کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

عملکرد خوب چنگیز اوندر بازیکن باشگاه آس رم باعث شده است تا باشگاه‌های زیادی در سرتاسر اروپا به دنبال جذب او باشند. ترکیش فوتبال، به نقل از یکی از  منابع نزدیک به این بازیکن، آرسنال و منچستر یونایتد دو نمونه از خیل عظیم باشگاه‌های خواهان این وینگر ترک تبار هستند.

آرسنال و منچستر یونایتد به دنبال قوی تر کردن پست بال راست تیم خود هستند، آرسنال در این پست با فروش چمبرلین و ولکات و سانچز، در حال حاضر بازیکنان زیادی ندارد.استعدادیاب های منچستر سیتی در زمانی که که چنگیز اوندر در ترکیه بازی می‌کرد او را زیر نظر داشتند و این تیم در یک رقابت نزدیک، قافیه را به تیم آس رم در راه جذب این بازیکن واگذار کرد، آنها به دنبال جذب او با مبلغ ۹ میلیون یورو به علاوه ۳ میلیون یورو پاداش بودند و می‌خواستند به مانند اونس یونال هموطن او، بخشی از پروژه آینده سازی باشگاه باشند، اما رم با پیشنهادی بهتر او را جذب کرد.

فرانچسکو بالزانی خبرنگار کالچو مرکاتو فاش کرده است که بایرن مونیخ در راه آماده کردن پیشنهادی ۵۵ میلیون پوندی برای جذب این بازیکن ۲۱ ساله، در تابستان آینده می‌باشد.اما ترکیش فوتبال می‌گوید که این وینگر جوان از بودن در تیم رم خوشحال است و به این تیم کاملا متعهد است و تنها زمانی می تواند از تیم رم جدا شود که آنها بخواهند.احتمال انجام این انتقال در این تابستان کاملا رد نمی‌شود ولی او یک استعداد رو به پیشرفت است و اگر بخواهد از ایتالیا خارج شود، قطعا ترجیح می‌دهد تا به جای لیگ آلمان به لیگ برتر انگلیس و یا لالیگا برود، جایی که دو تیم آرسنال و منچستر یونایتد به شدت به دنبال جذب او هستند.

چنگیز اوندر در نوامبر گذشته در گفتگو با گاردین از نقش کلیدی مونچی، مدیر ورزشی رم در انتخاب تیم رم گفت: من پس از شنیدن برنامه مونچی قانع شدم تا به این تیم بیایم او گفت که تیم در حال انجام تغییرات بزرگی است و به من ثابت کرد که آنها مرا برای بازی در ترکیب اصلی تیم می خواهند، آنها برای من به عنوان یک فوتبالیست ارزش زیادی قائل شدند و اکنون یک ستاره بااستعداد در حال ظهور است."

 

ثبت نظر شما
2+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

امری در حال صحبت با بازیکنان آرسنال
اونای امری مشغول صحبت رو در رو با ستاره های تیم خود قبل از تعطیلات تابستانی پیش روست.
بعد از کراسکو، حالا تمرکز روی فریزر است
رایان فریزر درخواست بورنموث برای تمدید قرار داد را رد کرده است!
آرسنال آماده است قرارداد لاکازت و اوبامیانگ را تمدید کند
توپچی ها تمایل دارند تا با بالا بردن حقوق مهاجمین تا سقف ۲۰۰ هزار پوند در هفته قدرت خط حمله ی خود را برای سال های آینده تضمین کنند.
برنامه کامل بازی های لیگ منتشر شد
آرسنال در اولین بازی لیگ برتر باید مهمان زاغ‌ها باشد!
هکتور بلرین کاپیتان جدید آرسنال در دوران اونای امری
او یک بازیکن جوان است که در ماه مارس ۲۴ ساله شد، کسی که به عنوان یک فوتبالیست در آرسنال رشد کرد ...

آخرین نظرات

مهرزاد در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲۱ نوشت :
آقا آرمان خودت رو با این "استعدادهای آرسنال" خسته نکن. هر فصل خصوص زمان ونگر 10 تا استعداد "ناب" داریم که آخر سر هم هیچی نمی شن. مهم این نیست که طرف تو 16 سالگی بیاد واسه ترکیب اصلی بازکن مهم بعدش هس...

مربوط به 6 بازیکن جوان و آینده‌دار آرسنال
mehdi+ h در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۲۱ نوشت :
جالب بود 2007یعنی بعد از سالی که ما رفته بودیم فینال لیگ قهرمانان. احتمالا بخاطر همین یه مدت المونیا بد جور خوب دروازبانی می کرد!

مربوط به جنگ و دعوای لمان و آلمونیا بعد از سال‌ها
RaMiN GuNNeR در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۱٩ نوشت :
واقعا دیابی خیلی ناب بود
خیلی حیف شد
چه استایلی
چه پا به توپی
حیف و صد حیف

مربوط به جوانانی که قرار بود آینده آرسنال باشند، چه میکنند؟!
علی در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۱۷ نوشت :
آرسنال با این بودجه کم هیچ چی نمیشه تیم با این افتخر و این پتانسیل و شخصیت و اعتبار نابود شده. درعجبم چرا توپچی های عصبانی و هجومی آرسنال سکوت کردن

مربوط به سرنوشت آرسنال در نقل و انتقالات
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۸/۰۳/۱٦ نوشت :
به به ... خوش اومدی به آرسنال ....آشناییش با جو مونتمو هم بی تاثیر نبوده تو این انتقال ...دو تا بچه داره فکر کنم :/
مرسی بابت بیوگرافی فوتبالیش...تیمهای مختلفی بازی کرده...تجربه ش کمکمون میکنه.

مربوط به جنیفر بیتی به آرسنال پیوست
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی