کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

مسابقه هیجان انگیز دیروز که در جریان آن 5 گل به ثمر رسید و در نهایت با برتری 3-2 آبی ها همراه شد. بازی بسیار جذاب بود ولی از طرفی ظرفیت های محدود، هر دو تیم را برای قرارگیری در جمع تاپ 4 نشان داد.

نحوه دفاع کردن بی نظم و پراشتباه  هر دو تیم در آغاز هر دو نیمه، موید این موضوع است که آنها کار بسیار سختی را برای قهرمانی در لیگ خواهند داشت.

مدافع سابق تیم ملی انگلیس و مفسر تلویزیون بی تی، ریو فردیناند در این باره گفت:" هیچکدام از این دو تیم، خود را در حد و اندازه های قهرمانی نشان ندادند، زیرا در کار دفاعی بسیار ضعیف بودند. برای موفقیت، شما باید در همه بخشهای زمین، تعادل داشته باشید."چلسی بشدت بدنبال بازگشت به جمع 4 تیم برتر لیگ و گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان است. کاری که تقریبا در تمام دوره مالکیت رومن آبراموویچ موفق به انجام آن شده اند.آرسنال نیز بعد از 22 سال مربیگری ونگر، به تازگی وارد دوران جدیدی با مربیگری امری شده است و نیم نگاهی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان و حضور در تاپ فور، دارد. کسب این سهمیه می تواند برای شروع امری عالی باشد زیرا باشگاه یک تغییر بنیادی در روش، فلسفه و مسیر بازی خود انجام داده است.

فارغ از اینکه، مائوریتزیو ساری و اونای امری، چه نتیجه ای در این لیگ کسب خواهند کرد، باید گفت هر دو آنها سبک و فلسفه ای دارند که شخصیت، رنگ، شور و هیجان را به لیگ برتر انگلیس می آورند و بازی روز شنبه ، موید این امر بود.ساری مربی ای است که طرفدار فوتبال سرعتی و تهاجمی است و او در ناپولی هم این امر را ثابت کرد. آنها با همین سبک در روز شنبه، از تیم آرسنال 2-0 جلو افتادند و موقعیتهای فراوانی را از دست دادند. جورجینیو و ادن آزارد در دو بازی اخیر چلسی، عملکرد خوبی را داشتند.ساری اعتقاد به فوتبال سرگرم کننده، هجومی و زیبا دارد و دیدن بازیهای چلسی در این فصل می تواند جذاب باشد.

از طرفی عملکرد خوب تاکتیکی امری کاملا در بازی دیشب مشهود بود و از حرکاتش مشخص بود که او انتظار ندارد که آرسنال تحت هدایت او، گامی رو به عقب بردارد. او اعتقاد به پرسینگ شدید در دفاع و بازی سازی از خط دفاع دارد که استراتژی پرریسکی است و با توجه به عملکرد فعلی بازیکنان، بنظر می رسد که هنوز کار زیادی برای رسیدن به سطح مناسب برای اجرای این تاکتیک، باقی مانده است.

با این حال، امری یک مربی پیش رو است و با وجود اینکه در حال گذراندن روزهای خوبی نیست ولی میداند که روزهای بد و خوب زیادی در فوتبال وجود دارد و او مصمم به اجرای رویکرد جسورانه خود میباشد.
 

ثبت نظر شما
18+1=

نظرات کاربران

در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۲٩ گفت »
1
ترکیب مورد علاقه من
......... اوبا.....لاکا.......
...........مسوت.........
...رمسی...گوندوزی...
...........توریرا...........
لیش..موست...سوکرا..ناچو
.............لنو..............

دیگر خبرهای آرسنال

ایوان گازیدیس مدیر اجرایی آرسنال به آث میلان پیوست
رائول سانلهی و وینای ونکاتشام بزودی جایگزین او خواهند شد.
اریک بایلی به آرسنال میآید ؟
مدافع باشگاه منچستریونایتد آماده ترک این باشگاه در ژانویه به مقصد آرسنال است!
لوئیس 0 آرسنال 9 (Continental cup )
میزبان گلباران شد!!!
من مسوت اوزیل هستم، هنوز تمام نشده‌ام
اوزیل درباره مقایسه شدنش با برکمپ، توسط هواداران توضیح می دهد.
امری بعد از پیروزی بر نیوکاسل پاسخ خبرنگاران را داد
رمزی خسته بود، فکر نمیکنم مشکلی باشد

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲٦ نوشت :
میزبان نابود شد :))

مربوط به لوئیس 0 آرسنال 9 (Continental cup )
Bahar در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲۵ نوشت :
چه جالب! نمیدونستم پشت شماره ۶ یه همچین ماجرایی هست. لیا فوق العاده ست و همچنان در حال پیشرفته. کاش همه (مخصوصا فیل نویل) قدر این استعداد ناب و توپچی به تمام معنا رو بدونن

راستی یه چیزی یادم ا...

مربوط به داستان زندگی لئا ویلیامسون از زبان خودش (قسمت اول)
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲۵ نوشت :
در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲۴ نوشت :
بازی نیوکاسل
چک عالی عالی عالی
سوکراتیس عالی
ژاکا عالی
بلرین عالی
لاکازت خوب،خیلی خوب
توریرا خوب اما هنو کار داره

مربوط به پیش‌بازی بازی هفته پنجم: نیوکاسل - آرسنال
علیرضاشنتیائی در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲۴ نوشت :
یاد هنگامی که درلندن جهانی داشتیم
درمیـان سربـلندان هـم نشانی داشتیم

مربوط به تساوی پیشکسوتان آرسنال و رئال مادرید
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی