کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

جو مونتمورو پس از پیروزی تیمش در اولین دیدار از فصل جدید با سایت رسمی آرسنال مصاحبه کرد:

 

در مورد عملکرد....

حرفه ای بود. خیلی حرفه ای بود. وستهم تیم خیلی خوبی بود و من این هفته این هشدار را دادم که آنها بازیکنانی در سطوح بالا جذب کرده اند. به خوبی سازمان دهی شده بودند و سرمربی خوبی هم دارند. ما همیشه مقابل تیم های خوب عملکرد خوبی از خود نشان می دهیم و مقابل آنها فقط باید صبور میبودیم و سازمانشان را در هم میشکستیم. این کار کمی کسل کننده و خسته کننده بود زیرا در عقب میدان پاسکاری میکردیم و منتظر موقعیتی بودیم تا به ناگاه جلو بکشیم. فکر میکنم بهترین زمان بازی گل دوم ما بود که موقعیت سازی بر اساس پاسکاری های خوبی رقم خورد. خیلی خوب بود.

 

در مورد عقب نشینی و شروع کند در نیمه دوم...

سرعت بازی ما بسیار مهم است. مخصوصا زمانی که توپ را در عقب میدان در اختیار داریم و سرعتی که به کمک آن به گل رسیدیم. در نیمه ی نخست ما چهار فرصت گلزنی داشتیم ، زمانی که سرعت را کم کردیم و با سه یا چهار پاس به گل رسیدیم. این بخشی از کاری بود که کردیم. اکنون ما فقط باید کمی پیوستگی پیدا کنیم و این در خلال بازی کردن به وجود می آید.

 

در مورد شروع فصل با کسب یک پیروزی...

همیشه این یک شتاب خوب است و شما فقط باید اجازه دهید که کارها پیش برود. مسئله ی هیجان انگیز این است که ما امروز فقط کمی تیم را تغییر دادیم و نتیجه گرفتیم و پس از آن شما میبینید که ما چه برداشتی از بازیکنانی که ذخیره بودند و به میادین بازگشتند داشتیم و این زمان هیجان انگیزی بود.

 

در مورد چالش وستهم...

آنها سازمان یافته عمل کردند و این اجازه را به ما ندادند در خط هافبک عملکرد خوبی داشته باشیم ، مخصوصا در نیمه ی اول و آنها خیلی خوب و حساب شده ( با دسیپلین ) این کار را انجام دادند. ما فقط باید صبوری میکردیم و از فرصت ها برای ضد حمله ها استفاده میکردیم. به وستهم اعتبار میدهم چون در طول فصل عملکرد خیلی خوبی داشتند و همینطور به مت اعتبار میدهم، کسی که یک تیم خوب را دور هم جمع کرد.

 

در مورد پست جدید دومنیک در دفاع راست...

دومنیک بازیکن فوق العاده ای است و میتواند در هر پستی بازی کند و به همین خاطر است که من دوست دارم او را در ترکیب تیمم داشته باشم. او میتواند در دفاع راست، دفاع چپ و در قلب دفاع بازی کند وحتی هر نقطه ی دیگری در زمین که این مسئله اهمیت بسیاری دارد. بخشی از تیم ماست. میبینید که کتی مک کیب اکثرا در نوک حمله بازی میکند و ناگهان به دفاع چپ باز میگردد و میشل که مدافع ماست بالاتر میرود و این جا به جایی ها روال است و شما نمیتوانید آن را از کار ما حذف کنید. دومنیک شخصیت بسیار حرفه ای دارد و کار کردن با او لذت بخش است.

 

در مورد حضور لیا ولتی در ترکیب اصلی تیم...

لیا در بازیسازی و به طور کلی در هر بخشی از بازی ما جایگاه ویژه ای دارد. زمانی که نیاز داریم او بازی را بشکند و بازی فشرده ای را از جانب ما سازمان دهی کند نقش خیلی مهمی برای ما دارد. او بازیکن بزرگیست و شخصیت جذابی هم دارد.

 

در مورد اینکه مک کیب دو گل به ثمر رساند...

ما روی جابه جایی پست بچه ها کار کرده ایم و این اعتقاد را داریم که حذف این بخش از کار ما غیر ممکن است. تا زمانی که ما به این کار اعتقاد داریم میتوانیم به تهدیداتمان ادامه دهیم.

 

در مورد اینکه این انتخاب را دارید که مید یا میدیما در پست هافبک بازی کنند...

تمامش در مورد پیدا کردن جا است. عقیده این است که بگردیم و ببینیم که کجا میتوانند فضای خوب پیدا کنند و اگر یک خط برای گذر کردن از آن وجود داشته باشد آنوقت گذر وجود خواهد داشت و بنابراین دوندگانی خواهیم داشت که بخواهند از آن خط گذر کنند. این کمی راز است که بین ماست و نمیخواهم از حالا درباره ی آن صحبت کنم اما همه ی آن چیزی که وجود دارد همان قانون گردش بازیکنان است. 

ثبت نظر شما
13+9=

نظرات کاربران

Bahar در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۳۰ گفت »
1
به نظرم فرق مونتمورو با لسا در اینه که مونته خوب میدونه چطور و کجا باید از بچه ها بازی بگیره. موقع تغییر پست بازیکنا با شناسایی توانایی های هر کدومشون سعی میکنه از همه امکاناتی که داره استفاده کنه و به همه بازیکنای خوبمون میدون بده. به نظر میرسه این فصل مشکل نیمکت نشینی های زمان لسا رو نداشته باشیم.
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۵/۳۰ گفت »
2
ممنون بابت ترجمه مصاحبه

چه مربی خوبیه :)

دیگر خبرهای آرسنال

اوزیل میتوانست به آسیا برود؛ اما آرسنال را ترجیح داد
مسوت اوزیل، پیشنهاد حقوق هفتگی ۱ میلیون پوندی یک باشگاه آسیایی را رد کرده بود تا در آرسنال بماند!
رم : بازیکنی برابر رمزی نمیدهیم
باشگاه رم سکوت خود را در مورد انتقال آرون رمزی و پاتریک شیک شکست!
ونگر روی کدام نیمکت می‌نشیند ؟!
پیرس: آرسن ونگر بزودی به دنیای فوتبال باز خواهد گشت
گرانیت ژاکا مورد انتقاد قرار گرفت
هجوم هوداران آرسنال در شبکه‌های اجتماعی به گرانیت ژاکا!
سه توپچی جزو بهترین های ماه اکتبر زنان
باید از تیم بانوان آرسنال درس گرفت

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۲۰ نوشت :
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۸ نوشت :
Michael Jackson

راستی کسی تونست بره باکو با یک با قره باغ رو ببینه ؟

----
رفتند . پایین سایتو چک کن. تو بخش گالری عکس ها عکساشون هست

مربوط به اوزیل: دوست دارم در آرسنال بازنشسته شوم
Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۸ نوشت :
@Michael Jackson
خوشحالم که بخش اولو دوست داشتی. واقعا نمیدونم در وصف این مرد چی میتونم بگم. معجزه کرد. باورم نمیشد همچین مربی ای باشه چون تجربه مربیگری تیم خیلی بزرگی رو نداشت . البته همون تیمی ک...

مربوط به داستان زندگی جو مونتمورو از زبان خودش (قسمت اول)
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۸ نوشت :
امیدوارم بتونم ازت یه امضا بگیرم...
راستی کسی تونست بره باکو با یک با قره باغ رو ببینه ؟🤔

مربوط به اوزیل: دوست دارم در آرسنال بازنشسته شوم
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۸/۱۷ نوشت :
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی