کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

دختران آرسنال در اولین دیدار تدارکاتی خود در فصل تابستان موفق شدند با درخشش ویویان میدیما حریف پر قدرت ایتالیایی خود ، یوونتوس را توپ باران کنند.

 

لیسا اونز در نیمه ی نخست از جناح راست با سرعت زیادی نفوذ کرد و در فاصله ی هشت یاردی توپ را به مهاجم هلندی تیم ویویان میدیما رساند تا او با شوت دقیق خود دروازه ی یوونتوس را برای اولین بار باز کند.

 

چند دقیقه ی بعد باز هم لیسا اونز بود که با همکاری دنیله ون د دنک موقعیت خوبی را بر روی دروازه ی حریف ایجاد کرد اما این موقعیت نتیجه ای برای توپچی ها نداشت.

 

تنها دقایقی پیش از سوت پایان بازی در نیمه ی نخست باز هم میدیما برای آرسنال موفق به گلزنی شد. ویویان اینبار از فاصله ی 25 یاردی شوتی سرکش روانه ی دروازه ی یوونتوس کرد و کنج راست دروازه ی آنها را به خوبی هدف گرفت.

 

در حالی که یوونتوس در تلاش بود نیمه ی دوم دو گل خورده را جبران کند باز هم میدیما نقشه ی آنها را نقش بر آب کرد و موفق شد برای سومین بار دروازه ی حریف را باز کند تا در این بازی هت تریک هم کرده باشد.

 

درادامه نیز در یک فاصله ی زمانی کوتاه کیم لیتل و میدیما برای چهارمین و پنجمین بار دروازه ی یوونتوس را گشودند تا این دیدار یک طرفه نیز با این نتیجه ی پر گل به پایان برسد.

 

پس از این دیدار لیا ولتی بازیکن تازه وارد توپچی ها به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

 

اکنون آرسنال باید تمرکز خود را به تورنومنت پیش فصل فرانسه دهد جایی که دختران باید با تیمهای مطرح دیگری چون پاریسن ژرمن ، بایرن مونیخ و مونت پولیه دیدار کنند. 

ثبت نظر شما
0+4=

نظرات کاربران

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۱۵ گفت »
1
عجب بردی آوردن خانوما😮☺

دیگر خبرهای آرسنال

زاها میتواند یک آرسنالی باشد؟!
آرسنال همچنان در حال مذاکره با کریستال پالاس است
جو‌ ویلوک بازیکن بسیار بزرگی خواهد شد
ستاره ی آرسنال مسوت اوزیل، جو‌ ویلوک هافبک میانی آرسنال را بازیکن بزرگی میداند و معتقد است او در تیم اول آرسنال تاثیر بسیاری بر بازی تیم در این فصل دارد.
مقاله فوتبال بانوان جهان
اولین مقاله تخصصی تاریخچه فوتبال بانوان جهان
دنی سبایوس و کیران تیرنی: آرسنال مطمئن از انتقال این دو بازیکن
اگرچه سلتیک تا کنون دو پیشنهاد توپچی‌ها برای مدافع چپ جوان خود را رد کرده است...
تیرنی 40 میلیون ارزش دارد!
آرسنال باید سریع‌تر انتقال تیرنی را با قیمت ۲۵ میلیون به نتیجه برساند. این بازیکن ارزشمندتر از این قیمت است...

آخرین نظرات

مدی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۴/۲٦ نوشت :
به شخصه اصلا از کرونکه خوشم نمی آد سر استخدام گازیدیس که به کل باشگاه رو نابود کرد ولی این موضوعی که اشاره کردید به کرونکه مربوط نمی شه. آرسنال به دلیل اینکه به لیگ قهرمانان صعود نکرد با توجه به فرپلی...

مربوط به با کرونکه بیشتر آشنا شوید
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۴/۲۵ نوشت :
این که این همه پول داره چرا زورش میاد بازیکن بخره ! یعنی 100 میلیون دلار براش پول خورده! ثروت خالص خودش 9 میلیارد دلاره ! اگه خرج کنه درآمد آرسنال خیلی بالا میره و تازه پول باشگاه بیشتر هم میشه! اصن ...

مربوط به با کرونکه بیشتر آشنا شوید
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۴/۲۵ نوشت :
@ Michael Jackson

من میبینم همچین طرفدارایی داریم که انقدر خوب بازیای بچه ها رو تو جام جهانی دنبال کردند و نظرات کارشناسی خیلی درستی میدند کلی خوشحالم میشم. مرسی از نظراتت.

راستش در مور...

مربوط به هلند و انگلیس در جمع چهار تیم برتر جام جهانی بانوان
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۴/۲۱ نوشت :
مربی انگلیس از بث مید خوب استفاده نکرد و به لیا هم بازی نداد :( توی بازی نیمه نهایی انگلیس پتانسیل بردن آمریکا رو داشت و اتفاقا میتونستن قهرمان بشن ولی اون پنالتی لعنتی که هاتن از دست داد...کاش میداد...

مربوط به هلند و انگلیس در جمع چهار تیم برتر جام جهانی بانوان
فرهاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۴/۱۷ نوشت :
خدا کنه بدیم بره یه هافک خوب بگیربم بابا . این فصل فقط راه رفتن اوزیل ب یاد دارم و بس

مربوط به فنرباحچه مصمم به جذب ستاره ترک‌تبار
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی