کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

اخبار حاکی از آن است که اونای امری بدنبال تقویت تیم خود میباشد و برای جذب میگوئل آلمیرون، بازیکن تیم آتلانتا یونایتد آمریکا،پیشنهادی 15 میلیون پوندی ارائه کرده است تا او را در ژانویه جذب کنند. در این نوشتار تمام اطلاعاتی که برای شناخت کامل  این بازیکن 24 ساله لازم است را ارائه می دهیم.

🔹آمار میگوئل آلمیرون
🔻سن: 24
🔻پست: هافبک
🔻باشگاه: آتلانتا یونایتد
🔻ملیت: پاراگوئه ای
🔻تعداد بازی های ملی: 12

🔹او از کجا فوتبال را شروع کرد؟
او در شهر اسنسیون، پایتخت پاراگوئه بدنیا آمد و فوتبال خود را با بازی در تیم چرو پورتنو در سال 2008 شروع کرد. 5 سال بعد او اولین بازی خود را برای تیم اصلی چرو پورتنو در سطح اول فوتبال پاراگوئه با گلزنی آغاز کرد. چرو پورتنو در سال 2013 برنده بدون شکست لیگ کلاسورا پاراگوئه شد ولی آلمیرون تنها در شش بازی فرصت حضور یافت.  او در سال 2015، در جریان فتح جام آپرچونا توسط چرو پورتنو، 19 بار بازی کرد و 5 گل بثمر رساند و عملکرد خوب او در این فصل باعث پیشنهاد تیم لانوس آرژانتین برای جذب او گردید و او در سال 2016 یکی از ارکان لانوس برای فتح لیگ آرژانتین بود. پست تخصصی او، هافبک هجومی است.

🔹حضور در ام ال اس
او در ماه دسامبر 2016 با قراردادی به ارزش 6.1 میلیون پوند به تیم آتلانتا یونایتد آمریکا پیوست. او یکی از بازیکنان محوری این تیم بود و در اولین فصل حضورش در آمریکا، 9 گل بثمر رساند. اودر این فصل با به ثمر رساندن 12 گل و فراهم کردن 13 پاس گل، یکی از بازیکنان کلیدیی بوده که باعث شده تا آتلانتا در صدر جدول کنفرانس شرق فوتبال آمریکا بایستد.او اولین بازی ملی خود را برای پاراگوئه در سپتامبر 2015 انجام داد و تاکنون 12 بازی ملی انجام داده است.

🔹 سبک بازی
او بازیکنی است که می تواند در پستهای مختلف مانند، بال تجامی، بازیکن پشت مهاجم و یا حتی به عنوان مهاجم مرکزی و پست شماره 10 بازی کند. آمار نشانگر آن است که او بازیکن خلاقی است که در کنار توجه برای خلق موقعیت گل، نیم نگاهی هم به گلزنی دارد. اما مربی آتلانتا، خراردو مارتینز، درباره او می گوید: میگوئل به تیم کاملا متعهد است. او در تمام عملکردهای تیمی اعم از پرسینگ، بازپس گیری توپو شرکت در تاکتیک تیمی حضور پویا دارد. او بازیکنی است که در زمین لحظه ای از تلاش دست بر نمیدارد. او یک بازیکن شماره 10 عجیب است. زیرا او تمام ویژگی هایی که یک بازیکن پست شماره 10 باید داشته باشد را دارد ولی وقتی بدنبال توپ میرود بمانند یک هافبک دفاعی توپ گیری میکند.او بازیکنی است که لحظه ای از حرکت در بازی نمی ایستد، او در تمام صحنه های مهم بازی حضور دارد و در هر شرایطی بدنبال باز پس گیری توپ است.او در جای جای زمین فوتبال دیده می شود.

🔹چه تیم هایی بدنبال جذب او هستند؟
تیم های وستهم و نیوکاسل انگلیس و اینتر میلان ایتالیا، در تابستان گذشته بدنبال جذب او بودند ولی اکنون اخبار از نزدیک بودن آلمیرون به آرسنال می گویند. آلمیرون در ماه جولای در گفتگو با ای اس پی ان گفت: هدف من همیشه رفتن به فوتبال اروپا بوده است. جای خاصی را در ذهن ندارم. من لیگ برتر انگلستان را دوست دارم زیرا آنها سبک زیبا و رقابتیی از فوتبال را به نمایش می گذارند."

🔹نقش او در ترکیب آرسنال چه می تواند باشد؟
بنا بر اخبار منابع موثق خبرگزاری اسکای، با اتمام و به شکست خوردن مذاکرات تمدید قرارداد باشگاه با آرون رمزی،آرسنال در ماه ژانویه بدنبال جذب یک هافبک جدید خواهد بود. رمزی تا پایان این فصل با آرسنال قرارداد دارد و در ماه ژانویه حتی می تواند با امضای پیش قرارداد با تیمی جدید، بصورت رایگان از آرسنال جدا شود ولی آرسنال می خواهد با فروش او سود خوبی را کسب کند و خلا حضور او را با جذب بازیکنی جدید پر کند.

امری بخوبی به پست تخصصی و قابلیتهای آلمیرون اشراف دارد. آلمیرون در آتلانتا در پست پشت مهاجم بازی می کند و میتواند جانشین مناسبی برای رمزی باشد.

 

ثبت نظر شما
18+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

به سبک خودمان بردیم...من خوشحالم
مصاحبه مونتمورو پس از پیروزی مقابل چلسی...
رمزی راه ون‌پرسی را میرود ؟!
رمزی مشکلی با رفتن به منچستر یونایتد یا چلسی ندارد!
لاکازت : هواداران فرانسوی هیجان بیشتری دارند
لاکازت درباره تفاوتهای فضای استادیوم ها در لیگ فرانسه و لیگ برتر انگلیس می گوید
لنو : برای آمدن به آرسنال با اوزیل صحبت کردم
برند لنو از تصمیمی که برای پیوستن به آرسنال گرفت می‌گوید
تقریبا همه تیم‌های بزرگ به دنبال رمزی هستند
منچستریونایتد هم به دنبال به خدمت گیری آرون رمزی

آخرین نظرات

Farhad SH در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۲۳ نوشت :
#ONCE_A_GUNNER
#ALWAYS_A_GUNNER
I WANT TO BE PART OF TEAM AND FANS AND PLAY FOR GUNNERS

مربوط به همین امروز به یک هوادار رسمی تبدیل شوید
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۱۷ نوشت :
دوست دارم هانری مربی موفقی بشه و یه روزی با هانری قهرمان پریمیر و چمپیونز بشیم

مربوط به تیری هانری در آستانه پذیرفتن هدایت استون ویلا
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۱۷ نوشت :
درسته که در آخرین بازی ونگر در اولدترافورد سر الکس از ونگر قدردانی کرد...درسته که تماشاچیای منچستر اول و آخر بازی و حتی در حین بازی ونگر رو تشویق کردن ولی ونگر هیچ وقت نمیره منچستر...منچستر تیم بزرگ و...

مربوط به آیا ونگر گزینه هدایت منچستر یونایتد است؟
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۱۷ نوشت :
خوشحالم که رفتیم سمت آدیداس :)

مربوط به بررسی جایگاه قرارداد 300 میلیون پوندی آرسنال و آدیداس
در تاریخ ۱۳٩۷/۰۷/۱۵ نوشت :
چه بازی ای کردن امروز
تیم هم خیلی جنگنده،هم باهوش،هم سرحال،هم قشنگ بازی کرد،گلها قشنگ بود و نتیجه عالی

مربوط به میگل آلمیرون در راه آرسنال ؟!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی