کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

اگرچه اولین هفته لیگ برتر بانوان بلافاصله پس از بازی های ملی آغاز شد و بازیکنان آرسنال همچنان به دلیل مصدومیت همچنان درگیر بازگشت به شرایط خوب جسمانی خود بودند توپچی ها موفق شدند ترکیب خیلی خوبی را به میدان بفرستند. چگونه توانستید موفق به انجام این کار شوید؟

 

" ما فقط بخش کوچیکی از تیم لیورپول و سبک اصلی بازی آنها را دیدیم و احساس کردیم که در مناطق خاصی از زمین میتوانیم بیشتر بر حریف خود غلبه کنیم."

 

"همیشه سعی میکنیم حداکثر مالکیت توپ را از آن خود کنیم. این طبیعت و سبک بازی ماست. ما تنها این سبک از بازی را راهکار مثبت و پیشگیرانه میدانیم."

 

"گمان میکنم که این بخش از کار به کاری که فصل قبل انجام میدادیم و لیسا اونز و کتی مکیب در عقب زمین نقش هجومی را هم بازی میکردند اضافه شده است و روز یکشنبه بهترین روز برای انجام این کار بود زیرا لیورپول با وینگ های عقب بازی میکرد بنابراین توانایی ما برای پیشروی و بهره برداری از فضاهای آن مناطق بیشتر شد."

 

"ما توجه کردیم تا خطوطی را برای پاسکاری در تمامی فضای زمین و جایگیری در مهمترین نقاط کلی زمین ایجاد کنیم. ما تعداد زیادی بازیکن داشتیم که خوب به سمت جلو پیشروی میکردند و جایگیری خوبی در زمین داشتند."

 

" آنها مطمئن نبودند که چه بازیکنی را باید بگیرند و کدام را نباید بگیرند و میخواهم این را بگویم که زمانی که بازیکنانی را از پستی خارج میکنید و دیگر بازیکنان را وارد آن پست میکنید و شروع به چرخش بازیکنان در موقعیت های مختلف میکنید ، بسیار سخت است که بتوانید کد گذاری کنید."

 

"ما یک هدف ذهنی ساختیم و آن این است که امسال قهرمانی در لیگ برای ما بسیار مهم است. ما واقعا میخواهیم قهرمانی در لیگ را از آن خود کنیم. جامها مهم و عالی هستند اما برای ما حقیقت این است که میخواهیم آن تیمی که مد نظرمان است باشیم بنابراین تمرکز بر لیگ و در هر بازی اهمیت بسیاری دارد."

 

"من خوشحال هستم زیرا لیورپول تیم خیلی خوبی است و آنها شاید آن تیمی که روز یکشنبه نشان دادند نیستند." 

ثبت نظر شما
0+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
توپچی‌ها با نتیجه ۱-۰ موفق شدند ناپولی را در ایتالیا شکست دهند و راهی نیمه نهایی لیگ اروپا شوند.
مصاحبه امری پیش از بازی برگشت برابر ناپولی
اونای امری معتقد است که توازن قدرت مشخصی بین توپچی‌ها و ناپولی برقرار است، و شانس صعود دو تیم به نیمه نهایی لیگ اروپا را پنجاه پنجاه می‌داند.
آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
یک ماه تلاش برای خرید سوارز و ٩۵ دقیقه بازی !!!
لوکاس را تعویض کردم چون جو برضد او بود
اونای امری پس از کسب پیروزی ٠-١ مقابل واتفورد مقابل خبرنگاران حاضر شد و نظراتش را در مورد این بازی اظهار کرد.
آرسنال در فکر خرید از تاتنهام است ؟
یک یهودای دیگر در تاتنهام ظهور خواهد کرد ؟!

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۸ نوشت :
بدبخت سوارز مصدومه

مربوط به آینده‌ی سوارز در آرسنال چه می شود؟
amir در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
خیلی جالبه اسم من توی لیست هست،چون 2014 ثبت نام کرده بودم، اما خیلی وقته وارد سایت باشگاه نشده بودم و فهمیدم که ایمیل منو شناسایی نمی کنه،اونوقت اسم من رو یادشون بوده

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۷ نوشت :
سلام،من به تازگی اسممو ثبت کردم!کی میاد تو لیست؟؟؟؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
امیدوارم فردا جلو واتفورد خوب بازی کنیم. ما دو روز کمتر از ناپولی استراحت میکنیم ! یه سری از بازیکنا باید استراحت کنن برای بازی برگشت با ناپولی :( از اونطرف بازی با واتفورد هم از نظر چهارم شدن مهمه. چ...

مربوط به رمزی: ما برای این برد خیلی سختی کشیدیم!
Vishka در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۲۵ نوشت :
@Michael Jackson

باریکلا خوشم اومد درست گفتی

مربوط به مید بهترین بازیکن ماه مارس سوپرلیگ شد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی