کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

نمایندگان آرون رمزی یعنی Avid Sports و Entertainment Group در پاسخ به پرسشی که در توییتر مطرح شده بود، وجود چنین رقمی برای ماندن رمزی در شمال لندن را تکذیب کردند.
 
کریس برتون، گزارشگر وبسایت Goal گفته است که مذاکرات میان بازیکن و باشگاه در جریان است و باشگاه نمی‌خواهد بازیکنش را از دست بدهد، که در تابستان آینده قراردادش به پایان خواهد رسید و بصورت آزاد آرسنال را ترک خواهد کرد.
 
ایان مک‌گری، مشاور ورزشی در پادکست پنجره نقل و انتقالات (که به میزبانی رایس تارل از دیلی استار منتشر می‌شود) به این موضوع اشاره کرده است که رمزی می‌خواهد مانند مسوت اوزیل تا لحظه آخر صبر کند تا قرارداد بهتری را به امضا برساند.
 
مک‌گری تمدید قرارداد مسوت اوزیل را به‌عنوان چهارچوب مطالبات آرون رمزی قرار داد و گفت:
 
"وقتی در رختکن نگاهی به بازیکنان می‌اندازد و می‌بیند که دیگران چه مبالغی را دریافت می‌کنند، خصوصا با رقم مضحکی که آرسنال برای تمدید قرارداد با مسوت اوزیل در فوریه درنظر گرفت، رمزی می‌داند که قرار نیست مبلغی در آن حدود دریافت کند، و خود را فوتبالیستی می‌بیند که پا به سن ۲۸ سالگی گذاشته و این می‌تواند آخرین قرارداد بزرگ دوران حرفه‌ای او باشد."
 
اوزیل اوایل امسال به قراردادی جدید با دستمزد هفتگی ۳۵۰،۰۰۰ پوند با توپچی‌ها به امضا رساند. این تفکر که رمزی خواهان دریافت دستمزدی هم‌سطح با پردرآمد ترین هم‌تیمی‌ هایش باشد، آنقدرها هم غیرمنطقی نیست.
 
او در سال ۲۰۰۸ با قراردادی به ارزش تنها ۵ میلیون پوند به آرسنال پیوست. او درحالی از کاردیف سیتی به آرسنال آمد که تنها ۱۷ سال داشت.
 
وقتی که شکستگی استخوان پایش مقابل استوک سیتی در سال ۲۰۱۰ ضربه سنگینی به روند پیشرفت او وارد نمود، او از آن موقع به‌خوبی خودش را به دوران اوجش بازگردانده است. از بهترین لحظات او درکنار توپچی‌ها می‌توان به دو گلی که در فینال‌های جام حذفی سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۷ مقابل هال سیتی و چلسی به‌ثمر رساند، اشاره کرد.
 
رمزی یک هافبک تمام عیار است، نیروی محرکه تیم در پست box-to-box، درعین حال افزودن استحکام به خط میانی و توپ‌گیری. البته ویژگی اصلی بازی آرون رمزی بازی گردانی او و عطشش برای گلزنی است.
 
تمام ابن ویژگی‌ها موجب شد که در سه فصل گذشته به یکی از مهره‌های کلیدی آرسنال مبدل شود و فصل گذشته بعد از الکساندر لاکازت (۱۸) بیشترین نقش را روی گل‌های به‌ثمر رسیده داشته باشد (۱۵).
 
آرون رمزی درحال حاضر برای اولین فصل حضورش در آرسنال بدون حضور آرسن ونگر آماده می‌شود. به‌نظر می‌رسد سرمربی جدید تیم اونای امری اعتقاد خاصی به رمزی داشته باشد و از او به‌عنوان کاپیتان احتمالی تیم یاد کرده است.
 
البته درحال حاضر که مذاکرات به نتیجه نرسیده‌اند، برنامه‌های امری نیز در میانه میدان متوقف شده‌اند. اگر آرسنال نتواند پیشنهاد مناسبی به او ارائه دهد، لیورپول و چلسی جزو مشتریان اصلی او به‌شمار می‌روند.
 
خوشبختانه امری در این تابستان با جذب لوکاس توریرا و متیو گوعندوزی خط هافبک خود را به‌خوبی تجهیز کرده است. این دو بازیکن در کنار گرانیت ژاکا و محمد الننی عمق مناسبی به میانه زمین اضافه خواهند کرد، و حضور مسوت اوزیل و هنریک میخیتاریان نیز برای تغذیه مهاجمین ایده‌آل خواهد بود.
 
درعین حال که درمواقع ضروری می‌توان از اینزلی میتلند نایلز، ریس نلسون و امیل اسمیت رو نیز استفاده کرد و شاید آرسنال گزینه‌های کافی برای جایگزین کردن رمزی را داشته باشد.
 

 

ثبت نظر شما
12+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

اندی کول از آنچه که موجب پایان اختلاف فرگوسن و ونگر شد صحبت می‌کند
آرسنال دیگر برای سر الکس تهدیدی به حساب نمی‌آمد.
توریرا به بازی با چلسی میرسد
لوکاس توریرا آماده است تا در بازی امروز با چلسی، فیکس بازی کند.
ساری  : بازی برابر سیتی همیشه سخت است
صحبت های ساری سرمربی چلسی پیش از دیدار برابر آرسنال
پیش‌بازی بازی هفته دوم: آرسنال - چلسی
فابرگاس در ترکیب چلسی نخواهد بود... اخبار دوتیم برای بازی امروز ...
اونای امری : چاق هستید! لاغر شوید!
اونای امری به چند بازیکن تیم گفته است باید وزنشان را پایین بیاورند !

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲٦ نوشت :
کار سختی در پیش داریم. مخصوصا از نظر مصدومیت...همون هفته اول مصدوم دادیم :|
وضعیت بدنسازی تیم افتضاح بود تو این چند سال اخیر. بازیکنهای ما شکننده بودن همیشه . قدیما یه ویرا داشتیم مگه اجازه میداد ک...

مربوط به اونای امری : چاق هستید! لاغر شوید!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۴ نوشت :
بفروشیم بزنیم پولو به یه زخمی مثل تمدید رمزی

مربوط به چراغ سبز اونای امری به ولبک
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۴ نوشت :
امیدوارم با این وضعیت بازار بتونه تا ژانویه کمک بکنه ... مخصوصا تو بقیه بازیها مثل اتحادیه و حذفی.
امری دو تا پنجره نقل و انتقالات نیاز داره تا وضعیت آرسنال رو بهتر بکنه. کاش بتونیم چهارم بشیم و ار...

مربوط به چراغ سبز اونای امری به ولبک
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۲ نوشت :
مبارک باشه...به امید یه فصل عالی :)

مربوط به پاریسن ژرمن 2 آرسنال 2
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۲ نوشت :
حالا به ونگر 22 سال وقت دادیم به این بنده خدا هم چند هفته وقت بدیم شاید یه چیزی شد . بازی اوله ...اونم جلو سیتی...
من بازی رو ندیدم یه سری هایلات دیدم فقط ... یه حرکتی زد پیتر چک نزدیک بود نابود ...

مربوط به شکست آرسنال در اولین قدم با امری
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی