کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

🔸 از بازی اول چه درسی گرفتید
بازی اول اطلاعات زیادی را درباره ی نقاط ضعف و قوتمان به ما داد . ما در مرحله ی اول به دنبال کسب نتیجه بودیم که متاسفانه روز خوب ما نبود .ما باید تمرین کنیم تا بتوانیم در بازی های آینده متفاوت ظاهر شویم . نکته ی مهم برای من این است که بازیکنان میدانند باید در چه ضمینه هایی پیشرفت داشته باشند  .

🔸 چه کاری باید انجام دهیم تا در برابر چلسی نتیجه ی خوبی بگیریم
قبل از همه چیز برای پیروزی باید روحیه ی رقابت در تیم ایجاد کنیم . ما در خارج از خانه بازی میکنیم اما باید شخصیت خودمان را به عنوان آرسنال داشته باشیم .در بازی مقابل منچستر سیتی نیز ما روحیه جنگندگی خودمان را حفظ کردیم ، حتی وقتی بازی را باخته بودیم به تلاش کردن ادامه دادیم .امیدوارم که بتوانیم در برابر چلسی عملکرد بهتری داشته باشیم .


🔸 درباره ی مصدومیت نایلز و اینکه چه کسی در پست دفاع چپ بازی خواهد کرد
مصدومیت میتواند خیلی به تیم صدمه بزند ، مصدومیت کولاسیناچ به ما خیلی صدمه زد زیرا او در تور پیش فصل بسیار خوب کار کرده بود ، بعد از آن نایلز را داشتیم و تلاش کردییم با بازی دادن او به پیشرفت او کمک کنیم ، شاید پست دفاع چپ یک پست تخصصی برای او نباشد اما در ۲۵ دقیقه ابتدایی بازی با منچستر سیتی خوب کار کرد .پس از آن لیشتشتاینر که تجربه ی بیشتری داشت به بازی آوردم، او میتواند در راست بازی کند اما پست تخصصی او دفاع چپ است .این هفته ناچو هر روز با تیم تمرین کرد و به نظر میرسد مشکلی برای بازی در برابر چلسی نداشته باشد ، دو انتخاب ما برای پست دفاع چپ در بازی برابر چلسی لیشتشتاینر و ناچو خواهند بود .

🔸 درباره ی پتر چک
از عملکرد او راضیم ، او با تجربه و با کیفیت است . برند لنو نیز مانند او آماده بازی کردن است. ما دو دروازبان با کیفیت داریم و با توجه به نیاز خودمان از آن ها استفاده خواهیم کرد. برای بازی در برابر چلسی انتخاب من پتر چک است  ، او کاپیتان تیم است و بازی را آغاز خواهد کرد البته برند لنو نیز در دسترس است .

🔸 درباره ی ادامه فصل و سطح توقعات از آرسنال
من دوست دارم در کنار هوادارانمان یک بازی فوق العاده را به نمایش بگذاریم اما در بازی برابر سیتی درون زمین بازی برای ما خوب پیش نرفت . ما یک تیم هستیم وقتی بازنده باشیم همه با هم باختیم و وقتی در صدر جدول هستیم همه با هم برنده ایم .با یک باخت نباید طرز تفکر و شیوه ی بازی خودمان را تغییر بدهیم بلکه باید تلاش کنیم تا در آن بهتر شویم .

🔸 درباره ی بازی در برابر چلسی
بازی برابر چلسی فرصت خوبی است تا شخصیت و پتانسیل خودمان را نشان بدهیم . بازی خارج از خانه فرصت خوبی است تا تلاش کنیم رکورد بد تیم در فصل پیش را بهتر کنیم . در برابر چلسی نیاز به جنگندگی بیشتری داریم .ما دو سه هفته پیش در برابر چلسی بازی کردیم البته بازیکنان اصلی آن ها مانند هازارد ، کانته ، ژیرو و ... حضور نداشتند . شرایز بازی سخت و دشوار خواهد بود زیرا هر دو تیم با تمام توان و با بهترین بازیکنانشان به میدان خواهند رفت .
 

ثبت نظر شما
12+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

اوزیل میتوانست به آسیا برود؛ اما آرسنال را ترجیح داد
مسوت اوزیل، پیشنهاد حقوق هفتگی ۱ میلیون پوندی یک باشگاه آسیایی را رد کرده بود تا در آرسنال بماند!
رم : بازیکنی برابر رمزی نمیدهیم
باشگاه رم سکوت خود را در مورد انتقال آرون رمزی و پاتریک شیک شکست!
ونگر روی کدام نیمکت می‌نشیند ؟!
پیرس: آرسن ونگر بزودی به دنیای فوتبال باز خواهد گشت
گرانیت ژاکا مورد انتقاد قرار گرفت
هجوم هوداران آرسنال در شبکه‌های اجتماعی به گرانیت ژاکا!
سه توپچی جزو بهترین های ماه اکتبر زنان
باید از تیم بانوان آرسنال درس گرفت

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۲۰ نوشت :
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۸ نوشت :
Michael Jackson

راستی کسی تونست بره باکو با یک با قره باغ رو ببینه ؟

----
رفتند . پایین سایتو چک کن. تو بخش گالری عکس ها عکساشون هست

مربوط به اوزیل: دوست دارم در آرسنال بازنشسته شوم
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۸ نوشت :
@Michael Jackson
خوشحالم که بخش اولو دوست داشتی. واقعا نمیدونم در وصف این مرد چی میتونم بگم. معجزه کرد. باورم نمیشد همچین مربی ای باشه چون تجربه مربیگری تیم خیلی بزرگی رو نداشت . البته همون تیمی ک...

مربوط به داستان زندگی جو مونتمورو از زبان خودش (قسمت اول)
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۸ نوشت :
امیدوارم بتونم ازت یه امضا بگیرم...
راستی کسی تونست بره باکو با یک با قره باغ رو ببینه ؟🤔

مربوط به اوزیل: دوست دارم در آرسنال بازنشسته شوم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۷ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی