کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانخوزه مورینیو سرمربی تیم منچستر یونایتد در این باشگاه به شدت تحت فشار قرار گرفته است و برخی گزارش ها حکایت از اخراج قریب‌الوقوع این مربی پرتغالی دارد، منچستر یونایتد امشب به مصاف نیوکاسل رفت، دیداری که می‌تواند آخرین حضور مورینیو روی نیمکت شیاطین سرخ باشد، مورینیو به دلایل نتایج ضعیف و درگیری با پل پوگبا تحت فشار بی‌سابقه‌ای قرار گرفته است.

جف استرلینگ کارشناس شبکه اسکای اسپرت در مورد این موضوع گفت:ابتدا باید بگویم احتمال اخراج مورینیو بسیار بالاست، زیدان یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های هدایت یونایتد است، اما مشکلی که وجود دارد این است که او نمی‌تواند انگلیسی صحبت کند و من نمی‌دانم این موضوع چقدر به ضرر او خواهد بود.اما من ایده‌ای دارم که می‌دانم هواداران یونایتد از آن استقبال خواهند کرد، راه‌یابی هر ساله به لیگ قهرمانان اروپا، ارائه نمایش‌های جذاب و فوتبال تهاجمی و بازی گرفتن از الکسیس سانچز به بهترین شکل، چیزی است که یونایتد در حال حاضر به دنبال آن است، و به اعتقاد من آرسن ونگر بهترین گزینه برای این همه اتفاق خوشایند است و باید سرمربی بعدی یونایتد باشد."

چارلی نیکولاس کارشناس اسکای اسپرت نیز با استرلینگ هم نظر است و معتقد است درصورتی‌که یونایتد به آرسن ونگر پیشنهاد دهد او بی‌درنگ این شغل را می‌پذیرد، او در مورد این موضوع گفت:من وسط هفته هم، نظر خودم را گفتم، چرا آرسن ونگر نباید این شغل را قبول کند؟! او یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب سرمربی جدید منچستر یونایتد است.

اما اسطوره لیورپول فیل تامپسون با نظر استرلینگ و نیکولاس مخالف است و به عقیده او ونگر دیگر سرمربی خوبی نیست، او در مورد این موضوع گفت:همگی اتفاق نظر داریم که مورینیو در چند سال گذشته مسیر خود را گم کرده است، قبلاً هم در مورد آرسن ونگر هم ‌چنین نظری داشتیم و گفته بودیم که مربیان دیگر از ایده‌های او عبور کرده‌اند، قبول دارم که این یک شروع تازه برای یونایتد است اما آرسن ونگر فرد مناسبی برای این شغل نخواهد بود.

ثبت نظر شما
5+3=

نظرات کاربران

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۱۷ گفت »
1
درسته که در آخرین بازی ونگر در اولدترافورد سر الکس از ونگر قدردانی کرد...درسته که تماشاچیای منچستر اول و آخر بازی و حتی در حین بازی ونگر رو تشویق کردن ولی ونگر هیچ وقت نمیره منچستر...منچستر تیم بزرگ و قابل احترامیه ولی ونگر خودش گفت دیگه به انگلیس به عنوان مربی بر نمیگردم . چون عاشق آرسنالم.
مورینیو هم با یه کام بک دیدنی فشارها رو از رو تیم برداشت. اگر احیانا مورینیو گند بزنه زیدان مربی میشه.

دیگر خبرهای آرسنال

تصمیمات امری برای بازی چرخشی
گاهی تعویض‌های امری سوال برانگیز است، او در رابطه با این تعویض‌هایش به arsenal player چنین گفت...
نگاهی به عملکرد دو مربی آرسنال
امری یا ونگر ؟ مقایسه ای به بهانه ی سالگرد خداحافظی ونگر!
مصاحبه امری بعد از شکست ناپولی
اونای امری بعد از شکست ناپولی مقابل دوربین خبرنگاران نشست...
آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
توپچی‌ها با نتیجه ۱-۰ موفق شدند ناپولی را در ایتالیا شکست دهند و راهی نیمه نهایی لیگ اروپا شوند.
مصاحبه امری پیش از بازی برگشت برابر ناپولی
اونای امری معتقد است که توازن قدرت مشخصی بین توپچی‌ها و ناپولی برقرار است، و شانس صعود دو تیم به نیمه نهایی لیگ اروپا را پنجاه پنجاه می‌داند.

آخرین نظرات

Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۱ نوشت :
مرسی امری
بازی خوبی بود...امیدوارم ساوت و ولوز ببریم...فکر کنم رمزی مصدومه برای دو هفته

مربوط به مصاحبه امری بعد از شکست ناپولی
منصور حسینی ابوعلی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۱ نوشت :
این به استن بگید دوست داری در باشگاه باشی یه دفاع یه پیستون یه هافبک باکس تو باکس یه هافبک راست بهترین باشند جوان

مربوط به مصاحبه امری بعد از شکست ناپولی
منصور حسینی ابوعلی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۱ نوشت :
استن باشگاه رو بفروش هواداران کانون ها پلاکارد آور ده شلوغ کنند بخصوص لندن و استادیوم

مربوط به آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۰ نوشت :
هواداران آرسنال د ر ایران و جهان و لندن را به کمک کانون هواداری پلاکارد بیارن شهرشون شلوغ کنند کرونکه برو ما گروه مالکیت مک دونالد ردبولز وودافون تویوتا نایک رو می خوایم

مربوط به آرسنال به نیمه‌نهایی رفت...
امین در تاریخ ۱۳٩۸/۰۱/۳۰ نوشت :
ترجمه ضعیف و تحت الفضی

مربوط به آرسنال در فکر خرید از تاتنهام است ؟
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی