کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

نمایندگان آرون رمزی یعنی Avid Sports و Entertainment Group در پاسخ به پرسشی که در توییتر مطرح شده بود، وجود چنین رقمی برای ماندن رمزی در شمال لندن را تکذیب کردند.
 
کریس برتون، گزارشگر وبسایت Goal گفته است که مذاکرات میان بازیکن و باشگاه در جریان است و باشگاه نمی‌خواهد بازیکنش را از دست بدهد، که در تابستان آینده قراردادش به پایان خواهد رسید و بصورت آزاد آرسنال را ترک خواهد کرد.
 
ایان مک‌گری، مشاور ورزشی در پادکست پنجره نقل و انتقالات (که به میزبانی رایس تارل از دیلی استار منتشر می‌شود) به این موضوع اشاره کرده است که رمزی می‌خواهد مانند مسوت اوزیل تا لحظه آخر صبر کند تا قرارداد بهتری را به امضا برساند.
 
مک‌گری تمدید قرارداد مسوت اوزیل را به‌عنوان چهارچوب مطالبات آرون رمزی قرار داد و گفت:
 
"وقتی در رختکن نگاهی به بازیکنان می‌اندازد و می‌بیند که دیگران چه مبالغی را دریافت می‌کنند، خصوصا با رقم مضحکی که آرسنال برای تمدید قرارداد با مسوت اوزیل در فوریه درنظر گرفت، رمزی می‌داند که قرار نیست مبلغی در آن حدود دریافت کند، و خود را فوتبالیستی می‌بیند که پا به سن ۲۸ سالگی گذاشته و این می‌تواند آخرین قرارداد بزرگ دوران حرفه‌ای او باشد."
 
اوزیل اوایل امسال به قراردادی جدید با دستمزد هفتگی ۳۵۰،۰۰۰ پوند با توپچی‌ها به امضا رساند. این تفکر که رمزی خواهان دریافت دستمزدی هم‌سطح با پردرآمد ترین هم‌تیمی‌ هایش باشد، آنقدرها هم غیرمنطقی نیست.
 
او در سال ۲۰۰۸ با قراردادی به ارزش تنها ۵ میلیون پوند به آرسنال پیوست. او درحالی از کاردیف سیتی به آرسنال آمد که تنها ۱۷ سال داشت.
 
وقتی که شکستگی استخوان پایش مقابل استوک سیتی در سال ۲۰۱۰ ضربه سنگینی به روند پیشرفت او وارد نمود، او از آن موقع به‌خوبی خودش را به دوران اوجش بازگردانده است. از بهترین لحظات او درکنار توپچی‌ها می‌توان به دو گلی که در فینال‌های جام حذفی سال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۷ مقابل هال سیتی و چلسی به‌ثمر رساند، اشاره کرد.
 
رمزی یک هافبک تمام عیار است، نیروی محرکه تیم در پست box-to-box، درعین حال افزودن استحکام به خط میانی و توپ‌گیری. البته ویژگی اصلی بازی آرون رمزی بازی گردانی او و عطشش برای گلزنی است.
 
تمام ابن ویژگی‌ها موجب شد که در سه فصل گذشته به یکی از مهره‌های کلیدی آرسنال مبدل شود و فصل گذشته بعد از الکساندر لاکازت (۱۸) بیشترین نقش را روی گل‌های به‌ثمر رسیده داشته باشد (۱۵).
 
آرون رمزی درحال حاضر برای اولین فصل حضورش در آرسنال بدون حضور آرسن ونگر آماده می‌شود. به‌نظر می‌رسد سرمربی جدید تیم اونای امری اعتقاد خاصی به رمزی داشته باشد و از او به‌عنوان کاپیتان احتمالی تیم یاد کرده است.
 
البته درحال حاضر که مذاکرات به نتیجه نرسیده‌اند، برنامه‌های امری نیز در میانه میدان متوقف شده‌اند. اگر آرسنال نتواند پیشنهاد مناسبی به او ارائه دهد، لیورپول و چلسی جزو مشتریان اصلی او به‌شمار می‌روند.
 
خوشبختانه امری در این تابستان با جذب لوکاس توریرا و متیو گوعندوزی خط هافبک خود را به‌خوبی تجهیز کرده است. این دو بازیکن در کنار گرانیت ژاکا و محمد الننی عمق مناسبی به میانه زمین اضافه خواهند کرد، و حضور مسوت اوزیل و هنریک میخیتاریان نیز برای تغذیه مهاجمین ایده‌آل خواهد بود.
 
درعین حال که درمواقع ضروری می‌توان از اینزلی میتلند نایلز، ریس نلسون و امیل اسمیت رو نیز استفاده کرد و شاید آرسنال گزینه‌های کافی برای جایگزین کردن رمزی را داشته باشد.
 

 

ثبت نظر شما
15+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال با 40 میلیون برای تابستان 2019 جه میکند ؟
ابراز نگرانی AST از ضرر مالی هنگفت آرسنال، بودجه نقل و انتقالات تابستانی باشگاه فقط ۴۰ میلیون پوند خواهد بود!
ادامه روند نظرات منفی در مورد آرسنال...
گیلم بالاگ: آرسنال بازیکن کلیدی در ترکیب ندارد!
توماس توخل یک سرمربی بسیار باهوش است
بعد از اخبار مربوط به علاقه پاریس سن ژرمن به آرسن ونگر ، مربی پیشین آرسنال در مورد توخل نظر داد...
زمانی که آرسنال در تکاپو برای جذب مارادونا بود
اسطوره سابق آرسنال تری نِیل در مورد توپچی‌ها، ایرلند شمالی و مایکل اونیل می‌گوید.
مرد بزرگ در آرسنال خواهد ماند
جو مونتمورو با آرسنال قرارداد بلندمدت امضا کرد..

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
یک مربی که فقط در استرالیا شناخته شده بود پاشو گذاشت به آرسنال و به خاطر تعصب خاصی که از کودکیش به توپچی ها داشت موفق شد تیمو بعد از سالهای سال متحول کنه. ازین خبر خیلی خوشحالم

مربوط به مرد بزرگ در آرسنال خواهد ماند
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
کلیپ گلها رو میتونید در پیجمون در اینستاگرام و کانال تلگراممون ببینید

@Arsenalwfc_fans

مربوط به به سبک خودمان بردیم...من خوشحالم
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
@Michael Jackson

خیلی خودمونی و راحت حرفاشونو میزنن و این دلنشینش میکنه. خوشحالم که دوست داشتی و دنبال کردی

مربوط به داستان زندگی لئا ویلیامسون (قسمت آخر)
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۵ نوشت :
توی کتاب فرگوسن نوشته بود که فرگی قبل از ونگر رمزی رو مدنظر داشته ولی ونگر بهتر تونسته راضیش کنه.
انگار سرنوشت قراره دوباره آرونو به یونایتد برسونه

مربوط به رمزی راه ون‌پرسی را میرود ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۴ نوشت :
جلوی فروشش رو بگیرین ای مسوولان آرسنال :|

مربوط به تقریبا همه تیم‌های بزرگ به دنبال رمزی هستند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی