کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

درباره پیوستنش از لیگ 2 فرانسه به آرسنال ...
 به مانند ورود به دنیایی دیگر است. آرسنال یک باشگاه تاریخی و با سابقه، زیبا، مشهور، و یکی از بزرگترین باشگاههای اروپا با ستارگان زیادی است. . توضیح آنچه برای من رخ داده است بسیار سخت است، اما انگار در یک بعد دیگر قدم گذاشته ام. همه چیز متفاوت است.

درباره لیگ برتر انگلستان...
بازی ها در انگلستان سخت تر و پرفشارتر هستند. در انگلیس،بازیکنان باکیفیت از سراسر دنیا دور هم جمع شده اند و این موضوع قابل توجهی است. من خیلی سریع خود را با شرایط  حاضر وقف دادم و این موضوع مهمی برای من است. این موضوع برای من اهمیت است که بتوانم جایگاه خود را حفظ کنم و اکنون تازه شروع کار است.  من توانستم تا حدی جواب اعتمادی که به من شده بود تا بازی های لیگ را آغاز کنم را بدهم. وظیفه من است که بکار خود ادامه دهم و ما باید بتوانیم تا آنجا که می توانیم، برنده بازی های زیادی باشیم. من تمام امکانات لازم برای پیشرفت و موفقیت در آرسنال را دارم و ما همه امکانات لازم را برای رقم زدن یک فصل فوق العاده داریم.آرسنال باشگاهی است که در قلب من حضور دارد و از زمانی که کودک بودم، طرفدار آنها بودم. در کودکی،به همراه پدرم، فیلم بازی بازیکنانی مانند پاتریک ویرا، تیری آنری و دیگر بازیکنان تاریخ ساز فرانسوی را می دیدیم. وقتی که از علاقه آرسنال به جذب خود مطلع شدم، لحظه ای درنگ نکردم. البته اکنون اندکی مشهور تر شده ام. اما من سعی میکنم تا مغرور نشوم. فارغ از اتفاقات خوبی که بیرون از زمین برای من در جریان است، اما فوتبال چیزی است که بیشتر از همه چیز مرا به وجد میاورد.استیل و ویژگی های ظاهری از  جمله مدل موهای  من از زمانی که بچه بودم، همین گونه بوده است و در ادامه نیز این چنین خواهد بود.

درباره بازی در تیم ملی فرانسه...
اکنون، تمام فکر من بر روی اهدافم در باشگاه آرسنال متمرکز شده است. من عجله ای ندارمو معتقدم که هرچیزی در وقت معینش اتفاق خواهد افتاد. اما قطعا این موضوع برای من بمانند یک رویاست. من همه کار انجام می دهم تا روزی آنجا باشم. اگر بتوانم موفق شوم، فوق العاده خواهد بود.

ثبت نظر شما
0+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
توپچی‌ها با نتیجه ۱-۰ موفق شدند ناپولی را در ایتالیا شکست دهند و راهی نیمه نهایی لیگ اروپا شوند.
مصاحبه امری پیش از بازی برگشت برابر ناپولی
اونای امری معتقد است که توازن قدرت مشخصی بین توپچی‌ها و ناپولی برقرار است، و شانس صعود دو تیم به نیمه نهایی لیگ اروپا را پنجاه پنجاه می‌داند.
آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
یک ماه تلاش برای خرید سوارز و ٩۵ دقیقه بازی !!!
لوکاس را تعویض کردم چون جو برضد او بود
اونای امری پس از کسب پیروزی ٠-١ مقابل واتفورد مقابل خبرنگاران حاضر شد و نظراتش را در مورد این بازی اظهار کرد.
آرسنال در فکر خرید از تاتنهام است ؟
یک یهودای دیگر در تاتنهام ظهور خواهد کرد ؟!

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۸ نوشت :
بدبخت سوارز مصدومه

مربوط به آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
amir در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
خیلی جالبه اسم من توی لیست هست،چون 2014 ثبت نام کرده بودم، اما خیلی وقته وارد سایت باشگاه نشده بودم و فهمیدم که ایمیل منو شناسایی نمی کنه،اونوقت اسم من رو یادشون بوده

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
سلام،من به تازگی اسممو ثبت کردم!کی میاد تو لیست؟؟؟؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
امیدوارم فردا جلو واتفورد خوب بازی کنیم. ما دو روز کمتر از ناپولی استراحت میکنیم ! یه سری از بازیکنا باید استراحت کنن برای بازی برگشت با ناپولی :( از اونطرف بازی با واتفورد هم از نظر چهارم شدن مهمه. چ...

مربوط به رمزی: ما برای این برد خیلی سختی کشیدیم!
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
@Michael Jackson

باریکلا خوشم اومد درست گفتی

مربوط به مید بهترین بازیکن ماه مارس سوپرلیگ شد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی