کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

🔸 از بازی اول چه درسی گرفتید
بازی اول اطلاعات زیادی را درباره ی نقاط ضعف و قوتمان به ما داد . ما در مرحله ی اول به دنبال کسب نتیجه بودیم که متاسفانه روز خوب ما نبود .ما باید تمرین کنیم تا بتوانیم در بازی های آینده متفاوت ظاهر شویم . نکته ی مهم برای من این است که بازیکنان میدانند باید در چه ضمینه هایی پیشرفت داشته باشند  .

🔸 چه کاری باید انجام دهیم تا در برابر چلسی نتیجه ی خوبی بگیریم
قبل از همه چیز برای پیروزی باید روحیه ی رقابت در تیم ایجاد کنیم . ما در خارج از خانه بازی میکنیم اما باید شخصیت خودمان را به عنوان آرسنال داشته باشیم .در بازی مقابل منچستر سیتی نیز ما روحیه جنگندگی خودمان را حفظ کردیم ، حتی وقتی بازی را باخته بودیم به تلاش کردن ادامه دادیم .امیدوارم که بتوانیم در برابر چلسی عملکرد بهتری داشته باشیم .


🔸 درباره ی مصدومیت نایلز و اینکه چه کسی در پست دفاع چپ بازی خواهد کرد
مصدومیت میتواند خیلی به تیم صدمه بزند ، مصدومیت کولاسیناچ به ما خیلی صدمه زد زیرا او در تور پیش فصل بسیار خوب کار کرده بود ، بعد از آن نایلز را داشتیم و تلاش کردییم با بازی دادن او به پیشرفت او کمک کنیم ، شاید پست دفاع چپ یک پست تخصصی برای او نباشد اما در ۲۵ دقیقه ابتدایی بازی با منچستر سیتی خوب کار کرد .پس از آن لیشتشتاینر که تجربه ی بیشتری داشت به بازی آوردم، او میتواند در راست بازی کند اما پست تخصصی او دفاع چپ است .این هفته ناچو هر روز با تیم تمرین کرد و به نظر میرسد مشکلی برای بازی در برابر چلسی نداشته باشد ، دو انتخاب ما برای پست دفاع چپ در بازی برابر چلسی لیشتشتاینر و ناچو خواهند بود .

🔸 درباره ی پتر چک
از عملکرد او راضیم ، او با تجربه و با کیفیت است . برند لنو نیز مانند او آماده بازی کردن است. ما دو دروازبان با کیفیت داریم و با توجه به نیاز خودمان از آن ها استفاده خواهیم کرد. برای بازی در برابر چلسی انتخاب من پتر چک است  ، او کاپیتان تیم است و بازی را آغاز خواهد کرد البته برند لنو نیز در دسترس است .

🔸 درباره ی ادامه فصل و سطح توقعات از آرسنال
من دوست دارم در کنار هوادارانمان یک بازی فوق العاده را به نمایش بگذاریم اما در بازی برابر سیتی درون زمین بازی برای ما خوب پیش نرفت . ما یک تیم هستیم وقتی بازنده باشیم همه با هم باختیم و وقتی در صدر جدول هستیم همه با هم برنده ایم .با یک باخت نباید طرز تفکر و شیوه ی بازی خودمان را تغییر بدهیم بلکه باید تلاش کنیم تا در آن بهتر شویم .

🔸 درباره ی بازی در برابر چلسی
بازی برابر چلسی فرصت خوبی است تا شخصیت و پتانسیل خودمان را نشان بدهیم . بازی خارج از خانه فرصت خوبی است تا تلاش کنیم رکورد بد تیم در فصل پیش را بهتر کنیم . در برابر چلسی نیاز به جنگندگی بیشتری داریم .ما دو سه هفته پیش در برابر چلسی بازی کردیم البته بازیکنان اصلی آن ها مانند هازارد ، کانته ، ژیرو و ... حضور نداشتند . شرایز بازی سخت و دشوار خواهد بود زیرا هر دو تیم با تمام توان و با بهترین بازیکنانشان به میدان خواهند رفت .
 

ثبت نظر شما
19+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

کنفرانس امری بعد از پیروزی مقابل چلسی
پیروزی مقابل چلسی، توافق با دنیس سوارز، عملکرد لاکازت و وضعیت هکتور بلرین
صحبت‌های گلزنان بازی با چلسی
صحبت های کاپیتان کوشیلنی و الکساندر لاکازت پس از پیروزی مقابل چلسی
بالاگ: امری در تابستان بودجه کافی خواهد داشت!
گلیم بالاگ مفسر فوتبال و ژورنالیست معتبر اسکای اسپرت معتقد است که آرسنال در تابستان می‌تواند یه خانه تکانی اساسی در باشگاه داشته باشد....
میشل و ویلیامسون در جمع باشگاه صدتایی های آرسنال
باشگاه با تاخیر اما میشل را در لیست صدتایی ها قرار داد!

آخرین نظرات

xX.ArAs.Xx در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲۸ نوشت :
فاجعه و دیگر هیچ

مربوط به نگاهی به انقلاب تابستان 2018 !!!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
منچستر سیتی چرا نمیبازه :|

مربوط به آرسنال 1 چلسی 2 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
یوونتوس لااقل یه 20 میلیون بده ما ...رمزی مفت بره خیلی زور داره

مربوط به یوونتوس برای رمزی 20 میلیون میپردازد ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
واقعا موفقیت بزرگیه برای یه بازیکنی به سن 21 سال اونم تو لیگ بانوان


مربوط به لئا ویلیامسون برای صدمین بار با پیراهن آرسنال به میدان رفت
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۰/۲٦ نوشت :
خیلی شوکه کننده تصمیم گرفت...اما خوشحالم که تو آرسنال خداحافظی میکنه...کاش بتونیم به آمار 202 کلین شیت پیتر کمک کنیم.

مربوط به پیتر چک در پایان فصل از فوتبال خداحافظی میکند
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی