمرینات و بازی های دوستانه نگاه می کند تا تصمیم بگیرد چه کسی بهترین گزینه دروازه بانی آرسنال خواهد بود.این موضوع حتی برای او می تواند بهتر هم شود، زیرا روز شنبه و همزمان با بازی دوم آرسنال در سنگاپوردر مقابل پاریس سن ژرمن، او از آکادمی هیل اند فارغ التحصیل خواهد شد.
"من فکر میکنم که ریسک بزرگی برای تیم خواهد بود، اگر لنو از اول فصل فیکس تیم باشد. و از طرفی هم فکر نمیکنم که پیتر چک در این مقطع از دوران ورزشی اش علاقه ای به تبدیل شدن به انتخاب دوم دروازه بانی هیچ تیمی را داشته باشد. پس امری باید در انتخابش دقت کند. اما انتخاب من هنوز پیتر چک است.اما رابرت پیرس، اسطوره باشگاه، لنو را یگانه گزینه دروازه بانی آرسنال در این فصل می داند.

او توضیح داد:" آرسنال هزینه زیادی برای جذب او انجام داده است و قطعا تیم این هزینه را متقبل نشده تا فقط او را بر روی نیمکت ببینیم. او قطعا شماره یک تیم خواهد بود. من نمیدانم که برای چک و اوسپینا چه اتفاقی می افتد، اما هر دو آنها باید شرایط آینده باشگاه را درنظر بگیرند.آرسنال، این فصل را با بازی مقابل منچستر سیتی در روز یکشنبه  12 آگوست ( دو هفته آینده) آغاز می کند.
 

تگ ها

ثبت نظر شما
6+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

دیدار سران آرسنال با پرز  برای انتقال دائم سبایوس از رئال ما
رئال آماده انتقال کامل سبایوس به آرسنال است...
آرسنال 4 چارلتون 0 (Continental Cup)
تداوم نمایش مقتدرانه توپچی ها در کانتی کاپ...
اسلاویا پراگ 2 آرسنال 5 (لیگ قهرمانان اروپا)
برد شیرین با پوکر به یادماندنی میدیما در پراگ...
مصاحبه مفصل رایت و برگکمپ
صحبتهای ایان رایت بازیکن بزرگ آرسنال در مورد بازی کردن در کنار دنیس برگکمپ و ترس مدافعان از آنها...
در تمام لحظات با تو هستیم
آرسنال در حال نسل سازی فوق العاده ای با اتکا به جوانان یا بهتر بگم نوجوانان خود است و این شجاعت اونای امری است که با حضور تیم های +۱۰۰ میلیون پوندی به بازیکنانی مثل ساکا، ویلوک، گوندوزی، مارتینلی و .... این قدرت را می دهد تا تیم های ملی به دنبال آن ها بیایند.

آخرین نظرات

میلاد بهرام در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۲۳ نوشت :
برای من خیلی عجیب بود بث مید رو برده وینگر راست که حتی نتونست یک سانتر سالم بکنه! از طرفی با سیستم 4-2-3-1 خرید جدید ما مدام جلوی دفاع توپ رو لو میده ولی 90 دقیقه تو زمین میمونه! روزی که دنیله روز خو...

مربوط به چلسی 2 آرسنال 1 The FA WSL
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۱۰ نوشت :
Michael Jackson@

سلام فقط رفتو برگشته

مربوط به آرسنال 2 فیورنتینا 0 ( لیگ قهرمانان اروپا )
مهرزاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۰٩ نوشت :
مصاحبه های امری داره کم کم رنگ و بوی حرف های ونگر رو می ده.
کیفیت بازیکنان. پیشرفت استعدادها و ...

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی سرمربی باشگاه پس از تساوی امشب
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۰۷ نوشت :
سلام
بازی های چمپیونز بانوان به صورت رفت و برگشتیه ؟ مرحله گروهی نداره؟

مربوط به آرسنال 2 فیورنتینا 0 ( لیگ قهرمانان اروپا )
Saiedmahdi در تاریخ ۱۳٩۸/۰۷/۰٦ نوشت :
سلام.اسم من تو لیست بوده ولی نرسیده دستم.

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی