کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

دو مهره تاثیر گذار نیوکاسل، جنجو شلوی و مت ریچی که بدلیل مصدومیت از ناحیه ران و زانو، از شرایط بازی برای نیوکاسل به دور بودند برای بازی فردا مقابل آرسنال آماده خواهند بود.

🔸 بنیتز در این باره گفت:بسیار خوب است که شلوی و ریچی به تمرینات بازگشته اند. در تمرینات هرکدام از بازیکنان مصدومیتهای ریز و درشتی دارند و ما باید تصمیم بگیریم که چه کسی قادر به بازی کردن است و چه کسی نیست. اما هم ریچی و هم شلوی در ترکیب تیم فردا قرار خواهند داشت.آرسنال اما در حالی پس از سپری کردن وقفه بازیهای ملی، به سنت جیمزز پارک می آید که خوشبختانه هیچ مصدومیت تازه ای برای بازیکنان تیم پیش نیامده است. امری امیدوار است تا بتواند از مزایای خداحافظی اوزیل از تیم ملی، بخوبی بهره ببرد. او به تزگی پس از جنجالهای فراوان بدلیل عملکرد ضعیفش در جام جهانی و مسائل سیاسی از تیم ملی آلمان خداحافظی کرده است.

🔸 امری در این باره گفت: بازیکنانی که عادت دارند تا دروقفه های بازیهای ملی، بازی کنند، در بازیهای مهم از هویت و شخصیت خود دفاع میکنند و هنگامیکه یک بازیکن با بازیهای ملی خداحافظی می کند، من فکر میکنم که باز هم برای او سودمند است زیرا حالا مجال آنرا دارد تا صد در صد تمرکز خود را برای تیم باشگاهی خود بگذارد.دلیلی که مسوت برای من اهمیت دارد این است که او هر روزه بر سر تمرینات ما، تمرکز کاملی دارد و سه روز نیز به استراحت میپردازد. او مانند دیگر بازیکنان، بخوبی در تیم کار می کند و روابط خوبی را با باقی تیم دارد و همچنین باهم هستیم تا تیم را پیشرفت دهیم. من عملکرد او را کاملا زیر نظر دارم و اعتقاد دارم،او تمام تمرکز خود را برای تیم میگذارد.

🔹اخبار دو تیم
دو بازیکن نیوکاسل، جنجو شلوی و مت ریچی که بدلیل مصدومیت از ناحیه ران و زانو، از شرایط بازی برای نیوکاسل به دور بودند برای بازی فردا مقابل آرسنال آماده خواهند بود. با این حال، سالومون روندون و د آندره یلدین بدلیل حضور در تیم های ملیشان و دیر ملحق شدن به تیم، به احتمال فراوان در ترکیب اصلی بازی نخواهند بود.در آرسنال مصدوم جدیدی دیده نمیشود، ایوبی که بدلیل بیماری بازی قبل تیم را از دست داده بود، در دسترس خواهد بود. اما عده ای از بازیکنان آرسنال نیز در هفته گذشته برای تیم های ملیشان به میدان رفته اند و خستگی ناشی از آن را همراه خود دارند. سئاد کولاسیناچ( مصدومیت از ناحیه زانو)، لورن کوشیلنی ( مصدوم از ناحیه آشیل)، کارل جنکینسون ( مصدوم از ناحیه مچ پا) و اینزلی میتلند نایلز ( مصدوم از ناحیه پا) غایبان بازی فردا خواهند بود


🔹پیش‌بینی پل مرسون
تیم آرسنال هنوز کاملا شکل نگرفته است و به هر تیمی اجازه می دهد تا شانس برد بازی مقابلش را داشته باشد.با این حال نمی توان به نیوکاسل اعتماد داشت تا در مقابل تیمهای بزرگ نتیجه بگیرد. آنها قطعا مقابل آرسنال موقعیتهای زیادی نخواهد داشت. آرسنال قطعا دست بالا را خواهد داشت. نیوکاسل عقب می نشیند و دفاع می کند و آرسنال نیز سد دفاعی آنها را خواهد شکست.
پیش بینی پل مرسون: 2-1 به سود آرسنال
 

ثبت نظر شما
2+1=

نظرات کاربران

در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲۴ گفت »
1
بازی نیوکاسل
چک عالی عالی عالی
سوکراتیس عالی
ژاکا عالی
بلرین عالی
لاکازت خوب،خیلی خوب
توریرا خوب اما هنو کار داره

دیگر خبرهای آرسنال

 آرسنال 2 اورتون 1 The Fa WSL
کویین و میدیما جایگاه آرسنال را در صدر مستحکم تر کردند...
تصمیمات امری برای بازی چرخشی
گاهی تعویض‌های امری سوال برانگیز است، او در رابطه با این تعویض‌هایش به arsenal player چنین گفت...
نگاهی به عملکرد دو مربی آرسنال
امری یا ونگر ؟ مقایسه ای به بهانه ی سالگرد خداحافظی ونگر!
مصاحبه امری بعد از شکست ناپولی
اونای امری بعد از شکست ناپولی مقابل دوربین خبرنگاران نشست...
آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
توپچی‌ها با نتیجه ۱-۰ موفق شدند ناپولی را در ایتالیا شکست دهند و راهی نیمه نهایی لیگ اروپا شوند.

آخرین نظرات

محسن در تاریخ ۱۳٩۸/۰۲/۰۱ نوشت :
امسال هرچی ضربه خوردیم از بازیکنای خاص ونگر بود
هرچی بازی خوبم داشتیم از ثمرات بازی توریرا و گندوزی بود و الا به ۶۳ امتیاز نمیرسیدیم

مربوط به نگاهی به عملکرد دو مربی آرسنال
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۱ نوشت :
مرسی امری
بازی خوبی بود...امیدوارم ساوت و ولوز ببریم...فکر کنم رمزی مصدومه برای دو هفته

مربوط به مصاحبه امری بعد از شکست ناپولی
منصور حسینی ابوعلی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۱ نوشت :
این به استن بگید دوست داری در باشگاه باشی یه دفاع یه پیستون یه هافبک باکس تو باکس یه هافبک راست بهترین باشند جوان

مربوط به مصاحبه امری بعد از شکست ناپولی
منصور حسینی ابوعلی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۱ نوشت :
استن باشگاه رو بفروش هواداران کانون ها پلاکارد آور ده شلوغ کنند بخصوص لندن و استادیوم

مربوط به آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۰ نوشت :
هواداران آرسنال د ر ایران و جهان و لندن را به کمک کانون هواداری پلاکارد بیارن شهرشون شلوغ کنند کرونکه برو ما گروه مالکیت مک دونالد ردبولز وودافون تویوتا نایک رو می خوایم

مربوط به آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی