کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

اخبار حاکی از آن است که اونای امری بدنبال تقویت تیم خود میباشد و برای جذب میگوئل آلمیرون، بازیکن تیم آتلانتا یونایتد آمریکا،پیشنهادی 15 میلیون پوندی ارائه کرده است تا او را در ژانویه جذب کنند. در این نوشتار تمام اطلاعاتی که برای شناخت کامل  این بازیکن 24 ساله لازم است را ارائه می دهیم.

🔹آمار میگوئل آلمیرون
🔻سن: 24
🔻پست: هافبک
🔻باشگاه: آتلانتا یونایتد
🔻ملیت: پاراگوئه ای
🔻تعداد بازی های ملی: 12

🔹او از کجا فوتبال را شروع کرد؟
او در شهر اسنسیون، پایتخت پاراگوئه بدنیا آمد و فوتبال خود را با بازی در تیم چرو پورتنو در سال 2008 شروع کرد. 5 سال بعد او اولین بازی خود را برای تیم اصلی چرو پورتنو در سطح اول فوتبال پاراگوئه با گلزنی آغاز کرد. چرو پورتنو در سال 2013 برنده بدون شکست لیگ کلاسورا پاراگوئه شد ولی آلمیرون تنها در شش بازی فرصت حضور یافت.  او در سال 2015، در جریان فتح جام آپرچونا توسط چرو پورتنو، 19 بار بازی کرد و 5 گل بثمر رساند و عملکرد خوب او در این فصل باعث پیشنهاد تیم لانوس آرژانتین برای جذب او گردید و او در سال 2016 یکی از ارکان لانوس برای فتح لیگ آرژانتین بود. پست تخصصی او، هافبک هجومی است.

🔹حضور در ام ال اس
او در ماه دسامبر 2016 با قراردادی به ارزش 6.1 میلیون پوند به تیم آتلانتا یونایتد آمریکا پیوست. او یکی از بازیکنان محوری این تیم بود و در اولین فصل حضورش در آمریکا، 9 گل بثمر رساند. اودر این فصل با به ثمر رساندن 12 گل و فراهم کردن 13 پاس گل، یکی از بازیکنان کلیدیی بوده که باعث شده تا آتلانتا در صدر جدول کنفرانس شرق فوتبال آمریکا بایستد.او اولین بازی ملی خود را برای پاراگوئه در سپتامبر 2015 انجام داد و تاکنون 12 بازی ملی انجام داده است.

🔹 سبک بازی
او بازیکنی است که می تواند در پستهای مختلف مانند، بال تجامی، بازیکن پشت مهاجم و یا حتی به عنوان مهاجم مرکزی و پست شماره 10 بازی کند. آمار نشانگر آن است که او بازیکن خلاقی است که در کنار توجه برای خلق موقعیت گل، نیم نگاهی هم به گلزنی دارد. اما مربی آتلانتا، خراردو مارتینز، درباره او می گوید: میگوئل به تیم کاملا متعهد است. او در تمام عملکردهای تیمی اعم از پرسینگ، بازپس گیری توپو شرکت در تاکتیک تیمی حضور پویا دارد. او بازیکنی است که در زمین لحظه ای از تلاش دست بر نمیدارد. او یک بازیکن شماره 10 عجیب است. زیرا او تمام ویژگی هایی که یک بازیکن پست شماره 10 باید داشته باشد را دارد ولی وقتی بدنبال توپ میرود بمانند یک هافبک دفاعی توپ گیری میکند.او بازیکنی است که لحظه ای از حرکت در بازی نمی ایستد، او در تمام صحنه های مهم بازی حضور دارد و در هر شرایطی بدنبال باز پس گیری توپ است.او در جای جای زمین فوتبال دیده می شود.

🔹چه تیم هایی بدنبال جذب او هستند؟
تیم های وستهم و نیوکاسل انگلیس و اینتر میلان ایتالیا، در تابستان گذشته بدنبال جذب او بودند ولی اکنون اخبار از نزدیک بودن آلمیرون به آرسنال می گویند. آلمیرون در ماه جولای در گفتگو با ای اس پی ان گفت: هدف من همیشه رفتن به فوتبال اروپا بوده است. جای خاصی را در ذهن ندارم. من لیگ برتر انگلستان را دوست دارم زیرا آنها سبک زیبا و رقابتیی از فوتبال را به نمایش می گذارند."

🔹نقش او در ترکیب آرسنال چه می تواند باشد؟
بنا بر اخبار منابع موثق خبرگزاری اسکای، با اتمام و به شکست خوردن مذاکرات تمدید قرارداد باشگاه با آرون رمزی،آرسنال در ماه ژانویه بدنبال جذب یک هافبک جدید خواهد بود. رمزی تا پایان این فصل با آرسنال قرارداد دارد و در ماه ژانویه حتی می تواند با امضای پیش قرارداد با تیمی جدید، بصورت رایگان از آرسنال جدا شود ولی آرسنال می خواهد با فروش او سود خوبی را کسب کند و خلا حضور او را با جذب بازیکنی جدید پر کند.

امری بخوبی به پست تخصصی و قابلیتهای آلمیرون اشراف دارد. آلمیرون در آتلانتا در پست پشت مهاجم بازی می کند و میتواند جانشین مناسبی برای رمزی باشد.

 

ثبت نظر شما
13+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

کنفرانس خبری امری بعد از شکست باته
بازی کردن یا نکردن اوزیل دست اوست. باشد، بازی میکند. نباشد؛ نه !
مصاحبه مفصل امری پیش از بازی با باته
تعادل میان حمله و دفاع، وضعیت اوزیل، اخبار تیم و بیشتر.
 آرسنال 3  یوویل تاون  0 The Fa WSL
دو بازی کمتر داریم...همه چیز در دست ماست
گندوزی : هیچکس اسمم را نشنیده بود...
حیرت گندوزی از تاثیر آرسنال بر روند پیشرفت و شناخته شدن او در جهان فوتبال ...
حاشیه امنیت اوزیل در قراردادش با آرسنال
ونگر: ممکن است بندهای قرارداد اوزیل، وی را در حاشیه امنیت قراردهد.

آخرین نظرات

Vishka در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۳ نوشت :
@Michael Jackson

با اینهمه مصدوم خیلی سخته ولی امیدواریم

مربوط به آرسنال 3 یوویل تاون 0 The Fa WSL
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۲ نوشت :
امیدوارم تو فینال بزنیم من سیتی رومربوط به آرسنال 3 یوویل تاون 0 The Fa WSL
امیرمزروعی در تاریخ ۱۳٩۷/۱۲/۰۲ نوشت :
همتون چهره شدن و بزرگ شدن رو مدیون ارسنال هستید...تنها باشگاه بزرگی که به بازیکن خیلی کوچیک هم بها میده و ارزش قائله واسشون....ولی حیف اکثرتون نمک نشناسید و بعد چهره شدنتون یادتون میره از کجا امدید کج...

مربوط به گندوزی : هیچکس اسمم را نشنیده بود...
Michael Jackson در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۳۰ نوشت :
اشکال نداره... ایشالا قهرمان لیگ میشیم و بریم لیگ قهرمانان سال بعد...تیم نیاز به زمان داره.
اون تیم آقایونه که یکی پس از دیگری داره گند میزنه :))...تیم بانوان کارش درسته :)


مربوط به کنفرانس مطبوعاتی مونتمورو پس از حذف از جام حذفی
Arsenal mohammad در تاریخ ۱۳٩۷/۱۱/۲٩ نوشت :
در نقد این رفتار باید گفت که اصلا حرفه ای نیست یک بازیکن راجب باشگاه سابقش این جوری حرف بزنه، درسته که آرسنال شاید مثل اوایل دهه 2000 نیست اما این دلیل بر کم ارزش کردن تیم بزرگی مثل آرسنال نیست، برای...

مربوط به پیام تحریک‌کننده ژسنی برای آرون رمزی!!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی