کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

برد پر گل توپچی ها را مدیون شروع زیبای دنیله ون د دن دنک و هنر تمام کنندگی او و پاس زیبای کیم لیتل به او در محوطه ی جریمه هستیم. دنیله با گل خود در دقایق ابتدایی بازی نوید یک بازی پر گل را داد.

 

15 دقیقه پس از گل ون د دنک ، پای میدیما در این بازی نیز به گلزنی باز شدمیدیما از اشتباه دفاع و دروازه بان لوئیس به خوبی استفاده کرد و حساب کار را دو بر صفر به نفع توپچی ها کرد اما این کافی نبود و بلافاصله بعد کتی مک کیب جوان که این روزها خوش میدرخشد برای بار سوم دروازه ی میزبان را گشود.

 

درست یک دقیقه پس از گل مک کیب و 6 دقیقه پس از گل اول ویویان میدیما ، باز هم  ویویان موفق شد دروازه بان لوئیس را جا بگذارد و دقیقه ی 27 بازی از فاصله ی 6 یاردی برای بار دوم دروازه ی حریف را باز کرد. این یعنی دختران آرسنال در عرض 27 دقیقه 4 بار دروازه ی لوئیس را باز کردند.

 

پس از گل چهارم آرسنال کمی از فشار خود کم کرد اما باز هم دنیله ون د دنک در صدد بود موقعیتی را روی دروازه ی حریف ایجاد کند. با خطایی که به روی دنیله در محوطه ی جریمه انجام شد پایش پیچید و نقش بر زمین شد. داور با نشان دادن نقطه ی پنالتی کیم لیتل را در فرصت گلزنی قرار داد. کیم نیز به خوبی توپ را به گل تبدیل کرد و پنجمین گل آرسنال به نام لیتل ثبت شد

 

در ادامه تیم لوئیس در دفاع باز هم خشن ظاهر شد و با خطایی که بازیکنان لوئیس روی میدیما در محوطه ی جریمه داشتند باز هم این فرصت به کیم لیتل رسید تا دروازه ی میزبان را برای بار دوم از روی نقطه ی پنالتی باز کند. با این حساب نیمه ی نخست با شش گل به نفع توپچی ها به پایان رسید.

 

در نیمه ی دوم لوئیس عملکرد دفاعی بهتری داشت اما باز هم توپچی ها دست از تلاش برنداشتند و لیسا اونز روی پاس زیبای میدیما توانست در دقیقه ی 57 گلزنی کند.

به دقیقه نکشید که ویویان میدیما برای دومین بار در این هفته موفق شد هت تریک کند.  ویویان به خوبی هشتمین گل را به ثمر رساند. این مهاجم هلندی 22 ساله باز هم از اشتباهات مدافعان و دروازه بان به خوبی استفاده کرد و با پای چپ دروازه ی لوئیس را باز کرد.

 

تحت تاثیر درخشش میدیما ، کیم لیتل نیز با همکاری جردن نابز صاحب یک موقعیت عالی شد و او نیز با گلی که به ثمر رساند هم هت تریک کرد و هم آرسنال را در دقیقه 68 به گل نهم رساند.

 

این بازی در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید و میهمان موفق شد میزبان را در دومین بازی از دور گروهی کانتی کاپ گلباران کند.

 

پس از این دیدار آرسنال باید چهارشنبه 19 سپتامبر  به مصاف یوویل تاون در لیگ برتر برود.

ثبت نظر شما
19+6=

نظرات کاربران

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲۸ گفت »
1
[email protected]

سلام امروز هایلایتو گذاشتیم. حتما کانالو چک کنین
hoseyn در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲٦ گفت »
2
عجب برد باحالی. خیلی چسبید. کاش هایلایت بازی رو هم تو کانال میگذاشتید
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۲٦ گفت »
3
میزبان نابود شد :))

دیگر خبرهای آرسنال

صحبت‌های امری بعد از شکست مقابل ساوتهمپتون
کنفرانس مطبوعاتی اونای امری پس از شکست ۳-۲ مقابل ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
آرسنال بدنبال جذب وینگر آرژانتینی بوکاجونیورز در ژانویه می باشد
آرسنال در حال آماده ساختن پیشنهادی برای جذب کریستین پاون می باشد.
ساوتهمپتون در هفته هفدهم لیگ برتر
پیش بازی دیدار آرسنال و ساوتهمپتون از هفته هفدهم لیگ برتر
صحبت های امری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با ساوتهمپتون
اونای امری درباره وضعیت تیم پیش از جدال سخت با ساوتهمپتون، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد
سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
قیاس سانچز امری و سانچز ونگر جالب میشود ....

آخرین نظرات

Ali coyg در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
فک نمیکنم ارسنال فنی باشه ک از پیوستن سانچز(رفته بود یونایتد جام فتح کنه)استقبال کنه هرکی رفت به سلامت سانچز دیگه جایی تو دل هوادارا نداره

مربوط به سانچز در راه بازگشت به آرسنال است!
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۴ نوشت :
ریبوار حسن نژاد در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
امیدوارم که انجام باشه چون واقعا تیم به یک بازیکن کلیدی نیاز داره. سانچز جنگنده و پرتلاشه و اگر به آرسنال برگرده قطعا به روزای اوج خودش برمیگرده

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
امین در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
به نظرم هر بازیکنی از بارسلونا بخریم برد کردیم چون بارسا خیلی محتاط عمل می کنه در خرید بازیکن و اکثر بازیکنای کلاس جهانی در این تیم فرصت بازی نمی کنن و یک تجربه خوب هم در خصوص خرید سانچز داشتیم. اگر ...

مربوط به دنیس سوارز در راه پیوستن به آرسنال؟
آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۷/۰٩/۲۳ نوشت :
:D من موافق هستم .... الکسیس خیلی به درد امری میخوره، برعکسه اوزیل

مربوط به معاوضه‌ی سانچز و اوزیل؟! هرگز نگو، هرگز!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی