کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 
ملی‌پوش سابق انگلستان می‌گوید عدم حضور منظمش در ترکیب توپچی‌ها در اواخر دورانش در شمال لندن، انگیزه‌اش برای فوتبال را کاهش داده است.
 
به‌گفته تئو ولکات، عدم حضور منظم او در میدان تحت هدایت آرسن ونگر او را به فوتبال کم علاقه کرده است. ژانویه گذشته، این وینگر ۲۹ ساله برای پذیرش چالش‌های جدید، با مبلغ ۲۰ میلیون پوند از شمال لندن به مقصد مرسی‌ساید نقل مکان کرد. انتقال ولکات به گودیسون پارک، پایانی بود بر ۱۲ سال حضور او در استادیوم امارات، که در ۳۹۷ مرتبه حضور خود با پیراهن آرسنال موفق شد ۱۰۸ گل به ثمر برساند.ولکات که در این دوران موفق شد دو بار جام حذفی را بالای سر ببرد و ۴۷ بازی ملی را پیراهن انگلستان به ثبت برساند، در نهایت به سمت درهای خروجی باشگاه هدایت شد.
 
او در گفتگو با Sky Sports، درمورد استفاده ونگر از دیگر مهره‌های هجومی به جای او اظهار داشت: "نمی‌خواهم دروغ بگویم، تا حدودی علاقه‌ام به فوتبال را از دست داده‌ام. زیرا علیرغم عملکردهای خوبی که داشتم، شانس کمی برای بازی پیدا می‌کردم.
 
 
به‌ثمر رساندن بیش از صد گل در آرسنال دستاورد بزرگی برایم است، اما نمی‌خواهم دروغ بگویم، یک فصل و نیم آخر برایم سخت بود. اینکه نتوانستم در تیم باشم و مرتبا از ترکیب خارج می‌شدم، واقعا برایم سخت بود.حس کردم که باید دوباره هیجان فوتبال را تجربه کنم. و به این نتیجه رسیدم که دیگر نمی‌توانم در آرسنال بمانم.در همان زمان سم [الدردایس] با من تماس گرفت، و با خود گفتم 'بله، این انتقال برایم مناسب است'. دوباره انگیزه و هیجان را در خود حس کردم، و صادقانه بگویم، جای بهتری از اینجا وجود نداشت، حالا با لبخند بر لب فوتبال بازی می‌کنم. دوباره عشق به فوتبال را تجربه کردم.
 
ولکات اعتراف می‌کند که جدایی از آرسنال در ابتدا برایش دشوار بوده است، اما حالا در فصل ۲۰۱۸/۱۹ در مرسی‌ساید جا افتاده است.
 
او افزود: ترک آرسنال واقعا دشوار بود، نمی‌توانم دروغ بگویم. وقتی برای مدت طولانی در یک جا هستید تصمیم‌گیری برایتان دشوار است، اما احساس کردم این تصمیم درستی برایم است.سخت‌ترین کار پیش از انتقال، ترک خانواده‌ام برای مدتی طولانی بود. این تنها قطعه باقیمانده از پازل بود که با شروع فصل جدید تکمیل شد. حس می‌کردم بخشی از من در آرسنال است ولی بخشی دیگر در اینجا.دو هفته بعد از انتقالم به اینجا با آرسنال رودررو شدیم [که به پیروزی ۵-۱ آرسنال ختم شد] و هنوز بخشی از من در آنجا بود زیرا برایم خیلی زود بود.
 
ولکات یکشنبه بار دیگر  در استادیوم امارات با توپچی‌ها رودررو خواهد شد.
 
او احتمالا به‌دنبال این است تا عملکردش را مقابل اونای امری و تیمش به رخ بکشد، تا اینجای کار هم موفق به زدن دو گل و ثبت یک پاس گل برای تافی‌ها شده است.

ثبت نظر شما
9+3=

نظرات کاربران

در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۰۱ گفت »
1
بازی اورتون
چک عالی، این 4مین بازیه که عالی شده،مثله زمان چلسی ،فوق العاده.
توریرا دیگه ترکونده، کانته و.. رو گذاشته جیبش.
لاکازت فوق العاده
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۳۱ گفت »
2
رفتن ولکات برای من تلخ بود و به نظرم کادر فنی اشتباه بزرگی مرتکب شد که ولکات و ژیرو رو در ژانویه از دست داد و اوبامایانگ رو خرید که نمیتونست تو اروپا لیگ بازی بکنه !!!!! اگه اونا بودن شاید اروپا رو میرفتیم و الان تو چمپیونز میبودیم😬

دیگر خبرهای آرسنال

کنفرانس خبری امری بعد از شکست باته
بازی کردن یا نکردن اوزیل دست اوست. باشد، بازی میکند. نباشد؛ نه !
مصاحبه مفصل امری پیش از بازی با باته
تعادل میان حمله و دفاع، وضعیت اوزیل، اخبار تیم و بیشتر.
 آرسنال 3  یوویل تاون  0 The Fa WSL
دو بازی کمتر داریم...همه چیز در دست ماست
گندوزی : هیچکس اسمم را نشنیده بود...
حیرت گندوزی از تاثیر آرسنال بر روند پیشرفت و شناخته شدن او در جهان فوتبال ...
حاشیه امنیت اوزیل در قراردادش با آرسنال
ونگر: ممکن است بندهای قرارداد اوزیل، وی را در حاشیه امنیت قراردهد.

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۳ نوشت :
@Michael Jackson

با اینهمه مصدوم خیلی سخته ولی امیدواریم

مربوط به آرسنال 3 یوویل تاون 0 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۲ نوشت :
امیدوارم تو فینال بزنیم من سیتی رومربوط به آرسنال 3 یوویل تاون 0 The Fa WSL
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۲ نوشت :
همتون چهره شدن و بزرگ شدن رو مدیون ارسنال هستید...تنها باشگاه بزرگی که به بازیکن خیلی کوچیک هم بها میده و ارزش قائله واسشون....ولی حیف اکثرتون نمک نشناسید و بعد چهره شدنتون یادتون میره از کجا امدید کج...

مربوط به گندوزی : هیچکس اسمم را نشنیده بود...
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۳۰ نوشت :
اشکال نداره... ایشالا قهرمان لیگ میشیم و بریم لیگ قهرمانان سال بعد...تیم نیاز به زمان داره.
اون تیم آقایونه که یکی پس از دیگری داره گند میزنه :))...تیم بانوان کارش درسته :)


مربوط به کنفرانس مطبوعاتی مونتمورو پس از حذف از جام حذفی
Arsenal mohammad در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٩ نوشت :
در نقد این رفتار باید گفت که اصلا حرفه ای نیست یک بازیکن راجب باشگاه سابقش این جوری حرف بزنه، درسته که آرسنال شاید مثل اوایل دهه 2000 نیست اما این دلیل بر کم ارزش کردن تیم بزرگی مثل آرسنال نیست، برای...

مربوط به پیام تحریک‌کننده ژسنی برای آرون رمزی!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی