کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 
ملی‌پوش سابق انگلستان می‌گوید عدم حضور منظمش در ترکیب توپچی‌ها در اواخر دورانش در شمال لندن، انگیزه‌اش برای فوتبال را کاهش داده است.
 
به‌گفته تئو ولکات، عدم حضور منظم او در میدان تحت هدایت آرسن ونگر او را به فوتبال کم علاقه کرده است. ژانویه گذشته، این وینگر ۲۹ ساله برای پذیرش چالش‌های جدید، با مبلغ ۲۰ میلیون پوند از شمال لندن به مقصد مرسی‌ساید نقل مکان کرد. انتقال ولکات به گودیسون پارک، پایانی بود بر ۱۲ سال حضور او در استادیوم امارات، که در ۳۹۷ مرتبه حضور خود با پیراهن آرسنال موفق شد ۱۰۸ گل به ثمر برساند.ولکات که در این دوران موفق شد دو بار جام حذفی را بالای سر ببرد و ۴۷ بازی ملی را پیراهن انگلستان به ثبت برساند، در نهایت به سمت درهای خروجی باشگاه هدایت شد.
 
او در گفتگو با Sky Sports، درمورد استفاده ونگر از دیگر مهره‌های هجومی به جای او اظهار داشت: "نمی‌خواهم دروغ بگویم، تا حدودی علاقه‌ام به فوتبال را از دست داده‌ام. زیرا علیرغم عملکردهای خوبی که داشتم، شانس کمی برای بازی پیدا می‌کردم.
 
 
به‌ثمر رساندن بیش از صد گل در آرسنال دستاورد بزرگی برایم است، اما نمی‌خواهم دروغ بگویم، یک فصل و نیم آخر برایم سخت بود. اینکه نتوانستم در تیم باشم و مرتبا از ترکیب خارج می‌شدم، واقعا برایم سخت بود.حس کردم که باید دوباره هیجان فوتبال را تجربه کنم. و به این نتیجه رسیدم که دیگر نمی‌توانم در آرسنال بمانم.در همان زمان سم [الدردایس] با من تماس گرفت، و با خود گفتم 'بله، این انتقال برایم مناسب است'. دوباره انگیزه و هیجان را در خود حس کردم، و صادقانه بگویم، جای بهتری از اینجا وجود نداشت، حالا با لبخند بر لب فوتبال بازی می‌کنم. دوباره عشق به فوتبال را تجربه کردم.
 
ولکات اعتراف می‌کند که جدایی از آرسنال در ابتدا برایش دشوار بوده است، اما حالا در فصل ۲۰۱۸/۱۹ در مرسی‌ساید جا افتاده است.
 
او افزود: ترک آرسنال واقعا دشوار بود، نمی‌توانم دروغ بگویم. وقتی برای مدت طولانی در یک جا هستید تصمیم‌گیری برایتان دشوار است، اما احساس کردم این تصمیم درستی برایم است.سخت‌ترین کار پیش از انتقال، ترک خانواده‌ام برای مدتی طولانی بود. این تنها قطعه باقیمانده از پازل بود که با شروع فصل جدید تکمیل شد. حس می‌کردم بخشی از من در آرسنال است ولی بخشی دیگر در اینجا.دو هفته بعد از انتقالم به اینجا با آرسنال رودررو شدیم [که به پیروزی ۵-۱ آرسنال ختم شد] و هنوز بخشی از من در آنجا بود زیرا برایم خیلی زود بود.
 
ولکات یکشنبه بار دیگر  در استادیوم امارات با توپچی‌ها رودررو خواهد شد.
 
او احتمالا به‌دنبال این است تا عملکردش را مقابل اونای امری و تیمش به رخ بکشد، تا اینجای کار هم موفق به زدن دو گل و ثبت یک پاس گل برای تافی‌ها شده است.

ثبت نظر شما
9+6=

نظرات کاربران

در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۰۱ گفت »
1
بازی اورتون
چک عالی، این 4مین بازیه که عالی شده،مثله زمان چلسی ،فوق العاده.
توریرا دیگه ترکونده، کانته و.. رو گذاشته جیبش.
لاکازت فوق العاده
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰٦/۳۱ گفت »
2
رفتن ولکات برای من تلخ بود و به نظرم کادر فنی اشتباه بزرگی مرتکب شد که ولکات و ژیرو رو در ژانویه از دست داد و اوبامایانگ رو خرید که نمیتونست تو اروپا لیگ بازی بکنه !!!!! اگه اونا بودن شاید اروپا رو میرفتیم و الان تو چمپیونز میبودیم😬

دیگر خبرهای آرسنال

نگاهی به شایعات زیاد و بی‌ثمر آرسنال!
بازیکنانی که بیشترین بهره را برای آرسنال خواهند داشت...
رئیس یوفا نسبت به فینال باکو واکنش نشان داد!
الکساندر سفرین رئیس یوفا نسبت به حواشی پیرامون فینال لیگ اروپای امسال در باکو واکنش نشان داد.
امری در حال صحبت با بازیکنان آرسنال
اونای امری مشغول صحبت رو در رو با ستاره های تیم خود قبل از تعطیلات تابستانی پیش روست.
بعد از کراسکو، حالا تمرکز روی فریزر است
رایان فریزر درخواست بورنموث برای تمدید قرار داد را رد کرده است!
آرسنال آماده است قرارداد لاکازت و اوبامیانگ را تمدید کند
توپچی ها تمایل دارند تا با بالا بردن حقوق مهاجمین تا سقف ۲۰۰ هزار پوند در هفته قدرت خط حمله ی خود را برای سال های آینده تضمین کنند.

آخرین نظرات

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲٩ نوشت :
@مهرزاد : چه کنیم داداش ؟!

مربوط به 6 بازیکن جوان و آینده‌دار آرسنال
مهرزاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲۱ نوشت :
آقا آرمان خودت رو با این "استعدادهای آرسنال" خسته نکن. هر فصل خصوص زمان ونگر 10 تا استعداد "ناب" داریم که آخر سر هم هیچی نمی شن. مهم این نیست که طرف تو 16 سالگی بیاد واسه ترکیب اصلی بازکن مهم بعدش هس...

مربوط به 6 بازیکن جوان و آینده‌دار آرسنال
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲۱ نوشت :
جالب بود 2007یعنی بعد از سالی که ما رفته بودیم فینال لیگ قهرمانان. احتمالا بخاطر همین یه مدت المونیا بد جور خوب دروازبانی می کرد!

مربوط به جنگ و دعوای لمان و آلمونیا بعد از سال‌ها
RaMiN GuNNeR در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۱٩ نوشت :
واقعا دیابی خیلی ناب بود
خیلی حیف شد
چه استایلی
چه پا به توپی
حیف و صد حیف

مربوط به جوانانی که قرار بود آینده آرسنال باشند، چه میکنند؟!
علی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۱۷ نوشت :
آرسنال با این بودجه کم هیچ چی نمیشه تیم با این افتخر و این پتانسیل و شخصیت و اعتبار نابود شده. درعجبم چرا توپچی های عصبانی و هجومی آرسنال سکوت کردن

مربوط به سرنوشت آرسنال در نقل و انتقالات
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی