کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

برد پر گل توپچی ها را مدیون شروع زیبای دنیله ون د دن دنک و هنر تمام کنندگی او و پاس زیبای کیم لیتل به او در محوطه ی جریمه هستیم. دنیله با گل خود در دقایق ابتدایی بازی نوید یک بازی پر گل را داد.

 

15 دقیقه پس از گل ون د دنک ، پای میدیما در این بازی نیز به گلزنی باز شدمیدیما از اشتباه دفاع و دروازه بان لوئیس به خوبی استفاده کرد و حساب کار را دو بر صفر به نفع توپچی ها کرد اما این کافی نبود و بلافاصله بعد کتی مک کیب جوان که این روزها خوش میدرخشد برای بار سوم دروازه ی میزبان را گشود.

 

درست یک دقیقه پس از گل مک کیب و 6 دقیقه پس از گل اول ویویان میدیما ، باز هم  ویویان موفق شد دروازه بان لوئیس را جا بگذارد و دقیقه ی 27 بازی از فاصله ی 6 یاردی برای بار دوم دروازه ی حریف را باز کرد. این یعنی دختران آرسنال در عرض 27 دقیقه 4 بار دروازه ی لوئیس را باز کردند.

 

پس از گل چهارم آرسنال کمی از فشار خود کم کرد اما باز هم دنیله ون د دنک در صدد بود موقعیتی را روی دروازه ی حریف ایجاد کند. با خطایی که به روی دنیله در محوطه ی جریمه انجام شد پایش پیچید و نقش بر زمین شد. داور با نشان دادن نقطه ی پنالتی کیم لیتل را در فرصت گلزنی قرار داد. کیم نیز به خوبی توپ را به گل تبدیل کرد و پنجمین گل آرسنال به نام لیتل ثبت شد

 

در ادامه تیم لوئیس در دفاع باز هم خشن ظاهر شد و با خطایی که بازیکنان لوئیس روی میدیما در محوطه ی جریمه داشتند باز هم این فرصت به کیم لیتل رسید تا دروازه ی میزبان را برای بار دوم از روی نقطه ی پنالتی باز کند. با این حساب نیمه ی نخست با شش گل به نفع توپچی ها به پایان رسید.

 

در نیمه ی دوم لوئیس عملکرد دفاعی بهتری داشت اما باز هم توپچی ها دست از تلاش برنداشتند و لیسا اونز روی پاس زیبای میدیما توانست در دقیقه ی 57 گلزنی کند.

به دقیقه نکشید که ویویان میدیما برای دومین بار در این هفته موفق شد هت تریک کند.  ویویان به خوبی هشتمین گل را به ثمر رساند. این مهاجم هلندی 22 ساله باز هم از اشتباهات مدافعان و دروازه بان به خوبی استفاده کرد و با پای چپ دروازه ی لوئیس را باز کرد.

 

تحت تاثیر درخشش میدیما ، کیم لیتل نیز با همکاری جردن نابز صاحب یک موقعیت عالی شد و او نیز با گلی که به ثمر رساند هم هت تریک کرد و هم آرسنال را در دقیقه 68 به گل نهم رساند.

 

این بازی در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید و میهمان موفق شد میزبان را در دومین بازی از دور گروهی کانتی کاپ گلباران کند.

 

پس از این دیدار آرسنال باید چهارشنبه 19 سپتامبر  به مصاف یوویل تاون در لیگ برتر برود.

ثبت نظر شما
14+5=

نظرات کاربران

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲۸ گفت »
1
[email protected]

سلام امروز هایلایتو گذاشتیم. حتما کانالو چک کنین
hoseyn در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲٦ گفت »
2
عجب برد باحالی. خیلی چسبید. کاش هایلایت بازی رو هم تو کانال میگذاشتید
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲٦ گفت »
3
میزبان نابود شد :))

دیگر خبرهای آرسنال

نگاهی به شایعات زیاد و بی‌ثمر آرسنال!
بازیکنانی که بیشترین بهره را برای آرسنال خواهند داشت...
رئیس یوفا نسبت به فینال باکو واکنش نشان داد!
الکساندر سفرین رئیس یوفا نسبت به حواشی پیرامون فینال لیگ اروپای امسال در باکو واکنش نشان داد.
امری در حال صحبت با بازیکنان آرسنال
اونای امری مشغول صحبت رو در رو با ستاره های تیم خود قبل از تعطیلات تابستانی پیش روست.
بعد از کراسکو، حالا تمرکز روی فریزر است
رایان فریزر درخواست بورنموث برای تمدید قرار داد را رد کرده است!
آرسنال آماده است قرارداد لاکازت و اوبامیانگ را تمدید کند
توپچی ها تمایل دارند تا با بالا بردن حقوق مهاجمین تا سقف ۲۰۰ هزار پوند در هفته قدرت خط حمله ی خود را برای سال های آینده تضمین کنند.

آخرین نظرات

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
@مهرزاد : چه کنیم داداش ؟!

مربوط به 6 بازیکن جوان و آینده‌دار آرسنال
مهرزاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲۱ نوشت :
آقا آرمان خودت رو با این "استعدادهای آرسنال" خسته نکن. هر فصل خصوص زمان ونگر 10 تا استعداد "ناب" داریم که آخر سر هم هیچی نمی شن. مهم این نیست که طرف تو 16 سالگی بیاد واسه ترکیب اصلی بازکن مهم بعدش هس...

مربوط به 6 بازیکن جوان و آینده‌دار آرسنال
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲۱ نوشت :
جالب بود 2007یعنی بعد از سالی که ما رفته بودیم فینال لیگ قهرمانان. احتمالا بخاطر همین یه مدت المونیا بد جور خوب دروازبانی می کرد!

مربوط به جنگ و دعوای لمان و آلمونیا بعد از سال‌ها
RaMiN GuNNeR در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۱٩ نوشت :
واقعا دیابی خیلی ناب بود
خیلی حیف شد
چه استایلی
چه پا به توپی
حیف و صد حیف

مربوط به جوانانی که قرار بود آینده آرسنال باشند، چه میکنند؟!
علی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۱۷ نوشت :
آرسنال با این بودجه کم هیچ چی نمیشه تیم با این افتخر و این پتانسیل و شخصیت و اعتبار نابود شده. درعجبم چرا توپچی های عصبانی و هجومی آرسنال سکوت کردن

مربوط به سرنوشت آرسنال در نقل و انتقالات
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی