کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

درباره ی اولین فصلتان در لیگ انگلیس
 ظهر بخیر ، ما هیجان زده هستیم و امید زیادی داریم تا بتوانیم در برابر مدافع عنوان قهرمانی در لیگ عملکرد خوبی داشته باشیم . فکر میکنم برای شروع لیگ یک بازی بزرگ و حساس پیش رو داریم .

چه چیزی را میخواهید روز یکشنبه در تیمتان ببینید
ما تلاش میکنیم تا در هر مرحله از تمرین و بازی به بازی بهتر شویم اما روز یکشنبه ما باید یک بازی با کیفیت بالا به نمایش بگذاریم .مالکیت توپ در این بازی میتواند بسیار مهم باشد و روی عملکرد تکنیکی و فردی بازیکنان تاثیر زیادی خواهد گذاشت . به همین خاطر از تماشاگران میخواهم تا در اولین بازی به ما ملحق شوند و روحیه جنگندگی و پیروزی را به تیم منتقل کنند .

درباره‌ی مصدومین تیم
 کوشیلنی و کولاسیناچ مصدومیت طولانی مدت خواهند داشت ، ناچو امروز همراه با ما تمرین کرد و دنی ولبک هم این هفته به تمرینات تیم اضافه خواهد شد اما روز یکشنبه برای او زود خواهد بود تا به مرز آمادگی برسد .در حال حاضر تمرکزمان روی پست دفاع چپ هست و تلاش میکنیم بازیکن مناسبی برای این پست پیدا کنیم،  تصمیم نهایی را باید فردا یا پیش از بازی بگیرم اما نایلز که در بازی برابر لاتزیو در این پست بازی کرد میتواند اصلی ترین گزینه ی ما باشد ، همچنین ناچو ممکن است در ترکیب قرار بگیرد .

آرسنال اونای امری با آرسنال سال های پیش چه تفاوتی خواهد داشت
میخواهیم شروع خوبی داشته باشیم و کیفیت و جنگندگی خودمان را نشان دهیم. میخواهیم همراه با تماشاگران ، بازیکنان تیم و کادر فنی جدید یک راه جدید را طی کنیم .

فکر میکنید بهترین روش برای بازی در برابر منچستر سیتی چیست
صحبت کردن درباره اش نسبت به پیاده کردنش در زمین خیلی راحت تر است اما وقتی به سیتی نگاه میکنید ، بعد از دو سال حضور گواردیولا آن ها ثبات زیادی دارند و فوتبال خوبی انجام میدهند و همچینن اعتماد به نفس بالایی نیز دارند .ما یک هفته بر روی این بازی کار کرده ایم و باید اعتماد به نفس داشته باشیم و فقط برای پیروزی وارد میدان شویم .

درباره‌‌ی قهرمانی در لیگ جزیره
از ابتدا بطور واضح گفتم که تمرکز ما بازی به بازی خواهد بود ، تلاش میکنیم تا در هر مسابقه به چالش کشیده شویم و از آن لذت ببریم همانطور که بازیکنان در تمرینات خسته میشوند اما در نهایت لبخند میزنند .فکر میکنم این بهترین پیغامی است که میتوانم به تماشاگرانمان بدهیم . ما به بازی روز یکشنبه خوش بین هستیم .

درباره آینده‌ی آرون رمزی
صحبت بین باشگاه و بازیکن باید انجام شود و این کار من نیست اما همانطور که قبلا هم گفته‌ام خیلی مهم است که او در تیم بماند . تجربه‌ی او میتواند خیلی به موفقیت تیم کمک کند .

رابطه‌ی شما با پپ گواردیولا چگونه است
من ۴۶ ساله هستم و او ۴۷ ، او در دوران فوتیال و مربیگریش از من موفق تر بوده است اما هر دو در یک زمان وارد عرصه مربیگری شدیم .دوست دارم بیشتر در مقابل او قرار بگیرم ، در اسپانیا نیز همراه با آلمریا و سویا بارها برابر او بازی کردم و واقعا مسابقات هیجان انگیزی بود. بیشتر بازی کردن در برابر او کمک میکند تا با او بیشتر آشنا بشون و راحت تر بتوانم او را شکست دهم ، من سعی میکنم که این روحیه پیروزی را به بازیکنان نیز منتقل کنم .

آیا بازیکنان دیگری نیز تیم را ترک خواهند کرد
 جنکینسون ، اوسپینا و کمپبل ممکن است تیم را ترک کنند اما بقیه بازیکنان قطعا با ما خواهد ماند و با ما پیش از بازی برابر منچستر سیتی تمرین خواهند کرد .دو بازیکن جوان تیم یعنی اسمیت و انکتیا برای دیدار با تیم زیر ۲۳ سال تمرین را ترک میکنند ، بقیه بازیکنان در دسترس هستند و آماده هستیم از بین آن ها ترکیب ۱۱ نفره و ۱۸ نفره را مشخص کنیم .

 

ثبت نظر شما
17+6=

نظرات کاربران

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲۰ گفت »
1
هیجان زده هستیم امری :)

دیگر خبرهای آرسنال

توریرا همیشه درگیر است
پل مرسون: رد توریرا در همه درگیری‌های زمین است
اسمیت از دلایل رد پیشنهاد بارسلونا می‌گوید!
بارسلونا من را خواست و نرفتم ...
صحبت‌های امری بعد از شکست مقابل ساوتهمپتون
کنفرانس مطبوعاتی اونای امری پس از شکست ۳-۲ مقابل ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
آرسنال بدنبال جذب وینگر آرژانتینی بوکاجونیورز در ژانویه می باشد
آرسنال در حال آماده ساختن پیشنهادی برای جذب کریستین پاون می باشد.
ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
پیش بازی دیدار آرسنال و ساوتهمپتون از هفته هفدهم لیگ برتر

آخرین نظرات

Ali coyg در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
فک نمیکنم ارسنال فنی باشه ک از پیوستن سانچز(رفته بود یونایتد جام فتح کنه)استقبال کنه هرکی رفت به سلامت سانچز دیگه جایی تو دل هوادارا نداره

مربوط به سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
ریبوار حسن نژاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
امیدوارم که انجام باشه چون واقعا تیم به یک بازیکن کلیدی نیاز داره. سانچز جنگنده و پرتلاشه و اگر به آرسنال برگرده قطعا به روزای اوج خودش برمیگرده

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
امین در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
به نظرم هر بازیکنی از بارسلونا بخریم برد کردیم چون بارسا خیلی محتاط عمل می کنه در خرید بازیکن و اکثر بازیکنای کلاس جهانی در این تیم فرصت بازی نمی کنن و یک تجربه خوب هم در خصوص خرید سانچز داشتیم. اگر ...

مربوط به دنیس سوارز در راه پیوستن به آرسنال؟
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
:D من موافق هستم .... الکسیس خیلی به درد امری میخوره، برعکسه اوزیل

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی